Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Photoshop spēle
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Sol Invictus
ideja vienkārša - pirmais uzraksta kāda bilde jāuztaisa, nākamais ieliek bildi uzraksta apakšā kādus rīkus izmantojis un apraksta nākamo bildi.

Lidojoša govs (ietekums - paskaties C:/program files/adobe/cliparts&images/stock photogrphy 1)
Sol Invictus
Varētu domāt ka tas ir ļoti sarežģīti huh.gif

izdzēsts govs fons un lajeris uzlikts virs debesīm nedaudz papildināts ar radial blur

Zaļš kaķis
Nimue

oriģināls

Vispirms dubultoju layeri, strādāju jaunajā
Image->Adjustments->color balance (viss visās stadijās uz Cyan un Green pusi, pēc vajadzības uz Blue vai Yellow)
Jaunajam ar magic wand, eraser, paintbrush, smudge izveido masku, lai zaļu pārkrāsotu tikai kaķa vilnu. Vietām krāsa sanāk pārāk zila
Uztaisa vēl vienu kopiju sākotnējam layerim: Image->adjustments->hue&Saturation->colorize uz tādu zaļgani dzelteni pelēcīgu toni. Atkal ātri uztaisa masku, lai zaļina tikai tur kur vajag un ne tur kur nevajag.
Add new layer (tukšs). Blending mode-normal" vietā izvēlas "blending mode->colo"
Ar dažu toņu zaļām otiņām un smudge pielabo vēl mazlietiņ šur un tur.

Principā, pietiktu jau ar jebkuru no augstākminētajiem vienu pašu, bet gribējās mazliet papiņķerēties vairākLabi.... Tātad: bildē ar tropisku saulrietu ievieto laiviņu/kuģīti/plostu/peldošu objektu pie horizonta.
Var izmantot http://www.strategyplanet.com/thesims/pict...tarmuralsun.jpg , bet var jau arī kādu citu.
Sol Invictus

atēlam ar laivu nodzēš fonu uzliek uz laijera ar saulrietu edit/transform/scale, lai atbilstu izmēri. Ja nepieciešams layers/merge visible un ar smuge izsmērē laivas apakšmalu.

Čūsku šajā glāzē
Kinky
Es te bikiņ gribēju pajautāt:kā to visu var izdarīt? Es šo to zinu Adobe, bet ne pārāk daudz.. Varat paskaidrot sīkāk, kā to runci pārkrāsojāt?
rowzee
Vispābā kāds var iedot kādu normālu Photoshop tutoriāli?
Sol Invictus
CITĀTS(rowzee @ 26.07.2004 20:16)
Vispābā kāds var iedot kādu normālu Photoshop tutoriāli?

http://www.bluesfear.com/
Sol Invictus


lai nenovirzītos no tāmas...

3D objekts sarkanā krāsā
Nimue


Ja vajag papildus paskaidrojumus: prasiet.

Vēl viens variants kā izveidot 3d figūras, nezīmējot visu ar roku - http://www.bluesfear.com/tutorials/3Dshapes.php . Gaumes jautājums, es dodu priekšroku zīmēt ar otu.


Kinky: vispār es centos pie tā kaķa visu aprakstīt... kura daļa bija neskaidra? Pārkrāsošanu var veikt ar dažādiem paņēmieniem. Vienkāršākais - augšā izvēlas "image" tad "adjust" tad "hue/saturation", tad ieklikšķina colorize. Var arī paķēpāties ar "color levels" tur pat zem Image-Adjust.
Tad vēl - var uztaisīt jaunu layeri, augšējā stūrītī layeru paletei "normal" vietā izvēlēties "hue" (var arī color), visu jauno layeri ar spaini nokrāsot zaļu... utt utjp. Labāki rezultāti sanāk ja vairākas metodes kombinē - bet tas nav obligāti.


Prasīt vienkārši "labu tutoriāli photoshopam" ir nedaudz muļķīgi - tā ir pietiekami apjomīga programma... Kā izdarīt kādu konkrētu lietu - to jā, bet ne jau kā vispār lietot photoshopu - lasiet helpu, meklējiet grāmatas (ne jau latviski, protams).


Nākamais uzdevums:
Ar photoshop izveido attēlu ar zibeni. http://www.bluesfear.com/ ir atrodama pamācība kā to izdarīt - ja gribas vienkāršu uzdevumu

Ja sarežģītāku:

Sameklē labas kvalitātes bildi ar labības lauku, un izveido "noslēpumainos apļus" tā, lai izskatās ticami. (par apļiem labības laukos var laīst http://www.kurbijkurne.lv/forums/index.php?showtopic=9415 Obligāti ielieciet linku uz lapu, kas satur orģinālo attēlu)
Sol Invictus


Labības lauka lajeri nokopē(duplicate layer). Paņem īsto apļu bildi (es tā darīju) uzvelk uz labības lauka kopijas(drag layer), iezīmē apli(magic wand/shift) un izgriež (delete taustiņš)pēc tam īsto apļu lajeri nodzēš(delete layer). Uz labības lauka lajera kopijas tagad vajadzētu būt iezīmētai apļu kontūrai nospiež taustiņu delete, select/deselect, tālāk strādā ar labības lauka lajeri, image/ britnes/cotrast padara lajeri tumšāku. Parslēdz uz kopiju un iezīmē apļus, pārslēdz atpakaļ uz labības lauku un ar layer via cut izveido jaunu lajeri nodzēš labības lauka lajeri - paliek kopija un apļi. Apļu lajerim uzliek apply layer style/inner shadow. Layer/merge visible. ar clone stamp pielabo apļu kontūras.

Ja kāds grib zināt kurš taisa īstos apļus --> http://www.circlemakers.org

par zibeņiem runājot - es ar tiem taisīju gan savu avataru, gan parakstu...

Nākamais uzdevums jāuztaisa plakāts par fantasy tēmu
Sigfa
ok, sheit mans variants tiem apljiem. nav diezko reaalistisks, bet cerams buus gana labs smile.gif izaicinaajums izraadijaas lielaaks, nekaa biju domaajis.


orgjinaals.

naakamais uzdevums:
mociishana: no shitaa uzveidot shitaadu karogkaats un fons ir mazsvariigi.

taakaa man nimue teica lai savu nenjemu laukaa, tad domaaju, ka atkal var izveeleeties ko taisiit smile.gif
Sol Invictus
Sigfa, tu nenorādīji ar ko tu to taisīji
Sigfa
nu, ja jau nosaukums ir 'photoshop speele' tad jau droshivien ar photoshop. vai arii tu domaaji kaa es taisiiju?
Sol Invictus
Es domāju ar kādiem rīkiem - izlasi noteikumus
Sigfa
ak.. nu labi, tad iisumaa.

uzziiimeeju ornamentu kuru sastaada triis aplji no default sheipiem, uzliku stroke, taalaak ar perspektivu, tad to visu panjeemu un izgriezu no pamata leijera/bildes uzliku bevell un emboss tad paspeeleejos ar kraasaam.
Sol Invictus

Ja pareizi sapratu vajadzēja plīvojošu karogu - layer efects/gradient overlay, tad edit/transform/skew un ar filter/liquify izveido formu. Fonā - filter/render/clouds

Nākamais uzdevums jāuztaisa plakāts par fantasy tēmu
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.