Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: "Sūnu ciema zēni"
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots > Obligātā literatūra
Lapas: 1, 2, 3
Katy=)
njā.... bet arī man ir dažas grāmatas kuras vienkārši es saprotu, ka ir garlaicīgas!!! piemēram sūnu ciema zēni - es nekad neesmu varējusi šo grāmatu izlasīt.....tik tiešām nespējU! bet ir grāmatas kas tieša'm aizrauj un tādas man nav bijušas daudz...varbūt kādas 50 no 200 lasītajām..... wink.gif
GameMaster
Nu, "Sūnu ciema zēniem" ir vērtība - diezgan ironisks skats uz tālaika sabiedrības kūtrumu un paražu neko nedarīt - gan jau ka izdarīs kāds cits. Klasika.
Sol Invictus
CITĀTS(GameMaster @ 09.08.2004 23:34)
Nu, "Sūnu ciema zēniem" ir vērtība - diezgan ironisks skats uz tālaika sabiedrības kūtrumu un paražu neko nedarīt - gan jau ka izdarīs kāds cits. Klasika.

Varētu domāt, ka mūsdienās kaut kas ir mainījies grin.gif
Gerts
Sūnu ciema zēni - tā ir manta!!! Laba manta!!! Protams par šo grāmatu ir interesantākas HP grāmatas!!!
Pata
Kad biju maza - nepatika, toties tagad patiik... cool.gif
Canadian
Es vau pateikt pāris vārdus par šo grāmatu grin.gif : censored
Pēc maniem iepriekš minētajiem vārdiem variet saprast, ko es domāju par šo grāmatu laughing.gif 6.klasē, laikam, manā literatūras grāmatā bija šis stāsts un par šī stāsta tēmu mums bija kādas 5-10 tā jau retās literaturās stundas. Man šis stāsts nepatīk, jo tajā ir mazs darbības u.t.t rolleyes_a.gif

Palūgšu nelamāties, ja vien tas vispār ir Tavos spēkos! mad.gif
GameMaster
Imo, "Sūnu ciema zēni" nav vis kaut kāda Poteriska lasāmviela rudens vakariem. Tur tomēr ir zemteksts - tā ir vairāk literāla vērtība, nekā izklaides lasāmviela.
Tas automātiski nozīmē, to, ka, ja pats nebūsi nobriedis to lasīt, tad visticamāk tev tā arī nepatiks.
Sol Invictus
Kas tur ko nepatikt ? Ja nenjem veeraa zemtekstus normaala pasaka
Katy=)
es kā izlasījusi vienu lapusi, vairs neatcerējos ko es tur izlasīju! man 6.klasē obligāti vajadzēja viņu izlasīt bet es nespēju! beigās es jau prasīju mammai lai lasa priekšā (kā zīdainim), bet arī nekas nesanāca. kad biju izlasījusi 10 lpp. es goda vārds nekā neatcerējos...tā it kā mna būtu bijusi amnēzija! tieši tādēļ man šī grāmata nepatīk. wink.gif
Roviela
CITĀTS(Katy=) @ 11.08.2004 00:04)
es kā izlasījusi vienu lapusi, vairs neatcerējos ko es tur izlasīju! man 6.klasē obligāti vajadzēja viņu izlasīt bet es nespēju! beigās es jau prasīju mammai lai lasa priekšā (kā zīdainim), bet arī nekas nesanāca. kad biju izlasījusi 10 lpp. es goda vārds nekā neatcerējos...tā it kā mna būtu bijusi amnēzija! tieši tādēļ man šī grāmata nepatīk. wink.gif

Jā, tieši tur ir kļūda - 6. klase - tas vēl nav tas brīdis, kad šī grāmata jālasa! Tā vispār nav bērnu grāmata. Un iesākt to lasīt ar ievadu... labāk nē. Ja sāciet, tad tikai uzreiz ar darbību.
