Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Paulu Koelju
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots > Bibliotēkas plaukts
Lapas: 1, 2, 3
Hikari
Es ļoti mīlu Rakstnieku Paulo Koelju!!! laughing.gif Vai kāds no jums vispār tādu zin un vai jums viņa darbi patīk? Mans mīļākais darbs ir "Alķīmiķis", bet arī pārējie nav slikti! smile.gif
NovemberNövelet
Pareizāk gan būtu prasīt, kurš nezin šo autoru un nav lasījis "Alķīmiķi". tongue.gif
Nu esmu lasījusi vēl pirms tam, kad tas kļuva par masu hītu. Grāmata laba, bet noteikti ne balstīta uz viņa idejām, ne ģeniāla. Pārsvarā autors balstās uz austrumu filozofu izteiktajām domām, ko, starp citu, atzīst arī pats.
No grāmatām, kas ir lasītas (neesmu lasījusi pāris pašas pēdējās, kas ir iznākušas tikai svešvalodās, latviešu val. viņas vispār ir ļoti maz), man patika "Maktub" (svešas idejas), "Ceļavārdi gaismas bruņiniekam" un "Piektais kalns".
"Veronika" un "Senjorita Prīma" un "Pjedro upes krastā (..)" kaut kā likās nedaudz par banālu, lai būtu vēlrei lasāms.
Scorpse
Esmu lasiijusi. Kaut arii taas IR sveshas idejas, nav aizliegts taas padariit tuvaakas un saprotamaaks tiem, kas '"tiiraa" formaa taas neizprot. Kaut arii pati neesmu sajuusmaa par vinju tb Koelju, uzskatu, ka kaut kas jau tur ir... Bet nu - uzskatu, ka taas ir taada pasha stila graamatas kaa "Kursh apeedis/pievaacis vai kkas tamliidziigs manu sieru?", taada kaa dziives izpratnes pamaaciiba populaarzinaatniskaa vaacinjaa.
Dekaels
Vispaar reiz jau te kaut kur bij runa par Koleju.

Mjaa, labi, mans viedoklis par vinju:
viens iz uber-super-populaarajiem autoriem, kam lemts sapuut literatuuras veestures meeslainee kopaa ar Danielu Stiilu, Sidniju Sheldonu un daudziem jo daudziem citiem bestselleru cepeejiem, maajsaimniechu miiluljiem, pelkes dziljuma filosofiem un "muusdienu gariiguma" alceeju daasnajiem barotaajiem.

Lai gan, protams, labaak, ja cilveeks lasa Koleju nekaa Stiilu, komiksus vai vispaar neko. Bet no otras puses... Netreneetam, nekritiskam lasiitaajam taas idejas tik viegli var pielipt, ka teju vai bail paliek.

Vispaar es te nevienu negrasos apvainot, nemaz ar ne. Taa koeljumaanija vienkaarsi tracina.
Roviela
Pievienojos Dekaelam! smile.gif

