Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: kas jums patīk aktieros?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Arhīvs – HPF
Katy=)
Es zinu, ka katram no jums ir kāds īpašs aktieris/aktrise kas ir iepticies skatoties filmas, tad nu es gribētu uzzināt šādas lietas par tavu izvēlēto aktieri:

mīļākā varoņa vārds:
visskaistākais izskatā: <- tur var raxtīt acis, mati deguns, smaids, kājas u.c.
labākā raxtura īpašība(filmā vai dzīvē):<-pēc tavām domām
kad tev šis aktieris/aktrise iepatikās:<-piem. 1. filmā vai reklāmās, žurnālos
pieraxti vēl kaut ko, ko gribētu lai citi zin par šo aktieri: <-piem. dzīvē viņam ir smux ķaķis u.t.t.
beigās ieliec sava varoņa foto, ja vari......

-----------------------------------------------------------------------------------------------
tad nu es aizpildīšu pirmā.....

mīļākā varoņa vārds: Draco Malfojs (Toms Feltons)
Visskaistākais izskatā: filmā - viņa blondie mati wink.gif
Labākā raxtura īpašība: tas, ka viņš ir ļaunais (filmā)
kad tev šis aktieris iepatikās: es skatījos otro filmu (NK) u ieraugot viņu man smaids pavērās pa visu muti..... grin.gif
piraxti vēl kaut ko, ko gribētu lai citi zin par šo aktieri: hm....vin''s ir smux un tas arī viss......
foto diemžēl es nevaru ievietot huh.gif

P.S. ja šāds (vai līdzīgs) pavediens ir bijis es ļoti atvainojos, jo nepamanīju...... smile.gif wink.gif
@GermionA@
Mans milakajs aktieris ir Rons(Ruperts Grinds)
Man vins patik tapec ka vins ir smiekligs!Patik vinas mati!!!Vins ir tads mils!!!!Un labs burvis! sorcerer.gif
jefiniene
mīļākā varoņa vārds: nezinu kā ir ar to varoni, bet aktrise - Angelina Jolie

visskaistākais izskatā: Lūpas, lūpas, lūpiņas happy.gif
labākā raxtura īpašība(filmā vai dzīvē):Nav ne mazākās nojausmas
kad tev šis aktieris/aktrise iepatikās: Hackers (1995) - pirmā filma, kur šo redzēju
pieraxti vēl kaut ko, ko gribētu lai citi zin par šo aktieri: excentriska būtne ar daudzum daudziem tetovējumiem wink.gif
beigās ieliec sava varoņa foto, ja vari......
Un vēl reku wink.gif
angelina
Katy=)
man arī agrāk andzelīna patika....man vinā sāka patikt no filmas Tomb rider...jo biju airāvusies ar to spēli.....man mājās ir vesela mape ar viņas bildītēm=) wink.gif
spitzbube
mīļākā varoņa vārds:Toms Feltons
visskaistākais izskatā:smaids,mati...baah viss
labākā raxtura īpašība(filmā vai dzīvē):njez vienmer smaida
kad tev šis aktieris/aktrise iepatikās:HP 3filmaa
pieraxti vēl kaut ko, ko gribētu lai citi zin par šo aktieri:man shamais diiktam patiik tongue.gif
grims
Varona vaards:Emma Vatsone(Hermione Greindzera)
labaakais izskataa:smaids
labaakaas ipasiibas:skaista miilja
kad iepatikaas:3 filmaa
es vinju:wub:
vinja ir vislabaka
kaa es vinju ieraugu tad man smaids pa visu muti luuk saads:D
i`m_GriM&EviL
Mīļākā varoņa vārds: Daniels Redklifs
Visskaistākais izskatā: Lūpas un mati!
Labākā raxtura īpašība: Tāds pats kā es - pieklājīgs un kautrīgs!
Kad tev šis aktieris iepatikās: Pirmajā Harija Potera filmā
Pieraksti vēl kaut ko, ko gribētu lai citi zin par šo aktieri: Viņš ir ļoti jauka personība dzīvē! Un dzīvē arī viņam ir jāvelkā brilles, bet viņš to nedara!
Foto :
(viņš ir tas džeks pa kreisi, ja gadījumā nezināt)
da_basketbums
Mīļākā varoņa vārds: Daniels Redklifs
Visskaistākais izskatā: nezinu nav izteiktu paziimju
Labākā raxtura īpašība: pieklaajiigs(protams ne ka es)jautrs(ka es)
Kad tev šis aktieris iepatikās: man otrajaa filma blush.gif

