Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vārdu garums meklētājā
zzz
iesūtīt 08.08.2006 00:57
Raksts #1


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.05.06




Man ir viens jautājums, kādēļ, piem., meklētājā drīkst ierakstīt tikai vārdus ar pieciem burtiem? Daudzus pavedienus pat nevar sameklēt!!! Vai to nevar kaut kā mainīt???!!! huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 2)
Sol Invictus
iesūtīt 08.08.2006 03:34
Raksts #2


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Labs jautājums - mani arī tas kaitina. Bieži ir tā, ka gribu sameklēt kādu vecu pavedienu, kura nosaukumu precīzi zinu, taču tā vietā lai ātri varētu atrast meklēto saņemu paziņojumu, ka vārds ir par īsu un nākas rakties pa n-tajām rezultātu lapām. Vai nevar kaut kā ierobežot zīmju skaitu visā tekstā nevis katrā vārdā (t.i. nevar rakstīt "kas", bet var "kas ir forums") ?

P.S. Ierobežojums ir trīs nevis pieci burti (paziņojumā rakstīts - četri, vēl trakāk)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 08.08.2006 07:12
Raksts #3


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Meklētājā var ierakstīt jebkāda garuma vārdus, bet meklētājs nemeklēs, ja vārds, kas ierakstīts, būs īsāks par 5 burtiem. Raksti, lūdzu, garākus vārdus smile.gif
Ja meklētāja lodziņā meklējamo īso vārdu ieraksta pēdiņās, tad meklētājs to meklē gan. Es nupat izmēģināju meklēt "ANO", un meklētājs nostrādāja.
Tas ir galvenokārt tāpēc, lai kāds nesadomātu ierakstīt, piemēram, saikļus "un" vai "vai" u.tml. un pēc tam nenograutu meklētāju, jo atrastais rezultāts praktiski sanāks viss forums. Saturīgie vārdi pārsvarā ir garāki par 5 burtiem.
Vēl var izmantot paplašinātās meklēšanas iespējas - tām var piekļūt nospiežot pogu "Vairāk opciju". Tad var izvēlēties - meklēt tikai pavediena virsrakstā jeb visā tekstā, šķirot pēc raktu autoriem, pēc iesūtīšanas laika utt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 13:09