Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kurš ir pretstats?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
Lapas: 1, 2
maksligais_intelekts*
Ja cits variants būšu ļoti pateiicga,ka uzraxtisiet tieshi kads w00t.gif
Njā un veu piemirsu uzraxtit

Mājas elfi&Atrpātotāji


to arī varat skaitīt,kā variantu tikaj uzraxtiet to
***Dancing_Queen***
uzskatu, ka Nevils un Malfojs, jo Malfojs ir ljauns, bet Nevils ir neveikls, bet tomeer ar labu sirdi. taapeec uzrakstiiju vinjus.
~eviic~
Nevils&Malfojs.Es nepaskaidrošu jo to jau izdarīja arwenn grin.gif
Grēkmeistars
Nobalsoju par Tēvocis Vernons Vīzlija kungs....viņi ir tik ļoti atšķirīgi visā ziņā...bet labākais pretstats varētu būt Hagrids -Pr.Zibiņš grin.gif
fishbone
Nobalsoju par shitamo Tēvocis Vernons&Vīzilja kungs. MAn jau lielaakaa dalja paareejie arii likās pretstati. Vēl jau var izdomāt Petūnijas tante&Filčs Sīkaudzis&Siriuss utt..
me...
maksligais_intelekts*
Nē nu jā protams veu vareja izdomat milzum daudz pretstatu,bet ...
Man tas neienaca prata taja bridi w00t.gif grin.gif smile.gif
Rusell the carrotstork
katram ir kautkas kopeejs.. es nenobalsoju silent.gif
Matrikss
No šitajiem es nobalsoju par vernonu un vīzlija kungu, bet tā drīzāk būtu kaukāds dumidors un voldemorts...
Idril
Es no visa šī jampadrača nobalsoju par Uncle Vernon un Mr. Vizlijs, jo manuprāt Vizlija kungs ir jauks turpretim Vernons! Brrr!
Winged
Nju man liekasmka Malfojs un Newils.Nju vienigais kas viniem ir kopigs ir tas,ka vinji abi macas Cukkarpa...Nju bet tas ari viss!
Sibilla
Protams ka pretstats ir Malfojs un Leeninsh.Cik Leeninsh ir labsirdiigs, tik Malfojs ir NELIETIIGS.
Aziz
Nobalsoju, ka Nevils un Malfojs - par paskaidrojumiem pieņemot iepriekš apraxtītos).

Bet vispār - Dumidors grin.gif smile.gif wink.gif un Voldemorts angry.gif devil.gif mace.gif man šķiet pretstati pārākajā un galīgākajā pakāpē...
Roze
Laikam jau ka Nevils&Malfojs!!!
DEaDnokS*
nevienaa paarii teeli nav pilniigi atskiriigi
Panda
Es balsoju par Nevilu un Malfoju, bet patiesībā uzskatu ka visatšķirīgākie tēli Harijā Poteraā ir Dumidors un Voldemorts, bet tas jau ir tikai mans viedoklis wink.gif
Scorpse
Vispretstatiigaakie ir Artuurs un Vernons, jo.. taa vish i. Artuurs ir jauks, vinjam ir vienaldziiga karjera, savukaart teevocis ir brr-iigs un kaa vinjsh izturas pret burvjiem!!!! saliidzinoshi ar Vernonu...
Laupītājmeitēns Ronja
1)Nevils&Malfojs, taču ja varētu balsot divreiz, Tad nākamais būtu 2)Vīzlijs&Dērslijs

1) jo viņu raksturi ir pilnīgi pretstati
2) Burvju nīdējs un Burvis ar milzīgu interesi par vientiešiem
DEaDnokS*
nu jaa vislielaakie pretstati laikam ir Vernons/Vīzlijs
cava
Nobalsoju par variantu - Nevils Lēniņš&Malfojs - bet vispār varētu balsot arī par - Tēvocis Vernons&Vīzilja kungs - jo tās jau ir divas dažādas pasaules...
Ļipa
Nu, ja būtu jānobalso par to, ka NAV pretstats es balsotu par par Hermioni un Džinniju. Nu daudzmaz līdzīgas vismaz ir, bet pārējie visi pēc kārtas man liekas 100% pretstai... getlost.gif
aivvv/troll dream walker
vieniigais ir vernons un viizlija kungs visi paareejie nav nekaadi pretstati vai arii katraa gadiijumaa paareejiem irlabaaki pretstati atrodami
aFēra
Man arii taa liekas, tieshi taapat kaa aivvv silent.gif Lbaakus saliidzinaajumus vareetu piemkleet un nebija jau galvenaa: HP&Malfojs pinch.gif
black_angel
njaaa.. pekriitu peeeejiem ka visiem iznjemot vernonu un viizliju var atrst kaadu liidziibu...
Tynyte
...viss vairaak acys kryt tas variants Nevils&Malfojs...
...bet piekrytu ary tienm kas saka ka teevocis Vernons&Viyzlijs...
laughing:angel
CITĀTS(Jana! @ 14.07.2004 21:59)
Mājas elfi&Atrpātotāji


