Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kādu ieroci izvēlētos tu?
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Arhīvs – NK
Lapas: 1, 2, 3, 4
Erasmus
nu es jau izweeleetos zobenu... shkeepam ar naw ne wainas wisus no attaaluma nobikstiit laughing.gif
Crash
Bet kur palika morning star un citas vaales (mace) ? sad.gif Es njemtu 15 g.s. german crusader mace wink.gif
Erasmus
nu es jau gribeeju likt, bet nezinaaju kaa lai iztulko (stulbi skan-vaale) a kas bij morningstar?

Mod edit [Reiki] Erasmus, lūdzu, neposto dubultpostus. Tie, kas postoti ar laika intervālu starpā, kas ir mazāks kā pusstundu, skaitās spams. [Dubultposts rediģēts]
GameMaster
CITĀTS
Es njemtu 15 g.s. german crusader mace


Crash - mūsdienu cilvēks nevarētu noturēt to tavu crusader mace. smile.gif
Tajos laikos taču vīri bija vīri - roka kā lāpsta, nevis kā mums tagad. tongue.gif

Es ņemtu zobinu. Bet nevis lielo Nordish style, bet gan ala Gendalfa Glamdrings.
Crash
Morning star:


15. g.s. german crusader maces.
P.S. Katra sver 2(!) maarcinjas.
Chou
man vienmēr ir paticis loks vai arbalets.....nu vienkārši skaisti........happy.gif
tikai nepārprotiet man vardarbība ne īpaši iet pie sirds, bet loks un loka šaušana man vienmēr ir patikusi..........
Erasmus
Nu protams ir jau dazhaadas maces, ir taadas kaa morning star wieglaas un ir jau arii taadas pa 20= maarcinjaam. bet zobens tik un taa labaaks grin.gif
Crash
CITĀTS(Erasmus @ 18.07.2004 21:23)
Nu protams ir jau dazhaadas maces, ir taadas kaa morning star wieglaas un ir jau arii taadas pa 20= maarcinjaam. bet zobens tik un taa labaaks grin.gif

Ne s**da zobens naf labaaks. Pameegini kau ko ar zobenu izdariit heavy armor'aa gjeerbtam brunjiniekam, tu ne s**da nevareesi izdariit, jo taadam brunjaam cauri izcirst nekaadiigi nevar. Bet toties sitot ar morning star var labi ielauzt gan brunjas, gan kaulus, gan traapot pa galvu arii atsleegt wink.gif
Erasmus
uzshauj ar zobenu pa pakausi wai pa kaajaam un uz zemes buus! pameegini tik piecelties ar to heavy armor grin.gif
Crash
Nu tas atkariigs no katra brunjinieka treneetiibas pakaapes wink.gif
Northwatch
jautaajums - vai riita zvaigzne nebija kaut kas apallss, ar lieliem dzelkssnniem un piestiprinaats kaatam ar kkeedi? rolleyes_a.gif
nnemtu loku. no attaaluma nogalinaat liekas ir vieglaak, nav tuva saskarsme ar upuri...
Trooper
veel man patiktu kaa liidziigi morningstar bet tas ierocis ir uz sprunglulja kjeede un kjeedes galaa dzelonjaina bumba taa ir laba un man patikaa taas kaujas kas bija uz filmas Doršsirdis kur zemnieks pieskrien un ar pasiivu aamuru gaazh pa ribaam, vui saapiigi gan
Erasmus
kaada tur treneetiibaa! ar taadaam brunaam knapi kusteet war, kur nu weel piecelties laughing.gif nu warbuut dazhi war piecelties, bet kameer sawu zobenu atradiisi (wai to pashu mace) tikmeer pieskries weel wiens taads pats dzhekinsh ar zobenu un bruniniekam beigas! grin.gif
Trooper
ja bez brunjaam cilveeks ir tad laba ir izkapts jo vinjai ir diegan garsh kaats ar kuru var taalaak aizsniegt
Crash
Pateixi, ka u speetu shitaadas brunjas ar zobenu paarcirst ? grin.gif

Ulrihs IX
Federiko V
Burgundijas hercogs
Vienk itaalju brunjiniex

P.S. Tie visi ir 15. g.s. brunjuteerpi, tieshi tas laix, kad vaales (maces) bij populaaras wink.gif
Boņa
Es ņemtu bumerangu!
Crash
CITĀTS(Boņa @ 18.07.2004 22:52)
Šai aptaujai nav jābūt Noslēpumu Kambarī...es ņēmtu bumerangu!

