Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Jauni horoskopi?, Iespējams, tev ir pavisam cita horoskopa zīme!
La Piaf
iesūtīt 10.01.2009 15:15
Raksts #1


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.01.09



Šodien izlasīju "SestDienā", ka pavasara punkta pārvietošanās dēļ mainījies horoskopu zīmju sākumu un beigu datums. Šeit jūs varat ieskatīties jaunajā sadalījumā:

Capricorn - Jan 20 to Feb 16
Aquarius - Feb 16 to Mar 11
Pisces - Mar 11 to Apr 18
Aries - Apr 18 to May 13
Taurus - May 13 to Jun 21
Gemini - Jun 21 to Jul 20
Cancer - Jul 20 to Aug 10
Leo - Aug 10 to Sep 16
Virgo - Sep 16 to Oct 30
Libra - Oct 30 to Nov 23
Scorpius - Nov 23 to Nov 29
Ophiuchus - Nov 29 to Dec 17
Sagittarius - Dec 17 to Jan 20


It kā horoskopiem īpaši neticu, nu vismaz ne jau tiem, kas rakstīti avīzēs un žurnālos, bet šis raksts mani apmulsināja un liek vēl vairāk tiem neticēt..

Vairāk varat palasīt šeit: http://www.livescience.com/strangenews/you...mical-sign.html
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V  < 1 2  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 37)
WinterLea.
iesūtīt 10.01.2009 19:11
Raksts #21


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.05
Kur: violet hill



CITĀTS(Cecilia @ 10.01.2009 18:30) *
nav teikts. es patlaban esmu veel vairäk Lauva kä ieprieksh. grin.gif
WinterLea, uz visäm shiim lietäm ir jäskatäs ljoti briivprätiigi. ir shausmiigi daudzi ziimju skaidojumi. dazji skaidrjumi man atbilst par 150%, dazjus lasot es saprotu, ka no manis sanäktu perfekta Jaunava. ir pashai ieksheeji jäjüt, kas tev tieshäm atbilst. man dzeltenä kräsa un zelts vnk riebjas, so es sev kä man deriigäkos esmu pienjeemusi melno/violeto/zilo un sudrabu. ja tevi tas tieshäm interesee, tad tev ir vnk jämeklee visa iespeejamä info, saliidzini to, un pienjem sev atbilstosho/veelamo. esi eklektiska. smile.gif

nerunāju par galējībām, kad cilvēks sev pieskaita sev attiecīgā horoskopa īpašības, pat neapdomājot vai tā tiešām ir. ;]
un nujā, horoskopi arī ir dažādi. es piemēram neņemu pierē tos dienas/nedēļas/mēneša, kas atrodami žurnālos/internetā, jo katrā vietā ir savādāk, un vispār jau tie horoskopi tur parasti ir tādi, ka katrs var pielāgot sev un teikt - o, pilnīgi precīzi! . atkarīgs no tā, kā katrs to interpretē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 10.01.2009 20:04
Raksts #22


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Cecilia @ 10.01.2009 18:04) *
ne vienmeer.
"!=" nozīmē "nav vienāds". wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lianjuks
iesūtīt 10.01.2009 21:17
Raksts #23


Jenotu brālības arbūza sargs
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.04.07
Kur: pa diognāli noparkojies paralēlā pasaulē



Eu, sakiet, ka tas ir joks? :/

Man jau šausmīgi patīk svari un man nebūtu šausmīgi lielu iebildumu *žēlums gan* - būt svariem, jo svari ir forši, un ja man būtu jāizvēlas sev horoskopa zīme, kas nav skorpions, es izvēlētos svarus, bet es esmu skorpions un man tomēr gribas palikt skorpionam. mellow.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 10.01.2009 21:20
Raksts #24


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Ja man būtu svara zīme jāizvēlas, es ņemtu "85 kg sev + 150 uz grudaka", lol, lol, lol.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 11.01.2009 03:03
Raksts #25


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



BTW, tauta, kas to domā nopietni — IMO, nav tā, ka tu tagad baigi kļūsi no Skorpiona uz Svariem vai kas nu tur sanāk. Jums visiem jau sen ir garām, kādā zīmē piedzimāt, tāda jums paliek (jo tobrīd bija tāda), un nekas nemainās. Izmaiņas ir aktuālas tiem, kas tagad dzims.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kindergārdēns
iesūtīt 11.01.2009 09:01
Raksts #26


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.08
Kur: bērnudārzā. :D



Kindergārdēns negrib būt skorpions, viņam patīk strēlnieki un viss. *noraidoši purina galvu*

Šo rakstu rediģēja Kindergārdēns: 11.01.2009 09:02
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tējas Tantiņa
iesūtīt 11.01.2009 18:58
Raksts #27


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.11.05
Kur: Dziļi savos skaistākajos sapņos.



