Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> First steps, LS pēc Star Trek Enterprise seriāla motīviem Sci-Fi [PZP]
Piligrims
iesūtīt 17.09.2007 16:14
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.06
Kur: Parasti gultā pie datora
Klusais vērotājsSTAR TREK Enterprise – First steps.

Jūs negaidīti esat sapulcināti zemes pirmā 5. pakāpes vērpes zvaigžņu kuģa Enterprise komandtiltiņa vadības telpā (atrodas aiz komandtiltiņa) un gaidāt ierodamies kapteini un tā vietnieku zinātnes jautājumos, lai saņemtu informāciju par šīs neplānotās sapulcēšanās iemesliem. Ar savu dienesta vietu, iekārtām un ierīcēm un kolēģiem esat jau nedaudz iepazinušies 3. dienu dzīvojot uz kuģa Zemes orbitālajā 5. pakāpes vērpes zvaigžņu kuģu būves dokā.
Un tā, atveras durvis un pa tām ienāk kapteinis Danje Van Salkvīks un vulkāniete, doktore Žo Jeni... spēle ir sākusies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
echo3
iesūtīt 17.09.2007 19:59
Raksts #2


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonisVeselas trīs dienas pavadījis uz kuģa, Danje bija paguvis iepazīties gan ar virsniekiem, gan, protams, ar pašu Enterprise. Viņš nepārprotami bija deleģējis katram no vecākajiem speciālistiem pienākumus viņu kompetences ietvaros, nosakot vien 30 minūšu garas lietišķas ikdienas sanāksmes ar īsiem ziņojumiem par paveikto - katram pa 5 minūtēm. Van Salkvīks zināja - jo vairāk dalībnieku sapulcē, jo īsākai tai jābūt. Toties viņš visnotaļ atbalstīja speciālistu diskusijas. Un Zvaigžņu flotes Admiralitāte it neko nevarēja iebilst pret Van Salkvīka civilo vadības stilu - jo nekādas nekārtības tas neradīja.

Kapteinis komandtiltiņa vadības telpā ienāca kopā ar Žo Jeni. Nostājies savā vietā un pārlaidis acis saviem galvenajiem speciālistiem - vai ir visi - Van Salkvīks iesāka. - Kolēģi, no Zvaigžņu flotes Admiralitātes saņemts steidzams ziņojums ar uzdevumu nekavējoties doties palīdzības misijā uz Lalande 21185 sistēmu, no kurienes jau 6 diennaktis nav saņemti Vulkāna zinātniskās ekspedīcijas ziņojumi. Mūsu uzdevums ir atrast ekspedīciju un noskaidrot tās klusēšanas iemeslus.

Kolēģi Denfort - aprēķināt un nospraust kursu uz Lalande 21185 sistēmu. Kolēģi Tolm - sākt dzinēju pirmsstarta pārbaudes. Kolēģi Mes - noregulēt un uzturēt ārējos komunikāciju kanālus. Kolēģe Hjūza - veikt drošības sistēmu testus gan parastā, gan pārslodzes režīmā. Doktore Jeni - sagatavot pārskatu par Jūsu rīcībā esošajām ziņām par meklējamo ekspedīciju. Visiem lūgums iesniegt ziņojumus par paveikto, cik ātri iespējams.

Jautājumi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 17.09.2007 20:12
Raksts #3


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsāAleksandra jau bija pieradusi pie negaidītiem izsaukumiem. Pavisam mierīgi viņa sagaidīja kapteini un doktori Žo Jeni. Nu tad beidzot sāksies īstās lietas!
Pa šīm divām dienām viņa bija aptuveni apguvusi, kur kas atrodas. Komanda? Mmm... Tur būs vajadzīgas vairāk kā divas dienas, lai viņus iepazītu tā pa īstam. Tagad tāda apburzīšanās vien ir. Viss vēl tikai priekšā.
Viņa uzmanīgi noklausījās kapteiņa teikto un bija gatava ķerties pie darba. Vēl tikai tāds jautājums...
Jā, Keptein, ser...Kad mēs dodamies ceļā?

