Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Šajā forumā iesūtītie raksti netiek skaitīti pie Tava kopējā iesūtīto rakstu skaita.

> Sazvērestību teorija, ..visiem paranoiķiem un jautrībniekiem..
Mastero Jazz
iesūtīt 24.04.2005 19:56
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.03
Kur: Baltimore Hospital for the Criminally InsaneAnywhoo - Spēles noteikumi gaužām vienkārši.
Cilvēks uzraksta nelielu (bet VAIRĀKU TEIKUMU, tātad, sakarīga garuma) tekstu, kurā savieno iepriekšējos tekstus ar virs viņa minēto faktu. Nekādas absurdas lietas - tās lūdzu modiem izdzēst. Reālistiskums sazvērestībās ir svarīgs. Mūs novēro, tas taču ir pats par sevi skaidrs.

Atļaušos sākt ar mums visiem labi zināmo faktu.

Harija Potera grāmatu sērijas vispasaules panākumi <-> Masonu ložas.

Tātad, sāksim ar gauži vienkāršu faktu uzskaitījumu. Nevienam nezināma Dž. K. Roulinga ņem un rada bērnu grāmatu. Šī bērnu grāmata, kas nebūt neatšķiras no tūkstošiem citām, iekļau sevī bērnu grāmatās ikdienišķas lietas, pat klišejiskas. Maģija, pusēns, ko visi apceļ, bet viņš izrādās burvis, utt. Tomēr šī grāmata kļūst par vispasaules bestselleru un iegūst popularitāti arī pieaugušo acīs. Kā to izskaidrot?
Vienkārši - masoni. Brīvmūrnieku biedre Roulinga rada literāro darbu (pie tam ieplānoti turpinājumi, pie tam 7 - zīmīgs skaitlis brīvmūrnieku tradīcijās), kurā ievieto nelielu vēstījumu, ko visvieglāk izplatīt, padarot šo grāmatu populāru. Tā brīvmūrnieki parausta vajadzīgās aukliņas un - voila - Poters iegūst varenu stāžu. Pierādījums - ievērojiet, ka grāmatā ir sastopamas vairākas (netulkojamas) frāzes latīņu valodā un citās senās valodās.

Nākamais sasaista manu stāstījumu ar... dažu "Līvu" un Mumiņa nāvi autoavārijā viena gada laikā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 9)
Grims
iesūtīt 26.04.2005 20:04
Raksts #2


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.Ļoti iespējams, ka masoni tiecas virzīt jauniešu prātus kādā sev vēlamā virzienā. Vienkāršs un klišejisks stāsts ir ideāls tam, lai to izplatītu jauniešu vidū. Kādas slepenas ziņas tajā ir iekodētas varam tikai minēt.

Šajā plānā ir vitāli svarīgi, lai jaunatne koncentrētos tikai ap Poteru, pametot citas sakarīgas izklaides iespējas, taču nav nemaz tik vienkārši viņus uz to piespiest. Tādēļ tiek izmantoti arī pagalam tumši paņēmieni. Līvi un Prāta Vētra ir Latvijas jauniešu vidū visnotaļ iecienītas grupas. Es pat teiktu, ka divas visievērojamākās. Tika pieprasīts, lai šīs grupas savu darbību izbeigtu, taču abas atteicās un masoniem nācās pasūtīt pāris "nelaimes gadījumus".
Interesanti, ka vienlaikus Latvijā kā sēnes pēc lietus radās visādas talantu fabrikas, kurā tika ceptas jaunas "zvaigznes" vienkārši masveidā. Gan jau ka ne bez masonu ziņas.Tātad nākamajam būs tas prieks sasaistīt visu šo te ar benzīna tirgotājiem, kas uztur nemainīgi augstas cenas par spīti naftas cenu kritumam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bleach
iesūtīt 27.04.2005 16:37
Raksts #3


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.06.04Pirmā masonu loža tika nodibināta Itālijā 1763. gadā. Patlaban ir 2005. gads, kas ir neapšaubāms fakts. Kādā veidā viņi ir noturējušies tik ilgi, līdz pat šim laikam? Kā redzams, masoni izvērsušies diezgan plaši. Lai 'paraustītu pareizās aukliņas' un padarītu Hariju Poteru pasaulslavenu, ir vajadzīga nauda. Viņi darbojas pat Latvijā, pie tam Latvija viņiem ir tik svarīga, ka masoni ir pat panākuši Līvu un Mumiņa bojāejas. Aizsākās Itālijā, taču izpletušies pa Latviju - tālu nav jādomā lai saprastu, ka masoni ir izpletušies tālāk, daudz tālāk un plašāk. Kādā veidā? Tam visam ir vajadzīga nauda. Sponsori. Pat ar Harija Potera grāmatām nopelnītais ir par maz.

