Kurbijkurne forums

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi, pirms iesūti!

Lūgums neaizrauties ar jaunu pavedienu veidošanu pa labi un pa kreisi - par visiem sīkumiem, par ko tik vien varētu iedomāties. Ja vēlies aizsākt jaunu tematu, tad runā par jautājumu, kas tevi interesē, par ko tev ir, ko teikt, un kuru tu patiešām vēlies apspriest.

Katra jauna pavediena pirmajam rakstam ir jābūt vismaz 150 vārdu garam (šajā lūgumā kopā ir 76 vārdi). Pretējā gadījumā pavediens tiks dzēsts, neskatoties uz to, kādas atbildes būs iesūtītas.

> Vai Harijā ir horkrusts?
.: ARTANIS :.
iesūtīt 25.07.2005 19:26
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



Ideja par šo pavedienu radās lasot Eyedam`a šajā pavedienā apkopoto teoriju/minējumu, ko arī atļāvos nocitēt:
CITĀTS
* Voldemorts bija iecerējis izveidot jaunu horkraksu, nogalinot Hariju. Tas pilnībā neizdevās, tāpēc viena Voldemorta dvēseles daļa tagad ir Harijā. Iespējams, Harija rēta arī ir šis horkrakss. Tas labi saskan ar dažām Voldemortam raksturīgajām spējām, kas tagad piemīt arī Harijam (šņācmēle).

Tikai izlasot šo teoriju, sāku par to aizdomāties, un secināju, ka minējums ir ne tikai ārkārtīgi interesants, bet arī ļoti ticams, un varētu pat būt patiess.

Lai gan forumā ir pieņemts pavediena pirmajā postā tikai definēt apspriežamo tēmu, un savus personīgos minējumus izteikt otrajā postā, taču šajā gadījumā (150 vārdu limita dēļ) izteikšos šeit arī pats -

Kā jau minēju pāris rindas augstāk, tad šai teorijai piekrītu un atbalstu to.
Un, atļaušos izteikt globālu paredzējumu - domāju, ka 7.grāmatas beigās, varbūt pat pēc Voldemorta nāves, Harijam nāksies secināt, ka viņa paša ķermenī atrodas viena no Voldemorta dvēseles daļām, un, iespējams, viņš ziedos savu dzīvību, lai to iznīcinātu.

Šāds noslēgums liekas pat ļoti ticams, un būtu tieši Roulingas stilā. Patiesībā pat tā vien gribētos pasviest viņai šo ideju, ja nu gadījumā viņa pati šādu iespēju nebūtu pamanījusi... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
toronto_meitene
iesūtīt 23.08.2005 02:40
Raksts #41


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.05
Kur: Toronto - Kanada



Man liekas, ka ir liela iespeeja ka viens horcrukssis ir Harijaa iekshaa. Un tas buutu kapeec vinjsh maak runaat ar cuuskaam, un kapeec vinjsh kaadreiz sajuut Voldeortu un redz ko vinjsh dara.
Dumidors teica ka lai veidot Horcrukssi, vajag vispirms nogalinaat kaadu. Voldemorts bija nupat nogalinaajis Liliju, un vareet buut ka taa radaas peedejais horcrukssis Harijaa iekshaa.

Buutu ironiski, ka Harijam buutu jaanomirst taa lai Voldemorts arii vareetu nomirt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 23.08.2005 11:03
Raksts #42


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Bet Dumidors arī minēja, ka ievietot Horcrux dzīvā būtnē, kurai ir pašai savas domas un dzīve ir ārkārtīgi riskanti un bīstami.
Lai gan ja tā ir.. Tad Harijs ir vienkārši drausmīgi apķengāts - ar Voldemorta dvēseli - fui.
Un man neliekas, ka tas būtu sevišķi prātīgi - jauni mudžekļi un vispār, ļoti nejēdzīgi - iebāzt Voldemortu puisēnā - phē, tā doma mani kretinē..
Lai gan tas tā arī varētu būt, jo Harijs varētu būt savdabīga Grifidora trofeja, bet nu..
Šaubos vai tā būs, jo tas.. Nez.. Man tāda iespēja nebūt nepatīk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sheep
iesūtīt 03.09.2005 14:12
Raksts #43


