Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kurš no Drēslijiem tev vislabāk patīk?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
Lapas: 1, 2
Katy=)
nu kādas ir jūsu domas par Dērslijiem?

man interesē jūsu viedoklis...... wink.gif
Ljipa_v
Visi vienliidz stulbi. grin.gif Nu labi par Duudiju var pasmieties. Vernons ar ir riktiigs. Un no Petuunijas es veel ceru sho to interesantu sagaidiit. wink.gif
Emmy
Es piekrītu ljipai un no Petūnijas točen var kaut ko sagaidīt, jo viņa zināja, kas ir ATPRĀTOTĀJI!!!!! Es īstenībā pārlasīju, vai tiešām to teica Petūnija, jo biju pārsteigta! huh.gif
Vīslis
Nu man Petuunija galgalaa Harija maates maasa
HeRmIoNiiTe
Visi prikoliigi!! wink.gif laughing.gif
Canadian
Visi jau ir stulbi laughing.gif , bet nobalsoju par Dūdiju, jo par viņu tiešām var pārsmieties, gandrīz katrā grāmatā, ja ne visās laughing.gif Pats Dūdijs kā vārds jau ir smieklīgs un viņa ēstkāre padara viņu 2x reizes stulbāku un smieklīgāku, tāpēc man Dūdījs no Dērslijiem patīk vislabāk. Vernons un Petūnija arī ir smieklīgi, bet nav TIK smieklīgi, jo galu galā viņu jau ir pieauguši whistling.gif , bet tāpāt pārsmieties var par viņiem visiem laughing.gif Vispār man škiet, ka Dērslijiem ir iedzimts būt stulbiem, jo Mārdža ir tāa paša, kā Dūdijs, Vernons un Petūnija, ja parādīsies vēl kāds Dērslījs kādā no grāmatām, tad domājams, ka viņs būs tikpat smieklīgs un stulbs, ka visi pārējie laughing.gif
Hermione
Visi.... tādi rēcīgie!!! Bet Mārdžas tantes Uzšķērdējiņš un vecais pulkvedis bija labākie! laughing.gif
Ljipa_v
O jaa. Par Maardžas tanti biju piemirsusi. ceru, ka vinja veel kaadreiz atbrauks ciemos un atkal saaks Hariiti kaitinaat!!!!c innocent.gif
***Dancing_Queen***
visi ir stulbi! man vinji riebjas, bet par Duudiju gan var panjirgt, bet vispaar vinji visi ir vienlidz stulbi.
kapeiks
Visi ir vienlīdzīgi stulbi. Vienīgais Vernons tāds diezgan nopietns, bet ļoti raustīgs uz katru sīkumu.
dreamer
Petūnija... viņu iespējms kautkas tomēr saista ar Hariju un Cūkkārpu, jo ...ko gan vatrēja nozīmēt "...atceries manu pēdējo..." huh.gif
Grēkmeistars
Balsoju, ka viņiem jābūt...par viņiem var kārtīgi izsmieties grin.gif
padma
domaaju, ka vinji visi ir vienliidz stulbi! vinji ir galiigi garaam un smiekli man par vinjiem nenaak, taa kaa, nee vinji naw prikoliigi, nu noteikti!
Indy
Bet protams, ka mazais apaliitis Duudalinsh... laughing.gif laughing.gif laughing.gif
Roze
Visi tādi dīvaini,bet Dūdijs tas ir kaut kas!!!!! w00t.gif
Minnka
Visiem ir kāds knifiņš un tāpēc viņi visi ir prikolīgi! laughing.gif
maija
par visiem var pasmieties tāpēc visi prikolīgi rolleyes_a.gif
Alish
no coments Visi vienlīdz stulbi...
Scorpse
Nu nav visi stulbi - es tik tieshaam uzskatu, ka Petuunijai ir ceriibas.
maksligais_intelekts*
nu duuuudijz vis recigakajz w00t.gif wink.gif smile.gif grin.gif tongue.gif laughing.gif
Matrikss
es vinjus visus vnk dievinu...viņi ir mani mīļākie čarakteri...
Rusell the carrotstork
neviens jau tur nav forsh, bet vislabaak petuunija!!! happy.gif
DEaDnokS*
nu man nepatiik neviens no viniem, bet pasmieties der
Alysona
Ai, visi Deersliji takshu ir galiigi stulbi... whistling.gif
faniite
Visi prikoliigi... var vismaz pasmieties par vinjiem. Vismaz es smejos par vinju uzskatiem, utt. grin.gif cool.gif grin.gif cool.gif grin.gif
Fijusska
nu man patiik ,ka par vinjiem var pasmieties. Tachu vinji ir tik tizli un stuulbi varonji(nu taadiem jau arii jabuut wink.gif )

a man vieniigais veel vareetu patikt petuunija, jo vinja ir vieniiga harija radinieca(nu duudija it kaa arii) a vernons man riebas. nav pat asinsradinieks harijam. man pret vinju nekaada cienja. MEESLS! atvainojos...
Aziz
Man patīk nevis Dērsliji, bet tas, kā viņi attēloti - vienkārši nenovērtējami!!! tongue.gif Piemēram, "Dūdijs sapinās pats savās kājās un metās uz māju", "tēvocis vernons elsoja kā maratonu nodesojis degunradzis" , "Petūnijas tante bija savilkusi lūpas virs zirdziskajiem zobiem un šķiet, kodīja pati savu mēli" utt. Pārsmieties var!!! grin.gif laughing.gif grin.gif
Shadowstalker
Vecais labais - tikai beigts Dērslijs ir labs Dērslijs. wink.gif

