Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Sapņi, lucid dreams... tb tādi sapņi, kuros zini, ka sapņo...
josephine
iesūtīt 13.07.2006 05:51
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



Es tā apkārt paskatījos un izskatījās, ka neviens šo tēmu nav pacilājis. Kādā pavedienā tika gan pieminēta astrālā projicēšanās..., bet tā kā tas nav gluži viens un tas pats... tad... gribētu zināt kā jums ir ar tiem sapņiem, kuros apzinaties, ka sapņojat un tad var darīt visādas interesantas lietas, kas tik vien ienāk prātā. Padalieties pieredzē...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  « < 2 3 4  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 72)
Alija
iesūtīt 22.03.2008 18:25
Raksts #61


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.08



nja, man bieži ir tā, ka es vienkārši pazinos ka sapņoju, bet nespēju ietekmēt sapņu gaitu...
trakāk gan ir, kad lielkas ka sapnies tiktieshām ir īsts... brr...
nja un daudziem (man vismaz liekas, ka duadziem) ir bijis tā, ka sapnis piepildās, tad ir vēl baisaak grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
josephine
iesūtīt 26.03.2008 12:36
Raksts #62


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



CITĀTS
Latvijā ar šito lietu nodarbojas (ļoti aktīvi - ir izveidojis domubiedru grupu un tā) mans labs draugs - CannibalSmith

Ja interesē, to pašu CannibalSmith var dabūt rokā caur skype, meklējot viņa niku.


smile.gif he, he, CannibalSmith var atrast arī plosāmies cibas sapņu kopienā smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 26.03.2008 13:05
Raksts #63


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



man šad tad ir izdevies vadīt savus sapņus. bet tas ir reti, jo parasti sapņos viss notiek ātri un tu vai nu aizmirti, kas šis ir sapnis, vai arī esi aizņemts to sapņojot. bet ir gadījies. interesanti... tad parasti kaut ko interesantu izdomāju. kā jau sapņos, viss ir iespējams. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
La Keira
iesūtīt 03.04.2008 00:45
Raksts #64


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.03.08
Kur: ''Spraunajā Ponijā'' dejoju pa galdu



bieži apzinos ka sapņoju. bet nekad nedaru to ko nedariitu dziivee. nelecu no klintiim, neuzbruuku cilveekiem. es vienkārši izbaudu savu ūbero veikliibu, izveiciibu, speejas, superspeejas un labo izskatu! un piedziivojumus. sorcerer.gif happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Crash
iesūtīt 07.04.2008 18:07
Raksts #65


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.04
Kur: Riga, Latvia



CITĀTS(La Keira @ 03.04.2008 01:45) *
bieži apzinos ka sapņoju. bet nekad nedaru to ko nedariitu dziivee. nelecu no klintiim, neuzbruuku cilveekiem. es vienkārši izbaudu savu ūbero veikliibu, izveiciibu, speejas, superspeejas un labo izskatu! un piedziivojumus. sorcerer.gif happy.gif

Tss, sissy silent.gif

Sapņos taču tik daudzas foršas lietas var sadarīt... Iesaku tev vismaz mass-rape paprovēt, tad sapratīsi, ko es domāju grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
September
iesūtīt 07.04.2008 20:15
Raksts #66


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.08
Kur: klusumā



mhm.. nu jā sapņos var darīt foršas lietas, bet viņi ir baigi, baigi, forši!! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nīcele
iesūtīt 07.04.2008 20:22
Raksts #67


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.04.08
Kur: Vietā, kur viss ir tieši tā kā tu vēlies



Agrāk man tādi sapņi bija bezgalīgi daudz (es vispār esmu cilvēks, kurš daudz sapņo (gan naktī, gan pa dienu grin.gif )), bet tagad sen neesmu redzējusi tādu sapni.. sad.gif
Ir bijuši daudz tādi - supersapņi, bet nekad neko neuzdrīkstos.. grin.gif un šoreiz ar neko uz doto brīdi neatceros, bet vienu ne-gluži-tādu atcerējos..

es sēdēju pie savas omas mājas iekš BB pie durvīm un kkas no labās puses teica, lai es ātri aizeju pie viņas un pasaku, ka mamma atbraukusi, (un šajā mirklī sākās pašdarbība) es negāju augšā pie omas, bet aizgāju prom un tad tas objekts, kurš man teica, ka man jaaiziet pie omas brauca man blakus ar mašīnu,, (atkal pašdarbība) es apsēdos stūrī un apzinājos, ka jābļauj, lai pamostos. tad es sēdēju un bļāvu. pamodos. happy.gif diezgan biedējošs sapnis, bet atmiņā palicis!