Vienīgā grāmata, kuru, varbūt, bija vērts izlasīt, bija tas pats "Alķīmiķis". Lai gan es nesaskatu neko oriģinālu faktā, ka cilvēks ir paņēmis vecu un labi pazīstamu pasakas ("Džeks uz Londonas tilta") sižetu un to jauki apstrādājis filozofiskā stilā. Ir lasīti arī sliktāk uzrakstīti tāda stila darbi wink.gif
NovemberNövelet
Īstenībā es gan neņemtos salīdzināt Koelju darbus ar Dr. Spensera Džonsona darbu "Kurš pievācis manu sieru?". Iepriekš minētais drīzāk ir kā psiholoģiska pasaka par to kā tikt galā ar pārmaiņām dzīvē. Pavisam cita stila darbs, nekā Koelju darbi, kas bieži vien iebrauc reliģijā dziļāk, nekā jebkurš vidusmēra laītājs to varētu iedomāties. Varbūt sākuma ideja ir- uztvert esošo kā dāvanu, nevis sodu, taču katrs to mums cenšas ieliet citā veidā un ar citiem paņēmieniem.
Scorpse
Par to analogjiju ar sieru es domaaju gluzhi vienkaarshi - ka abas ir graamatas, kas grib maaciit cilveeku dziivot. Nesaku, ka tas ir slikti, bet taa nu es domaaju.
Hikari
Gadās cilvēki ,kam vajag atbalstu un kādu dzīvē noderīgu ieteikumu ,bet blakus nav neviena ,kas varētu palīdzēt unsure.gif . Tāpēc cilvēki izvēlas lasīt Koelju.
Aziz
Esmu lasījusi tikai "Alķīmiķi", bet man ļoti patika! Nezinu, kur vēl var dabūt, bet paldies tiem, kas šeit saraxtīja tos grāmatu nosaukumus! smile.gif Man patīk tāda veida fizolofiski darbi, un pati tēma, par kuru raxtīts, arī ir ļoti interesanta. Mistika, pārdomas par dzīvi un viss, kas vajadzīgs! Sava veida stāsts par laimes meklētājiem.
Hikari
Ja vēlies- Paulo Koelju sarakstījis šādas grāmatas:
1. Alķīmiķis
2. Piektais kalns ( nav izdota latviski)
3. Veronika grib mirt
4.Pjedro upes krastā es sēdēju un raudāju
5.Maktub
6. Ceļavārdi gaismas bruņiniekam
7. Svētceļojums(nav izdota latviski)
tumsīgā
pirmā viņa grāmata ko izlasīju līdz galam visu (pirmā un pēdējā laikam) bija ''veronika grib mirt''. īstenībā neslikti. bet pēc kādas meitenes atsauksmēm, es biju gaidījusi ko vairāk. nu kaut ko TĀDU. bet... īstenībā jau daudzas idejas tur ir nesliktas (ļoti labas) taču mani tā grāmata neaizrāva ideju virpulī. (pēc tam lasīju 1984 un tas gan bija KAUT KAS)

pēc tam paņēmu alķīmiķi. es nespēju izlasīt. mamma arī ne.

reiz es bišķi stundu laikā cauršķirstīju ''maktub'' tur vietām man ļoti patika. bet to vietu bij pārāk maz.

man koelju nav lemts. turklāt mana attieksme pret reliģiju arī bišķ (lasīt-ļoti) traucē...

CITĀTS
Gadās cilvēki ,kam vajag atbalstu un kādu dzīvē noderīgu ieteikumu ,bet blakus nav neviena ,kas varētu palīdzēt unsure.gif . Tāpēc cilvēki izvēlas lasīt Koelju.
es nepārtraukti esmu tāds cilvēks, bet kā noproti man koelju nav nemaz tik mīļš. wink.gif
NovemberNövelet
Halina, vispār jau ir vēl daudzas citas grāmatas.. Es pati personīgi viņas redzēju un lasīju daudz vairāk, nekā tu nosauci.. Te būs visas..

-Eleven Minutes
-The Devil and Miss Prym
Fathers, Sons and Grandsons
-The Fifth Mountain
-Brida
-O Dom Supremo (The Gift)
-The Alchemist
-By the River Piedra I Sat Down and Wept
-The Valkyries
-Love Letters from a Prophet
-Veronika Decides to Die
-Manual of the Warrior of Light
-The Pilgrimage
-Maktub
-Paulo Coelho: The Confessions of a Pilgrim

