Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kādēļ Jūs esat šajā forumā?
Kurbijkurne forums > Citi temati > Caurais katls
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5
elliitee
Esmu šei dēļ abām grāmatām un arī tāpēc, ka man patīk par tām diskutēt........ wink.gif
Laushi de Lychan
Nu- pirmajam kartam, es te mekleju Malfoja bildes, kad vel nebiju registrejusies. Tad skatijos apkart un redzeju ari Gredzenu Pavelnieku. Ta del es ari seit registrejos.
kristy
es esmu sheit deelj hp!!gp neesmu ne lasiijusi, ne filmu redzeejusi... un godiigi sakot, tas mani nemaz tik ljoti neinteresee... wink.gif sho lapu es uzgaaju nejaushi un esmu prieciiga par to!!! yahoo_a.gif
Smily
es vispaar tiko nejaushi pa radio biju dzirdeejis, ka driiz iznaaks 6 graamata nu tad iegaaju googlaa un samekleeju kaut ko par HP un pilniigi nejaushi uzskreeju shim superiigajam forumam grin.gif
SedrikS
NU viennozimigi Hp deel cool.gif !!! GP ari ir labs bet vins ne tuvu nestav HP!!!
Un ari esmu seit lai nedaudz parunatos! smile.gif
Axefekts
Es te esmu deelj HP. GP mani iipashi neaizrauj,jo domaaju ka tas ir domaats taadiem tiinjiem. Nu 15-18 gadi. vai vecaaki. Es jau diezgan sen zinaaju par sho forumu,tikai neregjistreejos.
scell_x
Mani interesee gan HP, gan GP, bet forumi paarsvaraa domaati tam, lai cilveeki savaa starpaa apspriestu kaadu teemu... sorcerer.gif
arbeth
ui ui ui laughing.gif es nebiju domaajusi ka tik dawdz cilveeku sheit ir dalj harija potera.... nu es varu tejkt- es esmu sheit dalj abiem, bet lielaakoties dalj GP.. blush.gif
versache
Nu vispār jau šeit esmu dēļ HP protams.Bet GP ar nav zemē metams.Vel protams esmu forumā lai iepazītos ar citiem.Un uzzinātu citu viedokļus. smile.gif
Aimī
esmu sheit lai vienkaarshi parunaatos par HP grin.gif
taatad abi wink.gif
Haskija
Dēļ HP, jo GP vēl neesmu izlasīju. Vispār šeit es esmu lai labi pavadītu laiku un sarunātos. grin.gif
voldema
Esmu šeit dēļ HP, tāpēc, ka man vienkārši patīk lasīt tikai grāmatas happy.gif
Dzholliola
atnaacu lai parunaatos, izteiktu sawas domas, izklaideetos un satiktu jawnus cilweekus... smile.gif
nju un ja jaw runaa par HP wai GP, tad jaasecina, ka par winjiem diezgan maz zinu- bet kkas galwaa jaw ir... grin.gif
Klaidonis
es atnācu, lai parunāt un palasīt sava zaķa daiļdarbus, kas izvietoti šeit smile.gif)
Hinata
Pašā sākumā jau tikai HP dēļ, par GP tā īsti neinteresējos, šo to vienīgais palasu...
Bet šobrīd jau laikam arī lai parunātos un joprojām HP dēļ....
Malvīne
Nu nez, laikam lai vienkārši parunātos, palasītu Gondoras tīstkoļus (mana mīļākā sadaļa), lai vnk izklaidētos!!! w00t.gif
dursely
Es, kaa nevarīgs un ziņkārīgs bērns iesoļoju šajās foruma dziilees...Es lūkojos peec daudzkā pazīstama un interesanta bet tik un taa neapjawshu, ko es te wisp daru??? dance_a.gif innocent.gif
...Simona...
