Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Par vampīru būšanu vai nebūšanu
Vai Tu piekristu kļūt par vampīru?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 201
Viesi nevar balsot. 
kuitala
iesūtīt 21.05.2004 18:37
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.04.04



Manā dzīvē valda šausmīgs laika trūkums un nekomannegribastagaddarīt. Laikam jau tāpēc aizdomājos par vampīriem un mūžigo dzīvošanu. Ienāca prātā labā filma "Intervija ar vampīru", tur bija dota iespēja izvēlēties. Kādreiz domāju, ka es nekādā gadījumā nepiekristu, bet šobrīd šķiet, ka labprat. Kā ar jums?

Ja- jā, tad kā Tu turpinātu dzīvot?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
grapefruit
iesūtīt 23.08.2004 20:50
Raksts #41


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Asinis es nesūktu, tātad nomirtu bada nāvē, ja arī kļūtu par vampīru, bet izmēģināt, kā tas ir tik un ta būtu vērts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pelmeniC
iesūtīt 17.11.2004 20:24
Raksts #42


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.10.04
Kur: mana pasaule..vienalga, cik skaista, vai neglīta tā, tā ir mana vienīgā..



Nekādā gadījumā, es nespētu sūkt asinis. Dažreiz mani spiež ēst Hematogenu - asins sastāva uzlabošanai. Es ēdu labprāt līdz brīdim, kad uzzināju, ka to gatavo no teļu asinīm. Tagad man katra reize ar hematogenu ir kā Baiļu faktors... :blink:
Es esmu lasījusi grāmatu par Venēcijas vampīriem. Viņi IR. Protams, ne jau tādi, kādus tos attēlo daiļliteratūrā un filmās...
Vienīgā filma par vampīriem, kas man patīk ir ''No krēslas līdz rītausmai''. Bāc, ja būšana par vampīru, būtu mana iespēja satikt Džordžu Klūniju, es sāktu šaubīties par savu stingro ''nē'' laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sapņu Teātris
iesūtīt 22.11.2004 21:44
Raksts #43


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



A,kaadeelj ne? Es labraat vareetu izdaroot ne vienas vien lietas,it
iipashi vareetu tagad algebras uzheni ''Pakjert uz zoba''':D
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
FallenBeautiful
iesūtīt 23.11.2004 18:33
Raksts #44


Ārstējas Sv. Mango dziednīcā
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 17.10.04



Es gribeetu but vampirs............lai gan dadzi saka ka ma tas noriebtos
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pelmeniC
iesūtīt 26.11.2004 09:01
Raksts #45


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.10.04
Kur: mana pasaule..vienalga, cik skaista, vai neglīta tā, tā ir mana vienīgā..



Fallen, bet noriebtos taču..padomā, cik ilgi tev neapniktu dzīvot? Pie tam visu laiku domājot par to, kur dabūt asinis + tās arī sūkt ..brrr... skan jau pretīgi, reāli tas būtu 3X pretīgāk sick.gif

Šo rakstu rediģēja pelmeniC: 26.11.2004 09:02
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 26.11.2004 10:43
Raksts #46


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Nē, neparko uz pasaules! Kas tur interesants - klīst pa naktīm, sūkt asinis, nogalināt... un katru nakti tā. Pie tam - mūžīgi... Brrr. "The only thing wrong with immortality is that it tends to go on forever. /Herb Caen/"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shary
iesūtīt 26.11.2004 11:19
Raksts #47


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.04
Kur: viskaut kur darot blēņas



ES piekristu ja pretējā gadījumā būtu jāmirst, ohmy.gif bet ja nebūtu es nepiekristu. es nevēlos cilvēkos iedest bailes ohmy.gif no manis un dzīvot tik šausmīgi ilgi būtu garlaicīgi, nu varbūt nebūtu. unsure.gif ai ne nezinu . . . . . . . . unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vaidu_Vairas rad...
iesūtīt 01.12.2004 10:42
Raksts #48


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.04
Kur: Latvija...Riiga...Purvciems...,bet taalaak lai paliek nosleepums ;]



es negribeetu, jo man nekad nav patikushi vampiiri.... kad es biju siika mani biedeeja staastot par vinjiem....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 09.12.2004 18:47
Raksts #49