foto-
Katy=)
da_basketbum.....tev tāpat kā man.....otrā filma...... wink.gif tā bija superīga ne? aktieri tiešām bija paaugušies un diezgan smuki.....visi.....arī meitenes........ wink.gif
faniite
Mans vismiiljaakais aktieris ir Toms Feltons (Drako Malfojs)
Izskata man patiik viņa blondie mati (kas, starp citu, vinjam piestaav labaak nekaa bruunie mati), un vinja aburoshaas luupinjas, kad vinjsh ir paarskaities.
Ipashiibas: tas, ka vinjsh speelee ljauno un vinjam tas lieliski padodas.
Kad iepatikaas? tad kad pirmo reizi ieraudziiju vinju kaa Drako teelaa uzreiz sapratu, ka vinjsh ir piemeerots shai lomai.
veel par Tomu: vinjsh ir arii teelojis slavenaajaa filmaa Anna un Karalis, vinjsh vija Annas mazais deeleens.

i`m_GriM&EviL
Nenoturējos...

Mīļākā varoņa vārds: Emma Vatsone
Visskaistākais izskatā: Mati un sejiņa
Labākā raxtura īpašība: Ļoti draudzīga un mīļa.
Kad tev šis aktieris iepatikās: Pirmajā Harija Potera filmā
Pieraksti vēl kaut ko, ko gribētu lai citi zin par šo aktieri: Viņa ir ieķērusies Bredā Pitā!
Foto
***Dancing_Queen***
Mīļākā varoņa vārds: Emma Vatsone
Visskaistākais izskatā: Mati un acis
Labākā raxtura īpašība: jautra, forsha
Kad tev šis aktieris iepatikās: treshajaa HP filmaa
Pieraksti vēl kaut ko, ko gribētu lai citi zin par šo aktieri: attieciibas starp vinju un Denu un Rupertu ir kaa braaljiem ar maasu.. (kursh tam ticees???)
foto:
Luna
Mīļākā varoņa vārds: Tā žurka, kas tēloja žurku. Nē, runa tagad nav par to Sīkaudža atveidotāju, bet gan par žurku! (Ja kāds saprot, ko es gribēju pateikt laughing.gif )
Visskaistākais izskatā: Mazās ķepiņas. tongue.gif
Labākās rakstura īpašības: Emm... ermm.gif nezinu.
Kad tev šis aktieris iepatikās: Pirmajā HP filmā, kad tas pūkainais aktieris sēdēja Ronam klēpī.

Ja es atradīšu melnas žurkas bildi, tad es to ielikšu.
Katy=)
Luna....kas tevi piesaistīja žurkā? man mājās arī ir žurciņa, jā vinā ir mīļa, bet kā savu mīļāko aktieri es viņu neizvēlētos.....bet vispār interesanti...=) wink.gif
Endija
wink.gif Dens! wub.gif
Smukiņš taču! Man patīk viņa acis.
Bet vēl, man patīk arī Emma, jo viņa ir ļoti skaista wink.gif Un es domāju arī gudra uz spilgta personība smile.gif
...Zanish...
Mīļākā varoņa vārds: Ruperts Grints
Visskaistākais izskatā: Nezinu.... Nekas atsevishkjs
Labākā raxtura īpašība(filmā vai dzīvē): smiekliigs, un vinjsh dziivee (vismaz neizskataas) iedomiigs. (atshkjiriibaa no Daniela un Emmas)
Kad tev šis aktieris/aktrise iepatikās: 1.filmaa
Pieraxti vēl kaut ko, ko gribētu lai citi zin par šo aktieri: Baumo ka vinjam ir slepena draudzene. getlost.gif Kaa tad! getlost.gif