... ja man jautaatu kas wairaak saista HP wai GP, tad bez ilgas domaashanas noteikti atbildeetu, ka GP...... taa kaa daljeeji arii sheit esmu deelj GP , bet noteikti esmu arii sheit lai parunaatos...... grin.gif
Adē
Esmu šeit lai vienkārši parunātos
-> Parunāt par HP
-> Parunāt par GP
-> Parunāt par abiem grin.gif
-> Parunāt par filmām/mūziku (gribu iet uz kino,bet nezinu,vai filma laba- šeit vienmēr pateiks,kas ir un kā ir)
-> Parunāt par neko (viss,kas Carurājā katlā ir)
-> Šeit vat atrast milzum daudz testu,mīklu utt.
-> Apspriest datorspēles.
Puķu elfs
Vienkārši meklēju līdzīgi domājošos: tos, kas lasījuši, dzirdējuši, sapņojuši. Salīdzināt spārnu garumu, sapņu dziļumu, domas ātrumu.
Parunāties par HP, GP, filmām, grāmatām, pašu stāstiem un pantiem. Galu galā varbūt publicēt savējos.
Canadian
Ik pa laikam iepostoju šajā pavedienā, jo man mainās intereses un rodas arī citi iemesli, kāpēc man atrasties šajā forumā. Pirms pussotra gada es te biju piereģistrējies, lai diskutētu par HP, GP un lai vienkārši parunātos, pirms gada es turējos tāpēc, lai vienkārši parunātos un lai šad tad kaut ko iepostotu par Hariju Poteru. Uz pus gadu biju nozudis, jo šis forums man ZB (ik pa laikam kaut ko iepostoju, bet tas nebija nekas "tāds" ... īpašs... ) Pēc foruma dzimenes atcerējos, ka ir tāda Kurbijkurne un atkal sāku kaut ko postot - gan par Poteru, gan lai vienkārši parunātos. smile.gif
Patriote.
iisti nemaz neatceros, laikam jau deel abiem huh.gif , bet varbut vairaak taa kaa HP deel unsure_a.gif
Blizz
man draudzene pastāstīja, ka te var uzzināt, kā sevis cienīgi jāuzvedas liftā!!! nu ta es te esmu, noteikt GP dēļ!
Pele
es esmu deelj HP (GP neesmu lasiijusi). pirms kaada laicinja domaaju - ja man liktu izdzeesties vai nu no draugiem.lv vai shejienes, es izdzeestos no draugiem. pavisam godiigi - te ir daudz labaak...un vispaar te ir ljoti interesanti grin.gif
berserks
Nu Me te ir tāpēc ka te ir interesanti ... interesanti stāsti ... smieklīgi stāsti ... un vēl visādi citi ...
Ungaarijas ragaste
Esmu it kā HP dēļ, šeit var uzzināt vis kaut ko interesantu par to. Protams, pēc tam es atklāju vēl citas jaukas lietas, kas ir šajā forumā laughing.gif
nitro
Dēļ abiem. Pārsvarā uzdarbojos HP, taču kādreiz iepostoju arī pie GP. Man ļoti patīk šis forums, jo te var apmainīties domām ar citiem HP&GP faniem kā arī vienkārši tāpat parunāties ar citiem Kurbijkurnes lietotājiem Kaucekļos vai arī sarunu pavedienos....
Minki
Esmu šeit, lai būtu informēta par visu jaunāko, kas notiek HP pasaulē smile.gif Jā... Ierados gan nesen, jo pirms tam man pat nebija info ka kkas līdzīgs šai lapai pastāv! unsure_a.gif blink_a.gif
moreits
eem, ar kaunu atdzīšu ka nevienu reizi nēsmu pat izlasijis Kurbijkurnes sākumlapu *lai gan zinu ka viņa satur intreģējošu informāciju silent.gif* tas laikam nozīmē ka esmu šeit Jūsu, cilvēku dēļ grin.gif
Eliiza
grin.gif Seit esmu HP deel...Un veel es dievinu Danielu Redklifu! Vins ir loti smuks!esmu mazliet pieslimusi ar vinu ill.gif domaaju,ka nekad vinu nesatiksu realitaatee... ataa_a.gif ...bet tur neko nevar dariit wub.gif thumbsup.gif galvu augsaa.. yahoo_a.gif thumbsup.gif buus labi... blush.gif
emily
Mums latviešu valodā mācīja, ka nevar formulēt " dēļ kā " grin.gif tongue.gif

Bet nu ja atbild uz jautājumu, tad esmu te tapēc, ka interesanti happy.gif &tapēc, ka var palasīt jaukus stāstiņus, redzēt smukas bildītes&+uzzināt daudz kā jauna, daudz ko par grāmatām, gūt iedzvesmu lasīt u.c. grin.gif laughing.gif
Flare
Es šeit esmu dēļ HP, because par GP īpaši nefanoju..