Un "Alķīmiķis", starp citu, tika izdots jau 1988. gadā. tongue.gif
Ika
Labi, labi, sauciet tās par citu idejām, pareģojiet viņam nāvi litereatūras mēslainē, lai jau tā būtu, man Koelju vienalga patīk. "Viss ir par vienu",gan biezās , šausmīgi iespaidīgi nopeitnās filozofiskās grāmatas, gan salīdzinoši īsais stāsts par ganu . Kas gribēs, tas sapratīs, novērtēs un padomās, kas gribēs, atradīs par ko nokritizēt jeb ko.
Hikari
Tev taisnība, Ika! grin.gif Es zināju, ka Koelju grāmata izdota 1988 gadā! Un "Alķīnmiķis" Nav viņa pirmais izdotais darbs smile.gif
Dekaels
CITĀTS(tumsas feja @ 20.08.2004 18:32)
(pēc tam lasīju 1984 un tas gan bija KAUT KAS)


Interesanti, kas gan tika domaats ar "1984"? Graamatas nosaukums? Taada graamata gan ir Orvelam ne Koelju. Un Orvels ir pavisam kas cits.
Vai es kaut ko nesapratu?..
Scorpse
Tu visu saprati pareizi. Vienk doma ir taada, ka 1984 ir daudz labaaks, nu iespaidiigaaks par Koelju darbiem. Tas bija konkreeta cilveeka konkreets viedoklis. Pie viena secinaajuma nonaakt jau nevar... mees te dazhaadi esam. smile.gif
closs...
No Paulu Koelju es esmu lasiijusi "Veronika grib mirt", "Celja vaardi gaismas brunjiniekam" un "Pjedro upes krastā es sēdēju un raudāju". Un jaasaka, ka pirmaa no shiim ir viena no labaakajaam graamataam, kaadas esmu lasiijusi. Par Aljkiimiki gan nezinu, vai es veeleetos lasiit, jo kautgan ljoti daudzi vinju apbriino un slavee, daudzi arii saka, ka labaak pat neiesaakt un neteereet laiku.
Hikari
Patiešām iesaku izņemt! grin.gif Gan jau biblenē būs!
grapefruit
Man patika Paulu Koelju darbs "Alķīmiķis", tas gan pagaidā ir vienīgais šī autora darbs, ko esmu lasījusi, taču es labprāt lasītu vēl. Laikam jau tas tikai pierāda, ka viedokļi atšķiras. huh.gif
gwinerva
Es arii esmu lasiijusi ''Alķīmiķis''.Man lloti patika.Bija lloti interesanti.Ceru izlasiit veel kaadu Paula Koelja graamatu. smile.gif
Riame
Es iesaku palasīties Maktub un Nelabais un sinjorita prima, jo tās ir patiesi labas grāmatas... smile.gif
zuzee
Njaa shis ir labs rakstnieks :]]
Strap citu aizsuutiiju vinjam , ka man ljoti patiik vinja graamatas un vinsh man atsuutiija atpakal, ka vinjam ir ljoti liels prieks :]] un ka vinja [taa arii neesmu sapratusi, ko tas vaards iisiti noziime] buushot tuvumaa :]]

es iesaku izlasiit ALKIIMIKI, bet veronika grib mirt arii labs
alohamora
sho graamatu gluzhi nesen iznjeemu no graamatplaukta, izlasiiju paaris nodalju un noliku nost. man vinja gluzhi vienkaarshi nepatika. man vispaar iipashi nepatiik ''gudraas graamatas'' (kuras nemaz nau tik gudras...nekaa taada, ko cilveeks dziives laikaa pats nevareetu saprast), tachu tieshi ''Alkjiimkjii'' man nepatika taas ''salipinaatiiba'' t.i. itkaa iet iet tas staastinjsh un peekshnji kaads no staasta varonjiem pasaka kaadu Dizhu gudriibu. tad vai nu jaaraksta plikas pamaaciibas jebshu jaaiepin taas tekstaa daudz neuzkriitoshaak, maakslinieciskaak. vispaar netbalstu tamliidziigas graamatas. getlost.gif
Rigor_mortis
CITĀTS
Bet nu - uzskatu, ka taas ir taada pasha stila graamatas kaa "Kursh apeedis/pievaacis vai kkas tamliidziigs manu sieru?", taada kaa dziives izpratnes pamaaciiba populaarzinaatniskaa vaacinjaa.