Viņus sponsorē ietekmīgi uzņēmumi un personas. Un benzīna pārdošana taču ir tik sasodīti izdevīgs un ienesīgs bizness, tātad viņus sponsorē benzīna tirgotāji. Kad notika traģiskās, starp citu zīmīgi sakarā ar benzīnu - autoavārijas? Samērā nesen. Kad ievērojami pacēlās degvielas cenas? Nesen. Tagad atkāpties vairs nevar, cenas jāatstāj kādas bijušas, jo masonu sponsorēšana sakarā ar nesenajiem revolucionārajiem notikumiem ir aizvien dārgāka.

Tātad - sasaistiet visu iepriekšminēto ar aizdomīgi ātro pāvesta Benedikta XVI ievēlēšanu, neskatoties uz tik daudziem, kā pirms tam dzirdēts - vēl vairāk šo titulu pelnījušiem kandidātiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mastero Jazz
iesūtīt 27.04.2005 17:46
Raksts #4


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.03
Kur: Baltimore Hospital for the Criminally InsaneIr gaužām loģiski spriest, ka tik spēcīga organizācija kā brīvmūrnieki, nevar pastāvēt bez saviem ienaidniekiem. Katoļu baznīca ir viens no tiem.
Kā viena no lielākajām brīvmūrnieku ložām, Lielie Austrumi (The Great Orient) 1913. gadā vēstīja "Lielo Austrumu mērķis ir satriekt Romas katoļu baznīcu Francijā un pēc tam visā pasaulē." Kāpēc, jūs vaicāsiet... Gluži vienkārši - lojalitātes nodrošināšana un brīvmūrniecības principu intelektuāli zinātniskā ievirze.
Ņemsim par piemēru masonu zvērestu (fakts pierakstīts Francijā)
"Es apzvēru pakļauties bez vilcināšanās jebkurai pavēlei, lai kāda tā nebūtu, ko izdevuši Ordeņa Pārākie."
Šāds zvērests ir pretrunīgs Romas katoļu baznīcai un kristietībai kopumā, jo noliedz iespēju, ka sirdsapziņa vai baušļi varētu ietekmēt personas rīcību.
Romas katoļu baznīca uz to reaģēja sekojoši:
"Ticīgie, kas iestājušies Masonu organizācijās ir izdarījuši nāves grēku un tāpēc nevar saņemt Svēto Vakarēdienu (..)" Kardināls Raizigers, Sacred Congregation for the Doctrine of the Faith, November 26, 1983,

Lūk, esam parādījuši nesaskaņas starp Baznīcu un Masoniem. Pāvesta Jāņa Pāvila II nāve (vai tiešām dabiskā.. bet par to tagad ne) radīja sajukumu un haosu katoļu baznīcas rindās. Bet šajā mirklī, kad tiek izplatītas aizvien jaunas, uz raganībām kūdošas (ārējais veidols), šifrētas masonu ziņas un šī organizācija palielina savu vērienu, radās nepieciešamība pēc spēcīgas rokas, pie tam ātri. Un šī roka atradās vācu kardināls, saukts arī par Inkvizitoru, kardinālu sapulcē paziņo savus plānus cīņai ar masoniem un tiek ievēlēts. Voila.

CITĀTS
Jaunais pāvests ir visai kritiski noskaņots pret Hariju Poteru.

Contact Music tīkla lapā dota informācija, ka jaunais pāvests Benedikts XVI esot kritizējis Dž.K. Roulingas Harija Potera grāmatas par kristietības gara graušanu.

