Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Rita Knisle
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Personāžu lietas
K.A.I.
Man jums ir kaads jautaajums.Es gribeetu zinaat vai kaads no jums zina kaa Knishlju Baabietis Kluva par zveeromagu?Kaa vinjai to izdevaas ieproveeties vienatnee.Kaa vinja apshmauca Dumidoru Jaa,ja.... Juus man teiksiet ka Meenestinjam Taarpastim un Kjepainim tas Izdevaas.. Bet...Knislei Nav ne smadzenju ne normaals zizlis{ja vinjai taads shobriid vispaar ir... sad.gif sad.gif sad.gif
Roviela
Un kur tāda doma, ka viņai nav smadzeņu? Viņa ir perfekta riebekle, jā, bet smadzeņu viņai ir gluži tikpat, cik pārējiem burvjiem grin.gif Katrā ziņā pietiek, lai iemācītos kļūt par vaboli. Un zizlis arī viņai ir, protams!
Kāpēc lai viņai būtu jāpiešmauc Dumidors? Viņa, iespējams, nemaz nemācījās Cūkkārpā. Vismaz par to nekas nav teikts.
Hikari
Roviela, tā tas ir! smile.gif Bez Cūkkārpas ir vēl daudz skolu burvjiem un Knisle tiešām NAV reģistrēts zvēromags! tongue.gif
***Dancing_Queen***
Knisle NAW regjistreets zweeromags un winja wareeja iemaaciities par taadu kljuut, pienjemsim tikpat labi, kaa Siriuss, winja ir pietiekami normaala, lai ko taadu iemaaciitos, un nekur nebija arii teikts tas, kur winja maaciijaass, nu nez...
Fijusska
CITĀTS(Roviela @ 17.08.2004 08:39)
Katrā ziņā pietiek, lai iemācītos kļūt par vaboli. Un zizlis arī viņai ir, protams!

Nu ta taa. Kljuustot par zveeromagu neizveelas par ko kluut, tu kluusti par to kas tu esi savaa buutiibaa. Taapat kaa neizveelas aizstaavjus.
Isteniibaa Knisle nav nemaz tik stuulba, jo par zveeromagu taa vienkaarsi kluut nevar. Arii Piitervecim bez paareejo paliidiibas nebuutu izdevies kljuut par zveeromagu. Rita drosi vien buus vairaakus gadus maacijusies, beerniibaa jau zinaajusi ka kluus par taadu govi un .........
...veel tikai viens , vinja par zveromagu drosi vien parveertaas lai vareteu citus izspegot, bet ka vinja zinaaja ka buus vabole?
vaards
CITĀTS(fijusska @ 17.08.2004 21:17)
CITĀTS(Roviela @ 17.08.2004 08:39)
Katrā ziņā pietiek, lai iemācītos kļūt par vaboli. Un zizlis arī viņai ir, protams!

Nu ta taa. Kljuustot par zveeromagu neizveelas par ko kluut, tu kluusti par to kas tu esi savaa buutiibaa. Taapat kaa neizveelas aizstaavjus.
Isteniibaa Knisle nav nemaz tik stuulba, jo par zveeromagu taa vienkaarsi kluut nevar. Arii Piitervecim bez paareejo paliidiibas nebuutu izdevies kljuut par zveeromagu. Rita drosi vien buus vairaakus gadus maacijusies, beerniibaa jau zinaajusi ka kluus par taadu govi un .........
...veel tikai viens , vinja par zveromagu drosi vien parveertaas lai vareteu citus izspegot, bet ka vinja zinaaja ka buus vabole?

tu gribi teikt, ka Ritas aizstāvis būtu maza, kauslīga vabole, kura mēģinās patriekt atprātotājus? grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif
mazā peciņa
Gadījumā ceturtajā grāmatā Krums nemēģināja pārvērsties par haizivi? Bet tā skaitas pārvēršanās (skat. HP&UB 458lpp.).

