Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vēlreiz par spokiem...
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Arhīvs – NK
Elepele
Mani nomāc šāds jautājums- daudzi saka, ka spoki ir miruši cilvēki. Bet kādēļ viņi spokojās, nevis nomirst un nonāk paradīzē, vai pārdzimst par citu cilvēku? Kādēļ viņi neliek mierā cilvēkus? Šāds ir jautājums. Ko Jūs domājat?







Eowena
Es domāju, ka viņiem vnk dzīvē ir kkas nepadarīts vai arī viņi grib kādam atriebties kaut vai par savu nāvi- ja tā nav dabīga. Spoki jau vnk neklīst apkārt- tiem ir mērķis! whistling.gif
Roviela
Es domāju ka nevienā no šiem attēliem es neredzu spoku whistling.gif Pirmais attēls ir ņemts pret Sauli (tur, tieši priekšā aiz mājas jumta!), dabiski, ka bildē ir saules zaķītis. Otrais attēls ir ņemts caur mašīnas stiklu - atkal nekāds brīnums, ka tur ir atspīdums. Trešais attēls ir vecs, sliktas kvalitātes uzņēmums lidmašīnas propellerim, kurā atkal spēlējas Saule. Piedevām attīstot fiksāža uz bildes ir uztaisījusi plankumu. Ceturtajā attēlā ir krāsu nobīde - slikts fotoaparāts un vēl brāķīgāka bilde. Kur tur ir spoki????
Un vēl es domāju, ka mirušie pat ļoti liek dzīvos mierā! Spoku nozīmē, protams.
kenijs
Nu pirmkart bildes ir labas. Laikam jau vini ir izvelejushies atrasties uz zemes jo ja shie nebutu piekritushi tad kalpotu velnam ,bet tiem kuriem ir janonak paradize tie gan neatsakas no piedavajuma dzivot debesis...
Gerts
Tiiri feinas bilde. Ā un pie teemas - Spoki nenonāk paradiizee tapeec, ka viņi vai viņiem ir dariits, kas ļauns. Tapēc viņi paliek atriebties!!!
Elepele
par atriebšanos es saprotu un arī par to nepadarīto darbiņu. Par tiem jau izteicu domas citā pavedienā. Bet kādēļ tad viņi neatriebjās tikai tiem cilvēkiem, kuri viņiem kaut ko nodarījuši? huh.gif Un Roviela- īsti nesaprotu, ko tu saki par 3.attēlu- tur ir domāts,ka augšā ,pie mākoņiem kāds ir. Tur iznāk cilvēka forma.
Nimue
CITĀTS(AstiitE @ 03.08.2004 15:49)
Mani nomāc šāds jautājums- daudzi saka, ka spoki ir miruši cilvēki. Bet kādēļ viņi spokojās, nevis nomirst un nonāk paradīzē, vai pārdzimst par citu cilvēku? Kādēļ viņi neliek mierā cilvēkus? Šāds ir jautājums. Ko Jūs domājat?

Jautājums patiesībā dziļāks, nekā sākumā šķiet.

Un skaisti parāda brīnišķīgo kultūru sajukumu, kas valda sabiedrības prātā.

Nonākšana paradīzē - tā būtu kristiešu mitoloģija... labi, šobrīd laikam nevajag diskutēt cik aiz matiem pievilkta, cik ne - bet vairāk vai mazāk.

Pārdzimšana citā cilvēkā - tas jau nāk no austrumu kultūrām.

Mirušo palikšana tepat - ticība paranormālajam, vai arī no vēl citām kultūrām nākusi...


Varētu jau it kā gaidīt, ka cilvēki (vai vismaz katrs atsevišķais cilvēks) izvēlētos ko vienu kam ticēt, nevis mēģinātu noticēt pilnīgi visam, kas tiek likts priekšā, bet pēc tam vēl loģikas vadīti pamanīt, ka kaut kas mazliet neiet kopā un sākt uzdot jautājumus "a kāpēc?"

Ja zebutāni ir kurbati, un libugāni ir kembāli, kāpēc sumpugeri nav lupraki?

Labi, ja nopietni...

Atbilde uz jautājumu: tie cilvēki, kas tā saka, netic, ka cilvēki pēc nāves nonāk paradīzē (vai ellē, vai vismaz šķīstītāvā) un netic reinkarnācijai. Jautājums būtu: kādēļ šie cilvēki tā uzskata - bet tas savukārt nav atbildams, jo ticība tomēr īpaši skaidrojumiem nepadodas.
Roviela
CITĀTS(AstiitE @ 03.08.2004 22:06)
Un Roviela- īsti nesaprotu, ko tu saki par 3.attēlu- tur ir domāts,ka augšā ,pie mākoņiem kāds ir. Tur iznāk cilvēka forma.