Tā saucās "Kurš pievācis manu sieru???" glare.gif

Un "Alķīmiķis" ir lieliska grāmata tikai man labāk patika "Pjedro upes krastā stāvēju un raudāju" manšķiet tā piederēja Koelju...viņš ir feins rakstnieks ceru izlasīt vēl "Veronika grib mirt" un vēl dažas smile.gif
Simple Girl
a es miilu "alķīmiķi" tik lieliska gramata!!!!! mmmmmm iesaku visiem izlasiit!
gribas dabuut arii citas vinja gramatas! smile.gif
Aliisija
Jaa,raxtnieks Paulu Koelju tieshaam ir prasmiigs graamatu ar dzilju domu raxtiitaajs.Es lasiiju graamatu Maktub un man ljoti patika.Tur taadi iisi staastinji ar varen dzilju domu.Paarlasot sho graamatu vienkaarshi gribaas apseesties un padomaat par dziivi,miilestiibu,dziives jeegu....
NovemberNövelet
"Maktub" publicētās domas nav Koelju domas. Ja paskatamies kaut vai uz grāmatas vāka, tur teikts :" [..] Koelju apkopojis atziņas, ko deviņdesmitajos gados publicējis vairākos Brazīlijas laikrakstos. Īsajās līdzībās, kuru tēmas smeltas dažādu tautu kultūrā, autors apliecina savu dzīves filosofiju."
Nē, nu smuki apkopot, protams, arī ir jāmāk. Bet samiksēt vismaz 3 reliģijas vienā grāmatā tikai tāpēc, lai skaisti izskatītos.. Nezinu.. Varbūt es pārāk iedziļinos nevis ķeru skaisto domu.
Sindra
Jā, bet jaunā Koelju grāmata gan man liekas tāda dīvaina.
Galīgi nav izturēts stils...

Bet luuk shiis probleemas autoram esor svariigas..
Njaa...
Maardzhastante
Nu, nu, diezgan izbriiniijos par komentaariem. Reiki - domaaju, ka, ja vien neesi kaadas vienas religjijas fanaats, tad triis religjijas jaukt kopaa, lai smuki izskataas, nemaz nav slikta doma. Jo katra religjija ir nonaakusi pie kaadas...ja ne patiesiibas, tad vismaz domas, kas paliidz izprast dziivi, procesus un cilveeku dabu.
Esmu lasiijusi Koelju graamatas, kuras iznaakushas latvieshu valodaa (es vismaz ceru, ka visas smile.gif)
Mans tops:
1.vieta - 11 minuutes;
2. Nelabais un senjorita Priima;
3. Veronika grib mirt;
4. Pedro upes krastaa...;
5. Alkjiimikjis;
6. Maktub;
7. Celja vaardi gaismas brunjiniekam.