lai gan neesmu tipisks mežāzis, kaut kas man no tā tomēr piemīt, un netaisos pēkšņi par strēlnieku kļūt... lai tas gods paliek manai mātei, es vienalga būšu mežāzis. anyway, sakiet, ko gribiet, nesapratu blush.gif tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
La Piaf
iesūtīt 11.01.2009 22:08
Raksts #28


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.01.09



CITĀTS(Mattiass @ 11.01.2009 03:03) *
BTW, tauta, kas to domā nopietni — IMO, nav tā, ka tu tagad baigi kļūsi no Skorpiona uz Svariem vai kas nu tur sanāk. Jums visiem jau sen ir garām, kādā zīmē piedzimāt, tāda jums paliek (jo tobrīd bija tāda), un nekas nemainās. Izmaiņas ir aktuālas tiem, kas tagad dzims.


Es gan sapratu, ka tas ietekmē visus, nevis tikai tos, kas tagad dzimuši, jo pārmaiņas notikušas jau sen.
Anyway dīvaini, ka tas ir atklāts jau kādu laiciņu atpakaļ, bet vēl joprojām visur raksta horoskopus 12 zīmēm, tā 13. nav oficiāli pieņemta un horoskopus laikam neviens tai neraksta.
Bet nu es domāju, ka tas jau ir katra paša cilvēka ziņā saprast, kura zīme ir viņa. Man arī iznāk, ka mainās, bet, palasot izplūdušos horoskopu raksturojumus, es varētu pieņemt arī jaunās zīmes raksturojumu, jo neuztveru to horoskopu padarīšanu tik nopietnu - dažreiz palasu izklaidei (bet varbūt ar šo maiņu skaidrojams mans neveiksmīgais iepriekšējais gads, kam it kā vajadzēja būt veiksmīgam grin.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 11.01.2009 22:29
Raksts #29


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



CITĀTS
Es gan sapratu, ka tas ietekmē visus, nevis tikai tos, kas tagad dzimuši, jo pārmaiņas notikušas jau sen.


Kā tad ietemē? Es visu savu dzīvi nejūtu nekādas izmaiņas. Manuprāt jau svarīga ir pati zīme, nevis cipari - datumi, kas tā pat ir tikai cilbēka izdomāta lieta (tāpat, tiesa, arī horoskopi).

Uzskatu, ka horoskopiem ir maza daļa gar cilvēku, bet ja ir, tad tikai dzimšanas brīdī. Dzimšanas brīdis ir tas, kas ietekmē paŗējo dzīvi, nevis horoskops.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Malduguns
iesūtīt 11.01.2009 22:50
Raksts #30


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.06
Kur: klejojumos



Manuprāt, horoskopi vispār ir muļķības. Vismaz to var novērot manā klasē. Kaut vai tādēļ, ka es esmu dzimusi vienā dienā un vienā gadā ar kādu manu klasesbiedreni un mēs esam tik diametrāli pretējas, ka man no viņas dažreiz teju vai slikti paliek. Nu labi, tik traki nav, bet mums vispār nav nekā kopīga, izņemot dzimšanas datumu un to, ka mēs esam vienā klasē.
Tāpēc, man šķiet, ka katram cilvēkam ir savs indivuidālais horoskops, kuru sastāda sertificēts speciālists un tad tam iespējams var ticēt, nevis visām šīm muļķībām, ka man no Svariem tagad jākļūst par jaunavu. Turklāt uz robežas jau gandrīz arī esmu. So, don't care.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 12.01.2009 23:03
Raksts #31


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Labāk padomājiet par vienu citu lietu.
Astroloģija uzskata, ka cilvēku likteņus ietekmē tie zvaigznāji, kuros atrodas saule, laikā, kad dotais cilvēks piedzimst. Saule arī pati ir zvaigzne, tikai tā ir daudz tuvāk mums, vai tiešām tālo zvaigžņu iespaids uz mums ir samērojams ar Saules iespaidu.
Iedomāsimies tādu eksperimentu. Iededziniet lielu ugunskuru un nolieciet tam apkārt 12 iedegtas svecītes, tad nostājieties ugunskuram blakus, starp to un svecītēm. Un tagad padomājiet, kādu iespaidu uz jums atstās svece, kas atrodas tieši pāri pretī ugunskuram - jūsu zvaigznājs un zodiaka zīme? Tad jau drīzāk jūs sajutīsiet sveci, kas būs jums tieši aiz muguras, jūsu "zodiaka zīmes" pretējā pusē.
Varbūt tas pārliecinās, ka tās zodiaka zīmes tādas muļķības vien ir!
Lai gan, visdrīzāk jau nepārliecinās, jo ticībai jau pierādījumi nav vajadzīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 13.01.2009 09:13
Raksts #32


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



CITĀTS(ils @ 12.01.2009 23:03) *
Labāk padomājiet par vienu citu lietu.
Astroloģija uzskata, ka cilvēku likteņus ietekmē tie zvaigznāji, kuros atrodas saule, laikā, kad dotais cilvēks piedzimst. Saule arī pati ir zvaigzne, tikai tā ir daudz tuvāk mums, vai tiešām tālo zvaigžņu iespaids uz mums ir samērojams ar Saules iespaidu.