Aptauja ir ielikta nosleepumu kambarii ar ceelsirdiigu meerkji - paliidzeet cilveekiem audzeet postu skaitu grin.gif

Mod edit: Aptauja paliks šeit, jo man viņa patīk. Tikai jūsu spamu gan izdzēsīšu. tongue.gif
Erasmus
nu kaa jau teicu naw jaapaarcirsh, nogaaz pasauc draugu un tik klapee pa galwu laughing.gif kameer atsleedzas grin.gif ! Un par tiem bumerangiem, nezinu warbuut tu domaaji wienkaarshi kaa ieroci, bet ja jau mees par kaujaam runaajam, tadar taadubumerangu, taadaam brunaam kaa Crash raadija neko nepadariisi (bumerangs saluuziis laughing.gif
Boņa
Vispār man ideja veidot Bumeranga un Šurikena krustojumu, kurš varētu lidot un cirst gabalos. Nosaukšu to par Šuribumu!
NovemberNövelet
Kā man patīk ši aptauja wub.gif Nedaudz viņu norediģēju, cerams, ka nevienam nav iebildumi.
Nu, es droši vien izvēlētos kādu zobenu.. Nu tad, ja būtu kārtīgs vecis, vai, ja vispār būtu vecis.. Jo tie, kuri ir nonākuši manās rokās, bija pārāk smagi, lai būtu parocīgi.. Par bruņām nemaz nerunājot.



Viking sword wub.gif
Erasmus
he-he wareetu jau arii sakrustot morning star ar bumerangu! Mornig Bumerang grin.gif Tik kerot jaauzmanaas, ka no kaatiem nenolaizh laughing.gif Baigi smukais zobens tew Reiki!
A un paldies modam kursh izlaboja aptaujas jautaajumus smile.gif ! Taa laikam bija Reiki
Un kursh izweeleejaas āvu?
Overlord
Hmm es izvēlos citu..konkrētāk šaujamos... WA 2000, divus HK 53 vai arī SAR 21 LMG. Un konkrētāk kuru es gribētu- nepateikšu..visi labi
NovemberNövelet
Jap, tā bija Reiki wink.gif
Aha..Vikingu zobenu mūsdienu varianti ir superīgi..Nu tas viens, ko jau ieliku, vēl ir puķītes..Būtu gatava nopirkt visus w00t.gif
Runājot par ieročiem, no šāda te es arī neatteiktos..

Miya
Es izveletos zobenu two_handed.gif

Mod edit: [Reiki] Lūdzu, izlasi NK noteikumus augšā un pievērs uzmanību 6. punktam- 6. Centies savu viedokli izteikt plašāk. Pāris vārdi skaitīsies spams.
Erasmus
Aaah! Kaads skaistums! Tas ir domaats kaa duncis ja? Es ar gribeetu saprirkties ierochus... tik naudinas maz sad.gif Es gribeetu to Gendalfa Glamdringu jeb arii Andurilu, wai kaadu wikungu. Patiesiibaa wienalga kaadu tikai kaadu zobenu!
Starp citu Air Spirit, te laikam gan nebija runapar shaujamierochiem (nu muusdienu)...
Overlord
A nebija teikts ka tikai par sendienu ieročiem huh.gif
Nīke
zobenu nee,jo citaadi vinnsh man vaalees pa labi pa kreisi tad nneemshu loku buushu drosmiigaa streelniece grin.gif
Grēkmeistars
Tas būtu loks bow_arrow.gif zobenu es nepaceltu (vai arī nejauši trāpītu sev), ar cirvi huh.gif pārāk vardarbiski skan, vēl tā būtu nūja...lielisks ierocis grin.gif grin.gif
Crash
CITĀTS(Reiki @ 19.07.2004 10:33)
Jap, tā bija Reiki  wink.gif
Aha..Vikingu zobenu mūsdienu varianti ir superīgi..Nu tas viens, ko jau ieliku, vēl ir puķītes..Būtu gatava nopirkt visus w00t.gif
Runājot par ieročiem, no šāda te es arī neatteiktos..



