Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kādēļ Jūs esat šajā forumā?
Kurbijkurne forums > Citi temati > Caurais katls
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5
putninsh
deel kaa juus sheit esat dell taa ka jums patiik hp vai gp vai vnk taaa pat parunaat ar cilveekiem ?????



es personigi sheit esmu lai parunaatu ar cilveekiem un dazreiz par gp un hp var jau arii par tiem parunaat !! bet kaa ar jums? whistling.gif
Murrr...:)
vispariiba esmuu te dell sfinxaa... njuu katraa zinjaaa...aaii laii jau paliek
Scorpse
Nu man naakas gruuti to atziit, bet laikam jau HP deelj. Mani jau kaadu 3 meeneshus ir paarnjeemis TOTAALS HPdrudzis - pirms tam fanoju taa, kaa cilveekam pieklaajas. smile.gif
Bet man arii patiik tas, ka te ir GP - to arii lasu. smile.gif Es lasu visu, bet ieksh HP pasaules tas viss ir citaadi.
Winged
Nju esmu sheit diwu iemeslu delj-lai parunātos,butu jautri un protams,ka HP delj...! Mājās gan stāw ari GP,tyachu nju nekadi newaru sanjemties to izlasit... ohmy.gif
HeRmIoNiiTe
Nu parunāt ar cilvēkiem varu vienmēr..........Gredzenu Paēlnieku neesu lasījusi tongue.gif .......Dēl kaut kā jau atnācu..........Nju tad dēļ Potera!!Par viņu kaut ko tak zinu!! laughing.gif
maksligais_intelekts*
Dēļ Harīša wub.gif
Domājiu,ka kautkad drīzuma arī palasīšu Gredzenu Pavēlnieku un iegriezīšos arī viņa forumā
Grēkmeistars
Esmu dēļ abiem...nevaru izlemt, kas patīk labāk... wink.gif
Matrikss
es esmu šeit tapē, ka netīšām atradu šito adresi jumavas komentāros...
Rusell the carrotstork
es sheit esmu deel taa, ka man Matrikss paraadija shito reaalo forumu!! tikai tapeec...

HIP, HIP, URAA matriksam!!! happy.gif
Fijusska
nu deelj abiem! vairak gan hp. bet ljoooti patiik gp arii! smile.gif wink.gif blush.gif
novemberunge
es jau nesaku ka HP ir slikta grāmata&filma, bet vispār GP dēļ! grin.gif
lady_valea
Pateicoties HP atradu šo lapu, bet patīk man arī GP. Ļoti patīk. Tapē iestājos abu dēļ.
i`m_GriM&EviL
Es fanoju gan par HP, gan par GP, bet vairāk mani piesaista Poters un tāpēc par viņu atdevu savu balsi!
Canadian
Nu atradu šo lapu pirms kādiem 2 gadiem dēļ Harija....( www.eyedam.yo.lv(vecā Kurbijkurnes vai eyedama lapa) bija norādīts links uz šo te jauno, uzlabotu lapu) Bet tagad te esmu dēļ visa...Lai vienkārši parūnātos...Iesūtītu kādu rakstu HP forumā......Iesūtītu kādu rakstu GP forumā...
_BijušaisPareģis
CITĀTS(orx @ 30.09.2004 13:59)
Nu atradu šo lapu pirms kādiem 2 gadiem dēļ Harija....( www.eyedam.yo.lv(vecā Kurbijkurnes vai eyedama lapa) bija norādīts links uz šo te jauno, uzlabotu lapu) Bet tagad te esmu dēļ visa...Lai vienkārši parūnātos...Iesūtītu kādu rakstu HP forumā......Iesūtītu kādu rakstu GP forumā...

Karochi man wiss tapat kaa orx... rolleyes_a.gif Kopaa izrakaam shito adresi, kopaa saakaamm fanot pa HP, pa GP, un beigaas saakaam shite naakt... cool.gif