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05



Argumenti par:
1) Voldemorts bija nogalinaajis iisu briidi pirms uzbruka Harijam (kas nepiecieshams, lai izveidotu Horcruksu)
2) Harijam ir nodota dalja Voldemorts speeju
3) Buutu aarkaartiigi gudri no Voldemorta puses dalju savas dveeseles ielikt vieniigajaa cilveekaa, kas speejiigs vinju nogalinaat. Taadaa veidaa vinjsh padara sevi patiesi nemirstiigu, jo, lai kaads arii buutu vinju divciinjas iznaakums, Voldemorts paliek dziivs (ja nogalinaats Harijs, tad Voldemorts "tikai" zaudee dalju savas dveeseles; ja zaudee voldemorts, vinjsh tik un taa nevar nomirt, jo lai vinju nogalinaatu jaabuut izniicinaatiem visiem Horcruxiem)

Argumenti pret:
1) Lai nogalinaatu Voldemortu, Harijam jaamirst (vai citaa veidaa jaatbriivojas no V dveeseles daljas) pirms uzbrukuma, jo tai dveeseles daljai, kas atrodas Voldemorta kjermenii var kautko nodariit tikai tad, kad visas paareejaas ir izniicinaatas.
2) Lai izveidotu Horcruxu, nepiecieshams izteikt buramvaardus (taa teica Slughorn). Tachu ir skaidri zinaams, ka Voldemorta uzliktais laasts bija Avada Kedavra (jo 4.gr Voldemorts pats saka, ka atlekushajam laastam buutu bijis vinju jaanogalina).
3) Voldemorts pats ir vairaakas reizes meegjinaajis uzlikt Avada Kedavra Harijam (UB; FO). Vai vinjsh buutu gatavs tik vieglpraatiigi izniicinaat dalju savas dveeseles?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 30.09.2005 15:23
Raksts #44


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Jā, patiešām. Es tam ticu.

Bet, visticamākais, Harijs to līdz galam tā arī nesapratīs. Domāju, ka tas izskatīsies tā, ka tikai pēdējā brīdī Voldemorts to atklās Harijam. Ka viņi abi esot viens vesels. Ka horkrukss ir Harijs, nevs Nagīni. Un Harijam neatliks nekas cits, kā nogalināt abus reizē - gan sevi, gan Voldemortu.

Varu iedomāties, kāpēc Dumidors nepastāstīja Harijam patiesību, pat ja viņš pats to zināja.

Un ja kas - Harijam būtu 7. grāmatas beigās jānomirst. viņam vienkārši vairs nebūs iemesla dzīvot. Turklāt Roulinga ir pierādījusi, ka spēj bez problēmām nogalināt personāžus. Plus viņas dīvainie izteikumi par to, ka "nebūs nekādas astotās HP grāmatas, jo ar iepriekšējām septiņām viss būs pateikts". Un, manuprāt, tā var būt tad, ja vien netiek aprakstīta Harija potera tālākā dzīve, jo nav vairs tāda Harija Potera.

Protams, ir arī otrs variants - ka horkrukss ir rētā, kurš arī izklausās loģiski. Tad tā vienkārši izzudīs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
helbaffy
iesūtīt 20.01.2006 21:54
Raksts #45


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.05
Kur: ...Flawed Perfection...



Nu jā idejas ir visdažādākās, bet man ir divi varianti-
1) ja Harijs patiešām ir horkraks, tad iepējams tiešām Dumidors neko neteica ātrāk par tiem horkraksiem, negribēdams sabojāt viņa laimīgo (cik vēl tur laimes... huh.gif ) dzīvi un vispār man liekas, ka Dumidors arī visu, vismaz nozīmīgāko nepateica! huh.gif Tur vēl kaut kas palika neatminēts... Varbūt tiešām pašās beigās viņš to uzzinās un tad viņam nāksies mirt...Lūdzu kaut tā nenotiktu- man šausmīgi nepatīk sliktas beigas... crying.gif
2) man labāk gribētos ticēt, ka harijs nav horkraks- tas neliktu viņam beigās bez iemesla mirt! Lai gan visas zīmes liecina ka viņš ir! Tomēr pretruna ir tā, kādēļ gan Voldemorts grib viņu nogalināt? Viņš tak neiznīcinātu savu horkraksu, lai cik muļķīgi tas arī skanētu... Tas tomēr liek saprast, ka viņš nav- man vienkārši liekas, ka Voldemorts tā pareģojuma dēļ arī gribēja viņu nogalināt... Un tur arī beidzas jautājums un rodas atbilde, ka Harijs nav viens no Voldemorta horkraksiem!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~SweetIrony~
iesūtīt 22.01.2006 21:56
Raksts #46