Es izlasīju šo grāmatu pirmo reizi tad, kad tā bija obligātajā literatūrā. Vai! Kā es mocījos... tie garie dabas apraksti... un vēl tāda kaudz citātu ar tiem bija jāiegaumē. Šausmas! :blink: Pēc vidusskolas nez kāpēc sadomāju un pieķēros vēlreiz lasīt. Un, brīnums! man viņa patika. Pat ļoti. Tagad, kad man paliek skumji un gribas palasīt kaut ko dziļi humorīgu un mierīgu, es pārlasu "Sūnu ciema zēnus". Tiesa, joprojām bez ievada! tongue.gif
Overlord
Klasika ta klasika. Bet kādu laiku,konkrētāk 4 gadus es šo grāmatu nemaz rokās neņēmu,jo to biju ar krietnām pūlēm 5 klasē piebeidzis. Tagad gan tas stāsts šķiet saprotamāks,arī tās vietas kas agrāk bija galīgi miglainas. šķiet ka IZM`ieši nedaudz par ātru šo stāstu iedeva.
Sol Invictus
Nesaprotu - kas vainas ''Suunu ciema zeeniem'', ja veel buutu runa par ''Ar makskjeri'' vai ''Atraitnes deelu'' ... Man suunu ciems normaals likaas gan 1.klasee, gan tagad
i`m_GriM&EviL
Es goda vārds - nespēju izlasīt... nu bez sinonīmu vārdnīcas patiešām nē... jau 100 reižu esmu mēģinājusi palasīt, bet tad apjaušu - kurš šito murgu ir sarakstījis? Pie tam - ko es izlasīju - galīgi neatceros... Tā taču nav grāmata!
kapeiks
Esmu lasījis. Nu nekā tāda. Sižets drusciņ līdzīgs LOTR, jo tur tie ceļoja it kā, bet nu ļoti garlaicīga. Verēja būt kaut kas interesantāks... getlost.gif
Hareki
CITĀTS(kapeiks @ 19.08.2004 08:00)
Esmu lasījis. Nu nekā tāda. Sižets drusciņ līdzīgs LOTR, jo tur tie ceļoja it kā, bet nu ļoti garlaicīga. Verēja būt kaut kas interesantāks... getlost.gif

Vau - Tu ir meistars sakariibu atrašanā! Tas man prātā nebūtu ienācis - šīs grāmatas salīdzināt.
Bet par""Sūnu ciema zēniem" runājot- nu jā, apraksti varbūt reizēm garlaikoja ar, bet pati darbība man tīri labi patīk -atkal no jauna pārlasot, man izdodas garlaicīgķajiem gabaliem vienk;ārši pārlekt pāri - un tad tā lieta iet
Kinky
"sūnu ciema zēni" pati par sevi ir normāla grāmata, piedzīvojumi, nekā pārdabiska, slinkums-pārmācīšana, katrā normālā latviešu grāmatā tam ir jābūt! cool.gif
Aziz
Man arī nepatīk, ŠAUSSSMĪĪĪGI garlaicīga, lasīt varēja tikai ar lielumlielu piespiešanos, bet skolā BIJA jālasa... mad.gif Spīdzināšana!!!
tumsīgā
HEI! ne```` virsū tikai tādēļ, ka esat par slinku lai to izlasītu!!! mad.gif (it kā vienīgā lasāmā grāmata būtu poters getlost.gif )

tas, ka jums nepatika nenozīmē, ka tā grāmata ir sūds! īstenībā grāmata interesanta. kad es biju sīkāka tā bija mana mīļākā latviešu grāmata (tāpēc gāju uz teātri un nopirku pat kaseti ar dziesmiņām whistling.gif ) milzīgos aprakstus var pieciest. turklāt man ir radies iespaids, ka vairums (ne visi) grāmatu nav izlasījuši pat līdz pusei, bet runā kā baigie pārgudreļi. paaudzieties wink.gif
Hysteria
mums bija 1reiz obligaati jaaizlasa ''Suunu ciema zeeni'', no saakuma likaaas aarpraac kaads murgs, bet peec tam jau normaalaak.