Musulmanju duncis kris, kuram piedevaam rokturii no zelta atteelots musulmanjiem raxturiigais meeness wink.gif
Imho, feinaax par Reiki dunci rolleyes_a.gif
GameMaster



Mans mīlulīc - Glamdrings, Gendalfa Pelēkā zobins.
Crash


Robert the Bruce Claymore

Legjendaara cilveeka legjendaara zobena preciiza kopija... Bez tam tas i kleimuurs, nevis tur kau kaads parasts zobens wink.gif

Ko teixi, GM, labaax tach par taveejo rolleyes_a.gif
GameMaster


Labāk tad jau šitādu Viljama Vollesa zobinu (bildē tā nav kopija - tas ir oriģināls no Skotijas muzeja).
Crash
Hmm, iisti nevar uz aci izmeeru noteikt... Tas tach arii divroku zobens, ne taa ? Un kleimuurs ariidzan, vai ne ?
GameMaster
Divrocis, divrocis. Paskaties "Braveheart" - tur Gibsons ar šitā zobena kopiju dauza angļus. smile.gif
Crash
CITĀTS(Reiki @ 19.07.2004 10:05)
Kā man patīk ši aptauja wub.gif Nedaudz viņu norediģēju, cerams, ka nevienam nav iebildumi.
Nu, es droši vien izvēlētos kādu zobenu.. Nu tad, ja būtu kārtīgs vecis, vai, ja vispār būtu vecis.. Jo tie, kuri ir nonākuši manās rokās, bija pārāk smagi, lai būtu parocīgi.. Par bruņām nemaz nerunājot.



Viking sword wub.gif

No vieglajiem zobeniem driizaak ieteiktu kjeltu shortsword:



Tam smaguma centrs ir novirziits uz asmens galu, deelj kaa ir vieglaak iecirst taa kaartiigaak par spiiti zobena mazajiem izmeeriem wink.gif
saules1
mana izveele ir mace! un te mans bruņojums:
ierocis

vairogs

Bruņas

nu, kaa patiik? armors un shields viegli lai var arii piecelties ja apkrit smile.gif

mace.gif mace.gif mace.gif mace.gif mace.gif mace.gif mace.gif mace.gif mace.gif
Crash
Morning star un romieshu brunjas, heh, nu gan apvienojums... Ja nemaldos, romieshi morning star lietoja tikai gladiatoru ciinjaas un vairogi jamiem ar bij savaadaaki, so... Bet incants apvienojums anyway wink.gif
Btw, ekaa tas armors izskataas, kad ir uzvilkts:

saules1
nu jaa, bet es jau netaisu legionaara apriikojumu, taisiju tikai maximaali ertu un parociigu ekipeejumu tongue.gif
Crash
Incants linx, muusdienu un seno laiku brunjuteerpu saliidzinaajums -
http://fervalaka.free.fr/armes10.htm

Un runaajot par vairogiem, es laikam arii njemtu targu, jo tie ir viegli un parociigi:


Btw, uzminat, kas shis pa ieroci un no kura g.s.:
Martins
Es viennozīmīgi izvēlos ne-tuvcīņas ieroci. Zobeni ir skaisti, bet es zinu uz ko es esmu spējīgs un manu (potenciālo) spēju sarakstā neietilpst zobena cilāšana un ar to saistītā smagā bruņojuma nešana. Reālā tuvcīņa vispār ir pārāk bīstama un rupja. Viens mirklis un asinis šķīst, iekšas gāžas ārā. Ja nu vienīgi tā būtu tāda kā "Tīģerī un Drakonā", bet tā jau ir fantāzija. No minētajiem ņemu loku. Un savas rokas un kājas, lai aizlaistos, ja loks tomēr nav līdzējis tongue.gif
rowzee
Es izvēlētos katanu triju vienkāršu iemeslu dēļ:
1. viegls
1. ērts
1. ātrs

