Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> "Trīs maģiskie akmeņi", Flāvija Bižora
eyedam
iesūtīt 23.10.2003 22:57
Raksts #1


Neuzbilstamais
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 23.07.03
Kur: Latvija, Rīga
Klusais okeāns 2010



Sveiki! smile.gif

Ir iznākusi jauna grāmata (Jāņa Rozes izdevniecībā laikam): Trīs maģiskie akmeņi.

Anotācija sākas ar vārdiem "Aizmirstiet Poteru"...

To ir sarakstījusi 13 gadu veca francūziete, tāpēc es to negribēju pirkt. Trīspadsmitgadīgs tomēr paliek trīspadsmitgadīgs. Fantāzija jau darbojas, bet tā labi to salikt kopā un uzrakstīt... Nu, nezinu.

Vai kāds to ir lasījis un var pastāstīt? Tā arī skaitās fantastika, cik es saprotu.

eyedam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
keita
iesūtīt 22.12.2003 16:20
Raksts #21


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.12.03



nu kaut kas tajā grāmatā varētu būt
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eXciter
iesūtīt 06.02.2004 00:59
Raksts #22


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.01.04
Kur: Pasaules maalaa



es sho gramatu izlasiju - nuuuu.... pirms 2 dienaam .... kr4... Diezgan norm ... , bet ir viens "BEt" .... man nepatik , ka tur ir paraak viss siiki apraxtiits... teiksim , ja buus shitamajai meiteeenam otraa graam tad es vinju jau nu nepirktu ... man ta labak velreiz izlasiit , kaadu no Hp gramataam ... Iesaku izlasiit .... , bet fantaazija taj meitenei ir ... vienoziimigi ... un vel kas .... nu kaa jau teicu .. parak siikumaina ... Kaa vinjas "maate" juutas , kad ir slima u.t.t. Pienjemsim - man gribejas lai viss iet atrak, lai kjertas vairaak pie lietas uzreiz ... bet tur velkas ... sad.gif

p.s. Kopuma tiiri laba ..... kam praats nesas uz fantasy .... uzpriekshu ...

p.s. 2 un nevajag neko gvelzt , ja vinjai ir 13 gadinji - tad taa gram. ir pedejaa nulle... esmu paarsteigts par to , ko muusdien jaunatne maak . grin.gif .... lol .,..

pekene ::: es neticu , ka tu vareetu izdomaat kautko taadu .... tur jabut Ljoti lielai izteelei , lai kautko taadu izdomaatu ....

CG ::: nav jau tik traki ....un domaju , ka tu esi piedomaajusi teicot .... " uzreiz var redzeet , cik meitenei gadu . " nuuu nav taa....




((( Shiis visas bija manas domas - neizteikt apvainojumus , vai kautko taadu ... )))

Šo rakstu rediģēja eXciter: 06.02.2004 01:07
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 09.02.2004 19:58
Raksts #23


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



tongue.gif Nu varbuut, ka nav pilniigi bezceriigi..Es kaut vai intereses peec palasiishu..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 15.02.2004 15:46
Raksts #24


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



gribu dabuut taas forshas lietinnas no Flarisha un Blota grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yume
iesūtīt 15.02.2004 16:09
Raksts #25


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



Es to graamatinju izlasiiju...nu un par gramatu man vinju ljoti gruuti osaukt...jo man tas vairaak atgaadinaaja tadu kaa fanstaastu, ko vareetu likt inetaa, citu noveetreeshanai, un kluudu noraadiishanai, es izlaidu kaadu pusgraamatu, un to nepavisam nenozheeloju, jo sizhetu spratu taapat..
Es nevaru saprast vienu lietu...kaapeec vinji publicee taadus *** un nevareetu nopulbiceet Baroque [pashlaik ir izlikts interneta] piemeeram kas ir saraxtiits pat var teikt labaak par HP... getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 07.03.2004 00:40
Raksts #26


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Nu nezinu... Man to uzdāvināja Z-svētkos, pēc kāda mēnēša izlasīju. Nu ja tur nebūtu tās uz nāvi nolemtās starp texti, tad vismaz saturs nejuktu pa vīlēm, bet lasīt jau var...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 07.03.2004 06:08
Raksts #27


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



CITĀTS(eXciter @ 06.02.2004 00:59)
CG ::: nav jau tik traki ....un domaju , ka tu esi piedomaajusi teicot .... " uzreiz var redzeet  , cik meitenei gadu . "  nuuu nav taa....

zini, man tiešām pirmo reizi mūžā tā gribējās pateikt :blink: tā grāmata bija ŠAUSMĪGA. //bojājam savu psihi// laughing.gif
vienvārdsakot, es vairs nekad neko tādu negribētu lasīt ermm.gif pat Valinorā ir darbi, kurus varētu šitā murgojuma vietā uzdrukāt... ehh...

un man ļoti ieinteresēja fakts, ka 14 gadu vecumā meitenes iekrīt bezprātīgā mīlestībā pret vecākiem puišiem huh.gif INTERESANTI gan, hm.

vai arī tas tik šausmīgi POMPOZAIS rakstīšanas veids... Mon Diu, es tā rakstīju pirms kādiem trīs gadiem huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 07.03.2004 11:19
Raksts #28


