Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kas Jums patīk Siriuss-ā Blekā?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
HeRmIoNiiTe
Patīk,nepatīk.......mīl,nemīl............ienīst,ienīst vēl vairāk!!!Nu ko mēs visi domājam par Bleku??????? wink.gif

Man liekas ka viņš ir interesants.................. wink.gif
Idril
Man ir tikai viens sakāmais- viņš ir smukiņš!
..::Kael::..
Nu laikam jau taapec, ka vinsh ir viens no interesantaakajiem teeliem graamataas wink.gif
Winged
Nju,man vinja patik visssss...Vinjs ir drosmigs,labsirdigs,saprotosh,milsh,man ljoti patika tas,ka gramata vinjs pret Hariju izturejas,ka līdzigs pret lidzigu,cienija vinja uzzsakatus utt. grin.gif
Roze
M laughing.gif an viņš liekas ļoti interesants...
jefiniene
Nu ja godīgi - tad nekas īpaš! Nu vismas man tā škiet! Cilvēks kā cilvēks ( nu jebšu burvis) , ar neko īpašu manās acīs viņš neizceļās! wink.gif
kapeiks
Viņš ir interesanta personība, it īpaši visi viņa tumšie radi, bet pats viņš labais burvis.
Katy=)
Viņš ir HARIJA krustēvs. interesants cilvēks.....nezinu bet man viņš vienkārši patīk.
***Dancing_Queen***
nobalsoju par cits, jo domaaju, ka winjsh ir reaals awantuurists.. kaaa nekaa winjsh teica, ka arii buutu weidojis DA un shitaadas lietinjas, smukinjsh winjsh bija tad, kad winjam bijs 15, newis paari 30... bet tieshaam winjsh ir awantuurists...
girl
Es domāju, ka viņš ir labsirdīgs!
Grēkmeistars
Viņš ir labsirdīgs...nu atšķirībā pret ko...bet tas nav svarīgi wink.gif
Rusell the carrotstork
mieriigs!!!! yup taads vinnsh ir....
Saara
Peec manaam domaam vinnss bija diezgan smukinnss...taas ir tikai manas domas
Luna
Teikšu godīgi, es nevaru nekādi saprast kāpēc visiem šamējais tā patika. getlost.gif Žurkas ēda un zirgērglim arī deva. pinch.gif
Trusite
man vinsh patiik, jo esmu vinju iedoaajusies tieshaam gliitu un Oldmena (ja nemaldos) seju es veel aizvien neizteelojos kaa Siriusa seju wink.gif
Alish
es viņu vienkārši dievinu, ko tur vēl piebilst... smile.gif
Eowena
Man viņā viss patīk!!!! wub.gif Viņš ir tik foršiņš, tik smukiņš un vispāk dievīgs! :blush2: Mans mīļākais HP tēls!!! Es arī gribētu tādu krusttēvu!!! grin.gif
maksligais_intelekts*
N nu man viss vinja patik nu teiksim - vis ir smukins
Matrikss
kur teiksts ka man viņš patīk???
DEaDnokS*
nesaprotu kas vinaa tik iipash
zakkite
Man vins patiik grin.gif ! Vins ir labs kruteevs, es tadu gribetu!!! Man vinu zhel ar vinu nevajadzeja ta notikt sad.gif
Ragainīte
wink.gif Viņš ir ļoti interesants un labsirdīgs. Nu nezinu vai G. Oldmens ir smukinsh tongue.gif . Taču man patīk Siriusa raksturinsh un viņš ir viens maniem mīļākajiem tēliem rolleyes_a.gif
shary
man viņš patiik jo viņš ir labsirdīgs. nu viņš ir Harija krusttēvs.
Indy
Es domaaju, ka vinsh ir interesants, vaareetu teikt savdabiigs... Nu man kopumaa patiik vinja raksturs, par smukinju gan nenosauksi, tikai iedomaas...
lil`skater
Mans miiljaakais teels ir SIRIUSS- nobalsoju es par cits, jo man vinaa patiik - VISS!
Aeris
Man viņš patīk pēc rakstura, ar viņu nebūtu garlaicīgi! laughing.gif
morticia
cits - vinjsh ir ljoti gaadiigs.. un domaaju ka ja harijs buutu vareejis dziivot pie vinja tad vinjam tur klaaatos vnk lieliski! un vinjsh ir arii ljoti uzticams (maybe arii taapeec vinjsh kaa zveeromags speej paarveersties tieshi par suni, parasi jau sunjuki ir uzticami) un vinjsh ir arii labsirdiigs.. vinjsh bija ljoti labs teels es domaaju un tapeec veel jo vairaak zheel ka vinjsh nomira...
gwinerva
Man liekas, ka viņš ir labsirdīgs.Man patīk viņa raksturs.
Bet filmā viņš izskatījās drausmīgi. unsure.gif
Viņš patiesībā noteikti ir arī smukiņš, ja ir sakopies. laughing.gif
monster
Man patiik ka vinjs ir loti izpaliidziigs un labsirdiigs!

