Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Akmenji un vinju iipashiibas utt., ...
_W_
iesūtīt 08.10.2007 23:50
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.09.05



Saaksim ar citaatu no graamatinjas --> Tekstu iekavaas varat nenjemt veeraa- manas domas utt. =P
"Rokasspraadzes regulee energjijas uznjemshanu, negatiivo vibraaciju aizpluushanu no organisma. Shaada rota ar tavu iisto akmeni paliidz dazaadaas izveeles situaacijaas, liek nojaust, kur njemt speeku, no kaa labaak izvairiities (*panjem uzvel rokasspraadzi =D)"
"Gredezens it kaa aiztur caur pirkstgaliem pluustoshaas energijas, no kuraam buutu pienaacis laiks atvadiities, sakoncentree uzmaniibu un nelaiz prom atminjas (neaiztieciet manas atminjas - dabuusiet pa pieri grin.gif)"
"Krelles, kuloni un piespraudes parasti tiek neesaati sirds, arii riikles cakras liimenii. (Jaa cik atceros bija 7 cakras punkti, kautgan sen man sito maaciija un un staastiija arii par blokiem, kas ja ir blokjeejushi kaadu no cakras punktiem izraisa veseliibas probleemas un tml shit`u. Maaciija arii pareizu masaazu, elliigi saapiigi cik atceros.) Ieviesh skaidriibu emociju juuklii, dara cilveeku labaaku (diez kaadam rakam grin.gif ? ) , ko vinsh speej ar veesu praatu paskatiities uz sevi, analizeet juutas un riiciibu (aaa ak tad sitaa =}, ```` es jau sen gribeeju sev kakla kjeedi =[ )
"Auskari - cilveeka personiibas visdazzaadaakaas puses, vinja savdabiiba, mainiigums, izaugsem vai degradaacija. Tos miil cilveeki, kas jebkuraa situaacijaa rod izeju un allazz kaa kakji nokriit uz visaam 4raam.Turklaat- pareizaa vietaa izdurta auss speej uzlabot redzi (eu davaj izduram man ausi =} ? ) aarsteet sirds un nervu kaites, arii citu orgaanu saslimshanu."
"Tacu izveeloties rotas jaanjem veeraa arii to astroloogjiskaa saderiiba. Lai uz kjermenja un nepavisam uz vienas rokas nebuutu preteejaas zodiaka ziimes akmenji"
Ja interesee kombinaacijas - prasiet tieshi par sevi intereseejoshajaam. Uzrakstiishu.

Ja interesee arii saderiiba akmenjiem ar juusu ziimeem utt. TAd tik speriet valjaa.
tagad mazliet par mani. Esmu zivs, dzimis kakja/zakja gadaa. ```` mutere gulj un nesaka cikos es piedzimu, o pakalja grin.gif Labi- atceros ,ka naktii ~1-3 Labi Ejam taalaak - Dzimshanas datums 13.03.1987 Ar Denijas paliidziibu (big thn Denij =] ) noskaidroju, ka 1987g, 13 marts ir piektdiena ;]]]] Cik interesanti happy.gif Peec horoskopa skatoties mana planeeta ir Jupiters. Urbjoties dziljaak atradu, ka viens no piemeerotajiem akmenjiem ir Onikss. Oi kaa gadiijies kaa ne man tieshi vinhs ir gredzenaa un arii kjeedee grin.gif
Onikss - Onikss ir ljoti atsauciigs un sirsniigs. Taa klusinaatajos tonjos sleepts dziiviibas pilns siltums (Mlenaa kraasaa dziiviibas pilns siltums ? 0.o OK lai nu taa buutu), kaada nav nevienaa akmenii. (AA rekur tas joks- oniks ir netikai melns, pareizi bija tak arii sarkanais un veel tur visaada rinda. Nu lab man interesee melnais tongue.gif ) Dziednieki saka- onikss izraujot visas kaites no cilveeka organisma kaa burkaanu no dobes, pat audzeejus, nonjemot saapes, hronisku nogurumu. (Nu nez nez) Graafs Sergejs Vronskis izpeetiijis, ka shis mineraals aarstee infekciju slimiibas, atpestii no murgiem un vispaar ir veiksmes simbols (Baigais aaksts tas graafs laikam grin.gif 2,5 gadi jau gredzenu vsp nost gandriiz nekad nenjemu- vieniigi speciaalos gadiijumos... Kautkaa man ir bijushi daudz murgu maratoni pa 2 nedeeljaam, kautkaa nepaliidzeeja xD.gif, par to veiksmi arii vareetu pastriideeties.) Astrologi atzinushi - onikss ir pashpaarliecinaato un spiitiigo akmens (Nezinu, nevaru no malas uz sevi paluureet =/) Shim allaz liiksmajam iedvesmas valdniekam vislabaak tiik radoshas personiibas jebkuraa nozaree. Iecuksteet kaadu traku ideju, spaanot - tas vinjam skjiet interesanti. (???) Pasviez domu, liek iecereet ieceri, bet - pats jau gabalaa. (A vot sitais 100% taisniiba. Taatad tupais akmens vainiigs =/ Riebeklis tizlais =[) Ljoti saderiigs ar uudnes ziimeem (Uuuuu tha`s me ;]) Ir jaunavu, Mezaazu un Veershu sabiedrotais. Nepavisam neder Dviinjiem.
Ja kaads neatlaidiigi un ilgi to neesaa, akmentinsh galu galaa atmaigst un paliidz, jo vinjam tachu pret spiitniekiem ir iipashas juutas.


