Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Jauna spēle
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
ils
Gudrosim jaunas spēles [ar humoru]!

Mans priekšlikums - čībols. Futbols paveids, ko spēlē ar čībām kājās. Kam nokrīt čība, tas zaudē bumbu. Bet, ja iesitot vārtus, tajos ielido arī čība, puspunkts klāt.
WPCP
siermintons.

Siermintonu spēlē pilnīgi tāpat, tikai tās bumbiņas (vai kā tur viņu sauca) vietā izmanto tādas pašas formas kūpināta mūku sieru.
mērfija
picbumba
tev jaatraapa ciklveekiem ar peec iespeejas vairaak picaam, tam kuram iesitis 3 reizes vienam cilveekam ar picu izstaajas
Potere
Kātings takā kartings bet uz slotām gaisā. Pa noteiktu trasi būs jālido un kurš pirmais - tas būs uzvarētājs un saņems dievs vien zin ko saņems.
aFēra
Haloviinblusa - ar bumbu jaatraapa pa blusu, kas sargaa vaartus , Haloviinu vakaraa... Un ja grib tai var paliidzeet kaads spoks wink.gif
Katerina
Bučmuļ bols - ļoti iecīniets burvju sporta veids, kuru spēlē ar aizvērtām acīm bučojiet visu kam pieskaras ! Skatītāji drīxt likt priekšā vairākus priekšmetus un cilvēkus un nelaimīgais spēlētājs bučo tik ilgi līdz atmin ko ir nobučojis ! Tad viņš izvēlas kurš būs nākamais ! ( spēlei ir arī otrs variants, bet šis bija labāks ) grin.gif grin.gif grin.gif
washulis
pastētings!
jākaujas pastētes vannā un jāmēģina nosmērēties vairāk!!!
Dayns
zemledus slēpošana

ar akvalangu un slēpēm ziemā zem ķīšezera...
Lianjuks
Korķbols...
Spēlē spārdot korķi pa ielu līdz konkrētam punktam...Parasti fināla punkts atrodas 1-3km attālumā no spēles sākšanas vietas...Parasti spēlē norisinās pilsētas centrā...Liepājā mēs spēlējam no skolas līdz sporta zālei pilsētas centrā...(maršuta garums 2km)

Lielisks sporta veids, ja vēlas kavēt sportu... grin.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.