Šo rakstu rediģēja Andromeda: 17.09.2007 20:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
josephine
iesūtīt 17.09.2007 22:05
Raksts #4


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
SusļiksNoklausījies kapteiņa sakāmajā Džeisons prātoja par to, kā tālāk viss izvērtisies un saprata tikai to, ka nekas vairs nebūs kā agrāk. Dīvaina sajūta, viņš nodomāja. Vienīgais, kas viņu vēl turēja pie tās dzīves, kādu viņš pazina līdz šim, bija viņš pats... pārējais nu jau bija kaut kas pavisam tāls un netverams. Džeisonam vienmēr bija parikušas pārmaiņas un kustība, taču šitais bija kaut kas stipri nopietnāks, kā vienkāršas pārmaiņas. Džeisons pa šīm dažām dienām vēl nespēja pierast pie domas, ka tagad, Dievs vien sazin cik ilgu laiku, nāksies dzīvot kosmosā!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 18.09.2007 07:36
Raksts #5


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdijaDoktore stāvēja pie apspriežu galdiņa blakus kapteinim.
Kad kapteinis pieminēja viņas vārdu, Žo pieliecās, ielika savu datu kaseti galda ligzdā, ar slaido pirkstu galiem uzrakstīja uz galda pults dažus skaitļus, un uz galdiņa virsmas atainojās Lalande 21185 sistēma. Viņa nospieda tuvināšanas taustiņu, un drīzumā uz ekrāna bija 2 planētas. No sistēmas Saules 2. un 3.
Žo ierunājās:
- Otrā planēta - pirms vērpes attīstībā esoša civilizācija. Trešā planēta - bojā gājušas civilizācijas drupas. Uz planētas izsēdušās grupas sastāvā 4 personas ar minimālo lauka aprīkojumu. Nometnes vieta - pēc pēdēja ziņojuma, lielākās pilsētas galvenais laukums. Sakaru pārtrūkšanas iemesls nav zināms, avārijas signāli nav saņemti.
Žo turpinot spaidīt taustiņus, uz ekrāna pēc kārtas parādījās izpētes grupas locekļi ar datiem par tiem.

Viņa ļāva komandai un kapteinim kārtīgi apskatīt redzamo, pirms paņēma datu kaseti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 18.09.2007 07:50
Raksts #6


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonisDanje rūpīgi noskatījās Jeni rādītajos attēlos un noklausījās stāstīto. - Pateicos, doktore Jeni. Lūdzu nodot precīzas navigācijas ziņas kolēģim Denfortam kursa aprēķināšanai.

Tad pagriezās pret Aleksandru. - Startēsim, līdzko palīg un impulsu dzinēji būs izgājuši iesildīšanos un vērpes dzinējs palaists tukšgaitas režīmā, pastāvīgi sakari nodibināti un pabeigti drošības sistēmu testi, galvenokārt - vairogam. Laiks - divas stundas. Par problēmām ziņot nekavējoties. - Izklausījās diezgan strupi un sausi, bet Danje tā bija pieradis - inženiereksperimentu laikā nekādas garās pārrunas risināt neiznāk. Jāstrādā.

Visiem klājiem! Pirmsstarta gatavība! - Kapteinis bija ieslēdzis iekšējo sakaru sistēmu. Tad atlaida pogu un uzsmaidīja klātesošajiem, - Pie darba!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 18.09.2007 08:03
Raksts #7


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija- Tiks izpildīts, kaptein, - doktore kaseti ar datiem ielika citā ligzdā, un pārsūtīja datus navigācijas datoram.
Pēs sapulces beigām viņa devās uz komandtelpu, kur atlikušo laiku līdz startam nodarbojās ar zinātniskās aparatūras vēlreizēju pārbaudi un sagatavošanu.

(OOC - mēs startējam nedēļu pirms paredzētā laika, ja?)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 18.09.2007 19:14
Raksts #8


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonis(OOC - divas stundas testiem, nevis līdz startam. Un tad jāziņo, kas iznācis. Starp citu - mums kaut kāds saimniecības pārzinis, kaut vai virtuāls, arī ir? Jeb kapteinim pašam jāpārbauda konservu daudzums pieliekamajā?)

Danje noziņoja Admiralitātei par pirmsstarta gatavības izziņošanu kuģī un pieprasīja pabeigt nepieciešamās materiālu un aprīkojuma piegādes. Viņš pieprasīja arī Admiralitātes speciālistu aprēķinus par iespējamo minimālo Enterprise sagatavošanas laiku startam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Piligrims
iesūtīt 18.09.2007 19:44
Raksts #9


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.06
Kur: Parasti gultā pie datora
Klusais vērotājsUz kapteiņa pieprasījumu atnāca šāda atbilde:

Pilnīgi slepeni
Dienesta lietošanai D drošības līmenis
Zvaigžņu flotes Admiralitāte
Saimniecības daļa
Pulkvedis Bendžamīns Lēvijs

5. pakāpes vērpes zvaigžņu kuģa Enterprise iekraušana turpinās saskaņā ar grafiku.