Mazaa_roze :)
Esmu sheit, jo citreiz gribaas izlasiit kaadu rakstinju par HP wink.gif
Ange
Patīk man HP un tādēļ arī esu un vairāk neko man nemaz nevajag. Protams, patīk arī papļāpāt grin.gif
Beachboy
man tiešām patīk nedaudz ņirgāties par cilvēkiem un arī zīmējumus reizi pāris mēnešos mēdzu ielikt apskatei un kritikai..
Heiliona
3/4 gadījumu es esmu šeit dēļ HP, bet 1/4 gadījumu dēļ GP. Man patīk abi, tādēļ nobalsoju par 3. variantu. Protams, arī, lai tikai parunātos tongue.gif
Aiva
Esmu tādēļ, ka nespēju savulaik izrauties un aiziet no šejienes...
Meitene no Priekšpilsētas
es sheit esmu deelj HP, un arii deelj forshajiem cilveekiem, kuri sheit ir grin.gif
joua
visa deelj-jo sheit nekad nav garlaicīgi ;"pilsēta,kas nekad neguļ"
Olorin of Nienna
Vispār jau ir kļūda... tb ir jābūt `kā dēļ`, bet nu tas tā... ^__^ Esmu šeit jau ilgi, bet neesmu rādijies, jo šeit pārāk daudzi ir tikai tādēļ, lai parunātos. Nu bet vispārībā ir OK! Pieteicos, jo iepatikās LS un, ka šeit ir arī debates un so on.
Simple Girl
vai... nosakuma biju delj HP velak GP.... tagad vairak sanak citos tematos but... bet gribas jau atkal iesaistities GP un HP pavedienos...
Fantomass
nu jau pieradums happy.gif
~eviic~
Vispar jau HP(GP neesmu lasijusi,bet gribu izlasit) del,bet te ir ari forsi parunaties! grin.gif Nobalsoju par HP.
joua
jāpiekrīt Fantomasam-tagad jau ir parādījies kas līdzigs atkarībai
dzeltenais
es šeit esmu, lai.. umm.. es pat nezinu. huh.gif

laikam tāpēc, ka ir interesanti lasīt, ko visi ````i saspamo. happy.gif
Elainora
esmu seit tadelj, ka beidzot(pirms nedeljas) izlasiju GP, un sapratu, ka dievinu so gramatu un tas varonjus wub.gif ...ir vel vien iemesls ari saistits ar GP, bet tas laikam liksies mulkigs... blush.gif


P.S. man liekas, ka ar laiku klusu atkariga no si saita wink.gif
Subjektiņš
es iestājos abu dēļ bow_arrow.gif sorcerer.gif es dievinu abus darbus: gan hariju poteru, gan gredzenu pavēlnieku... abi ir burvīgi un pefekti...
Subjektiņš
kāds ir tas iemesls elainora... gan jau ka nav nemaz tik muļķīgs... thumbsup.gif
Elainora
CITĀTS(hedviga.lz @ 08.01.2006 15:19) *
kāds ir tas iemesls elainora... gan jau ka nav nemaz tik muļķīgs... thumbsup.gif


nuuuu...nu lab..ehh es labprat noklutu taja pasaule..bet taka tas nav iespejams (sad.gif ) tad shiten es jutos taka tuvak Viduszemei.. smile.gif blush.gif (es teicu,ka tas ir mulkigi blush.gif laughing.gif )
dawg-
man hp un gp taa teikt ````t thumbsup.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.