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Ledusskapī pie gurķiem!



mmm... interesanti... es uzreiz iedomaajos par to, ka, ja arii Harijaa ir Horkrakss Voldemorts to buus uzlicis netiishaam... un tas gan buutu diezgan mulkjiigi...
Bet ja vinsh to ir izdariijis tiishaam tad ir ljoti attapiigs...
Bet atgriezhoties pie taa, ka Voldemorts vienk gribeeja tikai Hariju nogalinaat, liekas, ka Horkrukss tur nevareetu buut...

Nu vispaat ljoti daudz to par un pret...
Un ja arii Horkrukss tur ir, taa graamata buus ljoti sarezgjiita (iipashi beigas...), un taadaa gadiijumaa visticamaak vinji abi mirs... kas protams buutu ljoti beediigi...

Aa un veel es kkur dzirdeeju, ka iespeejams Harijs beigaas mirshot, bet tomeer pastaavees iespeeja, ka vinsh veelaak paliek dziivs, ja nu gadiijumaa Roulingai sagribeetos veel kaadu graamatu uzrakstiit...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
saulove
iesūtīt 13.02.2006 11:15
Raksts #47


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: pašlaik šeit :)



Nu, es lasot grāmatu to es nekādi nebūtu iedomājusies, ka tieši Harijā ir viens no horkrustiem. Tas būtu drausmīgi... Tas nozīmētu, ka Harijam būs jāmirst, lai Vodemortu nogalinātu pavisam.
Bet nodomāju, ka tā būs. Jo Dumidors teica, ka ir ļoti bīstami savu dvēseli vai tās daļu iemiesot kādā citā dzīvā organismā. Ar Nagini Voldemortam tas izdevās, bet vai viņš būtu mēģinājis to darīt ar Hariju? Nedomāju viss. Viņš taču Hariju gribēja nogalināt, nevis padarīt par savu horkrustu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 13.02.2006 15:06
Raksts #48


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



CITĀTS
Kā jau minēju pāris rindas augstāk, tad šai teorijai piekrītu un atbalstu to.
Un, atļaušos izteikt globālu paredzējumu - domāju, ka 7.grāmatas beigās, varbūt pat pēc Voldemorta nāves, Harijam nāksies secināt, ka viņa paša ķermenī atrodas viena no Voldemorta dvēseles daļām, un, iespējams, viņš ziedos savu dzīvību, lai to iznīcinātu


Ai bāc un man likās, ka esmu orģināla getlost.gif


CITĀTS
Lai gan tas tā arī varētu būt, jo Harijs varētu būt savdabīga Grifidora trofeja, bet nu..
Šaubos vai tā būs, jo tas.. Nez.. Man tāda iespēja nebūt nepatīk

Nu mēs tak zinām par zobenu... huh.gif

kaut kas no kraukļnaga?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atēna
iesūtīt 14.02.2006 22:37
Raksts #49


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.06
Kur: ne tur kur vajag ><



domaju ka vins nemirs bet atradis kadu veidu ka voldiju dabut ara.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Klaidonis
iesūtīt 14.02.2006 23:11
Raksts #50


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.09.05
Kur: Rīga . . .



hmmmm ideja protams interesanta, tikai man viens jautājums tongue.gif kā jūs domājat vai pati rakstniece ir jau izdomājusi kā tur īsti būs smile.gif njuu man, šķiet, ka varētu būt, ka vēl nav wink.gif tāpēc iesaku savu variantu nogādāt kaut kā līdz viņai grin.gif kaut arī ja godīgi man maz ticams, ka viņa tā izrīkosies ar Harriju smile.gif sorz tauta, beet neiet šī versija pie sirds wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nitro
iesūtīt 15.02.2006 14:20
Raksts #51