shary
es piekrītu. mums šī grāmata bija jālasa obligātajā literatūra. es viņu lasīju 2 mēnešus jo tā bija tik garlaicīga ka tā nevarēja piesēsties un vienā vakarā izlasīt, bet es nesaprotu tos cilvēkus kuri domā ka tā ir aizraujoša grāmata
Laimīgā*
Normaala latvieshu pasaka. Dazhaas epizodees bija arii jaapsmaida. Kopumaa -- nekas ljoti iipashs. Visaas latvieshu pasakaas jau buutiibaa ir kaut kaada dizhaa moraale & stuff. Nu, nav vinja tik garlaiciiga, lai nevareetu izlasiit, bet man pagaidaam neliekas arii tik interesanta, lai paarlasiitu. Taapat, kaa man negribas paarlasiit kaut kaadus ''ganinjus pret velniem'' un taadas dizhas graamatas.
pelmeniC
Normāla grāmata. Bet nepiemērota 6.klasei.
Nesakiet, ka slikta, ja neesat izlasījuši un vispār - par gaumi nestrīdās.
spitzbube
kkur dzirdēju teicienu- nav sliktu grāmatu.tikai tavs prāts vēl nav piemērots šai "sliktajai" grāmatai. nu kka tā :blink: ja teu 6.klasē prāts vēl ir pie fiškām bebleidiem(vai kka tā :blink: ) tad teu grāmata būs totāls sviests.man patīk tā grāmata.1.reizi lasīju kkadu 9 gadu vecumā tiku līdz 20 lpp apmēram un man apnika-wnk nebija piemērota manam vecumam.otreiz lasīju kādos 11 gados un man patika wink.gif
Ungaarijas ragaste
CITĀTS(Katy=) @ 09.08.2004 23:33)
njā.... bet arī man ir dažas grāmatas kuras vienkārši es saprotu, ka ir garlaicīgas!!! piemēram sūnu ciema zēni - es nekad neesmu varējusi šo grāmatu izlasīt.....tik tiešām nespējU! bet ir grāmatas kas tieša'm aizrauj un tādas man nav bijušas daudz...varbūt kādas 50 no 200 lasītajām..... wink.gif
*

rolleyes_a.gif Man gan Sūnu ciema zēni liekas tīri aizraujoša grāmata, sevišķi tā vieta, kur Ješka pārmāca raganu w00t.gif
Elonors
Ja, es vinu izlasiiju un vai zinat kas notika? Es tos "Sunu" zenus redzeju sapnos. Ne, man nepatik Sunu ciema zeni
Bezastis
ak, jel! ohmy.gif viena no baismiigajaakaam graamataam, ko esmu lasiijusi,pareizaak sakot meeģinaajusi lasiit, lai gan ar latviešu rakstniekiem neaizraujos, ja nu vineiiigi gadaas, kas tiešaam labs piem. "Nāves Ēnā" , lai gan vareeja buut arii labaak, bet tomeer... nu vismaz es varu dziivot ar apziņu, ka manai skolaataajai "Sūnu ciema zēni" patiik, pat uz muzeju aizvilka, turklaat visu breecošo baru- klasi... ja taa nebuutu iekļauta obligaataass litertuuras saakstaa, tad nebuutu izlasiijusi pat pirmaas 7 lpp, lai gan tik un taa vairaak par septiņaam nesspeeju saņemties...
eziic_miglaa
es tomeer ar naivu ceriibu turos pie domas, ka visi tik loti negatiivi te ir taapeec, kaneveelas peeksni izcelties ar to, ka sii graamata patiik.
es lasiiju un man patika, maniem braaliem ariipatika, kad viniem bija jaalasa
vai avrbuut probleema ir taa ka tur nav graujosaa love vai supervaronis - launiisu slakteetaajs?
