Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kuru Hagrida dzīvnieku tu sev gribētu?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Aptaujas
Lapas: 1, 2, 3
i`m_GriM&EviL
Es gribētu Norbertu, cik interesanti būtu mājās ar pūķīti, tad viņš izaugs liels, nosvilinās visu māju... whistling.gif Bet bez tā visa... rolleyes_a.gif
Winged
Es nbalsoju par-nevienu,bet newis tāpēc,ka man būtu bail,bet gan tādēlj,ka es nezinātu un droshvien ari negribētu ar sho dzivnieku neko darīt!!!!!
Pelēkais_puteklis
Aragogs izklausās labi!
southtown_warrior
nuuu es izveeleejos SHviitknaabi-filmaa vinsh bija baigi smux.. smile.gif
Saara
Es gribeetu melno milzu suni Ilkni...
Katy=)
ILKNI! ilknis ir tāc forš suņux...un man patīk lielie & ļaunie suņi.....viennozīmīgi ilkni....lai gan vispārībā man atbilst variants - nevienu! man no viņiem visiem bail! wink.gif
kapeiks
Gribētu pievākt švītknābi vai norbi. Protams, vienīgais norbis tāds killeris... Bet švītknābi tomēr visvairāk gribētu.
***Dancing_Queen***
no shiem wariantiem noteikti Shwiitknaabi, winjsh ir wismazaak biistams, saliidzinaajumaa ar paareejiem un tad jau maniem wecaakiem buutu shoks, ja es taadu paarwestu maajaas...
YeenY
protams ka ssviitknaabi!!!!vareetu lidot un lidot un lidot... shifty_a.gif
Neziniiitis
laikam jau Sviitknaabi butu vislabak...lidosana uz vinja butu forsa grin.gif
Luna
Nevienu. Ne jau tāpēc ka man būtu bail bet man vienkārši tādi riebjas. It īpaši zirgērglis.
Canadian
Nevienam no viņiem nav vainas, jo uz šīs pasaules tādu nav... rolleyes_a.gif , bet takā es nevaru balsot aptaujās, īsi nokomentēšu KATRU! wink.gif

Pūciņu(Pūkainīti) - Nebūtu jau ne vainas, bet man nebūtu vietas, kur viņi tur
et, jo viņš jau nav TIK liels kā parastais sunis! rolleyes_a.gif

Ilkni - Varētu. Ilknis ir mierīgs...guļ...dodas līdzi pastaigās... rolleyes_a.gif

Norbertu - Kad maziņš, tad jau nebūtu ne vainas, bet kad pauagtos... rolleyes_a.gif

Aragogu - Šo es gribētu vismazāk, jo tomēr viņš ir zirneklis un vairākus zirnekļi bietē, tāpēc, ja kāds man ieraudzītu šādu radījumu, tad uzreiz izsauktu... rolleyes_a.gif

