Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kāda ir dzīves jēga?
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Arhīvs – NK
Rusell the carrotstork
Man liekas ka, dzīvej nav jēga
jefiniene
TAs lab, ka tev tā liekas! , jo dzīvei arī nav jēgas, bet nevajag arī to meklēt, jo varbūt tad tu kļūsi par nedaudz saturīgāku pavedienu rakstītāju! mad.gif
Boņa
Ja tu šo jēgu meklēsi, neatradīsi.
Ja tev kāds pateiks, nesapratīsi.
Martins
CITĀTS(Douglas Adams "Hitchhiker's Guide to the Galaxy")
"Alright," said Deep Thought. "The Answer to the Great Question..."
"Yes ...!"
"Of Life, the Universe, and Everything ..." said Deep Thought.
"Yes ...!"
"Is ..." said Deep Thought, and paused.
"Yes ...!"
"Is ..."
"Yes ...!!!...?"
"Forty-two," said Deep Thought, with infinite majesty and calm.
anti blinke
ak tad dziivei naw jwwgas???????<=====KAS TAS VISPAAR PAR MURGU???????
katram ir sawa jeega dziivot....lai kaut ko dotu pasaulei sew un citiem!!!!!!! wink.gif
***Dancing_Queen***
pasaulei es droshi nedodu neko, bet sew un citiem gan wareetu dot. bet dziiwes jeega veel nav atklaata, lai gan dziiwei jeega ir jaaizweelas pasham wai arii taas naw. taads pagruuts jautaajums, nu nez.
Dinaer
shaads pavediens jau ir bijis.

taapataas kaa ir daudz atshkiriigu cilveeku taa arii katram no vinjiem ir sava jeega dziivot.

Žanete
Hikari
Piekrītu Žanetei,ka katram dzīvē ir sava jēga. Tadcjau vajadzētu jautāt " Kāda ir tava dzīves jēga?"
Bet jēga tai noteikti ir ...citādi cilvēks nedzīvo...viņš eksistē! rolleyes_a.gif
Crash
Es, taapat kaa senie romieshu, pienjemu, ka dziives jeega ir bauda tongue.gif
anti blinke
crash....pilniigi pareizi shim romieshu apgalvojumam es PATIESI piekriitu!!!!!1 laughing.gif
..:Kerija:..
Nezinu kā citiem, bet es zinu, ka MANAI dzīvei toč nav jēgas...
Ja man mājās jābūt kā Pelrušķītei...
Nu, nē! Paldies!
maksligais_intelekts*
naf naf jegaz
bet tam naf enkada saxara ar HP wink.gif
...Zanish...
Katram ir jeega dziivot. Vnk ljoti daudzi to nesaprot un izdara pashnaaviibu.... getlost.gif Un ja ir nonaacis tik taalu ka jaataisa pashnaaviiba un jaaizbeidz dziive tad tas pats cilveeks ir vainiigs ka savu dziivi tik taalu novedis. sad.gif crying.gif



P.S. Shitam bija jaabuut Nosleepumu Kambarii.
P.S.2 Shaadi pavedieni jau ir bijushi.
Grēkmeistars
Nu jēga manuprāt ir tāda, ka dzīve ir jānodzīvo un tad tu redzēsi kāpēc dzīvoji...katram cilvēkam ir dzīves uzdevums. Varbūt jūs paši nezinot esat kādam ļoti palīdzējuši-un tāda arī ir jēga dzīvot sev un citiem...
Boņa
Nesteidzieties satikties ar Dievu - vēl satiksieties.
Nemeklejiet dzīves jēgu - vēl atradīsiet.
Kedriks
TAd kad iestāsies nepārejoša sajūta, ka ```` vajag vispār to jēgu meklēt, ka tāpat ir labi, ka viss ir čikiniekā, tad būs labi! Bet līdz tam ir traki tāls cļš ejams smile.gif
Boņa
Nē, nav. Viss ir "cikiniekā".
Winged
Kas te wispār ir par bazaru? Nju protams,ka dzīwei ir jēgas! Nju,ko tad tu dzīwo,ja jau uzskati,ka dzīwei naw jēgas? Noshaujies,jo mirsi jau tā pat... beidzit,mīljie! Ja jūs uzskatiet,ka naw nekādas nozīmes shai dzīwei,tad jūs nekā arī nesasniegsiet! Pamēginiet katrā situācijā atrast arī labo pusi-ticiet man ja labi gribēsiet,tad atradīsiet! Nezaudējiet optimismu un ticiet shai dzīvītes jēgai... grin.gif
NovemberNövelet
Lūdzu, pirms veidojat pavedienus, paskatieties, vai tāds pavediens jau nav bijis. Nav grūti ievērot pavedienu pārus topikus uz leju, kas ir gandrīz identisks.

<Pavediens pārvietots uz arhīvu>

Un tā vietā, lai rakstītu spamu (tāds pavediens jau ir bijis utt.) , pastāv tāda lieta kā "ziņot regulatoram" vai PZ, ko var nosūtīt un viss tiks izlabots.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.