To, kas tur ir domāts, es sapratu smile.gif
Tas kas tur ir, ir kaut kas cits. Manuprāt, tas ir sen, vismaz gadus 50 atpakaļ, uzņemts attēls. Un, iespējams, tur ir mēģināts uzņemt lidmašīnas motora bojājumu, t.i., bilde domāta avārijas tehniskajiem dienestiem. Re, kā pie propellera pamatnes lēkā dzirksteles! Un kūp, protams. Propellers nav apstājies un ātri griežas - tas ir tas gaiši-tumšais lielais aplis, jo ekspozīcijas laiks ir bijis visai liels. Mani nemaz nepārsteidz iespēja, ka dūmi+propelleris+attīstīšanas brāķis (un tur ir arī attīstīšanas brāķi - paskaties kaut vai uz tumšajiem apaļajiem nopilējumiem labajā augšējā stūrī)+saules atspīdums rada tādu efektu.
Cik reizes var teikt, ka cilvēks redz ar smadzenēm! Ieraudzīt pazīstamas figūras mākoņos jebkuram, kam piemīt kaut kripatiņa fantācijas un iztēles, nemaz nav grūti. Tikai tāpēc jau uzreiz nevajag domāt, ka tās figūras tur tiešām arī ir.
grapefruit
Visbiežāk jau dzirdēts, ka paliek uz zemes, jo kaut kas palicis nenokārtots...
Immortal
Tajā ceturtajā bildē tak vispār nekā nav. Bet varētu vēl kādu bildi sameklēt vai ielikt. Arī uzfilmētos gabalus ar spokiem ir inčīgi skatīties.
Es domāju, ka spoki ir tie, kuri nevēlējas nekur doties un gribēja palikt tepat uz zemes. Tapec vņiem nav ķermenis.
emily
es arii piekriitu, ka spoki ir mirushie....
vinju dveeseles netiek tur augshaa jo kaut kas vinjus nomaac.... vai nu kaut kas nepaguuts izdariit, vai arii kaut kas nepateiks...
taadeelj biezhi piliis spokojas spoku paaris, kuru miilestiiba tika izskirta un vinji meklee viens otru
bet varbuut spokoshanaas ir muuziigs sods pa kaadu brismiigu noziegumu? huh.gif
Rigor_mortis
kas ir spoki un ko viņi šeit dara viss taču šai zemē ir loģisks!!! sauc zinātnieki uzsitot ar dūri uz galda, bet es saku jūtas atstāj mūs pie dzivēbas un lielāko ties spoki (jeb labāk gari jo spoki ir ļaundabīgi!) Paliek šeit lai iegūtu to ko dzivē nav sasnieguši...piemēram lai pasargātu vai lai atriebtu jeb lai nodotu kādu vēsti....

secinājumi ir jūsu pašu ziņā!!!
Indy
Vai tad juus neesat receejushi filmu Kaspers? Tur viss ir izstaastiits... grin.gif ka vinji ir atstaajushi nepadariitus darbinjus, bet ja godiigi un manas domas, tad iespeejams vinji dziiives laikaa paaraak piekjeerushies kaadam vai kaut kam un tapeec pat peec naaves nevar to atstaat un pieskata to. Tas ir mans viedoklis
spitzbube
kas tajā pēdējajā bildē domāts?tās švīkas vai? huh.gif nu tās var dabūt arī no nekvalatativa ( wacko_a.gif ) skenera. :tongue.gif
ta sieviete huh.gif nu tā laikam jau ir māte kas tur bēbīti. wink.gif
addnill
spki uz zemes apliek, jo viņiem te ir kāds nenokārtots darbiņš...es neticu spokiem pa dienu...gaismā, drošībā, bet vina pati mežā, tumsā- ticu!!!
gwinerva
Es piekriitu ,ka spokiem ir palicis kaads nepadariits darbs.
Vai arii vinni ir bijussi lloti llauni un netiek ielaisti paradiizzee,bet priekss elles paaraak labi. :blink: Kautkas starp elli un paradiizi un vnk netiek nevinaa ne otraa unsure.gif

CITĀTS
Bet kādēļ tad viņi neatriebjās tikai tiem cilvēkiem, kuri viņiem kaut ko nodarījuši?