Vispār interesanti gan. Piemēram, Rita mēģina pārvērsties par to savu vaboli, bet kaut kas noiet greizi. Ko tad nu darīt? Vai patiešām neviens cits nezināja, ka viņa ir zvēromags?
Man gan liekas, ka gudrumam un stulbumam tur nav nozīmes. Vienīgais, kam tur varētu būt nozīme ir apņēmībai mācīties.


skow
Fabie
Varbūt Knisle gāja vienā skolā ar Tārpasti, Mēnestiņu Ķepaini un to ceturto un klusībā noskatījās kā viņi mācās un pati mācījās līdzi.
Grēkmeistars
Varbūt viņa ir gudrāka nekā mums liekas...ja jau iemācījās kļūt par kautko tik mazu kā muša vai vabole (aizmirsu) wink.gif
Viņu piespieda iemācīties viņas briesmīgā gribēšana ievākt vislabākos rakstus... grin.gif
alise brīnumzemē
man arii liekas, ka tur jau nav atkariigs kaut kas no stulbuma. vinja ir varaskaara un baigi veelas kljuut slavena - vinjai bija meerkjis, lai censtos to visu izdariit. kljuushana par zveeromagu vinjai bija ljooti izdeviiga, karjeras zinjaa it iipashi.
Riame
Bet tas tachu ir skaidrs tauta- Knisle nav mulke! smile.gif Ja jau vina speeja iemaaciities zveromaga prasmi...
Fijusska
CITĀTS(vaards @ 18.08.2004 01:57)
tu gribi teikt, ka Ritas aizstāvis būtu maza, kauslīga vabole, kura mēģinās patriekt atprātotājus? grin.gif  grin.gif  grin.gif  grin.gif

nu nee tachu! aizstaavis jau nava tas pats kaads ir zveeromaga dziivnieks! harijs tacjhu arii zveeromaga apmaciibaa nekljuutu par briedi, tikai taapeec ka taads ir vinja aizstaavis! tongue.gif
Siri
Varbūt viņas ģimenē kādam jau bijušas Zvēromaga prasmes. Un ja kaut ko tiešām gribi, un dari visu, lai to īstenotu, tad var dabūt gatavu jebko wink.gif Mēs nezinam,vai viņa ir vai nav bijusi apdāvināta skoniece gados, kad vēl mācījās burvestību skolā. Bet vairāku gadu ilgi centieni varbūt arī palīdzēja piepildīt viņas sapni. Galvenais jau tur nava stulbums,kā jau skow teica. Galvenā ir neatlaidība, tiekšanās uz mērķi neskatoties ne uz ko. Ja jau neslinkot, tad panākt var daudz ko ... Pieņemsim,ka viņa par Zvēromagiem salasījās grāmatas, un nolēma pati arī pamēģināt. Bet varbūt,kāds viņai arī palīdzējis (varbūt pat radi :blink: )

Jo,galu galā ja viņa nevarētu palikt gandrīz nemanāma,un iekļūt jebkurā vietā "īstajā" laikā, viņa arī nebūtu tik vērtīga reportiere wink.gif

Pie tam, vabole jau ir mazs dzīvnieks. Kukainis. Arī Tārpastis mācījās kļūt par žurku, jo iemācīties pārvērsties par lielu dzīvnieku bija diezgan grūti. Un vabole ir reizes 10 mazāka par žurku. Nedomāju,ka iemācīties pārtapt par vaboli Knislei sagādāja baigās grūtības ...
Ragainīte
grin.gif Vajadzētu kādam sākt uzdarboties un tai Knislie ierādīt vietu... viņa taču nav oficiāli reģistrēts zvēromags...ha...
minta
varbuut to vinja iemaaciijaas peec skolas beigshanas. diez ko stulba jau vinja nemaz ar nav
Naiya
Džeimsam un co vajadzēja 3 gadus, lai iemācītos zvērmaga noslēpumu, Ritai nemaz nevajadzēja to iemācīties tieši skolā, varbūt sapratusi, ka grib kļūt par žurnālisti un, ka tur vajadzēs izspiegot citus viņa atrada kādu, kas viņai to iemācītu...
Kinky
Man liekas, ka visas ziņas viņu sajūsmina un nervi neturēja, ka nevar VISU dzirdēt... wink.gif whistling.gif so, šī kļuva par nereģistrētu zvēromagu!
eyedam
CITĀTS(minta @ 07.10.2004 21:29)
varbuut to vinja iemaaciijaas peec skolas beigshanas. diez ko stulba jau vinja nemaz ar nav

Es piekrītu mintai. Nav jau teikts, ka par zvēromagu var kļūt tikai skolas laikā.