Ledene
Nezinu, man tā likās pilnīgi pieņemama grāmata, kas vnk ir jāizlasa, ja esi latvietis (lai uzzinātu par tradīcijām un vēsturi). Galu galā, tik daudz jau to dižo darbu mums nav, vismaz ar šo ir jāiepazīstas!
Ja jums liekas, ka šī Upīša grāmata ir murgs, varbūt palasiet viņa ''Zaļo zemi'' !... tongue.gif
lithium [ kariii ]
galiigi garaam graaamata....baigaa garlaiciiba......knapi ar mokaam izlasiiju kaadas pirmaas lapaspuses....grin.gif
tiigjeris
man gan taa graamata patikaas... taads vareetu pat teikt vecmodiigs humors... tagad vnk ir citi laiki, bet man taa graamata tomeer likaas tiiri izklaideejosha... vnk latvieshu autoriem ir taada riebiiga nosloece uz pesimismu (pameegjiniet mani apstriideet, peec taadu staastu kaa "bendes meitinja" un "puut veejinji"), taapeec shis staasc ir pat apbrinojams...
piretta
Vispār samērā ineteresanta grāmata. Lai gan, sākums man ne īpaši (tie apraksti), bet tālāk jau interesanti... biju arī pirms dažiem gadiem uz teātri "Sūnu ciema zēni".. interesanti happy.gif
maksligais_intelekts*
Tiesham vislielakais murgs ko emsu lasijusi.
Es sho gramatu lasiju ari, ka abligaato literatuuru un skhiet, ka ta ierindojas Topa pirmaja vieta, pie vis garlaiciigakajam obligatas literatuuras gramatam.
Džūna
Varbūt kādam patīk, taču manuprāt Sūnu ciema zēni ir pēdējais sviests! ill.gif
Simple Girl
man pat kauns teikt, bet esneesmu lasijusi, lai gan plaukta kaut kur Riiga stav... bet toties esmu redzejusi vairakas reizes izradi, taa nu gan man patika!!! grin.gif grin.gif
Ariona
Man 6.klasē šitā grāmata bija obligātajāliteratūrā un atmiņas par to laikam es mierīgi varētu raksturot tikai pāris vārdos-BAIGAIS SVIESTS!!! Baigi garlaicīgā, vispār, ja godīgi man no latviešu rakstniekiem nepatīk neviens, visi raksta tikkk garlaicīgi...
tiigjeris
falmory, par latvieshu raxtniekiem visp nav veerc ... vinji patieshaam ir garlaiciigi un diivaini... paarsvaraa - pesimistiski, taapeec man vinji ne iipashi... man suunuciems arii starp citu bija obligaataa literatuura (vieniigaa, ko no visaam uzdotajaam izlasiiju whistling.gif )... lai gan tik slikta jau nebija, bet citaadi rokaas nenjemtu...
lil`skater
Taa bija obligatajaa literatuura, bet es to neizlasiiju, es pat fragmentu staastiit nevareeju, jo teksts biaj galiigi nesakariigs! Taada graamta, nu gan , kaa taadu var uzrakstiit!
krikija:::
Mums viņa bija literatūras grāmatā un mums klasē viņa bija katru stundu skaļi jālasa...man jau šķiet, ka nekas sevišķs nebijaa, bet skaitās jau klasika...
mazā peciņa
Ūū. Atceros. Mums bija "Sūnu ciema zēni" jālasa obligātajā literatūrā. Man nekad nebija patikusi obligātā literatūra, un, kad šīs grāmatas dažas nodaļas bija literatūras grāmatā, un par katru nodaļu mēs rakstījām pārbaudes darbs nācās sākt lasīt grāmatu. Un man patika. Jā, es vēl brīnījos par to, ka patīk, bet patika. Filmu (vai arī tā bija teātra izrāde ierakstīa) mēs arī skatījāmies un bijām vēl uz kaut kādu muzeju, kur mums stāstīja par šo visu.