"11 minuutes" vispaar likaas vienu liimeni augstaak par paareejaam (tuvaak manai saprashanai un Marijas domas likaas ljoti ljoti saprotamas un tuvas).
Toties slavinaataa "Alkjiimikja" popularitaati nesaprotu... Nu katraa zinjaa vienaldziigu mani shiis graamatas neatstaaja.
Sindra
"11 minūtes" ir pavisam savādāk uzrakstītas atšķirībā no iepriekšējām grāmatām. tapē arī varbūt likās, ka labāka. Jo iespējams, ka rsalitātes problēmas Tev liekas tuvākas, nekā apzelētā filozofija...
Maardzhastante
Nju es neteiktu tik asi - ka "apzeleetaa" filozofija grin.gif, bet dazhreiz jau nu tieshaam liekas, ka Koelju galvaskauss spiezh:P Jo GUDRS cilveeks ir un zina KAS un KAA ir PATIESIIBAA grin.gif.
Simple Girl
man jau baigi gribetos izlasit visas gramatas bet es nevaru vinjas dabut sad.gif ja visas ir tik aizraujoshas ka "Alkjimikjis" tad man vinjas IR jadabu!!! sad.gif
Aziz
CITĀTS(Reinis Tukišs)
Šķiet, nav rakstnieka, par kuru pēdējā laikā būtu runāts vairāk, kā nabaga portugālis Koelju. Krogā sanāca iepazīties ar filosofijas studentēm, kas sašutušas stāsta, ka Alķīmiķis esot vainojams pie New Age reliģiskās kustības uzplaukuma Latvijā. Cienījams literatūrzinātnieks, LKA pasniedzējs auditorijai ironiski draud: jūs tik pamēģiniet man pateikt, ka tā ir laba literatūra. Cita Kultūras akadēmijas pasniedzēja stāsta, cik traki, ka iestājeksāmenu domrakstos jālasa abiturientu sarakstītās stulbības par visas pasaules sadošanos rokās. Dzejnieks Kārlis Vērdiņš Alķīmiķa un labo grāmatu tēmai velta pa īstam smieklīgu dzejoli, kur apgalvo, ka pēc izlasīšanas nu toč vairs nebūs, kā bija. Kāds man pazīstams puisis ar pašapziņu krietni virs vidējās apgalvoja, ka jau esot iesācis rakstīt parodiju (par panākumiem ziņu nav). Savukārt meitenes (dažkārt arī puiši) interneta iepazīšanās anketu ailē „Moto” raksta Koelju citātus, piemēram: „Ja kāds nav tāds, kādu viņu grib redzēt pārējie, tad šie pārējie kļūst nikni...” Tāpat arī varen apdzīvota ir draugiem.lv domubiedru kopa, veltīta šim autoram. Tās virsraksts vēsta: „Winjsh ir labs...”


Njā, šķiet, ka grāmatas popularitāti veicina tas, ka tā ir populāra... Uzrakstīta pietiekami filozofiskā stilā, lai katram lasītājam liktos, ka viņš lasa kaut ko augsti intelektuālu. Jāatzīst, grāmata piesaistīja, bet principā es nepiekrītu lielākajai daļai no tajā teiktā. Tas, kā nekā, ir tikai Koelju pasaules uzskats, un neviens nepateiks, ka tā tiešām ir.
abiab
esmu izlasījusi visas Koelju grāmatas, kas vien latviski ir tulkotas, mājās man no visām ir tikai divas - draugu dāvinātas.

pirmā grāmata, ko izlasīju bija "Alķīmiķis", jo vienkārši citas latviski nebija.. smile.gif tas bija sen.. taas graamatas man ir izlasu, padomāju un aizmirstu, bet izlasu es visas.. kaa iznaak jauna taa izlasu.. vislabāk man patika "Es sēdēju Pedro upes krastā un raudāju.." pirms izlasīju šo grāmatu zināju, ka man viņa patiks vislabāk.. man patika.. ja kāds man prasīs par ko viņa bija.. teicu jau, ka aizmirstu lasīto, bet ja kāds par to sāk diskutēt un aprunā sižetus, es atceros un arī varu diskutēt kā pilntiesīgs šo grāmatu lasītājs..