to arī varat skaitīt,kā variantu tikaj uzraxtiet to

shits mani piesaistiija visvairaak... grin.gif tie tik tieshaam ir totaali pretstataa laughing.gif
Indy
Pilniigi noteikti Vernons & Viizlijs...vinji ir pilniigi atskhiriiigi, jau peec izskata vien...un tad aju veel iztureeshanaas, kura Vernonam ir necieshama, bet Ronam teevam patiikama..
Daimorte
Mjaa Vizlija kungs un Tevocis vernons galiigi kopaa neiet viens ir aptracis ar vientiesu mantaam otru traku padara burvestiibas un ar taam saistiitaas lietas
Bezastis
peec manaam domaaam, teevocis vernons un artuurs viizlijs :blink: whistling.gif nu lai nu kaaa bet vinji jau nu galiigi neiet kopaa :blink: viens tik shausmiigi intereseejas laughing.gif par otru cilveeces dalju, bet otrs izmisiigi ieniist mad.gif sad.gif
zakkite
Nezinu kaapec bet nobalsooju par Hermioni un Dziniju... Man vinjas liekaas loti atskiriigas... blush.gif
Nestors Grems
Vīzlija kungs un Dērslijs-tie nu ir atšķirīgi, tas ir pretstatīti cilvēki-Viens burvis, otrs vientiesis un no tā izrietošas sekas.
Bulta
Es ar domaaju, ka Viizlija k. un teevocis Vernons ir dikti atskiriigi, jo Viizlijs miil vientieshus, bet Vernons burvjus ieniist. Un ir veel daudz atskiriibu starp vinjiem, piemeeram, Viizlijs neuzspiez citiem savus panaakumus un gribu, kaa Deerslijs...
Aeris
Nevils ir nabaga jēriņš, bet Malfojs ir pilnīgs pretstats viņam. Man viņi liekas ļoti atšķirīgi. Vēl atšķirīgi ir Vīzlija kungs un tēvocis Vernons.
Shut Up
Poterīts un Voldemorts... Hermione un Pansija Pārkinsone... Dumidors un Voldemorts... Strupu faktiski nevar likt pretstatos nevienam no pozitīvajiem varoņiem, jo viņš taču nav ļauns... tikai pārprasts
Eiše
Vernons un Viizlijs, divus tik atskiriigus teelus sen nav gadiijies lasiit...
Hermija
Manuprāt Harijs&Dūdijs - pirmkārt izmēru dēļ, otkārt rakstura dēļ
Sol Invictus
Harijs&Dūdijs, jo vienkārši viņiem tīri tehniski ir jābūt pretstatam
monster
Man liekas ka pilniigs pretstats ir Viizlijs - Vernons!

Viizlijs ir normaal fors burvis ar forsu familiju...

Vernons ir keems ar stulbu vientiesu gimeniiti kurai neruup nekaa vairaak kaa URBJI URBJI URBJI URBJI URBJI URBJI URBJI URBJI URBJI URBJI URBJI URBJI URBJI URBJI URBJI URBJI URBJI URBJI URBJI URBJI URBJI URBJI URBJI URBJI
helbaffy
Domāju, ka Harijs un Dūdijs ir visatšķirīgākie!
un Shut Up ir taisnība par-
Strupu faktiski nevar likt pretstatos nevienam no pozitīvajiem varoņiem, jo viņš taču nav ļauns... tikai pārprasts
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Balsotu par RONU/DRAKO. Bet tāda varianta te nav. sad.gif
negative
Es balsoju par Viizliju un Vernonu.Vernons - yucky_a.gif Viizlijs - thumbsup.gif
Meitene no Priekšpilsētas
Dūdijs&Harijs.

Jo, Harijs ir labsirdīgs, nav bailīgs, nav liels kauslis un ir tievs. Turpretī Dūdijs ir resns, nsv labsirdīgs un ir kauslis.
shocked mouse
Nevils Lēniņš&Malfojs..jo malfojs ir ljauns -Nevils ir labs.. man liekas ka tie abi ir pilniigi pretstati!
Atēna
es panjemu Dumidors&strups
redzams pavisam vienkarsi... viens ier slepkava otrs upuris.... viens cinas par labo otrs par launo.... vienu labie mil un ciena otru ienist.... viens asocejas ar labako un viedako cilveku par kadu jeb kad dzirdets otrs ar zemisku meli un nodeveju.... viens bija nelokams otrs dubult agents... un pats galvenais :viens ir miris otrs dzivs....
Purple mist
Es nobalsoju par Nevilu un Drako.
1.Nevilam nav vecāku, bet Drako ir.
2.Nevils cīnās pret Voldemortu, bet Drako par.
3.Nevils ir draudzīgs, bet Malfojs augstprātīgs.
4.Turklāt viņi atrodas pretējos torņos - Nevils Grifidorā, bet Drako Slīdenī. Šie torņi bijuši ienaidnieki kopš seniem laikiem.
Louhi
Nobalsoju par tēvoci vernonu un Vīzlija kungu!!! tongue.gif
Fijusska
Neviens no pieminētajiem. Visi savā ziņā ir kaut kā līdzīgi, pat diezgan daudz.

Jām, man laikam patika tas atprātotāji&mājas elfi laughing.gif biggrin.gif
Sarkanais Krūšturis.
Drako & Lēniņš.
Nu laikam jau tāpēc,ka Drako ir ļauns un ir Slīdenī,bet tas Lēniņš ir gatavais ņuņa,bet ir Grifidorā!
Visupirms jau tāpēc,ka Slīdeņa un Grifidora torņi ir lielākie ienaidnieki!
dawg-
hmm.. man likaas ka tie visi ir prestati lai arii dazhus personaazhus nemaz iisti nezninaaju happy.gif

panjeemu hagridu&kko tur
Invisible_girl
Malfojs un Nevils, jo Malfojs ir ļauns, bet Nevils pavisam otrādi- ļoti labsirdīgs, godīgs utt... tongue.gif
Hworang666
Vislielākajam pretstatam vajadzētu būt Mējas elfiem&Milžiem... tongue.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.