Varbuut paliek garlaiciigi. wink.gif
Es personiigi nevaru teikt ,ka es ticu spokiem.Ir jau bijusi taada sajuuta,(kad esi maajaas viens)ka tomeer neeesi viens.Bet es domaaju kameer pati neredzeessu kaadu spoku tikmeer neticeessu. smile.gif
shary
es domāju tā ka viņiem ir kaut kas nepadarīts un tādēl viņi vēl palika. (nu tā parasti filmās rāda.)
zakkite
Es nezinu vai pat ticu spokiem! Šad tad uznāk doma ka viņi varētu pastāvēt uz zemes, bet tā kā es neesmu sastapusies, tad īpaši neticu! Bet es spokus neiedomākos kā caurspīdīgus cilvēkus, es tos iedomājos pilnīgi neredzamus! whistling.gif
Debby_off_end
Neņemiet vērā..kaut kas sagāja svietā..
Debby_off_end
CITĀTS(Gerts @ 03.08.2004 17:39)
Tiiri feinas bilde. Ā un pie teemas - Spoki nenonāk paradiizee tapeec, ka viņi vai viņiem ir dariits, kas ļauns. Tapēc viņi paliek atriebties!!!
*

A sanāk,ka viņi atriebjas un tad kravā amntiņas uz paradīzi.
-Wehoo..es to džeku noslaktēju.Tagad varu doties uz paradīzi.
Es tā īsti nesapratu. huh.gif
W.I.T.C.H.
manupraat taadi spoki nemaz nawa silent.gif
iMiS™
CITĀTS(Elepele @ 03.08.2004 14:49)
Mani nomāc šāds jautājums- daudzi saka, ka spoki ir miruši cilvēki. Bet kādēļ viņi spokojās, nevis nomirst un nonāk paradīzē, vai pārdzimst par citu cilvēku? Kādēļ viņi neliek mierā cilvēkus? Šāds ir jautājums. Ko Jūs domājat?
*


Spoki vāca cilvēku enerģiju..lai tikru debesīs, ir jāsavāc pietiekams daudzums baiļu enerģijas no cilvēkiem...tāpēc arī spoki baida cilvēkus...!Un ja tu sateic spoki, vajag daudz daudz baidīties...lai tie ātrāk tiktuviņpasaulē...!Baidoties izdalās ši ektoplazzmas enerģija, kas nepieciešama mirujašajām dvēselēm...!Dažreiz daži spoki, nemaz nenonāk viņpasaulē...
melany
"Spoki ir mirushie, kuri iespruust starp debesiim un zemi, kuriem shajaa pasaulee ir veel kaads nepabeigts darbs." shaadi es izlasiiju kaadaa zhurnaalaa. un man liekas, ka taa tas viss arii vareetu buut.
The Master
CITĀTS(melany @ 27.05.2005 15:20)
"Spoki ir mirushie, kuri iespruust starp debesiim un zemi, kuriem shajaa pasaulee ir veel kaads nepabeigts darbs." shaadi es izlasiiju kaadaa zhurnaalaa. un man liekas, ka taa tas viss arii vareetu buut.
*

Jaa, taads uzskats ir. Par spokiem kljuust visi noslepkavotie, pashnaavnieki, kaa arii tie kuriem uz zemes palicis, kas svariigs neizdariits!
Daudziem tas ir kaa ultimaats neizdariit pashnaaviibu, lai muuzjam nebuutu jaakliist un jaamokaas kaa spokam. Pastaav uzskats, ka spoku dziive ir drausmiiga, jo vinji nekad nespeej izzust/rast mieru. Spoki nenokljuust ne Paradiizee, ne Ellee. Vinji ir nelaimiigi, jo lemti taadai dziivei(cik nu to var saukt par dziivi)!.
subito
Mani neviens mirušais nav traucējis, izņemot vecmāmiņu, kas divus mēnešus pēc savas nāves parādījās sapnī (kas gan drīzāk skaidrojams ar cilvēka neizprotamo smadzeņu darbību)
spitzbube
CITĀTS(Sbafulo-The Lost Vampire @ 28.05.2005 22:02)
Jaa, taads uzskats ir. Par spokiem kljuust visi noslepkavotie, pashnaavnieki, kaa arii tie kuriem uz zemes palicis, kas svariigs neizdariits!
Daudziem tas ir kaa ultimaats neizdariit pashnaaviibu, lai muuzjam nebuutu jaakliist un jaamokaas kaa spokam. Pastaav uzskats, ka spoku dziive ir drausmiiga, jo vinji nekad nespeej izzust/rast mieru. Spoki nenokljuust ne Paradiizee, ne Ellee. Vinji ir nelaimiigi, jo lemti taadai dziivei(cik nu to var saukt par dziivi)!.
*

Šo te es arī esmu dzirdējusi. Vēl esmu dzirdējusi, ka ja spoks padara savu dzīves laikā neizdarīto darbu līdz galam, viņš,hmm kā lai paska, atbrīvojas no spoka pienākumiem un liek mūs mierā, nespokojas.

Atceros sen, sen redzēju tādu vienu filmu, kur autobuss ar spokiem atgriezās uz zemes un visiem bija dots laiks, lai izpildītu nepaveiktos uzdevumus.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.