Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Labais vs. ļaunais
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Aptaujas
Lapas: 1, 2, 3
Eowena
Nu tad tā! grin.gif Es protams, ka būtu Haruča un Dumidora pusē! Un jūs?
Scorpse
Bet, protams, ka es arii. Ja viuen nenobiitoss.. Ja godiigi, tad es domaaaju, ka es speetu buut izcili labs labais!!!
LeJ!n1eKs
Es pie VOldija! Man patiik ljaunie speeki! wink.gif
Endija
Es mēģinātu pati pakļaut visus burvjus! Hi, hi, ha, ha, haāaaa. wink.gif smile.gif grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif devil.gif
Eowena
CITĀTS(Endija @ 12.08.2004 14:56)
Es mēģinātu pati pakļaut visus burvjus! Hi, hi, ha, ha, haāaaa.  wink.gif  smile.gif  grin.gif  grin.gif  grin.gif  grin.gif  devil.gif

Ļaunā Endija! laughing.gif He! Nu tad es Tevi pieveiktu vai arī ja vēlies mēs kpā valdītu pār pasauli! grin.gif Kaut arī šaubos... whistling.gif
Grēkmeistars
Es būtu Harija un Dumidora pusē... wink.gif es savādāk nevarētu... grin.gif
Demagogs
Man patīk tas pēdējais variants... laughing.gif
Ļauni jau būtu, bet jautri arī... smile.gif
Es visiem burvjiem liktu lai viņi ražo daudz konfekšu un mantu, kā rūķi...
Un tad tās visas mantas atdotu vientiešiem! tongue.gif
Nabaga burvji... :blink:
The Master
Protams, ka censtos pati paklljautvisus.Ja nebuutu shaada varianta tad ietu pie Voldemorta. Neitraala es nevareetu palikt, jo jebkuraa gadiijumaa jebkas buutu jaaizveelas....Ja es paarietu pie HP un Dumidora, tad ljaunie speeki man vareetu nodariit ko vairaak nekaa otraadi.
Maxwels
Droši vien Harija un Dumija, nevis pats visu pakļautu, jo tad man būtu vislielākās briesmas un visi mani gribēs nokillerot. Tā vispār esmu labais, pozitīvais tēls! laughing.gif
shary
nu es laikam būtu Harija un Dumidora pusē, bet lai nu kā nekad nenostātos Voldija pusē....kas zin, viņš mani varētu novākt pat tad ja es neko neizdarītu...
addnill
nezinu, nezinu...abas puses ir savā veidā labākās(vismaz viņām pašām tā liekas), tāpēc es labāk atturēšos un palikšu skatītājis- neetralitāte rulzzzz!!! laughing.gif
skatitajs_no_malas
CITĀTS(addnill @ 03.01.2005 23:19)
nezinu, nezinu...abas puses ir savā veidā labākās(vismaz viņām pašām tā liekas), tāpēc es labāk atturēšos un palikšu skatītājis- neetralitāte rulzzzz!!! laughing.gif
*