Manuprāt, viņa jau, maza būdama, bija ļoti ziņkārīga un okšķerēja visās malās. Tad izauga, kļuva par žurnālisti un baumu un ziņu uzošana un aprakstīšana kļuva par ikdienu un specialitāti. Un pa visu šo laiku tad viņa arī kaut kad varēja iedomāties kļūt par zvēromagu, iedomājoties, ka tas viņai itin labi noderētu darbā/hobijā.

Apņēmība noteikti spēlēja lielu lomu, kā skovv minēja, un droši vien viņa ir arī diezgan attapīga un spējīga burve. Tad ātrāk vai lēnāk, bet galu galā viņai tas izdevās.

eyedam
Shadowstalker
Eyedam visu vareni izskaidroja, tāpēc varu tikai šo to piebilst.

CITĀTS
CITĀTS (minta @ 07.10.2004 21:29)
varbuut to vinja iemaaciijaas peec skolas beigshanas. diez ko stulba jau vinja nemaz ar nav

Es piekrītu mintai. Nav jau teikts, ka par zvēromagu var kļūt tikai skolas laikā.
Būtībā šeit nav svarīgi, kad un kur viņa par tādu kļuva. Jautājums ir par to, viņa to izdarīja.

CITĀTS
Vispār interesanti gan. Piemēram, Rita mēģina pārvērsties par to savu vaboli, bet kaut kas noiet greizi. Ko tad nu darīt? Vai patiešām neviens cits nezināja, ka viņa ir zvēromags?
Par Siriusu, Džeimsu un Pīteru jau arī neviens ( Remuss te neskaitās ) nezināja. Ja viņiem kaut kas būtu sagājis dēlī, viņi diez vai būtu gājuši pēc palīdzības, kā nekā viņi darbojās krietni nelegāli... vispirms jau mēģinātu paši ko labot, pēc palīdzības iet būtu galējais līdzeklis. Viņi apzinājās risku, tāpēc rīkojās uzmanīgi. Un Ritai arī tas bija jāapzinās, tā ka viņa noteikti visu kārtīgi pārbaudīja un tikai tad ķērās vērsim pie ragiem.

CITĀTS
Varbūt Knisle gāja vienā skolā ar Tārpasti, Mēnestiņu Ķepaini un to ceturto un klusībā noskatījās kā viņi mācās un pati mācījās līdzi.
Šie jau nu nebija tādi āmuri, lai pieļautu, ka kāds viņus vēro šādās nelegālās izdarībās.

Tā nu neatlaidīgi un slepeni mācoties, viņa savu panāca. Tikai norāvās tagad drusku, bet tas jau ir cits stāsts.
grapefruit
Nu, tam, ka Rita ir hm dumja, es nekad nepiekristu, vinja varbuut ir krietni vien kaitinosha, bet ne dumja...
Tāpeec uzskatu, ka vinja pavisam noteikti var izmaaciities par zveeromagu, bez jebkaadaam probleemaam.
Un arii par to, ka vinjai izdevaas to saglabaat kaa nosleepumu es nebriinos, domaaju, ka vinjas prasmi maskeeties spiegojot nevar apshaubiit...
Iespeeja paarveersties par vaboli vinjas uzdevumu vnk padariija krietni vieglaaku... laughing.gif
anarhiste777
nu zizlis vinjai laikam ir bet vai tad zizlis ir vajadziigs lai paarveerstos...(nu un iemaaciitos arii)
un iemaaciijaas gan jau taa pat kaa tie triis...=)
Demagogs
Es domāju, ka viņa varēja mācīties pie malnajiem burvjiem, nāvēžiem un citiem jefiņiem... tongue.gif ... kā tad savādāk tas varētu būt noticis?? ill.gif
anarhiste777
CITĀTS(uFly @ 17.11.2004 14:21)
Es domāju, ka viņa varēja mācīties pie malnajiem burvjiem, nāvēžiem un citiem jefiņiem... tongue.gif  ... kā tad savādāk tas varētu būt noticis??  ill.gif
*