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.10.05
Kur: Jelgava



CITĀTS
Un, atļaušos izteikt globālu paredzējumu - domāju, ka 7.grāmatas beigās, varbūt pat pēc Voldemorta nāves, Harijam nāksies secināt, ka viņa paša ķermenī atrodas viena no Voldemorta dvēseles daļām, un, iespējams, viņš ziedos savu dzīvību, lai to iznīcinātu

Voldemorts nav iespējams iznīcināt kamēr visi horkrusti (neskaitot to kas ir viņa ķermenī) nav iznīcināti. Tātad Voldemorts nevar būt miris ja tomēr vēl viens horkrusts ir palicis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
birokraac
iesūtīt 15.02.2006 14:31
Raksts #52


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 13.02.06
Kur: Dēļu laivā uz grīdas



Horkrustu jau neizveido raidot Avada Kedavra pa labi un pa kreisi, ne? Tur biaj specifiski buramvārdi un priekšmets kurā tu vēlies to daļu ielikt, iespējasm, ka process ir laikietilpīgs. Tai naktī nevienam nepietika laika lai izveidotu horktustu, pluss vēl zaļas gaismas zibšņos murmināts supermelno maģiju! Atvainojos, bet šī ideja ir .....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mr Bl@ck
iesūtīt 15.02.2006 15:58
Raksts #53


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: In shadows, looking how the fate unfolds



Izteikšu vēlreiz savu domu.
Harijā nav Horucrux jo:
  • Hariju sargā mīlestība Dumidora vārdiem sako stiprākā no visām maģijām.
  • Voldemorts nespēj iemiesoties cilvēkā ko sargā kautkas izmērojami labs. Kā redzams FO Voldemorts var iemiesoties bet cieš tik lielas sāpes ka nespēj tās izturēt, līdz ar to to nespēj izturēt arī viņa dvēseles daļa
  • Ja arī Harijā būtu bijis Horucrux tad iespējams tad kad Voldemorts ņēma Harija asinis viņš to būtu atguvis, jo viņš pats teca ka caur to viņā ieplūst Harija aizsardzība.
Ja kāds ticami apgāzīs šos apgalvojumus es no tiem atkāpšo bet pagaidām ne par soli.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 15.02.2006 16:44
Raksts #54


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



Man liekas ka tas ir ljoti ticami un pat iespeejami. Viss it kaa sakriit, es domaaju ka Harijs vareetu izniicinaat visus horkusus un beigaas izniicinaat sevi un tad rons vai Hermione vai veel kaads izniicinaas Voldemortu!!! Kaa jaw graamataa bija teikts paregojums ir tikai taa, tas ir arii lauzhams, nu aptuveni ar taadu domu tas bija domaats, taadeelj nav obligaati lai peedeejo triecienu dot Harijs, jo savaa zinaa izniicinot horkrasus Harija pamazaam izniicina arii voldemortu, taadeelj skaitiisies ka Voldemorts savaa zinaa raii ir miris no Harija rokas, bet tas ka Harija vareetu buut horkras ir ljoti ticami un reali!!!! Nabaga Haruciits, negribu lai vinsh mirst!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arbūzgalva
iesūtīt 15.02.2006 16:55
Raksts #55


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



Nu..es nezinu...nav tā ka Harijs beigās nogalinās Voldemortu....bija teikts ka viens nespēs dzīvot kamēr otrs ir dzīvs...jā tiešām shada iespeeja pastaav ka pashaa Harijs sleelpjas horkrusts...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
birokraac
iesūtīt 15.02.2006 17:07
Raksts #56


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 13.02.06
Kur: Dēļu laivā uz grīdas



CITĀTS(HP_girl @ 15.02.2006 18:55) *
Nu..es nezinu...nav tā ka Harijs beigās nogalinās Voldemortu....bija teikts ka viens nespēs dzīvot kamēr otrs ir dzīvs...jā tiešām shada iespeeja pastaav ka pashaa Harijs sleelpjas horkrusts...