[img]http://img78.photobucket.com/albums/v251/[LV]rowzee/katana2.jpg[/img]
Hareki
Nu dazs labs to varbuut gluzi par ieroci nesauktu, bet man vislabaak un galvenais - vissievishkjiigaak skjiet indeeshana. Pie taa arii es palieku
vanesa
Es ņemtu vāli tik tādu ko varu pacelt un ar kuru ātri varu rīkoties. Gribētu es ņemt loku tač jēga nebūtu es pat šautriņu nevaru viducī trāpīt. Un ja savas kājas jāizmanto tad jau labāk pakārties nebūtu tas tik sāpīgi kā ja pret mani izmanto tos ieročus. grin.gif Vismaz uz savu roku ātrumu, stiprumu varu paļauties ja man rokās vāle.
Hikari
No vienas puses es gribu loku , bet tam vajag bultas , kuras ļoti nozīmīgā momentā var beigties...un ko tad? Diez vai es būšu spējīga protestēt , ja manu galvu sautēs uz iesma...
Erasmus
nu gan te daudz lokshaaweeji! njaa par taam brunaam, es tik un taa izweeleetos aadas brunas, nu warbuut weel wareetu pielaut kaut ko liidziigu romieshu, bet man romieshi iipashi neaizrauj... starp citu lokshaaweeji parasti neesaa ar kaadu dunci, ja bultas beidzas un skrien wirsuu wiens a rmornig star laughing.gif bet bultas kaujas laukaa war pa pilnu atrast, neesi jau tu tur wieniigais lokshaaweejs.
aa un tas ierocis crash bildee man liekas ir paataga, tik nezinu no kura gs.
Svivens
Pirmkaart brunjas. Situaacija, kad brunjinieks nokriit un nevar piecelties, vareetu atgadiities turniiros, kur brunjas bija smagaakas, droshiibas apsveerumu deelj. Kaujas brunjas bija dazjaada smaguma, bet vispaar pilnaa plaatnju brunjojumaa brunjinieks vareeja netikai piecelties, bet arii uzlekt zirgaa. Savaadaak vai ziniet vinjiem nebuutu lielas veertiibas kaujaa. Arzemju forumos zin staastiit par muusdienu veesturiskaas paukoshanas piekopeejiem, kuri met kulenjus un izpilda akrobaatiskus vingrinaajumus gotiskajaas brunjaas.

Ierocji pret plaatnju brunjaam bija vairaak vai mazaak specializeeti. Iss gladiusam liidziigs zobens, kaujas cirvis, estoks un protam kaujas vaale vai veel labaak aamurs. kas attiecaas uz zobeniem pret smagi brunjotu pretinieku vareeja izmantot puszobena tehniku uzliekot vienu roku uz zomena asmenja. Puszobenoshana bija saistiita ar lauzshanaas panjeemieniem.
luuks links http://www.thearma.org/essays/armoredlongsword.html

Otrkaart par katanu, kura esot viegla. Taa nu tas ir, ka katanas videeji ir smagaakas par taada pasha garuma viduslaiku eiropieshu zobeniem (lai gan pat eiropieshu vienroku zobeni parasti bija garaaki par katanaam). Tas nav obligaati truukums, bet noteikti katana nav viegls zobens, savam ne paaraak lielajam garumam.
MisGoldfish
Man patīk KATANA! Tas ir feins ierocis- man tas nju patīk! Kaut gan es laikam neesmu no cīnītājām - tādēļ man īstenībā nebūtu vajadzīgs nekāds ierocis.... Hmm ... kaut -kas zin? Varbūt manī snauž varenas cīkstones gars... laughing.gif
Katrā gadījumā tā katana, kas bildē izskatās dievīgi.. MMM es gribētu tādu ierocīti sev mājās.. vai.. kaut vai paturēt rokā!! blush.gif




Nobalsoju par variantu cits!
Erasmus
Sviven labs posts wink.gif Nu iiisteniibaa jau taaarii daudzmaz ir, bet tomeer ar aadas, wai wismaz kjeezhu brunaam ir wieglaak un aatraak piecelties (nu un kaujas laukaa tomeer aatrums ir diezgan swariigs).
Svivens
Man liekas atskjiriiba starp kjeezhu un patnju brunjaam smaguma zinjaa nav nemaz tik dramatiska, skaitljus kilogramos gan nemaaceshu nosaukt. brunjas var buut dazjaadas kvalitaates un biezuma, bez tam zem taam veel vilka kautko sitienu absorbeejoshu. Protams platnju brunjas ierobezjo kustiibas (kaut gan ne tik lielaa meera kaa pienjemts domaat), bet aciimredzot tas atmaksaajaas. Taadas brunjas labaak aizsargaaja pret bultaam (vareeja pat atsist musketes lodi, vareeja protams arii neatsist) un tuvciinjaa pret taadaam brunjaam dereeja tikai speciaali taam domaati ierocji. Bez tam kirasu var izgatavot aatraak un leetaak nekaa gredzenu kreklu. vaardu sakot taadas brunjas laikam jau bija brunju tehnikas virsotne (cilveeki no NASAS projekteejot skafandrus esot peetiijushi Henrija VIII brunjas).
Nopietns truukums ir ventilaacija. Taadaas brunjaas bija ljoti karsti. Cilveeki tolaik laikam bija izturiigaaki.
Aragorns
Es izvēlētos snaiperi ar to vieglāk nomērkēt un tas ir moderns
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!