Kurbijkurne forums

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi, pirms iesūti!

Lūgums neaizrauties ar jaunu pavedienu veidošanu pa labi un pa kreisi - par visiem sīkumiem, par ko tik vien varētu iedomāties. Ja vēlies aizsākt jaunu tematu, tad runā par jautājumu, kas tevi interesē, par ko tev ir, ko teikt, un kuru tu patiešām vēlies apspriest.

Katra jauna pavediena pirmajam rakstam ir jābūt vismaz 150 vārdu garam (šajā lūgumā kopā ir 76 vārdi). Pretējā gadījumā pavediens tiks dzēsts, neskatoties uz to, kādas atbildes būs iesūtītas.

> Ko juta Dumidors, kad dzēra mikstūru?, Vai arī...ko viņš redzēja...
Margo
iesūtīt 05.03.2006 20:10
Raksts #1


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.06



Atkal sākšu ar citātu... silent.gif

CITĀTS
Tā ir mana vaina, mana vaina,- viņš šņukstēja. - Lūdzu, dariet tā, lai tas viss beidzas. Es zinu, ka rīkojos nepareizi. Lūdzu, dariet tā, lai viss pāriet, un es vairs nekad, nekad... [...] Dumidors sarāvās, it kā no visām pusēm viņu ielenktu neredzami spīdzinātāji; mētādams rokas, viņš gandrīz izsita no Haija rokām no jauna piepildīto biķeri un vaidēja:- Nedariet viņiem pāri, nedariet viņiem pāri, lūdzu, lūdzu, tā ir mana vaina, sodiet mani...


Dumidors- 503.lpp.

Nerunājot par to, ka viņš juta sāpes, kas lasāms iepriekšējās lpp. viņš redzēja vai juta vēl kat ko, kas redzams šajā citātā. Kas tas varētu būt?

Lūdzu jūsu domas...

Šo rakstu rediģēja North_see: 05.03.2006 20:12
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 40)
Flightless Bird
iesūtīt 02.03.2008 15:10
Raksts #41


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.08.06
Kur: tur kur putni dzied.



laughing.gif laughing.gif
Manuprāt ir ļoti skaidrs ko Dumidors redzēja. Vismaz pēc Nāves Dāvestiem jau nu noteikti..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.04.2024 12:41