P.S. Putnin, NAH tev shits pawedienz staaw shite - HP raibumos??? :blink:
Sapņu Teātris
Deelj HP jo gredzenu paveelnieks jau izgaajies no modes
laughing:angel
es arii deelj potera, bicaz neesmu iipashi aizraavusies ar paveelniku... whistling.gif
grapefruit
Man vienkārši patīk parunāties par interesantām tēmām ar interesantiem cilvēkiem grin.gif
Un, jā, hp un gp es uzskatu par interesantām grāmatām, bet tas nebūt nav vienīgais, par ko šeit var parunāt. wink.gif
Demagogs
tongue.gif Es šeit esmu, lai parunātos gan par HP, gan vnk ar cilvēkiem. grin.gif
Neesmu tāds HP vai GP fans...
Maxwels
Ierados tāpēc, ka draugs ieteica, nezināju, kas vispār ir forums!!! wacko_a.gif Sākumā POSToju tikai lietās, kas saistītas ar HP, ar cilvjiem nerunājos. Tagad esmu pat vairāk šeit lai parunātos ar cilvēkiem gan par HP, gan vienkārši par visu. Par GP neesmu tik izglītots. laughing.gif
zakkite
Es te esmu deļ abiem. Man interesē gan Poter, gan Pavēlniek. Interesanti uzzīnāt daudz ko jaunu par to ko pati vēl nezinu vai nepamanīju!!! grin.gif
emily
es esmu tee lai izrunaatos laughing.gif
nu protams arii lai apspriestu hariju poteru, cik ljoti man vinjshs nepatiik, bet nu jaa... labi...
nu vispaar man shiten patiik :lol
Nestors Grems
Esmu šiet lai parunātos, bet ir sagadījies, ka arī fanoju par HP un GP
Seila
Nju jāatzīst, ka lai gan vienmēr sēžu tur kur ir HP un arī nokļuvu šeit arī HP dēl. Tomēr mani saista abi gan HP gan GP. Patiesībā par GP sāku fanot pat ātrāk par HP tāpēc uzskatu, ka pie vainas ir abi divi
Norisa
Es šeit esmu dēļ HP, jo lasu tikai viņa grāmatas un skatos viņa filmas....., bet GP nē.....
mazā peciņa
Protams, ka dēļ Harija Potera. Kā arī dēļ tā, ka 'kurš gan te nav?!' grin.gif

Par HP. Izlasīju, iepatikās, parādījās nets, biju Jumavā, tad mani beidzot pierunāja iet uz veco forumu, un pēc pāris mēnešiem jau nāca šis smile.gif .

Tagad vēl esmu HP sadaļās mods smile.gif , tāpēc vien ir dēļ HP.

Nav jau tā, ka man GP nepatīk, bet izlasīt es nespēju, filmas esmu redzējusi, mūziku dzirdējusi smile.gif.
closs...
Nuu...principā jau es šeit esmu, lai papļāpātu un arī citreiz gan dēļ HP, gan GP. smile.gif
Aeris
Esmu šeit dēļ HP un man patīk ļoti lomu spēles, vispār, man patīk šis Forums un tapēc esmu šeit. grin.gif
emily
nu jaaa... ja buutu jaaizweelas tad deelj GP... jo HP kretinee..... laughing.gif
Hikari
Vispār, esmu deļ tā, ka man tīri neko patika HP, bet es visvairāk gribu zināt tieši par GP, jo tas mani vairāk aizrauj... whistling.gif
Vispār pieregojos, jo šeit šķita interesanti... whistling.gif
Lussy
Ierados es te dēļ HP, bet paliku dēļ tā...nu nez dēļ kā...vnk ja grib var atrast te daudz noderīga un interesanta.
Bezastis
Imesls ir pavisam vienkaarš-dievinu Poteru un patiik dariit, ko bezjeedziiu, lai gan maniem vecaakiem, kaa saak likties tas kriit uz nerviem...
Wunderkind
Nu vispaar jau deelj HP, ja godiigi, GP nemaz neesmu lasiijusi...
Bet vareetu atbildeet, ka, lai parunaatos ar citiem!
Jauka vietinja kaa nekaa...jauki cilveecinji!!! smile.gif :blink: grin.gif
GP esmu meeginjaajusi lasiit, bet taa arii nekas nesanaaca... whistling.gif
Mākoņkaķis Aurēlija
Es par HP sorcerer.gif
Vispār,gandrīz par:Lai parunātos. laughing.gif
Man GP pārāk nepatīk,bet katram sava gaume. blush.gif
Ledene
CITĀTS(uFly @ 05.01.2005 18:10)
tongue.gif Es šeit esmu, lai parunātos gan par HP, gan vnk ar cilvēkiem.  grin.gif 
Neesmu tāds HP vai GP fans...
*