Manuprāt cilvēku ietekmē nevis zvaigžņu stāvokļi, bet drīzāk gan gadalaiks, kurā viņš ir iznēsāts un kurā dzimis. Jo tur tomēr atšķiras ārējo faktoru ietekme uz grūtniecību (temperatūra, svaigais gaiss, vitamīnu pieejamība grūtnieces uzturā, saules gaismas daudzums).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 13.01.2009 09:25
Raksts #33


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



CITĀTS(Miervaldis Gotiņš @ 13.01.2009 09:13) *
Manuprāt cilvēku ietekmē nevis zvaigžņu stāvokļi, bet drīzāk gan gadalaiks, kurā viņš ir iznēsāts un kurā dzimis. Jo tur tomēr atšķiras ārējo faktoru ietekme uz grūtniecību (temperatūra, svaigais gaiss, vitamīnu pieejamība grūtnieces uzturā, saules gaismas daudzums).


Tam var piekrist vēl vairāk, nekā visai citai astroloģijai. Un vēl lielāka ietekme cilvēka mūžā ir no vecākiem saņemtajiem gēniem. Savu iepriekšējo paaudžu mantojumam.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 13.01.2009 10:01
Raksts #34


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



CITĀTS(ils @ 13.01.2009 09:25) *
Tam var piekrist vēl vairāk, nekā visai citai astroloģijai. Un vēl lielāka ietekme cilvēka mūžā ir no vecākiem saņemtajiem gēniem. Savu iepriekšējo paaudžu mantojumam.

Skaidra lieta, tikai - šie gēni nekorelēs ar dzimšanas datumu. Vienīgais, ko es šobrīd redzu, kas vismaz teorētiski varētu korelēt ar dzimšanas datumu, ir manis uzskaitītie faktori.

No tiem gan izriet dažas citas konsekvences - proti, jo tuvāk ekvatoram, jo mazāk būtu jāatšķiras `horoskopu zīmju` raksturojumam (jo gadalaiku atšķirības ir izteiktas vājāk vai vispār ir minimālas), un, kas ne mazāk svarīgi, `horoskopu zīmju` raksturojumiem inversi jāatškiras starp ziemeļu un dienvidu puslodē dzimušajiem, jo arī gadalaiki tur atšķiras tieši tāpat... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 12.02.2009 11:20
Raksts #35


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē




Vareni es kļūstu par lauvu. grin.gif Iracionāli. Tagad esmu vēl tālāk no sava rakstura. rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vilks
iesūtīt 18.02.2009 21:18
Raksts #36


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.05.05
Kur: ezermala



Hā, protams, ka man ir cita horoskopa zīme. Es, piemēram, esmu Brokoļa zīmē, un grasos tajā arī palikt. tongue.gif

Dārzeņu horoskopus neietekmē laiku maiņas, valdības krišana un etniskā piedeŗiba, tā kā iesaku visiem atklāt Savas Patiesās Zīmes. shifty_a.gif fire.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ļipa
iesūtīt 18.02.2009 22:42
Raksts #37


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.04.04
Kur: rasā
Draudzīgākais forumietis 2009



Es pēc šitā šausminājos, ka pēkšņi esu kļuvusi par ūdensvīru, bet tad kāds cilvēks ar astroloģisko novirzi mani nomierināja, ka manā īpašību klāstā galīgi nekā nav no ūdensvīra un es esmu tas, kas esmu. happy.gif

Varbūt, ka horoskopi tiek veidoti pēc tām jaunajām zīmēm saglabājot vecos nosaukumus? Jā, zinu, ka tas neiet kopā ar trīspadsmitās zīmes uzrašanos. grin.gif

Katrā ziņā man liekas, ka lai kā to zīmi nosauktu horoskops zem tās paliek tas pats. Vai galds, ja to nosauktu par krēslu vairs nebūtu galds?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
essy
iesūtīt 19.02.2009 10:50
Raksts #38


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.04
Kur: Pa ceļam...



Kā vakar "Ievā" izlasīju, astrologi, taisot horoskopu, tomēr šo 13. zīmi vērā neņem. Citādi būtu jāpārtaisa visu pasaulē. Rietumu astroloģija vēl iemaisa šo kādās vietās ik pa laikam, bet Austrumu astroloģija nekādā gadījumā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V  < 1 2
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 11:41