Bet visā kopumā - forša grāmata.
Bille
Mums uz naakamgadu jaalasa silent.gif bet neizklausaas peec manas draudzenes staastijuma incanta, bet tad jau redzees...
Bandists
Es atceros, ka man bija viena šausssmmmiiiiiiiiiiiigi garlaicīga grāmata jālasa. Lasīju, lasīju un beigās turpat pie galda aizmigu. Un kad man jāraksta tests pat to grāmatu, es visu uz dullo rakstīju. grin.gif (dabūju 5) tongue.gif
Bille
laba atziime, ja neko nezinaaji grin.gif a laikam buus riit buus jaapanjem un jaaizlasa, jo aatraak ,jo labaak... cool.gif
Maxwels
Sūna ciema zēnus esmu lasījis, bet tas nu tiešām bija boorings, ar kuru sastapies vēl nebiju. Arī lasījās lēni, piedzīvojumi turienes cilvēkiem (vairs neatceros, kā viņus sauca, sorry wink.gif ) jau bija, bet... kaut kā mani šī grāmata nesaistīja. Laikam esmu neīstā paaudze šādai grāmatai vai arī ar mani kaut kas nav kārtībā. wink.gif
Haleja
Tajā laikā, kad es šo grāmatu lasīju- man patika, bet tagad es gan nelasītu!!!! No šodienas redzējuma varu teikt- Garlaicīgi!!!!
Meitēns
Man ar bija jālasa obligātajā literatūrā ''Sūnu ciema zēni''.Apsveicu visus kas to grāmatu ir izlasījuši līdz galam.Es to nevarēju.Tik trakoti garlaicīga grāmata.Tiku līdz 13.lpp.un jau pierierbās.Tad aiznesu atpakaļ uz bibleni un pēc kāda laika paņēmu atkal un domāju tomēr izlasīšu.Sāku no sākuma atkal lasīt,tiku līdz 11.lpp. un atkal apnika-tāda garlaicība manā skatījumā. Nu nez laikam neesmu nekāda laielā senās Latviešu literatūras mīle.
PS tie kas ir lasījuši-Kā tas stāsts beidzās?
Corasonna
Nu es esmu šo grāmatu izlasījusi, jo mums par viņu bija kontroldarbs, bet man tā likas nu ļoooti garlaicīga. Toties teātris gan man patika!! smile.gif
Adē
Es izlasīju šo grāmatu tikai tāpēc,ka visi apgalvoja,ka šī grāmata nav lasīšanas vērta. Izlasīju atsauksmes-daudziem nepatīk. Katram savs viedoklis,bet manuprāt grāmata ir diezgan interesanta. Un tā nav bērnu grāmata.
Sabija
Esmu lasiiju dazhas nodaljas. Literatuuras graamataa ir kaut kas no "Suunu ciema zeeniem" un naacaas lasiit. Izlasiiju,man nebija to tik gruuti paveikt,neaizmigu lasiidama tongue.gif ,bet protams,ka nevar saliidzinaat ar kaadu patieshaam aizraujoshu graamatu. Katraa gadiijumaa - "Suunu ciema zeeni" ir normaala graamata.
Man veel bija jaabrauc uz teaatra izraadi. Teaatris,manupraat,bija pat veel garlaiciigaaks. >.<
Īve
Man arī šī grāmata bija obligātajā literatūrā, un lasīt bija normāli, lai gan es visu neizlasīju, bet grāmata ir normāla, vienīgi pārāk garš sākums.
elfiite
nezinn...taac diezgan garlaiciigs, BET arii pamaachoss staastinjs...esmu lasiijusi fragmentus, jo mees skolaa lasiijaam, bet saada graamata TIESAAM neaizrauj....
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.