Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Vai jums ir gadījies uzzināt par sevi ko šausmīgu?, un pēc tam vēlēties, kaut nebūtu zinājis
versache
iesūtīt 13.10.2005 20:18
Raksts #1


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.05
Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā......



Pirms pāris dienām,zaudēju samaņu(atslēdzos).Nonākot slimnīcā neko neatcerējos,tad man uztaisīja pāris procedūras.Pārbaudīja galvas smadzenes.Un tad kad uzzināju rezultātu,vēlējos lai to nebūtu zinājis.
Bet ko nu tur dzīve tiešām ir skarba.

Vai jums ir gadījies kas līdzīgs,kas tāds ko negribējāt pa sevi zināt bet uzinājāt.
piem pa slimību vai ko tādu.

Šo rakstu rediģēja Sindra: 05.09.2006 21:33
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Laimīgā*
iesūtīt 13.10.2005 21:12
Raksts #2


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03



Labi, shis sanaaks stulbs posts. Es arii esmu uzzinaajusi, bet tas ir kkas taads, ko es sheit neveelos rakstiit. Sanaak bezjeedziigs posts. Bet, jaa, esmu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 13.10.2005 21:17
Raksts #3


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Vispār ja es būtu nopietni slima ar kaut ko vai tamlīdzīgi es drošvien nerakstītu par to ''stājies bariņā'' tipa pavedienā
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 14.10.2005 16:35
Raksts #4


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Dzīve ir skarba. Tas ir šausmīgi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
betty
iesūtīt 14.10.2005 17:10
Raksts #5


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.04
Kur: stūris, tāds smuks un glīts. un vispār, neaiztiekams.
Gaismas fotogrāfs



Slimības? Skolioze. silent.gif psc.

Veiksme?Uzzināju , ka neesmu džeks jau pirmajā elpas vilcienā.

+ vēl šis tas ko cilvēkiem-no-malas nestāstu. tongue.gif



~Noodle
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
arbeth
iesūtīt 14.10.2005 18:05
Raksts #6


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.05
Kur: Rīga



Es nesen atklāju, ka esmu slima ar sapņiem. Burtiskā nozīmē. blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cilvēks
iesūtīt 14.10.2005 18:29
Raksts #7


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.05
Kur: Latvija, visbiežāk Rīga



Pēc tam,kad man izoperēja audzēju,tad pateica,ka par laimi tas nav ļaundabīgs.Labāk ir zināt,nevis mocīties neziņā.Tas vēl vairāk sastreso.Mani piečakarēja - neteica pirms tam,kāda ir diagnoze,bet tas bija sen.Tur viss ir piedots un aizmirsts (risks pastāv vienmēr,taču es nenomoku sevi ar tādām domām).
Albus,Tev vajag atbalstu.Ja tiešām tas,ko Tu raksti ir taisnība (atvaino,bet ir daudzi,kas vēlas izsaukt uz sevi uzmanību vienalga ar kādiem līdzekļiem),tad neklusē par to,bet izrunājies ar kādu tuvu cilvēku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
smidzenite
iesūtīt 14.10.2005 19:03
Raksts #8


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.09.05
Kur: ārpus 4 sienām



nē, līdz nekam tādam nēsmu vēl nonākusi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
silverman
iesūtīt 24.10.2005 14:48
Raksts #9


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.05
Kur: Latvija, Saldus



Es arīreiz atslēdzos... Zviedru Cepurē... Es pats neatceros kā nokritu(varbūt tā ir labāk , jo varbūt ja atcerētos negribētu kāpt uz slēpēm) bet citi redzēja, tētis un braļis neredzēja, man visa seja bija sasista, bij 2 lieas brūces uz sejas, tas varētu būt bija un izskatījā sāpīgi, un tā tur gulēju kamēr atnesa nestuves, manis dēļ izslēdza pacēlāju ... Nu man bija smadzeņu satricinājums, un pēc gulēšanas slimnīca, pamanīju ka atmiņa sliktāka, galva arī sliktāk strāda, grūtāk koncentrēties, bet tad padzēru zāles , nu tad nepamanīju atšķirību. Tagad pagājuši 3 gadi , bet pats mēģinu trenēt smadzenes lai atīstās un strādā labāk(spēlēju šahu, lasu utt) bet tas tā. Tagad redzu ka varēju būt daudz slikāk... bet ka'da tad īsti bija diagnoze Albus? Zviedru cepure- slēpošanas kalns Latvijā ja kas

Sorry par to ka nav pa 'tēmu.

