Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Archery
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles
Lapas: 1, 2
Dark Ruler
a Kaads ir pameegjinaajis uztaisiit loku no deelja???? Ja ir tad kaada tur iisti tehnika ir izmantojama. Cik saprotu, tad deelim ir jaabut pleestam pa shkjiedrai nevis zagjeetam, jo skjiedras tiek sarautas....... moz kaac zin kaadu linq neskaitot www.primitiveways.com ????
Berlog
http://groups.msn.com/ferretsarcherywebpage/
Sadaļā "board bows' ir viss ko vajag, pat ar bildītēm. Ļoti laba saite.
http://residents.bowhunting.net/sticknstring/brdbows.htm un te ir viss proces teksta formā

Un ja atrodi kur var nopirkt kaut kādus jēdzīga koka dēļus, ieliec postu, savādāk visur tikai priedes un priedes.
Dark Ruler
Linki tieshaam labi. Thnx.
A deeljus visaadus var dabuut ja tuvumaa ir kokzaagjeetava. Var sarunaat... tikai jaazin kaac tas kox izskataas jau sazagjeetaa veidaa... raxturigaas ieziimes... bet vai tad tieshaam zaagjeetie der????
Berlog
Nuja ka der. Kā ta tie visi netā atrādītie loki i' tapuši? Jāskatās tik, lai tās koka šķiedras ietu paralēli dēlim & nekur "nenoskrietu" no tā nost. Tad jābūt o.k. Un kokzāģētavā jau nu zinās, kas par kokiem viņiem tur sazāģēti. Ja kaut kur ko atrodi, ieposto adresi, bučošu tev pēdas par to grin.gif

Jā un tas, ko Farliner ieteica- nu, tas "špon"- tas latviski saucās saplāksnis (veneer, angl.v.) un to vajadzētu dabūt teorētiski "Latvijas finierī". Viņiem laikam kaut kāds veikals ir Bolderājā. Man tik slinkums braukt tik tālu... Vari pameklēt internetā to lietu. Saplāksnis vispār laba manta, ja labā kvalitātē- viņiem tur ir gan ozola, gan oša, moš vēl kaut kāds labs. Baigi kruts priekš lokiem it kā: http://rubez.e-pils.lv/temp/bow/bow.htm - krievu valodā gan.

Ja jau dalāmies viltībās, tad dalāmies smile.gif. http://home.clear.net.nz/pages/coote/frugal.html Teorētiski visvienkāršākais loks, kurš tiešām arī kaut cik šauj "pēc loka". Es vienreiz mēģināju uztaisīt, bet paņēmu par biezu tos zariņus, salūza kad mēģināju uzvilkt, baigi spēcīgais arī bija. Iesaku ap 1 cm diametrā max. Vispār būvniecības preču veikalā redzēju tādus ap 1 cm diametrā bambusa.... hmmm... stiebrus... No tiem vajadzētu sanākt tīri labi, jo bambuss vispār ir viens pārsteidzošs augs! Šito es drīz nomēģināšu, arbaletiem derēs.

Veiksmi darbā!
Dark Ruler
Thnx par linkiem arii labi... Par to Bolderaaju es paprasiishu vienam paziistamajam... vinjsh tur dziivo...
Arbaletam gan es iesaq tomeer moskvicha amiiti izmantot.... ja shausmiigi vajag, varbuut varu izliidzeet...
Berlog
Wow.. ar Moskvicha amīti nesanāks baigais monstrs? BDLS ar tādu toč piedalīties nevarēs. Toties pievērsties algotā slepkavas profesijai gan grin.gif
Farliner
Ir redzēti mēģinajumi lietot Moskvi.ča amortizātorus... ekas labs nesanāk - arbalets bū ellīgi smags un nepiemērots BDLS, lai ga, iespējams, ar attiecīgu lādiņu to var lietot medībās smile.gif
Berlog
Ārprāc.... nu nenoturējos... Īsāk sakot, uztaisīju loku- līdz šim manu labāko.