Šim teicienam gan ir vairāk nekā divu gadu vēsture, kad viņš vēl bija kardināls Racingers. Viņš esot uzslavējis Gebrielu Kubiju, grāmatas Harijs Poters – labs vai slikts autoru par pasaules vispopulārāko bērnu grāmatu noslēpumu atmaskošanu.
Tad arī kardināls Racingers esot viņam sacījis, ka tas ir labi, ka jūs esat izpētījis faktus par Hariju Poteru, tāpēc ka viņš ļoti smalki noved no ceļa, to pat nevar pamanīt, un gala rezultāts esot kristietības gara graušana, pirms tas pienācīgi paguvis nostiprināties.


Lūdzu ņemiet vērā, ka citātu atradu krietni vēlāk... Kardināls tas pats. Vai nejaušība?
Sasaistiet ar Buša izvēli apmeklēt tieši Latviju...

Šo rakstu rediģēja Mastero Jazz: 27.04.2005 18:11
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 27.04.2005 19:24
Raksts #5


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.Bušs kā zināms arī ir pārliecināts kristietis, un kā redzams no iepriekšējā posta kristieši ar masoniem nupat kā taisās klupt viens otram vilnā, pie tam masonu centrs Baltijas valstīs ir tieši Latvija, kā to pierāda augstāk minētās autoavārijas.

Tā, ka viss sasaistās kopā vienkārši ideāli - Bušs ir nolēmis iesaistīties cīņā par Baltijas jaunatni kristīgās baznīcas pusē. Arī iespaidīgie drošības pasākumi viņa vizītes laikā liecina par to, ka tā nav parasta vizīte - Bušs uzņemas milzīgu risku līzdams masonu apdraudētā teritorijā.Un tātad - kāds tam visam sakars ar to, ka Krievijas medijos tikpat kā neparādās informācija par robežlīgumu ar Latviju, kuru drīzumā taisās noslēgt?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 28.04.2005 15:12
Raksts #6


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.Mēs visi arī zinām, ka Bušs, kas brauc uz Latviju ar mērķi novērst godīgus ļaudis no Harija Potera, vada valsti, kura ir visai draudzīgās attiecībās ar Krieviju.
Acīmredzami fakts, ka Bušs apmeklēs Latviju tieši pirms svinībām Maskavā, ir mēģinājums paturēt acīs katru soli saistībā ar jauno robežlīgumu.
Bušam katrā ziņā būtu pamats piesaistīt Latviju savam visnotaļ rūpīgi slēptajam līgumam ar krievu mafiju...

Un varbūt tas ir kaut kā saistīts ar cunami Šrilankas krastos?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mastero Jazz
iesūtīt 28.04.2005 15:39
Raksts #7


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.03
Kur: Baltimore Hospital for the Criminally InsaneLūgums tekstus rakstīt nedauz plašākus ar nedaudz vairāk faktiem. Bet tā iet lieliski.

Nedaudz fona informācijas: ASV kodolieroču izmēģinājumi atmosfērā notika Klusajā okeānā no 1945 - 1963. gadam. 1958. gadā moratoriju tiem uzlika prezidents Eizenhauers. Padomju Savienība šo moratoriju formāli ievēroja, tomēr tikai gatavojās 1961. gadam - plašākai kodolieroču testēšanai. 1961. gadā arī ASV atsāka plaša mēroga kodolieroču pārbaudes atmosfērā. 1963. gadā tika parakstīts Atmosfēras pārbaužu aizlieguma līgums (Maskavā). 1976. gadā pazemes pārbaudes tiek ierobežotas līdz 150 kilotonnām / valstī. 1992. gadā prezidents Bušs (seniors) paraksta moratoriju kodolieroču testēšanai, ko prezidents Klintons pagarina trīs reizes līdz 1995. gadam. 1996. gadā ASV tiek parakstīts Pilnīgais Kodolieroču testēšanas aizliegums, ar kuru visas parakstījušās nācijas apņemas nekad netestēt kodolieročus.


Mēģinājumu karte klusajā okeāna 1945-1963.