Protams, bet ja būtu tāds pats karš kā grāmatās?
Fijusska
grin.gif nju es butu spejiiga ari uz pedejo (vai kuru tur) variantu! nju to pakljausanu! wink.gif bet man parak laba sirds, tapec laikam labo (harija un dumidora ) pusee! laughing.gif rolleyes_a.gif
Shadowstalker
Ļoti vienkārši - pēc vajadzības. Ja vajag, tad pie viena, ja vajag, tad pie otra. wink.gif Un pēc iespējas rauties uz augšu, līdz pat pavēlniekam. devil.gif
Ungaarijas ragaste
Nostātos Harija un Dumidora pusē. Ticu tam, ka labais uzvar ļauno. Vismaz, tad es varētu uzticēties galvenajiem, zinot, ka viņi mani nenovāks, ja vairs nebūšu izcili noderīga laughing.gif
aFēra
Es būšu neoriģināla. Bet ja man nopietni (yeah, right) būtu jāapdomā es ietu pie Dumidora.
Rusell the carrotstork
labo pusee, jo kaada jeega buut sliktajam??? visi tevi taapat ieniist.......
Reksa
Harija un Dumidora! Pilniigi noteikti! Citi varianti- izslēgti!
Overlord
Es domāju ka šādās cīņās,proti Labais Vs Ļaunais,nav iespējams palikt neitrālam.Tu pieslejies vai nu labajiem vai ļaunajiem. Nu es būtu Harija un Dumidora pusē,pagaidītu līdz viņi izkaujās ar Voldemortu,Tumsas Lordu protams sakaus,tomēr arī viņi būs pietiekami novājināti un pa to laiku es varētu apgūt tādas tīri noderīgas lietiņas (Avada Kedavra utml).Pēc tam savākt atlikušos Voldemorta atbalstītājus un citus radijumus kas vēl nebūtu izklīdināti vai nogalināti un tad brukt virsū novājinātajai BM.Uzvara būtu 90 procenti
morticia
nju bet protamz ka dumidora un harija.. lai gan vispaar es vareetu arii sev pakljaut visus burvjus utml.. nja.. grin.gif grin.gif
lil`skater
Nu protams ka es paliktu Dumidora pusee uz Hariju man taa kaa bisku nosplauties, bet Dumidora pusee es noteikti paliktu:)
Hermija
Es piekristu Dumidoram, jo es noteikti nepiekristu Voldemortam:)
gwinerva
Nu protams, ka Harija ar Dumidora. smile.gif Kautgan pēdējais variants arī likās vilnoš. shifty_a.gif
Nestors Grems
nu šādā cīņā nevar palikt neitrāls, tāpēc pie Harija un Dumidora, jo pagaidām vēl esmu labiņais
Shut Up
es laikam vai nu Voldemorta pusē, vai arī pati mēģinātu visus pakļaust... būt labajam tač ir tik garlaicīgi...
emily
es pati uznjemtos iniciatiiwu un wisus, kas man nepakljautos nowaaktu.. grin.gif
es buutu pasaules wiswarenaaakaa burwe... laughing.gif
Hikari
Īstenībā, tad kad 5gr Dienas pareģis apmeloja Hariju un sauca par jukušu, tad cilvēki daudzi ticēja, ka tā arī ir. Manā situācijā es censtos palikt Dumidora un Harija pusē, bet, ja no DP nāktu tāda prop[aganda visu laiku... whistling.gif
re@liste
nu jaa es laikam paliktu neitraala shifty_a.gif , jo man taas burvju ciinjas un visi mokum laasti taa neiipashi iet pie sirds.... huh.gif
Tīna
Kad pienaaktu kaarta izweeleetie , tad arii domaatu...
Nobalsoju par Dumidoru un Hariju...
Ļipa
Labprātāk, jau paliktu neitrāla, bet man ir zināmas aizdomas, ka Nestors Gremam, savā ziņā ir taisnība, tā nu tad jau labāk es nostātos Dumidora un harija pusē, nekā, Voldemorta- Padomājiet paši- viņš taču ir tik ļauns un nežēlīgs, ka traks var palikt- viņam taču vispār nekas nav svēts.
Tynyte
...ja man vajadzeetu izveeleeties es noteikti buutu Harija un Dumidora pusee grin.gif bet man patiik arii tas variants " pats/i meegjinaatu iekarot visus burvjus un "pasauli" cool.gif blush.gif
emily
aber.. tagad man ir weel labaaks plaans.. shifty_a.gif
es buutu voldemora pusee.. silent.gif.. jo es wienalga domaaju, ka wishs ir wiswarenaakais burwis... happy.gif
es buutu labaas attieciibaas ar winju, un tad winju nowaaktu no tronja un pati nonaaktu winja wieta... happy.gif un buutu warenaakaa burwe.. w00t.gif
snows
Protams ka Harija! pilniigi smieklīgi ka taadi jautājumi tiek uzdoti! sorcerer.gif sorcerer.gif sorcerer.gif sorcerer.gif sorcerer.gif sorcerer.gif sorcerer.gif sorcerer.gif sorcerer.gif sorcerer.gif
Demon
protams, ka Haruciisha un Dumidora pusee! par kaut ko citu nevar nemaz buut runa! wink.gif
puregreenday
100% ka harija un dumidora pusee jo tur ja es ko izdariitu greizi(ka es to parasti daru) man nenobeigtu unsure.gif
iMiS™
Es būtu harija un Dumidora pusē...!Vispār pat nepieļauju iespēju, ka varētu būt tumšo pusē...k-kāda debīla komandēšana, ja izdari ko nepareizu tevi piebeidz...tas nekam neder ermm.gif
monster
Es paliktu Harija un Dumidora pusee!