Man liekas ka vinjs lloti miil Hariju! Tas ir redzams peec taa kaa vinjs izturaas pret Hariju! vins visu laiku staasta staastus par Harija teevu un paliidz Harijam skolas lietaas piemeeram uzdaavinot to nazi kas var sagriezt visu! (Harijs to izmantoja lai tiktu Ambraazas kabinetaa) Siriuss arii loti riskee ar sazinaasanos caur kamiinu! Un tas tikai lai parunaatu ar Hariju!
Demon
man vinjsh dikti patiik! biju galiigi noshokeeta, kad uzzinaaju, ka vinjsh nomira...
man patiik vinja raksturs. taads labsirdiigs un reizee arii prot pastaaveet par sevi. nav miikstmiesis...
helbaffy
siriuss ie dievīgs! wub.gif
.: ARTANIS :.
Pieņemu, ka aptauja vairāk ir paredzēta meiteņu dzimumam, taču tā kā tādas norādes pavediena sākumā nava, tad atļaušos atbildēt arī es.. happy.gif

Tātad - Siriusa personāžš man šķita savdabīgs gan uzvedības gan attieksmes gan arī sava, itkā nēesošā, bet tajā pašā laikā arī saistošā stila dēļ...
Piedevām visam augšminētajam, viņam bija arī laba sirds..
Spītniece
Pēc tā ko Harijs redzēja domnīcā - Siriuss liekas intresants un piedzīvojumus mīlošs.
shocked mouse
vinjhs ir(vai pareizaak sakot bija sad.gif ) ljooooti interesants burvis... vinjam bija interesanta gjimeniite laughing.gif un vispaar...vinjsh bija forsh burvis.
Meitene no Priekšpilsētas
Īpašs viņš bija Harijam un vēl jo projām tāds viņam ir. Viņam vienīggais radinieks, kurš viņu mīl un isturējās labi pret viņu. Kā gan savādāk var nosaukt? Ja ne par īpašu!? blink_a.gif smile.gif
saremags
Es domaaju huh.gif, un izleemu ka vins ir interesants cool.gif !
Melleņu kamenēns
Cilvēks kā cilvēks, labsirdīga, interesants... wink.gif
Purple mist
Man patīk Siriusā Blekā tas, ka viņš ir īpašs. Nekad nav bijis nekāds labiņais. Bleks ir pirmais cilvēks, kurš izbēga no Azkabanas. Viņš cīnās par taisnību un nostājās pret saviem vecākiem, tikai tāpēc, ka tie ienīda vientiešus, jeb Draņķasiņus.
Louhi
Viņam ir daudz labu īpašību!!! tongue.gif
Fijusska
Es nespēju pateikt, kas viņā tik īpašs, un kas man viņā patīk. Bet man viņš patīk. Kā tēls, nevis fanfiku radīts puisis.

Droši vien, ka piesaista viņa liktenis, dzīvesstāsts, bet tajā pašā laikā viņš esot bijis diezgan jautrs cilvēks. Tas, ka viņam ir melni mati laughing.gif. Jā, nu vēl viņa tēlu paspilgtināja pēkšņās garstāvokļa maiņas. Arī tas, ka viņš Harijam kļuva gandrīz kā tēvs, un tā kā mēs neko neesam zinājuši par viņa īsto tēvu, tad interesants likās Siriuss.

Hmm, joprojām man nav īsti skaidrs, kāpēc. getlost.gif
Ellija
Es īsti nezinu, bet man viņš tiešam patīk. Kad viņš nomira ,lasot bauroju pa visu māju tā kā Harijs kliedza uz Dumidoru. Laikam man patīk visa viņa personība, nezinu.
LC*
man patīk viņš vispārībā tāds kāds viņš ir. silent.gif
mani viņš piesaista un es drausmīgi raudāju, kad lasīju viņa nāves ainu.
Hēbe
Apbrīnojams cilvēks-ne jau katrs izturētu mokošus gadus kopā ar Atprātotājiem,spētu paciest daudzu cilvēku naidu,kaut tu zini,ka esi nevainīgs. Viņš patiešām ir garīgi spēcīgs + ar kādu mīlestību,rūpes un atbalstu izrādija Siriuss Harijam.
negative
atšķirīgs (kā jau visi)
garīgi un fiziski spēcīgs
labsirdīgs, cilvēks ar labu sirdi.
Paplavskis3
Domāju ka viņš ir ļoti labsirdīgs. Tāpec ka viņš riskēja ar savu dzīvību, lai izglābtu Harija
Bleka
Hmm... Bleks ir viens no maniem milakajiem personaziem un lasot gramata ka vins mirst un ka Harijs pec vina skumst man sariesas asaras sad.gif
un sapratu cik mums loti svarigi ir tuvie cilveki! unsure_a.gif
Christina
Viens no interesantākajem un piesaistošākajiem tēliem. jā, arī glīts!
Marelle
Mani laikam piesaista viņa dzīves stāsts. Jāpiekrīt, viss diezgan raibs, Viņš bija laupītājs, Džeimsa labākais draugs, ļoti spējīgs burvis. Man patīk viņa raksturs, tas ir nedaudz nebēdnīgs. Man patīk, jo viņš ir Siriuss.
washulis
nezinu vai smukiņš, bet nav slikts cilvēks, tikai pārāk daudz riskē!
Leky
Viņš ir izcils labā tēls, man patika, ka viņš ir gādīgs! Viņš ļoti rūpējās par Harijuun pārējiem.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!