Švītknābi
- Būtu reāli! Varētu lidot un ātri pārvietoties! rolleyes_a.gif
Niamh
UUUUUU!!! Es gribētu Ilkni! Man gribas lielu, mīlīgu suni. Tikai šitam laikam vajadzētu uzsiet spaini pie mutes, tāpēc ka man nu negribās būt nosiekalotai no galvas līdz kājām laughing.gif
lin
Man ļoti patīk Švītknābītis!!! sorcerer.gif
Overlord
Nevienu. Ne jau tapēc ka man būtu bail no viņiem,bet gan es nezinu kā par viņiem būtu jārūpējas.Un tapē labāk iztiksim bez neviena no shamiem
Eowena
Noteikti Švītknābi! grin.gif Tas būtu super! Es ar viņu naktīs lidinātos apkārt! Es viņu tik ļoti mīlētu! smile.gif
Nikija
Gribu eeergi un zirgu!!!Ai labi tad zirgeergili grin.gif !!!!!
Roze
Es negribētu nevienu no šiem dzīvnieciņiem,man būtu BAILL...! unsure.gif
closs...
Ai...nevienu, priekshkam man kautkaadu no shiem dziivniecinjiem?
Alish
švītknābi!!!!! grin.gif viņš ir foršs, māk lidot, tik jādodēst daudz :blink:
maksligais_intelekts*
Nu es jaf bajgi veletos zirgeergli tas vispar ir viens no miljakajiem dzivniekiem hp man
Gribetu ari tos aizmirsu ak sawc nu tos,kuri atrod to nauudu un vel Fenikss nebutu slikti kautgan tas anf hagrida dzivnieks cool.gif
alise brīnumzemē
es gribeetu miiljo Shviitknaabiit. bet vinjsh jau vairs man liekas nav iisti Hagrida - tagad (nezinu, kaa ir peec Siriusa naaves...) vinjsh pieder Siriusam....right? nu bet ja vareetu, es njemtu vinju, lai gan kur es tureetu...? :blink:
Snorkes Jaunkundze
Sviitknaabis ir tiiri sakariigs tapeec izveeleejos vinnu! wink.gif
laughing:angel
es grib'etu vi'nus visus!!! Hagrida gaume sakrīt ar manu gaumi- jo briesmīgāx jo foršāks! laughing.gif bet visvairāk es gribu Pūciņu... grin.gif
Grēkmeistars
Tas būtu zirgērglis... grin.gif viņš labi izskatās un ir labs pārvietošanās līdzeklis wink.gif pārējie arī tā nekas...es mīlu dzīvniekus rolleyes_a.gif grin.gif
Ljipa_v
Nu es izveeleejos Ilkni, jo man kaa nekaa vēlviens suņuks noderētu. Turklāt šis varbūt izskatītos (vismaz izskatītos) draudīgāk nekā manējais. Es par Ilkni. smile.gif
Rusell the carrotstork
visus, visus, visus!!! jaa...... paga!
taa pirmaa galva zem galda, otraa balkonaa.... treshaa... treshaa.. NAV KUR PASLEEPT 3. galvu puucinnai crying.gif
maija
švītknābis bija visskaistākais no viņiem visiem
Matrikss
negribētu nevienu...baigi man vajag...
Demagogs
Nu tā jau man nav nepieciešams neviens no šitiem dzīvniekiem... getlost.gif
Bet, ja noteikti jāizvēlas, tad es ņemu Ilkni! w00t.gif
zakkite
Jā es gribētu Norbertu, tādu mazu pūkīti. laughing.gif laughing.gif
Es viņu turētu savā skapī. w00t.gif Es ceru kad viņš izaugtu viņam pietiktu vietas laughing.gif
Maxwels
Droši vien, ka Norbertu, Švītknābim manā dzīvoklī vietas nebūtu! laughing.gif Pūķim jau arī ne, bet tā kā man patīk pūķi, tad pieradinātu un gan jau kaut kā izdomātu. wink.gif
Švilpaste
Švītknābi! Pūķīti es ;nemtu tikai tad,ja gribētu nodedzināt māju un ālaut ,lai Norberts apsvilina manus ienaidniekus ! wink.gif
martin2
es dodu priekšroku pūķim un zirgērglim. tie man labāk patīk.
shary
noteikti ka Švītknābi, jo vipār man viņš šausmīgi patīk..ar viņu varētu lidot.. tik superīgi būtu.....jā ceru ka viņam es iepatiktos.. wub.gif w00t.gif thumbsup.gif
un vēl viņš varētu mani aizsargāt ja nu kas....nu jā bet kā to noslēpt no citiem..hm...
grapefruit
Norbertiņu, bet tikai kopā ar portatīvo būrīti, garu instrukciju un gaļas piegādi mājās, kā arī lielāku māju, lai pūķēnam, kad paaugsies būtu vieta w00t.gif
Ā, gandrīz aizmirsu, ugunsdrošu apģērbu... rolleyes_a.gif
Un metāla bruņmuvestiiti sorcerer.gif .
gwinerva
Man jau gribeetos Puukainiiti vai Norbertu. rolleyes_a.gif Zirgeerglim arii nav ne vainas. Vieniigi nezinu kaa par vinniem poaruupeetos . unsure.gif Tas drossvien ir lloti gruuti. wink.gif
lil`skater
es veeleetos shviitknaabi. Manupraat es ar to vareetu labi saprasties, un vispaar buutu interesanti. Vins buutu lielisks paarvietoshanaas lidzeklis!
Dragon-Girl
Ooo, es gribetu lai man būtu švītknābis grin.gif
Vīņš ir tik smuks un graciozs tikai būtu viņu grūti dažkārt savaldīt wink.gif
sandwoman
Es gribētu švītknābi.. Viņš ir tik smukiņš!! Man viņš ļoooti patikās....es labprāt ar viņu palidotu tāpat kā Harijs... sorcerer.gif
monster
Laikam jau ka Sviitknaabi!

Tas ir vismiermiiliigaakais dziivnieks no tiem visiem! Triisgalvainais suns man visdriizaak galvu norautu norberts savukaart nosvilinaatu! Tie arii ir paaraak lieli lai vinnus vareetu normaali kopt un uzstureet! No Sviitknaapja arii vareetu buut kaada jeega! Tas vareetu gan aizstaaveet gan arii parvietot!
iMiS™
Es gribētu mīļo ilkni...!Nu protams, ja viņš man uzticētos, un es būtu tipa, kā viņa Hagrids...!
Lauwinja
es nobalsoju par Švītknābi.Viņš liekas jaux.Man patīk arī Ilknis.Tāds ritīgi mīlīgs sunīc grin.gif
Bille
Es gribeetu tagad ilkni, agraaak es veeleejos sviitknaabi.. bet kur es vinju likshu? grin.gif
Sneak
zirgērgli varētu cool.gif . bet kādu citu jau drošvien ārī varētu. tas tikai būtu forši palidot ar zirgērgli. happy.gif w00t.gif
Princesīte
es negribu nevienu, kautgan ja obligāti kāds būtu jāņem es ņemtu Šwītknābīti cool.gif
Ģitārmeiča
es gribeetu shviitknaabiiti!!! buutu superiigi palidot!!! rolleyes_a.gif
Mērija
Es gribētu Švītknābi... Varētu lidināties debesīs... blush.gif
Hermione =)
nju es gribeetu to shviitknaabi......... apseestos uz vinja un kaut kur aizlidotu... rolleyes_a.gif
Švilpaste
Noteikti,ka Švītknābi! Vismaz tad es neriskētu,ka mani varētu saplosīt!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.