Pie Voldemorta aiziet vareetu buut extreemi! Ja tu kautko izdariitu nepareizi Voldemorts tevi uzreiz novaaktu aiz dusmaam! Bet ar Dumidoru kopaa ciiniities buutu gan drosaak gan arii forsaak zinot ka kaads tevi var pasargaat ja tu kluudies nevis pie pirmaas kluudas nem un uzliek mokum!
BlueberryAnima
protams, ka es butu harija un dumidora puse! kur tad vel???????? rolleyes_a.gif
Laushi de Lychan
Launo, jo launie pasakas vienmer zaude un vinuz zelos un izteiks lidzjutibu. Lol.
Ne, ja nopietni, tad launa, tumsa puse mani vienmer ir saistijusi vairak, neka laba, gaisa.
DEaDnokS*
njaaa, es jau nevaaru zinaat kaa buutu pie sliktajiem (nav jau rakstiits- varbuut vinjiem ir jautri) bet taa laikam jau buutu tas labais cool.gif
Darka
Es būtu slepenais aģents!!! Iefiltrētos pie Tumsas pavēlnieka Uzzinātu kādi ir viņa plāni un slepenie ieroči... Un ja būtu skaidri redzams, ka viņš uzvarēs, paliktu viņa pusē, jo neviens negrib palikt zaudētāju komandā!!! cool.gif
Bulta
Es meegjinaatu visus pakljaut!!! Haaaaa!
Mans plaans buutu taads:
Buut Harija un Dumidora pusee, tad atkal Voldemorta pusee. Chakareetu vinjiem smadzenes, kameer vinji izliigtu, vai arii - nogalinaatu preteejo pusi. Tad nu visi nemiera ceelaaji buutu nost no skatuves un es vareetu paareejos pakljaut. VOT!!! laughing.gif
i`m_GriM&EviL
Nu es censtos paglābt savu ādu paliekot pavisam neitrāla kā pelēkā pele . Lai mani neviens neaizstiek tongue.gif
kvadrātsakne no priedes
Droshi vien jaw paliktu neitraala... Jo gribeetu paglaabties no visiem ljaunajiem;P vareetu jaw arii pie Harija un Dumidora, bet tas noziimeetu, ka es buushu beigta ohmy.gif
scell_x
Preciizi pat nevaru pateikt.
No vienas puses buutu labi buut Potera un Dumidora pusee, bet no otras ljaunapusee buut ir daudz interesantaak, jo ir vairaak iespeeju, vairaak varas...
Pat nevaru izdomaat.
Bet labais vienmeer uzvar...
Nee, labaak buushu labaa pusee!!! sorcerer.gif
Mauvaise Mademoiselle Blanc
es par d&h (dumidoru un hariju) !~!!!! man tas liekas pashsaprotami.
Malvīne
nu kur gan citur, ka ne ar hariju un dumidoru! sorcerer.gif kaut gan arī voldijs pievelk... devil.gif
riffly
Es būtu Harija un Dumidora pusē. Iespējams, ka gribētos arī pakļaut visus citus burvjus, bet es vienkārši tā nevarētu! Es zinātu, ka daru kaut ko nepareizi... Un tādēl arī nobalsoju par pirmo variantu!
Keyshia
Harija un Dumidora tongue.gif Jo viņi tā kā būtu labie, ermm.gif , un labie vnm uzvar tongue.gif
Baltuss
es butu dumidora puse paprasitu lai man iedod godrika zobenu, ietu pie Voldemorta iecirstu vinam sirdi zibenu un parnjemtu vina varu un valditu par Naveziem...tad saktos GAISMAS puses UZPLAUKUMS wink.gif

CITĀTS(Potter_Girl @ 19.08.2005 11:50)
Droshi vien jaw paliktu neitraala... Jo gribeetu paglaabties no visiem ljaunajiem;P vareetu jaw arii pie Harija un Dumidora, bet tas noziimeetu, ka es buushu beigta ohmy.gif
*

nu un ka butu beigta?
labak beigta neka laika kad Voldemorts valdiiis!
es NEKAD nenostaties pie vina!
cinitos gaismas puse pat lidz naves bridim....nu ja drosmes man netrukst grin.gif wink.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!