Sasaistot minēto pastāv divi iespējamie varianti.
1 (mazticamākais). Viena no kodollielvalstīm - Indija - nav parakstījusi šo līgumu, tāpēc testē savus ieročus pie Indonēzijas, iepriekš nesaskaņojot. Maz ticams - jo Indija pati ir pārāk tuvu, lai mēģinājumi būtu pilnīgi droši. Tāpat, Indijas tehnoloģijas nav tik attīstītas, lai varētu izdarīt šādu nelietību ASV un Krievijas satelītu nepiefiksētas.
2. Krievija un ASV slepeni atsākušas daudz bīstamākas un sadistiskākas kodolieroču testēšanas. Noslaucījuši no zemes virsas vairākus atolus piecdesmitajos, abas lielvalstis, šoreiz sadraudzībā, ir izlēmušas pārbaudīt postu, kādu ģeogrāfiski pareizā vietā var izdarīt bumba. Par bumbas tipu spriest nemāku, visticamāk kaut kas jauns.
Pastāv liela iespējamība, ka šis izdarīts aiz reliģiozā prezidenta muguras. Ievērojiet, ka mēnesi pēc cunami tika nomainīts ASV valsts sekretārs - Kolina Pauela vietā nāk Koldolīza Raisa. Tāpat ievērojiet, ka tieši Kolins Pauels radīja apgalvojumus, ka Irāka slēpj ieročus un palīdz teroristiem.

Lūdzu sasaistiet ar... Krievijas prezidenta vizīti Izraēlā 28. aprīlī.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bleach
iesūtīt 28.04.2005 19:34
Raksts #8


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.06.04Visnotaļ vienkārši.

Izraēla jau kādu laiku aktīvi karo ar arābiem. Savukārt arābi eksportē naftu. Lielākais naftas eksportētājs pēc oficiāliem datiem ir Saūda Arābija, tad seko ASV un Krievija un tad Irāna. Vispār cilvēkiem ir krietni vienalga par to kādas arābu valstis vispār eksistē, kuras iesaistās militāros konfliktos, kuras ne, un kurām ir nafta un tā tālāk. Galvenais, ka zināms, ka Izraēla cīnās pret arābu valstīm un ar to pietiek.

Tātad Krievijai būtu sasodīti izdevīgi atbrīvoties no lielākajiem konkurentiem, un Izraēlas karu krievi atrod par visizdevīgāko ceļu. Kamēr izraēlieši brauc ar tankiem, arābu pilsoņi met viņiem ar akmeņiem. Cik vienlīdzīgi. Protams, jau ilgstoši Izraēlu sponsorē krievi, jo ilgtermiņa plāns jau sen kā izstrādāts un darbojas - krievi apgādā Izraēlu ar militāro tehniku un Izraēla karo uz nebēdu. Bet tagad ir nopietnāk. Cik saprotams no iepriekšējām teorijām, krievi testējuši savus drausmos kodolieročus Indijas okeānā, kas arī izraisīja 'zemestrīci', kas savukārt - cunami. Tagad šie ieroči nonāks Izraēlai, un viņi bombardēs arābus - visus pēc kārtas. Nevienam neinteresē tas, cik ļoti kāda arābu valsts to bija pelnījusi vai ne - neiecietība pret viņiem aug, arābi ir tie sasodītie musulmaņi, kas dodas uz Eiropu un iebilst pret pastāvošo kārtību, arābi ir teroristi, vārdu sakot - arābi ir NELIEŠI, un visi to zin. Kāpēc lai kāds interesētos par viņu bombardēšanu. Un, protams, pēc Krievijas plāna, upuri būs Saūda Arābija un Irāna, kas nebūt nav tie lielākie karotāji.

Krievija vinnē. Viņi pārdod savus ieročus un zaudē konkurenci. Ideāli. Kāpēc uztraukties par aizliegtās kodolieroču testēšanas atklāšanas risku, kāpēc uztraukties par indonēziešu dzīvībām, ja viņi iegūst tik daudz? Risks atmaksājas. Pārdot kodolieročus, pie tam vēl tik baisus, nevar vis tik vienkārši. Tur ir jāvienojas pašiem valstu līderiem. Un Putins dodas uz Izraēlu.