Šo rakstu rediģēja Sindra: 05.09.2006 21:36
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Anderhils
iesūtīt 25.10.2005 11:48
Raksts #10


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Tur, kur vēži ziemo.



jaaa, esmu gan. ka man loti taaalos laikos, taali radinieki ir bijusi krievi un ka manii ir minimali, bet fakts, biki krievu asinis... labaak to nezinaatu pats, buutu mieriigaaks praats!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
resella
iesūtīt 25.10.2005 11:51
Raksts #11


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



oooo...visa mana drausmoniga dzivite. parsvara tas viss saistits ar gimeni un to cik liela mera man nav paveicies ar so gimeni... silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 25.10.2005 15:28
Raksts #12


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonis



Man ir gadījies. Kad man bija 15 gadi, es šo to uzzināju par savu veselību. Un tas ietekmēja visu manu tālāko dzīvi. Jāsaka gan, ka es to pārdzīvoju diezgan viegli, jo tas nebija dzīvības un nāves jautājums. Vienīgi sportam nācās teikt ardievas.

Daži piedzimst mazliet savādāki, ko tur var darīt?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demigod.
iesūtīt 26.10.2005 18:19
Raksts #13


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.08.05



es pirms gada uz galda ieraudziiju lapinju (l;apu) un tur bija raxtiic, ka manc teetis tika pirms 3 gaiem noshauts, nevis vnk piedzeeries un sabraukts... crying.gif nu jau esu tikusi tam paari, bet es paziistu veel vienu cilveeku kursh gan zin mazaak par sava teeva naavi, nekaa es.... bet lai nu paliek... silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
k.a.t.e
iesūtīt 27.10.2005 17:20
Raksts #14


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.05
Kur: ventspils



ja dzive ir skarba es ari par sewi kaut ko zinu ko negribeju zinat bet tas naw noslepjams fakts jo ipashi mana gadijuma!...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
joua
iesūtīt 18.12.2005 02:09
Raksts #15


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.11.05
Kur: 20 metrus virs zombiju pūļa, cīnoties par izdzīvošanu



pirms chetriem gadiem uzzinaaju,ka puika,ar ko meedzu kopaa jautroties,iisteniibaa ir mans pusbraalis.bija to gruuti aptvert.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 18.12.2005 02:46
Raksts #16


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Njā ... palasījos ... ja tas viss patiešām tā ir noticis, tad priecājos, ka ar mani nekas tāds nav noticis ... bet es piekrītu, labāk ir zināt uzreiz, lai arī ir sāpīgi ... vienīgais, katrā vecumā ir atšķirīga spēja tikt tam pāri ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 20.12.2005 12:05
Raksts #17


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Nav nekā tāda. Esmu ziņkārīgs, tā kā manuprāt labāk rūgta patiesība uzreiz, nevis saldi meli vēlāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 22.12.2005 00:32
Raksts #18


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



vienmer esmu uzskatiijusi, ka ir ajazin pateisiiba - it paashi, ja tas skar tavu veseliibu vai dziives veidu.

piemeeram ja tev ir slimaaba kuras del principaa nav atlauts dzert alhokolu vai smeekeet, tad tev tas buutu jaazin.
protams -bija nepatikami apzinaties faktu, ka man tomeer ir pachakareeta mugura, bet es zinu ko varu un ko nevaru atlauties un daru visu iespeejamo lai nebuut launaak.

protams uzzinaat ko sliktu par sevi vienmeer ir nepatiikami un dazkaart gribas to visu nozeelot, jab nozeelot ka vispaar jautaaji, jeb gribeeji zinat, bet ir labaak ja zini, nekaa nezini.

dziive ir skarba, bet mums taa ir jaadziivo - taapeec labaak zinaat, kaadus su.dus taa shoreiz piedaava.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Axa Night
iesūtīt 22.12.2005 01:12
Raksts #19


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.05
Kur: Riga or Mainhardt



nu jā, es arī sastapos ar nepatīkamu informāciju, kad man bija 14 gadi, tieši no ārstu puses...taču manā gadījumā, tas, kas man pateica diagnozi, man neko daudz nemainīja, jo tāpat tie ārsti neko skaidri vēl nezin par manām kaitēm un neko precīzi nespēja progrnozēt...nu tagad es zinu skaidros faktus un tas ir labi, ka es zinu vismaz kāpēc man ir šāda problēma...bet par nākotni man neviens nespēj pateikt, kas notiks, tomēr es vēlētos to zināt, jo zināšanas vienmēr man ir devušas spēku, lai cīnītos...savādāk jau tu nezini pat ar ko cīnīties unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
xbloodyangelx
iesūtīt 04.02.2006 19:43
Raksts #20


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.05
Kur: he he tew aiz muguras! :)



njaa... es uzzinaaju arii. traki jau it kaa - piedzimu ar cauruminju sirdii. bet vinjsh aizauga, bet tagad uzzinaaju ka ne piuniibaa un man visu dziivi kaut kaadi ierobezhojuminji buus. ne jaw lieli, bet buus. piem. es nevaru skriet garus gabalus, keut gan... mana sporta skolotaaja to nenjem veeraa... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.04.2024 02:48