Foto-
Niamh
Mīļākā varoņa vārds - Džims Kerijs
Visskaistākais izskatā - smaids un acis!!
Labākā raxtura īpšība(filmā/dzīve)
- spēja saglabāt nopietnību pat tad, ja viņu sauc par gumijas seju!Un humors - dievinu!!! laughing.gif
Kad Tev šis aktieris/aktrise iepatikās - Pirmā filma kuru es redzēju ar viņu bija ''Stulbs un vēl stulbāks'', bet manu sirdi viņš iekaroja ar ''Eisu Venturu''!
Pieraxti vēl kaut ko, ko gribētu lai citi zin par šo aktieri
- Ja tev gadījumā ir galīgs besis, tad uzliec kādu Kerija komēdiju - garīgais būs atpakaļ! ( ja vien neatstiepsi pedāļus no smiekliem! tongue.gif )
Foto - aizej uz google un ieraksti Jim Carrey, būs tev bildes pilna *****! grin.gif
zakkite
mīļākā varoņa vārds: Dzonijs Deps blush.gif
visskaistākais izskatā: acis, seja ,viss...
labākā raxtura īpašība nezinu,noteikti vins ir labs un fors un un un....super
kad tev šis aktieris/aktrise iepatikās:1.filma kura es vinu redzeju,tad ari ma iepatikas! grin.gif
pieraxti vēl kaut ko, ko gribētu lai citi zin par šo aktieri: nu ko lai piebilst vins ir fors un dzivo Francija ar sav sievu Vanesu Paradis! smile.gif






Luna
CITĀTS(Katy=) @ 01.08.2004 10:34)
Luna....kas tevi piesaistīja žurkā? man mājās arī ir žurciņa, jā vinā ir mīļa, bet kā savu mīļāko aktieri es viņu neizvēlētos.....bet vispār interesanti...=) wink.gif

Jā man arī kādreiz 2 žurkas bija tāpēc arī man viņas patīk. Kādā tev krāsā tā žurka? smile.gif
Katy=)
CITĀTS(Luna @ 02.08.2004 19:03)
Jā man arī kādreiz 2 žurkas bija tāpēc arī man viņas patīk. Kādā tev krāsā tā žurka? smile.gif

man ir melnbalta....melna galviņa un svītra uz muguras un balti sāni....šausmīgi mīļa.... kādās krās tev bija? wink.gif
_saulux_
mīļākā varoņa vārds:Emma Watson
visskaistākais izskatā: smaids
labākā raxtura īpašība(filmā vai dzīvē):visas ipashibas patiik
kad tev šis aktieris/aktrise iepatikās:2004gada 13 februari

mīļākā varoņa vārds:Dan Radcliffe
visskaistākais izskatā: smaids
labākā raxtura īpašība(filmā vai dzīvē):visas ipashibas patik
kad tev šis aktieris/aktrise iepatikās:2004gada 1 marta

Luna
CITĀTS(Katy=) @ 02.08.2004 20:55)
CITĀTS(Luna @ 02.08.2004 19:03)
Jā man arī kādreiz 2 žurkas bija tāpēc arī man viņas patīk. Kādā tev krāsā tā žurka? smile.gif

man ir melnbalta....melna galviņa un svītra uz muguras un balti sāni....šausmīgi mīļa.... kādās krās tev bija? wink.gif

