Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Tāpat kā Hermione
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Arhīvs – HPR
Niamh
Tikko Google meklātājā ierakstīju ''Bloody Baron'' Vienā no bildēm bija attēlota lidmašīna. Tātad ne tikai Hermiones ir kuģi, izrādās arī lidmašīnas ar nosukumu ''Asiņainais Barons'' ir sastopamas! laughing.gif
aFēra
tas ir diezgan interesanti happy.gif Nu jā... varētu vēl tikai nosaukt divas komētas par "Dumbledore" un "Lord Voldemort". Tad tās askarsies un... BLĪKŠ, BUMS, BLADĀC! Šeku jums izšķirošā cīņa! laughing.gif
Fijusska
nju man jau neliekas ka roulinga spiko! mad.gif vinja vnk izdomaa nosaukumus, un kas tur neparasts - Asinjainais barons? tik pat labi jeb kas vinjai prata vareja ienaakt! laughing.gif grin.gif
lil`skater
Forsh atklaajums, baac es gan nelidotu lidmashiinaa ar taadu nosaukumu, man un taa navigi bail lidot, plus taads nosaukums!
-=RonS=-
He he ja HP popularitaate shitaa augs tad driiz saaks izlaist Ugunsbultu mashiinu markas. laughing.gif He bet par to lidmashiinu labais. diez kaada pashsajuuta ir cilveekam, kas lido uz asinjainaa barona klaaja grin.gif
DEaDnokS*
nu nav nekaads briinums jo domaaju ka roulinga neizdomaaja jaunus nosaukumus un vaardus bet gan kaut kur to dzirdeeja un biskin paarveidoja

gan jau arii citi nosaukumi ir samekleejami
Unicorn
noteikti cilvēki, kas mašīnai un zemūdenei deva vārdu, nebija lasījuši HP. vai tad pasaulē ir tikai viens Harijs un Rons (un tie paši dzīvojas pa Roulingas grāmatām)?!
par lidmašīnu jau bija interesanti. nuuu, es tādā lidmašīnā negribētu lidot wink.gif
mazā peciņa
CITĀTS(saulove @ 08.04.2005 09:43)
Nesapratu... Kā Hermiones var būt kuģi?  :blink:
Tā, ka var būt Laima - meitenes vārds, Laima slimība - slikta slimība, Laima - saldumu fabrika utt meele_a.gif .
Un mēdz būt arī tā, ka kuģus nosauc kāda tuva cilvēka vārdā (nosauc kapteinis wink.gif vai kuģa saimnieks).
morticia
bet asinjainias barons man liekas ir tiiri izplatiits vaardu salikums.. nju tad kaapeec gan kko taa nenosaukt?
Hikari
Tas taču ir un kā vēl loģiāli, ka būt gan lidmašīnas, gan visādi kuģi ar šādiem vārdiem, jo neviens jau Tev neaizliedz izmantot šādus vārdus.
Interesanti, parasti jau par vārda izmantošanu maksā autortiesības... shifty_a.gif
iMiS™
Asiņainais Barons....!!!Kurš tad tādu lideni nezin....???tas laikam tas sarkanais divplāxnis bija...bet reāli dzirdēts nosaukums...!
Ir tāds kuģis Hermione...?par to gan 1. reizi dzirdu!!!!
Demon
eiii! labais! vareetu ar taadu pabraukaaties! peec tam vareetu visiem staastiit, ka esmu braukusi Asinjainajaa baronaa w00t.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.