vēl nesen bija viens tāds.. (parasts sapnis) kurā mani piečakarēja grin.gif
dialogs bija tāds
x: "cik ilgi vēl gulēsi?"
es: "drīz celšos"
x: "vari vēl pagulēt,,"
.. jau laižos atkārtotā sapņa miegā un sāk skanēt modinātājs.. grin.gif

Šo rakstu rediģēja Nīcele: 07.04.2008 20:29
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
josephine
iesūtīt 07.04.2008 21:34
Raksts #68


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



Par piečakarēšanas sapņiem runājot vienreiz tiešām nežēlīgs sapnis bija. Sapņoju, ka nežēlīgi nāk miegs, bet man pa priekš visādas lietas jāizdara, pirms varu iet gulēt. Tad tas, tad vēl šitais..., beigās, kad es beidzot sapnī likos gulēt, guess what, nozvanīja modinātājs!!! Tik nejēdzīga sajūta tajā brīdī bija, it kā visu nakti nebūtu gulēts. Tāds piečakarējiens.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
...dovenda...
iesūtīt 08.04.2008 17:35
Raksts #69


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.11.07



Dažreiz no rīta man sapņojot ir tā: es iedomājos ka kaut kas tajā sapnī nav tik forši kā es gribētu un es mazliet izmainu notikumus, pietam diezgan drīz es saprotu ka sapņoju un nonākot pie šāda secinājuma pamostos, lai kā to nevēlētos..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grāfs Senžermēns
iesūtīt 22.06.2009 21:31
Raksts #70


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.09
Kur: citur



Man tādi sapņi ir bijuši vairākkārt. Parasti to, ka es sapņoju es saprotu tikai sapņa beigās, un, lai izkļūtu no sapņa, mēģinu izdarīt pašnāvību nolecot no liela augstuma, kas parasti neizdodas. Bet es vienmēr pirms lēciena tik un tā raustos - ja nu tā izrādās īstenība. Tāda dīvaina sajūta, kad tu karājies ārā pa piektā stāva logu, pie kura stāv dusmīga skolas direktore. To nevar saprast, tas ir jānosapņo pašam!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Soulberry
iesūtīt 18.08.2009 12:18
Raksts #71


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06



^^]
Man patīk sapņot. Tā ir kā sirreālā realitāte - tur var būt viss, ko manas smadzenes var izgrozīt.
Kad biju maziņa, sapņoju par to, kā vecāki pārvēršas zeltā - murgs. Divpusēji [murgs kā sapnis, un murgs kā " sviests"].
Lai nu kā, esmu bijusi savā fantāziju pasaulē, un tas mani iepriecina. Žēl, ka pēdējā laikā neredzu, nu, visdrīzāk neatceros savus sapņus. Tā vienkārši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dženeta
iesūtīt 22.09.2012 08:55
Raksts #72


Bēg no sera Kedogena
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 29.04.12
Kur: Dažas pēdas aiz horizonta
Drosminiece



Nu ar mani ir interesanti- citi saka ka man ir īpašas spējas bet man tā gluži nešķiet...
Sapņus vienmēr atceros un varu pēc pamošanās atsākt sapņot. Ja ir gadījies kāds ļoti jauks sapnis tad es pat varu vēlreiz likt sev viņu nosapņot. Un ja kaut kas sapnī nepatīk, spēju atgriezties un izsapņot kādu vietu sev pa prātām. Un šis viss nav mans izdomājus, tā tiešām ir wink.gif

Anyway- ļoti patīk ka, atceros sapņus jo tad var pēc tam pārdomāt viņus, kā arī sapņi kuros zinu ka sapņoju ir ārkārtīgi interesanta un nereti baisa sajūta. happy.gif

Šo rakstu rediģēja Vingrotāja: 22.09.2012 08:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
josephine
iesūtīt 24.09.2012 20:04
Raksts #73


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



CITĀTS(Vingrotāja @ 22.09.2012 09:55) *
Sapņus vienmēr atceros un varu pēc pamošanās atsākt sapņot. Ja ir gadījies kāds ļoti jauks sapnis tad es pat varu vēlreiz likt sev viņu nosapņot. Un ja kaut kas sapnī nepatīk, spēju atgriezties un izsapņot kādu vietu sev pa prātām


Sīcībā spēju līdzīgi darboties ar sapņiem, bet šobrīd tādu spēju nav. Laikam neesmu sapņiem pievērsusi pietiekami lielu uzmanību pēdējā laikā.
Viena no interesantākajām lietām ir tā, cik strauji manos sapņos iezagās lidmašīnas, kuras pirms darbiņa nekad un es atkārtoju NEKAD pirmstam neparādījās.

p.s. Vingrotāj, šeit ir pierādījums tam, ko minēju - arī es izslimoju daudzpunkšu periodu! xD.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  « < 2 3 4
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 11:26