Jā ir viņas dikti mīļas. Man bija viena balta ar melnu galvu un melnu pleķīti uz muguras, kas pēc formas atgādināja zivi un otra bija balta ar pelēku galvu un pelēku plankumu pār muguru.
Katy=)
Es zinu ka daudziem žurkas kož, bet manējā vēl nevienam nav iekodusi, lai gan mans mazais brālēns viņu tā spīdzināja........tavas žurkas, Luna, kož? huh.gif wink.gif
aicha
Nu tad sāksim:

*mīļākā aktiera vārds: Orlando Bloom wub.gif
*visskaistākais izskatā: vienozīmīgi acis
*labākā rakstura īpašība: lai cik bēdīgi tas arī nebūtu sad.gif es viņu napazīstu tā kā nevaru spriest
*iepatikās: kad ieraudzīju bildi žurnālā un vēl vairāk, kad noskatījos "Troju"
*vēl kaut kas par viņu: lasīju, ka filmējot "Troju" viņš no nāves izglābis pamestu sunīti un paņēmis dzīvot pie sevis. Nu vai tas nav mīļi? wub.gif

Grēkmeistars
*mīļākā aktiera vārds: Rons grin.gif
*visskaistākais izskatā: nu pat nezinu, viņš nav no smukajiem wink.gif tongue.gif
*labākā rakstura īpašība: jautrs, draudzīgs smile.gif
*iepatikās: nezinu vienkārši iepatikās cool.gif
*vēl kaut kas par viņu: viņš ir foršs rolleyes_a.gif tongue.gif
Luna
CITĀTS(Katy=) @ 05.08.2004 19:29)
Es zinu ka daudziem žurkas kož, bet manējā vēl nevienam nav iekodusi, lai gan mans mazais brālēns viņu tā spīdzināja........tavas žurkas, Luna, kož? huh.gif  wink.gif

Brālēns žurkai pāri darīja? Sadod viņam tā pamatīgi! mad.gif Manas žurkas nekoda, tikai Čikita iekoda tad kad viņu potēja. Un man viņas vairs nav jau kādu pusgadu. crying.gif crying.gif crying.gif
Katy=)
nomira? mana pirmā žurciņa arī nomira...tētis teica, ka vairāk nepirkšot, jo es par viņām nerūpējos, ka visu dara tētis u.t.t. bet pēc tam viņam pašam sagribējās... wink.gif
Pelēkais_puteklis
mīļākā varoņa vārds: Emma Vatsone!
visskaistākais izskatā: Visa viņa ir smuka!
labākā raxtura īpašība: draudzīga!
kad tev šis aktieris/aktrise iepatikās: otrajā HP filmā!
pieraxti vēl kaut ko, ko gribētu lai citi zin par šo aktieri: Viņa rullē... shifty_a.gif


mīļākā varoņa vārds: Daniels Redklifs!
visskaistākais izskatā: es uz viņu neskatos, kā uz simpātiju, fui...
labākā raxtura īpašība: Trakulīgs, bet arī kautrīgs un pieklājīgs.
kad tev šis aktieris/aktrise iepatikās: Otrajā HP filmā!
pieraxti vēl kaut ko, ko gribētu lai citi zin par šo aktieri: Viņš arī rullē shifty_a.gif


mīļākā varoņa vārds: Ruperts Grints
visskaistākais izskatā: es uz viņu neskatos, kā uz simpātiju, fui...
labākā raxtura īpašība: Īsts jokdarītis!
kad tev šis aktieris/aktrise iepatikās: Noskatoties interviju viņā mājas lapā!
pieraxti vēl kaut ko, ko gribētu lai citi zin par šo aktieri: Viņš arī rullē līdzi pārējiem... shifty_a.gif


Kopbilde :
Rusell the carrotstork


milaka varona vards: Emma Vatsone!
visskaistakais izskata: Visa vina ir reaali skaista!
labaka raxtura ipasiba: nezinu neesmu saticis tapee nevaru spriest silent.gif
kad tev sis aktieris/aktrise iepatikas: 1st HP filma!
pieraxti vel kaut ko, ko gribetu lai citi zin par so aktieri: whistling.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!