Parametri:
Materiāls- Ozols
Garums- 1,06 m
Smagums (spēks)- 12 kg
Uzvilkuma garums- 50 cm (var uzvilkt līdz 52,5, bet labāk lai ir drošāk)

Aizmugurē 2 kārtas zīda pielīmēju un izkrāsoju ar guašām. Lakots no lakas baloniņa (baigi labi paliek, kad saelpojas). Nu bet tač smuks! Uz kļūdām neskatieties wink.gif


Tas vampīrs ir mans brālis, bet viņam uzmanību nepievērsiet!




Te viņš ir uz tā, nu, tā, emmm... kā nu būs latviski... karoče tillering stick. Un jā, es zinu ka nav perfekts, bet daba nemīl perfektos.


Nu tik gaidu kad varēšu pirmoreiz izšaut getlost.gif


biki spams bet nu lai jau
Dark Ruler
Tur jau ir taa lieta, ka es speeljmantinjas netaisu.... es taisu ierochus.... Arbalets ar moskvicha amiiti man jau ir, tikai mazinjsh... vasaraa taisiishu lielaaq....tas arii attiecas uz lokiem. Jau ar mazo arbaletu var izmaukt cauri zaros iestuteetai ( tikai bikinj) pudelei taa, lai vinja nenokrit wink.gif Loki man ir 1,60 m un izmantoju metaala zugaljus ar atskabargaam... nopirq arii mediibaam profesionaalo bultu pa 13 Ls ar medibu uzgali.... taa ka juusu pasaaqmos es nepiedalos, bet taa kaa man ir 18 gadi, tad es maucu uz mediibaam.... lai arii lielos zveerus mediijot man ir blaqs vienmeer kaads ar bisi, bet nu ir arii jamaak noshaut cuuku........... Sirdi var traapiit tikai no kaadiem 30 metriem un arii ne vienmeer..... parasti tik tuvu nemaz cuukas nepienaak...
AxelBladd
Labs saits ar noderigu infu un smukam bildem grin.gif, ZzZ.
-=LikonS=-
Es domāju taisīt kompozītloku un lai viņš labāk tur ielikt iekšā elastīgu metāla stienīti (aptuveni 1cm biezumā). Ko jūs teikt par tādu ideju? Vienīgais ka nāksies uz trenažieru zāli bik pastaigāt lai varētu atvilkt smile.gif . Ā un kur vislabāk ņemt materiālus (t.i. koku) lai uztaisītu piem. nocirst pašam ozolu vai arī veikalā nopirkt?
Berlog
Stienīša ideja jau interesanta... tikai kur tu tādu rausi? Tev jau ir varbūt, tas būtu forši.
Pastāsti sīkāk par plānoto konstrukciju utt.
Viens vārīgs posms varētu būt līme- ar ko tu līmēsi koks + metāls?

Kompozītloks pirmajam lokam ir smagi kruts pasākums. Es jau nu ieteiktu sākt ar kādu parastāku lociņu. Bet ja tu esi stingri apņēmies tieši tādu uztaisīt, tad vēlu veiksmi.
-=LikonS=-
Saproti man draugam laukos aizmētājušies 3 metrus gar stieņi un brīnumainā kārtā bez rūsas. Viņiem tādi taka robi ir un man bija ideja to visu aizliet a kādu izolācijas sūdu. Nu vienīgais kaukur jādabūn urbis lai divos koka gabalos varētu izurbt caurumus. Plāns tātad sekojošs:Paņemt ~ 50cm. garš un ~ 7cm. plats koka klucis ,jāizurbj tieši pa centru caurums, stienim kur tās rievas salaist kautkādu izolācijas sūdu un stieni ievietot koka klucī(domāju aizpildīt ar kādu izolācijas mēslu jo tie ir elastīgu ,un tāpat kā stienis atgriežās pie sākotnējās formas, a koku neurbt pilnībā cauri) ,tāpat ar otru un uztaisīt no mazāka klucīša rokturi (rokturi es plānoju skrūvēt klāt ,bet tā PAMATĪGI lai nekas neatnāk vaļā un vēl ar kādu koka līmi vēl salīmēt ,ā un rokturī kādu stieni kas nebūtu elastīgs lai nesalūzt) ,tad rokturis tos stieņus turēs iekša un pat ja izolants neturēs viņus tie paliks iekšā.
Tāds mans plāns. cool.gif bow_arrow.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.