Piegādāto materiālu skaits un komplektācija ļauj veikt ceļojumu +/- 3 mēnešus. (sīkāk varat precizēt pie atbildīgajiem virsniekiem uz kuģa klāja).

Turpmākajās 7 dienās bija paredzēts iekraut nepieciešamo 1 gada nepārtrauktam ceļojumam.

Vai būs kādi norādījumi par iekraujamo priekšmetu, komplektācijas un piegādes grafika maiņu?

/B.Lēvijs/
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 18.09.2007 19:48
Raksts #10


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsāAleksa rūpīgi izpētīja attēlus, kurus doktore viņiem parādīja, iegaumēja tos un ieklausījās stāstītajā.
Saņēmusi rīkojumu Aleksandra militāri īsi atbildēja Jā, Kaptein! Ar jūsu atļauju... un nekavējoties, ātrā gaitā devās uz savu dienesta vietu f klājā. Divu stundu laikā bija jāpaspēj veikt testus visām drošības sistēmām, un jāpārbauda polarizēto korpusa plākšņu izturība pārslodzes gadījumā, arī ieroču sistēmas jāpārbauda.
Pie universālā ieroču un to sistēmu kalibrātora, kas atrodas arsenāla telpās viņa ievadīja dažus kodus un aktivizēja sistēmu testēšanas programmas.
Galu galā viņa veica diagnostiku un apkopoja iegūtos datus.
Pēc darba paveikšanas Aleksandra devās uzmeklēt kapteini, lai ziņotu par testu rezultātiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mind.dll
iesūtīt 18.09.2007 22:38
Raksts #11


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.03.07
Kur: Fiziski - ZemeViljams pārlaida skatienu telpai un, ērtāk iegrozījies krēslā, paberzēja deniņus. "Tā, kā pieņemu, ka visi izejas dati jau ir uz vietas," viņš sacīja, "ar kursu sākšu nodarboties, tikko būšu ticis galā ar centieniem savos apartamentos kaut ko sakārtot tā, lai es pats to vēlāk varētu atrast. Ar Jūsu atļauju, kaptein." Viņš aizvēra apbružāto bloknotu, ko nebija izlaidis no rokām visu sanāksmes laiku, un devās uz izeju.

Šo rakstu rediģēja mind.dll: 18.09.2007 22:39
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 19.09.2007 08:19
Raksts #12


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonisVan Salkvīks nosmīnēja savu zobgalīgo smaidu. - Navigator, aprēķinus par lidojumam nepieciešamo laiku es vēlētos saņemt ātrāk. Kopā ar kursa aprēķiniem pirmajam lidojuma posmam tepat Saules sistēmā. Piegādes kuģim nav pabeigtas, un es neceru uz veiksmīgām medībām uz nepazīstamas planētas, ja mums pietrūks pārtikas. Pirmajam tuvinājumam pietiktu, - Danje ieskatījās nupat pienākušajā Admiralitātes ziņojumā, - ar apstiprinājumu par iekļaušanos trīs mēnešos turp un atpakaļceļam kopā.

-------------------------------

Kristeru steidzamais izsaukums bija atrāvis no interesantas ķimerēšanās pa dzinēju kalibratora paneli, lūkojot to padarīt efektīvāku un ieprogrammējot tajā testu un operatīvās darbības moduļus, kādus viņš pats (un kapteinis) uzskatīja par nepieciešamiem, bet kādu tur nez kāpēc nebija. Inženierim vēl joprojām prātā rēgojās shēmas, un brīdī, kad Van Salkvīks paziņoja par pirmsstarta gatavību, Kristers aptvēra, kas, kur un kā jāpārslēdz, lai dabūtu vēlamo rezultātu. Doma, ka nupat, nupat būs jālido, viņam paslīdēja garām kā nesvarīga. - Eju, kaptein. Kalibrators būs gatavs pēc piecpadsmit minūtēm - tāds, kā saskaņojām. Standarttesti visiem dzinējiem izieti, laidīšu pārbaudes un iesildīšanos. - Tolms palūkojās uz kapteini - vai vēl kas? Tā kā Danje tikai pamāja ar galvu, Kristers devās uz dzinēju vadības telpu turpināt iesākto darbu.