man patīk šis rakstnieks, grāmatu aprakstīšanas stils, piekrītu tiem, kas saka, ka tur rakstītais daudz kur jau ir pateikts (bet mums arī ir tāds rakstnieks Rainis, kas pēc manām domām divas grāmatas ir norakstījis un daudz sliktākā veidā, un vispaŗ kā rakstnieks nav pelnījis to godu ko viņam izrāda, labi viņam ir tikai dzejoļi)..ir arī lietas, kam nepiekrītu, un tas ir par iemeslu kāpēc es grāmatās lasīto cenšos momentāli aizmirst, lai neietekmētos, lai nemainītu savu viedokli..
Winged
Apmēram pirms pusgada sāku lasīt Alķīmiķi. Izlasīju apmēram līdz pusei un tālāk vienkārši netiku. Noliku grāmatu plauktā un nospriedu,ka pie ši autora darbiem atgriezīšos pēc apmēram gada.
Un tad pēkšņi pie manis nonāca grāmata "11 minūtes"
Saku lasīt,un t;a arī neapstājos,kamēr grāmata nebija izlasīta. Tiešām ļoti,ļoti patika.... Vnk fantastiska....
Maybe taapec,ka Marijas problēmas un domas dažbrīd atgādināja manējās, maybe tapec,ka sižets tika izveidots interesans....
Nu katra zinjā iesaku izlasīt-es esmu sajūsmā!
Ariona
Nesen izlasīju alķīmiķi, tiešām laba grāmata, citasd gan vēl nav sanācis izlasīt, bet noteikti izlasīšu, jo man baigi patika viņa raxtīšanas stiliņš.
altonis
CITĀTS(Dekaels @ 17.08.2004 16:26)
Vispaar reiz jau te kaut kur bij runa par Koleju.

Mjaa, labi, mans viedoklis par vinju:
viens iz uber-super-populaarajiem autoriem, kam lemts sapuut literatuuras veestures meeslainee kopaa ar Danielu Stiilu, Sidniju Sheldonu un daudziem jo daudziem citiem bestselleru cepeejiem, maajsaimniechu miiluljiem, pelkes dziljuma filosofiem un "muusdienu gariiguma" alceeju daasnajiem barotaajiem.

Lai gan, protams, labaak, ja cilveeks lasa Koleju nekaa Stiilu, komiksus vai vispaar neko. Bet no otras puses... Netreneetam, nekritiskam lasiitaajam taas idejas tik viegli var pielipt, ka teju vai bail paliek.
*

Laikam būšu tas, kurš piekritīs Dekaelam. Nezinu, man liekas, ka Koelju grāmatas ir nedaudz par ideālistisku, tās var lasīt kā vnk stāstu ar interesantām beigām (kas tomēr arī jau kaut kur ir dzirdētas), taču, ja vēlaties no viņa grāmatām izrakt kādu dziļu domu, iesaku palasīt viņa paša komentārus par savām grāmatām. Diemžēl nezinu nevienu lapu, kur to varētu atrast vienkopus, šķiet, ka pats tos manīju kaut kādās ziņu lapās...
Fantomass
Aļķīmiķi esmu izlasījis un gribētu izlasīt arī kādas citas Koelju grāmatas rolleyes_a.gif
Aļķīmiķis bija ļoti incants un saistošs. Man dikti patika.
pekene
Ir izlasīta triloģija par mīlestību, nāvi un varu[''Pjedro upes krastā es sēdēju un raudāju'', ''Veronika grib mirt'', ''Nelabais un senjorita Prima'']. Ir sanācis ielūkoties arī ''Gaismas bruņiniekā''. Grāmatplauktā ir arī ''Vienpadsmit minūtes'', ko ļoti kārojas izlasīt, vien mans eksemplārs ir krievu valodā, kuru es pagalam neciešu un labākajā gadījumā varu izburtot pusi teksta, un saprast - vienu piektdaļu. Tā ka ir tā kā ir. Bet lai nu kā.. šobrīd viena no grāmatām, kuras lasu, ir ''Alķīmiķis''. Patīk. Koelju grāmatas vispār ir tādas dziļi interesantas. Piesātinātas ar filozofiju, inteliģenci, reliģiju, ticību. Un - nepārprotami - labiem un zīmīgiem citātiem.
aFēra
Esmub lasījusi "Alķīmiķi", "Veronika grib Mirt" (oi, bāc, man kā tā grāmata patika.), tad man vēl padomā ir "11 minūtes" un, un draudzene gribēja man piedāvāt vēl kādu. un viendien es atklāju, ka man ir kkāda Paulo Koleju grāmata krievu valodā mājās. bet tikai tā pa acu galam uzmetu aci un iesviedu plauktā. Esmu ieskatījusies arī "Ceļavārdi gaismas bruņiniekam" [?], bet man nelikās īpaši interesanta grāmata. tad. bet domāju tuvākajā laikā tajā atkal ieskatīties (it īpaši tagad, kad es atkal varu bibliotēkā droši spert kāju).
PinkDust
Esmu lasiijusi tikai "Maktub".Veertiiga graamata.Daudz veertiigu atzinju un dziives gudriibu.
Hikari
CITĀTS(PinkDust @ 08.11.2005 16:44) *
Esmu lasiijusi tikai "Maktub".Veertiiga graamata.Daudz veertiigu atzinju un dziives gudriibu.