Visticamāk tas ir Krievijas un ASV kopīgs plāns, bet par to jau es vairs nespriedīšu. Galu galā Izraēlu apmeklē Putins nevis Bušs. Putins ir tuvāk Izraēlai, pie tam Bušs dodas uz Latviju. Neliekas aizdomīga tik liela datumu sakritība?

Sasaistiet ar visai tumšās prāmja Estonia lietas atkārtotu celšanu gaismā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 02.11.2005 00:30
Raksts #9


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.Par Estonia bojāeju īstas skaidrības nav. Oficiālā versija - kļūme konstrukcijā, kā rezultātā norauts priekšgals nesaskan ar izmeklētāju savāktajiem pierādījumiem. Piemēram oficiālajā versijā teikts, ka norauto priekšgalu meklēja vēl trīs nedēļas, kamēr atrada, taču ar radariem skenējot vraku neilgi pēc nogrimšanas norautais priekšgals ir skaidri redzams blakus kuģim. Tā nav vienīgā nesakritība, taču sīkumos neiedziļināšos - galvenais, ka oficālā versija ir šaubīga.

Tad vēl kāds muitnieks vārdā Henriksons, paziņojis, ka ar Estonia pārvadātas slepenas kravas, kuras viņam bija aizliegts pārbaudīt. Kad viņš tomēr kravā ielūrējis atklājies, ka tur ir kaut kāds high-tech ekipējums. Ļoti ticama ir versija, ka tur tika pārvadāti slepeni ieroči.

Ieroči tika vesti no Igaunijas uz Zviedriju. Taču no kurienes Igauņiem tādi ieroči? Skaidrs, ka Igaunija bija tikai tranzīta valsts un ieroči patiesībā nāca no Krievijas. Slepeni ieroči par kuriem sabiedrībai nav jāzin... tādi, kurus pareizi pielietojot varētu izraisīt cunami. Protams toreiz, pirms 11 gadiem tie bija tikai prototipi, taču toreiz pārvadāto ieroču attīstītāka versija tagad jau ir kaujasspējīga.

Tas viss nozīmē, ka šajā padarīšanā bija iejaukta arī Zviedrija (sagadīšanās pēc valsts ar senām ieroču jaunradīšanas tradīcijām - dinamītu izgudroja zviedrs). Estonia nogrimšanu itkā esot ievadījis sprādziens (oficiāli neapstiprināta dažu pētnieku un aculiecinieku sniegta informācija, kas pavīdējusi masu medijos). Tas liek domāt, ka kautkas ar kravu nogājis greizi. Vai arī gluži vienkārši šādi tikuši slēpti pierādījumi. Kā jau iepriekš teikts, Zviedrija šajā lietā cieši sadarbojās ar Krieviju un mēs visi zinām kur un kā Krievi mēdz slēpt visādas kompromitējošas substances.

Lai vai kā - manuprāt te jābūt kādai saistībai ar to cik smagi latviešu celtniekiem iet ar zviedru arodbiedrībām...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 02.11.2005 05:52
Raksts #10


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006Ir skaidri izkriztalizējušās divas līdz trīs konfliktējošās puses - Krievija, ASV, Izraēla un Zviedrija pret Masoniem un Musulmaņiem.
Nav gan vēl noskaidrots vai Masoni un Musulmaņi ir sabiedrotie, tāpēc arī augstāk minētas divas līdz trīs puses, patlaban nav tik svarīgi vai Musulmaņi un Masoni ir vienoti, tamdēļ ērtības labad uzskatīšu, ka konfliktā iesaistītas divas puses - Masoni un Musulmaņi tiks apzīmēti ar M, savukārt otru pusi identificēsim kā kristiešus (tiem kas iebildīs, ka ebreji nav kristīgās ticības piekritēji - atcerieties, ka Kristus bija ebrejs, tātad ebreji kā Kristus tauta arī var tikt nodēvēti šajā vārdā)

Tāpat ir noskaidrots, ka Latvija visām pusēm vēl nenoskaidrotu iemeslu dēļ ir ārkārtīgi svarīga - kā jau zināms šo valsti 15 gadu laikā ir apmeklējuši divi ASV prezidenti, viens pāvests, turklāt klīst baumas, ka drīzumā Latvijā varētu ierasties vēl viens pāvests, Krievija izrāda naidīgumu, bet vienlaicīgi cer uz politisku dialogu ar Latviju, turklāt viena no šobrīd pamanāmākajām Zviedrijas politiķēm ir latviete no vienas puses un ir noskaidrots, ka Masoniem ir ārkārtīgi svarīgi lai Latvijas jaunatne uztvertu HP grāmatās ietvertās ziņas un tieši Latvijā meklējama viens no viņu centriem, tāpat tiek ziņots, ka manītas musulmaņu grupējumu aktivitātes Latvijā no otras puses.