Šo rakstu rediģēja echo3: 19.09.2007 08:20
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 19.09.2007 08:47
Raksts #13


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdijaPēc divām stundām Žo bija tikusi galā ar zinātnisko aparatūru komandtelpā. Visi dati ievadīti un apkopots viss, kas zināms par to, kas atrodams Lalande 21185 un tās tuvumā. Precīzākus datus nāksies vākt uz vietas. Šī aparatūra, protams, nebija tāda, pie kādas viņa bija pieradusi, ne tuvu, bet īpašas kavēšanās vai traucējumu arī nebija, un doktore laikā varēja noziņot kapteinim par aparatūras pilnu gatavību. Viņas dēļ varēja doties ceļā kaut tūlīt.
Žo piecēlās no pults.
Viņai mugurā bija nedaudz pārveidots viens no pašas tērpiem - tumši zilzaļa vaļīga tunika garumā nedaudz virs ceļiem un pusgarām piedurknēm ar plecu vīlēs un kakla apdarē iestrādātu piestāvoši spilgti zilu, samtainu materiālu. Lai platums netraucētu, tunika bija pievilkta augumam ar tādu pašu zilu auklu un viduklī saņemta ar platu, tāpat zilu darba jostu, pie kuras vai kuras kabatiņās salikts viss nepieciešamais. Zem tās bija pieguļošs tunikas krāsas sportisks tērps ar garām, šaurām piedurknēm. Lieki teikt, ka matus saturēja zila, plata lente.
Doktore noziņoja kapteinim par gatavību.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mind.dll
iesūtīt 19.09.2007 10:14
Raksts #14


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.03.07
Kur: Fiziski - ZemeDurvīs Viljams apstājās un pagriezās atpakaļ. "Lidojumam nepieciešamo laiku es varētu aprēķināt kaut vai tepat, jo vecās, labās Lorenca transformācijas attiecībā uz laika mērogiem darbojas arī virsgaismas lidojuma apstākļos. Lidojumam Saules sistēmas robežās, es domāju, varēs izmantot mūžvecos un sevi pierādījušos trīsposmu pārlidojuma modeļus, ar to atšķirību, ka nebūs nekādas vajadzības izmantot Jupiteru kā paātrinātāju. Kad un kam man iesniegt aprēķinus," sekoja īss klusuma mirklis, "kaptein?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 19.09.2007 10:57
Raksts #15


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonisKapteiņa smaids palika vēl platāks. - Par Jupiteru piekrītu, kolēģi Denfort. Aprēķiniem jābūt navigācijas datorā līdz starta brīdim, kuru, savukārt, noteiks Jūsu atbilde uz jautājumu par lidojumam nepieciešamo laiku. Paredzu, ka trīs mēnešu rezervju mums lidojumam pietiek, bet Jūsu apstiprinājums vai noliegums būs noteicošais.

Šo rakstu rediģēja echo3: 19.09.2007 10:59
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 19.09.2007 16:00
Raksts #16


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā(OOC – domājams kapteinis vēl aizvien ir tur pat)

Atradusi kapteini komandtiltiņa vadības telpā Aleksandra ziņoja.
Kaptein, visas sistēmas pilnīgā gatavībā! Viņa nedaudz saminstinājās un turpināja. Tikai viss ekipējums vēl nav iekrauts. Mums bija paredzēts iekraut priekš viena gada, bet no tā visa mums ir labi, ja 36%
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 19.09.2007 19:23
Raksts #17


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonis(OOC - Jā, kapteinis palika turpat. Bet ziņot jau var arī pa EISI)

Danje sēdēja komandtiltiņā pie kapteiņa konsoles un "dresēja" visas augstākā līmeņa vadības sistēmas, kā arī vēlreiz caurskatīja piegāžu grafiku - vai nav kaut kas pavisam atstāts uz pēdējo dienu. Enerģētiskie bloki, piemēram. Ir tāda tendence manīta - to, kas saistīts ar iekārtu barošanu, atved pēdējā brīdī.