Maktub man nāca uzreiz pēc Alķīmiķa. Maktub man pat ļoti patika. Pilna ar ļoti noderīgām lietām pilnīgi parastam cilvēkam. Liek pasēdēt, iedziļināties sevī, paprātot par pasauli, sevi un vispārējo kārtību.
Esmu lkasījusi visas, izņemot "11 minūtes". Māte izlasīja un teica, ka nav nekas īpašš. Mos kādreiz izlasīšu, ka būs laiks... laughing.gif
Princese uz zirņa
CITĀTS(Rowenny @ 20.08.2004 15:51) *
Ja vēlies- Paulo Koelju sarakstījis šādas grāmatas:
1. Alķīmiķis
2. Piektais kalns ( nav izdota latviski)
3. Veronika grib mirt
4.Pjedro upes krastā es sēdēju un raudāju
5.Maktub
6. Ceļavārdi gaismas bruņiniekam
7. Svētceļojums(nav izdota latviski)

Vēl latviski nesen izdota ''11 minūtes''. Bet tā ir ''на любителя'' Nezinu, vai visiem patiks.Man šķita lasāma.
aFēra
Ermm. Es redzēju Paulo Koelju grāmatu "Zahira" grāmatnīcā. maksā ~ 4, 70 Ls. laikam jau jauna, ja jau nav nemaz šeit pieminēta.
Hikari
CITĀTS(aFēra @ 10.11.2005 17:22) *
Ermm. Es redzēju Paulo Koelju grāmatu "Zahira" grāmatnīcā. maksā ~ 4, 70 Ls. laikam jau jauna, ja jau nav nemaz šeit pieminēta.


Jap! Es vienai vecenei vilicena redzēju. Ir tikko kā iznakusi. Būs 100 punkti jāizlasa! Varetu būt inčīgi! smile.gif
emily
Esmu izlasījusi "Alķīmiķi", "Pedro upes krastā es sēdēju un raudāju", "Veronika grib mirt", "Zaira"
Man visvairāk patika "Veronika grib mirt" happy.gif
Ariona
Nesen izlasiiju veel arii 11 minuutes-vispaar baigi patika, atziishos, ka patika pat labaak par alkiimiki, viss bija realistiskaaks, nebija taadu abstraktu hmmm... savirkneejumu. Shi vairaak bija par emocijaam, paardomaam, juutaam, taapeec arii patika vairaak.
sesila
esmu lasiijusi gandriiz visas vinja gr. taas ir forshas, bet arii nopietnas.. uzskatu , ka lai saprastu vinja domu ir jaaiedziljinaas vinja teiktajaaa
joua
man vislabaak patika 11 minuutes-visu nakti lasiiju(labi ap 5 no riita),maasiica ieteica.
cursive
hmm... es jau [laikam] ieteiktu pavisam noteikti izlasiit '11 minuutes' ... un arii 'alkjiimikji' ... mjaa.. un vispaar... [manupraat] kaadu no Koelju drabiem katram ir jaaizlasa [obligaati!] ... smile.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.