Tas viss mūs noved pie Zviedrijas arodbiedrību protesta pret latviešu celtniekiem patiesā iemesla - vaina šoreiz ir meklējama Latvijas valdības viedokļa nesaskanībā ar tautas viedokli par to kurā pusē nostāties: Latvijas valdība acīmredzami pieslienas kristiešiem, savukārt tauta drīzāk M pusei.
Tautas iemesli ir saprotami - tiek uzskatīts, ka daļa no II pasaules kara zvērestību vaininiekiem nav saņēmuši pelnīto sodu. Ir diezgan skaidrs un pašsaprotams, ka pirmkārt tiek vainota par PSRS mantinieci sevi pasludinājusī Krievija, otrkārt ASV un Zviedrija - lai gan formāli ASV bija naidīga PSRS, bet Zviedrija neitrāla ir pierādīts, ka abas valstis bija sabiedrotās, turklāt tās bija vairāk ieintresētas mierīgā līdzās pastāvēšanā ar PSRS nevis tās okupēto valstu atbrīvošanā. Savukārt nepatikā pret Izraēlu vainojamas šīs valsts labās attiecības ar ASV un antisemītisms, kuru iespējams izraisa tās pašas atmiņas par II pasaules karu kad pret šābrīža kristiešiem cīnījās fašisti, kuri īpaši ievērojami ar savu neiecietību pret ebrejiem. M pusei tauta visticamāk simpatizē pirmkārt tāpēc, ka saskata līdzības starp Latvijas un Čečenijas likteni, čečenu pasludināšana par teroristiem pret kuriem savukārt cīnās ne tikai Krievija, bet arī ASV nepatiku pret kristiešu pusi tikai vairo.
Latvijas valdība, tikmēr dara visu lai izpatiktu kristiešiem - piedalās karā Irākā, ievieš skolās kristīgo mācību utt. nav skaidrs kāpēc politiķi pēkšņi tā sākuši ilgoties krusta, tomēr tautu pārliecināt viņiem nav izdevies.
Protams kristiešus uztrauc tautas piesliešanās ienaidniekiem tik stratēģiski svarīgā vietā kā Latvija un te nu sākās nepatikšanas ar zviedru arodbiedrībām - zviedru tauta neko nenojauš par kodolizmēģinājumiem, kas maksājuši tik daudzu zviedru dzīvības, toties ir informēti, ka latvieši ir fašisti, drošvien pi šāda viedokļa izveidošanās vainojama Krievija, kura nezināmu iemeslu pēc ir apņēmusies visiem stāstīt, ka Latvijā atdzimst fašims, lai gan ir acīmredzami, ka šādi latviešos tiek kurināts naids pret krieviem un simpātijas fašismam tikai veicinātas , kāpēc tā nav zināms viens no loģiskākajiem iemesliem ir ka Krievija padarījusi Latviju visu citu valstu acīs par fašistisku dosies iznīcināt fašistus... lai būtu kā būdams - zviedru tauta acīmredzot ir kaut kā uzzinājusi par Latvijas valdības un tautas viedokļu atšķirībām, taču drošvien tās būs bijušas baumas, tātad zviedri ir sapratuši tik vien ka latvieši ir (pret kristiešiem, tātad arī Zviedriju) naidīgi noskaņoti fašisti, kas arī ir par iemeslu viņu vēlmei sariebt latviešiem kā vien iespējams.
---
Ir skaidrs, ka jābūt kam tādam kas viņus visus piesaista Latvijā, manuprāt būtu pienācis laiks noskaidrot, kas tas ir
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 02.12.2021 06:53