Aleksandrai ienākot, viņš atrāvās no konsoles. - Pateicos, Hjūza. Mums šobrīd svarīgi ir tikai vairogi un ārējo komunikāciju kanālu drošība. Ieroču trūkst? Vai ir kas tāds, kā arsenālā nav nemaz?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 20.09.2007 20:22
Raksts #18


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsāRezerves polarizētās plāksnes un torpēdas ir 60% , bet nav rezerves daļu, remotkomplektu, ja kaut kas noietu greizi mums nebūtu ar ko labot. Drošības komandai trūkst personiskās EM-33 fāzes pistoles un vēl šis tas no ekipējuma. Aleksandra atbildēja uz kapteiņa jautājumu un pasniedza kapteinim datu kaseti, kurā bija ierakstīts viss, kas pietrūka.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 21.09.2007 19:31
Raksts #19


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonisPateicos. Par rezerves daļu un remontkomplektu trūkumu ziņošu Admiralitātei. Mums jādomā par kuģa kopējo drošību un, galvenokārt, lai speciālisti spētu veikt savus pienākumus. Veiciet, lūdzu, kopējo personīgo ieroču revīziju un gādājiet par to, lai drošības komanda tiktu ar tiem apgādāta. Man pēc reglamenta pienākas divi - Jūs zināt, kur tiem jāatrodas - vienu varat pievienot kopējam arsenālam. Pagaidām viss. - Danje atlaida Aleksandru.

Šajā brīdī no savas vietas piecēlās Jeni un ziņoja par zinātniskās aparatūras gatavību. - Pateicos, doktore.

Kristers, kā solījis, pēc piecpadsmit minūtēm bija ticis galā ar konsoles "ķidāšanu" un uzsācis dzinēju testus. Visas darbības un to rezultāti atspoguļojās komandtiltiņa konsolē. Starts. Norma. Starts. Norma. Starts... Lampiņas un ekrāni mirgoja.

Kapteinis turpināja piegāžu grafika analīzi - nu, kā mums vēl trūkst? Un gaidīja Mesa ziņojumu. Kā arī Denforta atbildi "pirmajā tuvinājumā".
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Piligrims
iesūtīt 24.09.2007 17:05
Raksts #20


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.06
Kur: Parasti gultā pie datora
Klusais vērotājsPēc apspriedes ar vecākajiem virsniekiem komandtiltiņa vadības telpā 2151. gada 10. aprīlī 10:15, kapteinis izziņoja pirms starta gatavības režīmu. Atsaucoties kapteiņa aicinājumam pārplānot savu brīvo laiku individuālajās planšetēs un pieteikties uz papilddarbiem, radās daudz rezerves, kuras varēja izmantot tās vienības, kam trūka darbaspēka. Saņēmuši instrukcijas no vecākajiem virsniekiem un novadot tās pa ķēdīti līdz pat pašam attālākajam kuģa un doka darbiniekam, visi darbojās ar pilnīgi jaunu atdevi, kustība atgādināja skudru pūzni, kam kāds nelūgts ciemiņš ir iztraucējis ierasto darba un dzīves ritmu. Lai gan pirmajā mirklī šķita, ka uz kuģa valda pilnīgs haoss – gaiteņi bija pilni cilvēku, kas kaut kur steidzās, kaut ko nesa, vai darbojās pie atvērtiem paneļiem, taču vairāk pieredzējis skatiens atklātu, ka darbi ir labi organizēti un norit secīgi, pēc stingra grafika un šķietamais haoss patiesībā nekavē veikt neko no ieplānotā. Darbaspēka izvietošanu un koordinēšanu veica doku centrālais dators. Šeit tika apkopota visa informācija par nepieciešamo un pieejamo darbaspēku.

Uz kuģi devās gan transporta TDT moduļi, gan pilnā sparā darbojās relokators, tika saņemtas ļoti daudz visdažādāko iekārtu, moduļu un preču un tās vajadzēja nogādāt pareizajās vietās. Par to gādāja saimniecības daļas intendanti ar elektroniskajām planšetēm, reģistrējot saņemto kravu un sadalot to atbilstoši novietošanas vietai gaidošajiem cilvēkiem, kuri tad to visu nesa, stūma uz tai paredzētajām vietām. Darbs ritēja raiti un izmantojot maiņu rotācijas principu, neatslāba ne dienu, ne nakti.
Izmantojot gan kuģa iekšējos sakarus, gan ārējos, varēja pilnīgi viennozīmīgi sekot līdzi, kā ceļo un kur paliek katra no piegādātajām kravas vienībām. Izmantojot vienotā bezvadu tīklā slēgtajām kravas intendantu planšetēm, tas viss tika organizēts un vadīts no galvenā intendantūras datora uz Zemes. Šeit sanāca kopā visi dati un tika izsūtīti visi pieprasījumi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.09.2020 17:04