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Nu viņa ir tikusi pat līdz izdevniecībai, vai varbūt tai izdevniecībai nebija nekā labāka vai vispār nekā nebija huh.gif ... cerams tikai ka viņa neturpinās raxtīt, vismaz ne tādā garā unsure.gif ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 07.03.2004 13:45
Raksts #29


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



gluži manas domas, Dvēselīt... katrā ziņā es jau nu turpinājumu (ja kāds to tomēr IZDOS) nelasīšu... :blink:

Šo rakstu rediģēja Chemistry girl: 07.03.2004 13:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 07.03.2004 20:58
Raksts #30


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Nu nevar jau zināt, varbūt viņas prasme aug līdz ar gadiem laughing.gif , nezinu par ko viņi tur francijā domā, bet ne jau nu par kārtīgu, prasmīgi, saistoši uzraxtītu literatūru getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 07.03.2004 21:08
Raksts #31


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



es to grāmatu izlasīju. fui! man nu galīgi bezcerīgs šitenais darbs šķita. šamējam jau talants ir, bet grāmata ir garlaicīga. man nepatika.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aziz
iesūtīt 19.03.2004 22:09
Raksts #32


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.03.04
Kur: 23 000



Nezinu,man nepatika.Tiešām samāksloti,turklāt kārtējo reizi ir pastrādājuši mūsu čaklie tulkotāji-grāmatas nosaukums patiesībā ir "Akmeņu pareģojums". Un vai labāk neskanētu Opāla,nevis Opāle,utt. Visi franči tādi nav,Dieva dēļ, nesadomājieties!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 21.03.2004 20:47
Raksts #33


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Nu, man likās tāda... Izlasīt varēju, bet nu...
Tomēr zināms plaģiātisms, neloģisks nobeigums...
Vienalga: RESPECT jaunajai autorei, kurai pietika uzņēmības savu garadarbu aizdabūt līdz publicēšanai!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
...Zanish...
iesūtīt 31.03.2004 17:19
Raksts #34


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.04
Kur: Riiga



Tiiri forsh sizec, ja tikai vinja neraxtiitu par lietaam, ko vinj nesaprot. Vispaar-normaali! getlost.gif smile.gif

Šo rakstu rediģēja Roviela: 26.05.2004 14:06
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lirella
iesūtīt 17.07.2004 16:39
Raksts #35


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.05.04
Kur: ...citur...



Uzreiz varēja manīt, ka meitene neko no dzīves nejēdz. Nu nevar uzraxtī dziļām emocijām bagātu un patiesas mīlestības ainu pilnu romānu, ja pati maximums esi bijusi ieķērusies vien sporta skolotājā, dziļākā sāpe bijusi mammītes rājiens un vientuļa esi jutusies, jo draudzene uz nedēļas nogali pazaudēja mob. telefonu.
Sižets pats par sevi ir labs, bet manas domas ir tādas, ka viņai vajadzēja uzraxrtīt to grāmatu, nolit to plauktā uz kādiem 5 - 10 gadiem un tad celt to dienas gaismā, pārlasīt, saprast, kas nav lāga, un pamatīgi pārlabot. Sākums lielisks, bet beigas... vispār nav! Mīlas ainas samākslotas un līdz vēmienam naivas. Grāmatas tēli existē, tie nedzīvo.

Ak mūžiņ! Šitā es vēl neko nebiju kritizējusi! Pašai mazliet kauns palika! blush.gif Beyt tādas nu ir manas domas par grāmatu, kuru lūdzu vecākim uzdāvināt manā 20 dzimšanas dienā. Biju vīlusies getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 17.07.2004 21:01
Raksts #36


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



es winu izlasiiju, galiigi garaam... wiss paaraak beernishkiigi, tie slimnieces murgi un sapni, sizheta ideja jau nu naw patyi sliktaakaa, bet tas nobeigums gan taadstizls. un weel radaas iespaids, ka taa rakstniece meegina buut nopietnaaka nekaa ir...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 20.07.2004 14:03
Raksts #37


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Visumā grāmata nebija galīgitizla , taču tai meitenei ir par maz dzīves pieredzes- viss šķiet tāds samocīts...
Es arī rakstu stāstus un vērtētāji saka , ka tam ir potenciāls. Šo garadarbu es nolikšu nost uz gadiem 7 un tad pārlasīšu. Varu derēt , ka atklāšu tajā visādas neiespējamas šausmas!
Flāvijai bija jādara tā pat! cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
***Dancing_Queen...
iesūtīt 23.07.2004 11:40
Raksts #38


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.06.04
Kur: ŪBERĪGO ciemā. :D



izlasiiju patika. 1 dienaa izlasiiju visu, nevareeju nolikt, gribeeju zinaat, kas notiks taalaak. interesanti, bet nu Poters bija ar pilniiigi citu sizhetu un nu iisti nevar saliidzinaat.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ragainīte
iesūtīt 30.07.2004 11:20
Raksts #39


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.03.04



grin.gif Prieks 13gadigas meitenes tas ir sedervs, bet ar HP salidzinat nevar.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nestors Grems
iesūtīt 07.01.2005 16:34
Raksts #40


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.04



Priekš šada vecuma bērna šis darbs bija pat ļoti labs un pat labāks par dažu labu vecāku autoru darbu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Fast ReplyAtbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 16:11