Es esmu šeit, jo nebija, ko darīt, tādēļ iegāju šajā adresē. Tālāk viss aizgāja kā pa diedziņu - man šeit iepatikās ! Patīk cilvēki, tas, ka var apspriest dažādas inetersantas lietas, uzzināt ko jaunu, ievietot vai palasīt dzeju/stāstus Valinorā ! GP gan neesmu lasījusi, bet HP man šķita samērā interesants ! smile.gif
Anīsija
No sākuma dēļ GP, tomēr pārvietojos uz HP. Te ir labi, interesanti, var atrast cilvēkus ar līdzīgām interesēm, un kur gan vēl citur var sarunāties ar elfu karalieni vai trolli???
-=RonS=-
Nu lielaakosties sheit esmu deelj HP, bet GP man arii nav sveshs, bet tomeer HP man patiik labaak smile.gif
prudence
Laikam gan dēļ Potera un papļāpāšanas ar citiem. Dēļ Potera tādēļ, ka esmu lasījusi viņa grāmatas un tās man ļoti patīk. Diemžēl Gredzenu pavēlnieku vēl neesmu paspējusi izlasīt...
zuzee
es esmu sheit , lai pamuldeetu smile.gif
man ljoti patiik muldeet smile.gif
tad es arii esmu deel taa ka debesis ir zilas, deel cilveekiem smile.gif deelj... deeelj....
Tots
Atbildu uz jautajumu: Esmu šeit dēļ GP ,bet dažreiz iegriežos HP.

Ja šeit tiek runāts par HP un GP ,tad kādēļ sis pavediens atrodas iekš HP raibumi.
Cienījamā vadība lūdzu pārvietojiet šo pavedienu ,tam atbilstošāku vietu.
Darka
Vienozīmīgi esmu dēļ HP, viņš taču ir tik... tik... nu labi neizteikšos, bet domāju tikai pašu labāko wub.gif
Leldux
[SIZE=7][COLOR=#4c9e1c] shai adresei uzskreeju virsuu, kad googlee mekleeju shaadu taadu info par Alanu Po un vinja darbiem.... tad nu lai tiktu klaat forumam pieregistreejos, kaa peec tam sapratu, tad shii ir GP un HP fanu lapa... teikshu godiigi HP neesmu skatiijusies, un GP kko un goblina tulkojumaa, bet jaasaka, ka te esat baigo darbu paveikushi, tieshaam jauka lapa!!!! Taatad jaasaka ka esmu sheit deelj taa ka manuprat te var satikt graamatu miiljotaajus (ne tikai GP un HP, bet arii citu) un laikam tas ir savaa zinjaa retums.

Nu luuk, tas taa iisumaa.... joprojaam te daudz ko nevaru iisti saprast, bet tas man pagaidaam netraucee smile.gif
Katerina
[SIZE=1] [COLOR=red] Vispār jav man vnk patīk parunāties ar cilvēcinjiem , walkman_a.gif bet dažkārt par ļaunu nenāk arī pafanot par harīti wub.gif Ai, bet nju vispaar kurbijkurne 4ever thumbsup.gif
rudo lapu vilcēns
Es šeit pieteicos dēļ GP, lai gan par forumu uzznāju jumavas mājas lapā. visvairāk tomēr es rakstu pati savus stāstus, tas ir mans stimuls šeit atgriezties. happy.gif
GameMaster
Esmu te, lai izteiktu ciniskas, sarkastiskas, ironiskas un vēl vells sazin kādas tur piezīmes par pokegotu paaudzi (jā, jā, nāves mīlētāj, tieši ar tevi!) un gadījumā, ja notiek brīnums un izveidojas kāda sakarīga diskusija (un tādas te ir nu ļooooti reti), tad tajā ko iepukstētu.
Last-Baby-Dragon-Kiss-The-World
Es šeit esmu tāpēc, ka man ļoti patīk HP. GP man pie sirds neiet tik labi un neesmu par to sajūsmā. Es tātad nobalsoju par HP kā jau var spriest laughing.gif
Demon
tikai un vieniigi HP deelj... GP man neiet pie sirds... smartass.gif
.: ARTANIS :.
Šeit atrodos pamatā HP dēļ.. smile.gif sorcerer.gif
Nu, šad tad jau arī parunāties var, taču CK nav mans favorīt-forums.. laughing.gif

GP mani nesimpatizē, lai gan esmu to lasījis.. silent.gif
Bille
esmu lasiijusi tikai HP, bet esmu sheit, lai vienkaarshi parunaatos..
Lauwinja
īstenībā jau es šeit esmu jo šeit var iegūt daudz ko jaunu un man ļoti patīk dažādi forumi blush.gif ...nobalsoju par pēdējo! tongue.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.