Man liekas,ka tu jau atbildēji - Hariitis nespeej dzīvot, kamēr slepkavnieciski noskaņots maniaks medī viņu, savukārt maniakam nav miera, jo ir pie pilnas pārliecības, ka viens zīdainis šim neliek mieru smile.gif tur nu viss ir skaidrs ar to - kamēr vients tikmēr otrs,

Neredzu voldija motivāciju kāpēc haruci pārtaisīt par savu dvēseles glabātāju un tad izaicināt uz divkauju, mēģināt novākt uttp pat netīšām tas nav iespējasm, jo gliemjrags teica, ka horkrustu veido ar priekšmetu un buramvārdiem...vot tas būtu makan stulbi papildus avada kedavra jaukt virsū vēl ko smile.gif whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mr Bl@ck
iesūtīt 15.02.2006 17:53
Raksts #57


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: In shadows, looking how the fate unfolds



mad.gif VAr būt man paskaidrosiet man hrokrusts var izdzīvot ja Hariju sargā "Spēks kādu tumsas pavēlnieks nezin"?
IZskaidrojiet šo dillemmu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
birokraac
iesūtīt 15.02.2006 18:03
Raksts #58


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 13.02.06
Kur: Dēļu laivā uz grīdas



CITĀTS(mr Bl@ck @ 15.02.2006 19:53) *
mad.gif VAr būt man paskaidrosiet man hrokrusts var izdzīvot ja Hariju sargā "Spēks kādu tumsas pavēlnieks nezin"?


Tātad ar to tu gribēji teikt, ka lilijas upura dēļ harucī nemaz nevarēja ielikt to savu 1/64 daļu dvēseles? īpaši, ja SS drebelis nemaz nevarēja pieskarties harijam!

Faktam, ka harijs ir horkrusts trūkst loģikas, un vēl es lasīju vienā intervijā ( nu man būs jāmeklē tā rokā) , ka viņa nesaprot, kur cilvēki rauj to, ka harijs iešot bojā, viņa jau neesot traka lai nogalinātu galveno varoni, kurš ir bijis daļa no viņas dzīves.

Es domāju, ka harijs izdzīvos, bet par pārejiem nedodu ne pieci.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kvadrātsakne no ...
iesūtīt 15.02.2006 21:55
Raksts #59


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.05



Vispār es tā iedomājos par Voldemortu un viņa horkrustiem...Un manuprāt iznīcinot viņa horkrustus Voldijs paliek arvien vājāks un pašās beigās kad būs palicis tikai viņš vienC paC bez saviem horkrustiem viņš vairs nebūs tik spēcīgs un Harijam būs daudz vieglāk viņu nogalināt!

Un līdz ar to es pievienojos tiem kas saka ka Harijā NAV horkrusts, jo ja arī tajā drūmajā naktī kad Harijs tika iezīmēts ar zibens šautrai līdzīgo rētu viņā nokļuva šis horkrusts, tad 4.daļā (manuprāt) Voldemorts no viņa to izņēma un tagad Harijaa horkrusta vairs nav grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mr Bl@ck
iesūtīt 15.02.2006 22:26
Raksts #60


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: In shadows, looking how the fate unfolds



CITĀTS
Vispār es tā iedomājos par Voldemortu un viņa horkrustiem...Un manuprāt iznīcinot viņa horkrustus Voldijs paliek arvien vājāks un pašās beigās kad būs palicis tikai viņš vienC paC bez saviem horkrustiem viņš vairs nebūs tik spēcīgs un Harijam būs daudz vieglāk viņu nogalināt!


Uz šo izteicienu atbildēšu ar citātu.

CITĀTS
"Without his Horcruxes Voldemort will be a mortal man with a maimed and diminished soul. Never forget, though, that while his soul may be damaged beyond repair, his brain and his magical power remain intact. It will take uncommon skill and power to kill a wizard like Voldemort, even without his Horcruxes."


Citāts no Harry Potter and Half-blood prince. angļu izdevums 475. lpp

Šo rakstu rediģēja mr Bl@ck: 15.02.2006 22:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 17:56