Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Fantasy grāmatas
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots
Erasmus
Kādas jūs vēl no fantasy grāmatām esat lasījuši (anglu, kriewu, kādā citā valodā?)
Sol Invictus
neatceros kā saucās ...bija viens (diezgan populārs) stāsts par magu Zvirbuļvanagu, laikam jūraszeme
Hikari
Esmu lasijusi daudz krievu fantasy,bet moderno laiku. cool.gif
Endija
smile.gif Es lasu dažādus fantasy darbus, un tie ir diezgan interesanti, it īpaši pārītis angļu darbu wink.gif , bet man nepatīk, ja tie kļūst pārāk pārspīlēti, man patīk, ja autors dod to sajūtu, klau bet kaut kas tāds tiešām varētu notikt! Roulingai ir izdevies to panākt, jo tas viss šķiet tik reāli un iespējami, ka aizrauj un saista lasītājus rolleyes_a.gif Bet tas protams ir izdevies arī dažiem citiem autoriem, bet neviena darbs vēl nav guvis tādus panākumus!!!
Elentari
Bibliotēkā uzdūros Roberta Silverberga grāmatai "Atgriešanās Belzagorā" (oriģinālvalodā "Downward to the Earth") un galvenais iemesls, kāpēc nolēmu izlasīt, bija grāmatas izdevējs apgāds "Hekate".
Grāmata man nelika vilties un, kaut arī nekāds grāvējs tā nav, paliks atmiņā ar interesantajiem spriedumiem par dvēseles esamību/neesamību (kā mēs, t.i., cilvēki zinām, ka zilonim tādas nav?), par atļaušanu nogalināt, ja būtne ir bez dvēseles, par cilvēku attieksmi pret citām dzīvības formām.
Darbs ir zinātniskās fantastikas stilā un sarakstīts, ja nemaldos, 1970.g.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.