Em....un vai tad tie triis labie draugi gribi
teikt to visu iemaaciijaas pie tiem kaa tu teici malnajiem burvjiem,
nāvēžiem un citiem jefiņiem... taa tachu nav vinji pashi visu to apguva...
Un gan jau katrs ar savu gribas speeku vareetu
to izdariit.... wink.gif
potters91
Zizlis vinai ir. Domaaju ka pa vakariem aiz NEKODARIIT vin ar to shtelli iemaacas.
Ledene
Pastāv iespēja zvēromaga prasmi apgūt ar grāmatu palīdzību. Tā kā viņa nav reģistrēta, tad droši vien iemācījās tā... ja nu vienīgi darbavieta paparaci spēju izkopšanā viņu nenosūtīja uz slepeniem zvēromagu kursiem grin.gif tongue.gif grin.gif
Serena
Khem...no kurienes tew taada doma , ka vinjai naw smadzenju???Ja winja apshmauca Dumidoru , tad jau vinja ir ljooooti gudra...Un kaapeec tu domaa , ka vinja zveeromaga prasmi maaciijaas vienatnee???Manupraat tas nekur nebija mineets...
Lauriine
Nu i jautajuminjsh..........Ja ta padoma ka vinjai tas izdevas, rodas tikai viens spriedums(vismaz man) Rita Knisle, jeb"knislju babietis"(ka dazhiem vinju labpatikas saukt)nav tik stulba ka izklausas! getlost.gif
Dinii
Vinja ir ljoti gudra ja jau taadas nekrietniibas sastraadaa. lai to izdariitu vajag tikai smadzenes.Vinjai ir! ilgus gadus vinja maaciijaas paarveersties un vinjai tas izdevaas. tos kuriem neizdevaas,par tiem jau neviens nestaasta,nez vai vinji dziivi....
saulove
Nu Džeims, Sirius un Sīkaudzis jau arī vienatnē kļuva par zvēromagiem. Tā ka nedomāju, ka tas ir kas īpašs. Protams, ir tikai ļoti daudz jāpūlās un jāmācās.
morticia
hmm.. nu nevareet teikt ka vinja ir stulba, jo tomeer izdomaaja kluut par zvēromagu, lai varētu uzraxtīt "labākus" raxtus.. gan jau ka kkādā pašmācības ceļā t apguva taapat kaa zhuburs&co.... bet vispaar taa vinjai bija laba doma - kljuut par zveeromagu..
iMiS™
Jāāā...viņa bija nelicenzēts zvēromags...laikam k-kādā pašmācības ceļā iemācījās, un tad to lietoja...
o kā man tā kisle besīja...man vnk gribējās viņai iekraut lasot grāmatu...!
Fijusska
CITĀTS(Siriuss @ 05.09.2004 10:12)
Pie tam, vabole jau ir mazs dzīvnieks. Kukainis. Arī Tārpastis mācījās kļūt par žurku, jo iemācīties pārvērsties par lielu dzīvnieku bija diezgan grūti. Un vabole ir reizes 10 mazāka par žurku. Nedomāju,ka iemācīties pārtapt par vaboli Knislei sagādāja baigās grūtības ...
*


bet man liekas, ka teisi lai parverstos par mazaaku dzivnieku, vajag lielakas prasmes, lai gan domaju, ka tas neko nedod, kads dzivnieks, jo sakuma jau ar tu nezini, kas buusi, un tad jau tu macies ta pataas.. macas jau parversties, nevis but par to dzivnieku huh.gif ai nu...

isteniba jau ritai vienalga par kadu dzivnieku bija kljuut, laikam, jo jebkurs dzivnieks var noklausiities, jo visi doma, ka tas ir dziivnieks.... vnk ritai paveicaas, jo vinja kljuva par vaboli.. a moska to kau kur var noskaidrot, apr ko kljuus? silent.gif
šausmiņa
CITĀTS
vnk ritai paveicaas, jo vinja kljuva par vaboli.. a moska to kaut kur var noskaidrot, par ko kljuus?


kāda cilvēkam daba par tādu dzīvnieku arī kļūs. tārpastis līdzinājas žurkai un ar tām draudzējās...

un knisle bija gudra, kurā HP daļā tika apgalvots pretējais. varbūt, mūsprāt viņa uzvedas stulbi, bet viņai 'tas ir tikai darbs.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.