Es nevaru izvēlēties to, kurš patika vislabāk, taču varu izvēlēties to, kurš riebās vismazāk. Petūnijas tante.
Crash
Vernons, jo jamam normaalaax vaards rolleyes_a.gif
selemanda
Man vislabāk patīk Dudijs. Tapec, ka viņš pec mana skatijuma ir forš tēls.
vaards
Dūdijs tak ir aptaukojies grin.gif. Liekas, ka viņam galvā smadzenes dala vietu ar taukiem. sick.gif
Ragainīte
grin.gif grin.gif Visi kautkur apdauzījuši galvu! grin.gif grin.gif
DEaDnokS*
ehh bet ja arii smieties par viniem var man tomeer gribeetos lai vinu vietaa buutu kaada cita gimene(savaadaaka)
Laupītājmeitēns Ronja
Smieklīgi viņi visi. Tas kā baidās no visa kas ir kaut nedaudz neparasts vai atšķiras no parastā.
crazy200
Man liekas ka Dūdijs ir vis normālākais kā man patīk kā viņš saraujās kad Harijs izrauj zizli grin.gif grin.gif grin.gif .
Katy=)
Jā dērsliji ir diezgan prikolīgi ne? =)
aivvv/troll dream walker
man jau vislabaakpatiik duudijs
gaidu kad vinnam paraadiisies draudzene laughing.gif
aa un starpcitu ja nepamaniijaat tik aptaukojies vairs jau anv bet muskullots iisteniibaa leenaa garaa paliek un sportisks....
laughing:angel
CITĀTS(vaards @ 03.09.2004 23:27)
Dūdijs tak ir aptaukojies grin.gif. Liekas, ka viņam galvā smadzenes dala vietu ar taukiem. sick.gif

piekriitu!!!! un taapeec no vijiem visiem man vinjsh patiik visvairaak, lai gan Petuunija ar veel var izraadiities normaala rolleyes_a.gif
Vaidu_Vairas radiniece
man patiik deersliji taadaa zinjaa ka var par vinjiem pareekt bet vispaar es vinjus necieshu... :blink:
Maxwels
Droši vien Petūnija, viņa ir tāda "maigāka" salīdzinājumā ar Vernonu un Dūdiju! laughing.gif
emily
nu ja jaaizveelas, tad petuunija! nez... no visas jokainaas gjimenes man vinja visvairaak patiik.. varbuut vaarda deelj, vaards man atgaadina kaadu ziedu, un tadeelj man vinja skiet diezcik normaala laughing.gif
shary
vairāki varianti...viņi visi ir stubi, bet par visiem var pasmieties..varbūt par Petūniju mazāk, bet nu visi jau ir smieklīgi
addnill
Vēl dumāku ģimenīti nevaru iedomāties...laigan varu gan!!!Heh, tādi jautrīši, parēkt var...man jau patīk tādi heh! laughing.gif
Niamh
Visi vienliidz tupi smile.gif Vini pret magiju izturaas kaa gaajeejs pret sarkano gaismu. Tipa ''Neko neredzu un negribu redzeet'' laughing.gif

Pat mana klases audzinaataaja nav tik duma kaa sitaa famiilija
Reksa
Visi vienliidz stulbi... getlost.gif
MAn neviens no viņiem nepatīk! mad.gif

P.S. Visi vienlīdz stulbi! :blink:
crazy angel
baigi lielaa izveele... saprotams ka visi vinji ir vienliidz stulbi.....
Aeris
Dērsliji mani tracina, jo viņi slikti izturas pret Hariju, nobalsoju par to, ka viņi ir vienlīdz stulbi.
Winged
Vinji tak ir rihtiigi prikoliigi,baigi labie!!!Njez,man patiik visi-bez vinjiem nebuutu tik jautri!! blush.gif
morticia
visi vienliidz prikoliigi grin.gif
kaa gjimene jau vinji ir ljoti jauki un miil viens otru.. tik harijs tur maisaas pa vidu vinju gjimenes idillei... bet vispaar es ar sev gribeetu taadu gjimeni, lai gan ceru ka par mani neruupeetoos TIK ljoti kaa par dudiju un manc dibens nebuutu jaaseedina uz trm kreesliem reizee...
gwinerva
Viņi visi ir stulbi! meele_a.gif
Vizmaz dažreiz par viņiem pasmieties var. laughing.gif
Vienīgi tajās reizēs, kad viņi dara pāri Harijam gribas, lai Harijs varētu viņiem kautko uzburt. rolleyes_a.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!