Taa tas nu bija no vienas graamatas, diemzeel otru es neizdiicu, tur bija plashaaka informaacija arii par iedarbiiu uz cakras punktiem un organismu utt ```` ```` ````. Graamatu es dabuushu- so te papildinaashu, bet interesentiem intereseejosho akmenju infu uztaisiishu pilniigaaku. So go on. Lets start.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 2)
_W_
iesūtīt 09.10.2007 11:26
Raksts #2


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.09.05



ļoti jauks info par horoskopiem =}
Characteristics
According to astrological theory, water signs are characteristically intuitive, imaginative and deeply emotional. In human equations, water signs are generally supposed to be reserved and not gregarious, but are exceedingly passionate. This intense passion and devotion to a spouse under all conditions, along with their emotional intimacy with children that allows for easy relation to them, means water signs are often referred to as fruitful signs or fertile signs.Water signs are believed by astrological theory to often possess a much more penetrating insight into the true nature of other people than other zodiac signs: they are supposed to be remarkable in their ability to judge people. Water signs are seen by astrological theory as sensitive (often hypersensitive) people, and to possess a great desire to help others. Although they are not seen as intellectually weak, water signs are occasionally referred to as mute signs because they supposedly rely so much on non-verbal communication rather than direct discussion. At their worst, water signs are supposed to be withdrawn, secretive, overly vague, possessive, and pessimistic, often withdrawing into their own private world rather than facing difficulties. They are also often unforgiving if injured or even slighted.

Chief fault is falsehood . Water can be somewhat untruthful, supressing the truth by words, writing and conduct to damage another. However, Water is not inherently spiteful and this is merely a non-violent way of getting revenge. Since Water is by nature emotional, it is prone to become carried away in the heat of a situation. Not normally violent in a physical sense, Water does have the tendency to let things build inwardly, often resulting in extreme emotional abuse
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 27.10.2007 22:24
Raksts #3


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



info tāpēc ir pretrunīgs un neprecīzs ka paņemts "vidējais vērsis" vai "vidējā jaunava". Bet nu lielākā daļa cilvēku var atrast sev atbilstošo daļu visā tajā gūzmā un ja grib tad tas palīdz viskautko izlemt, pamet idejas un palīdz noskaņoties uz kaut kādu domu. vai nav vienalga patiesi vai nepatiesi ja tev no tā ir labums un nevienam citam skāde ari nav?

starp citu īsti nevar saprast, kāds te ir diskusijas temats grin.gif
(es jau protams cerēju ka būs kaut kas par Latvijas arheoloģiju, upurakmeņiem utml laughing.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.04.2024 11:43