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



es negribeetu buut vampiirs... nee... nekaadaa gadiijumaa...
un dziivot visu muuziiibu.... huh.gif unsure.gif tas tachu ir briesmiigi....
ja es dziivotu visu muuziibu, tad piedziivotu savu miiljo naavi.... sad.gif bet atkal, ja es buutu vampiirs, tad man nemaz nebuutu radu un tuvu cilveeku, kuru buutu zheel zaudeet... huh.gif
bet tomeer neee..... negribu buut vampiirs...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fianka
iesūtīt 15.12.2004 22:55
Raksts #50


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.10.04



Es negribeetu buut vampiirene..Pretiigi,shausmiigi..Bzz..Bet ja godiigi nekad neaizdomaajos par to.. unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jokermans
iesūtīt 19.12.2004 19:50
Raksts #51


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.12.04



Izlasiet uz nosleepuma kambara...vampiiru fani un juus uzzinaasiet kas un ko es par to domaaju... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
helly
iesūtīt 19.12.2004 19:55
Raksts #52


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.12.04



ui vispār neesmu domājusi par to..... Bet padomājot es negribētu kļut par vampīru vienalga vai palieku dzīva vai nē unsure.gif
Man liekas pretīgi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
alohamora
iesūtīt 19.12.2004 20:50
Raksts #53


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.10.04
Kur: sawā puķainajā istabelē



nedomaaju par taadaam lietaam..vispaar jau nebuutu ne vainas, tik taa asinju suukshanas lieta sux. laikam jau ka tomeer nee....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rigor_mortis
iesūtīt 19.12.2004 20:52
Raksts #54


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.04
Kur: kaut kur kur nav taisnības un dzīves



Skaic ka gribu būt!!!
Pusdzīvs un pusmiris....ne īsti labs, ne īsti ļauns....ne īsti iekārojams ne īsti ienīstams tikai nevar atteikt un nevar atsacīt...viņu daiļuma dēļ ciklvēki mirst...viņu dēl bija kari bet neviens jau netic tikai pakļaujas....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 19.12.2004 23:30
Raksts #55


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



Gribeet jau gribam...Turklaat tikai shodien atklaaju, ka man patieshaam garsho asinis...nu jaa..anyway...es par...tikai nav jau taadas iespeejas...labpraat dziivotu muuzhiigi un tikai naktii, jo man shaa vai taa riebjas dienasgaisma un spilgta gaisma vispaar...un vispaar...tikai padomaajiet - naktis tachu ir tik skaistas...meeness, zvaigznes utml shtrunti...nez..

Šo rakstu rediģēja Bezceriiba: 19.12.2004 23:31
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 21.12.2004 11:09
Raksts #56


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



ir cilveeki, kas tomeer to izveelas par savu dziivesvedu. veel tagad atceros, kad biju pavisam maza (kaut kaadi 5 gadi vai kaa) nevareeju aizmigt, jo salasiijos lielas gudraas (un ne dzeltenaas) aviizees milicu hronikas, kur bija piemineets cilveeks, kas par vampiirismu - reaalu vampiirismu iespundeets cietumaa... tad man likaas ka vins var tuulinj izbeegt un atnaakt pie manis, baisi paardziivojumi bija, lidiz mamma izrunaajaas ar mani, ka nekas taads ennotiks. taa ka vampiiri ir ne tikai mistiski teeli bet arin pavisam reaali cilveeki. pat latvijaa ir bijusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 21.12.2004 16:38
Raksts #57


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



tie jau nav vampiiri, bet vnk crazy slepkavas, kam aciimredzami vnk garsho asinis...tas taads crazy vampiirisms...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 21.12.2004 16:48
Raksts #58


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



PG13 laikam tas īsti neatbilst, bet nu... ir visādi cilvēki ar visādām tieksmēm. Nekrofīli arī eksistē, lai cik dīvaini neliktos. (nejaukt ar nekromantiem)
Kā lai to saka... vispār jau tādi ir pavisam reāli. Un ne visi ir psiho slepkavas (tb - ne visi ir slepkavas, par otru daļu var arī strīdēties). Ir cilvēki, kam ē.. nu jā patīk dzert asinis, un tādi kuriem tīri labi patīk būt par "donoriem" - nu jā, tos vienkārši cietumā neliek (privāti katrs drīkst darīt ko grib).

Gadījumi, kad par vampīrismu +slepkavību (imho tad to tomēr kā kanibālismu klasificē) kādu notiesā ir bijuši. Gan seni, gan ne tik seni....

Šo rakstu rediģēja Nimue: 21.12.2004 16:51
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hypsus...
iesūtīt 22.12.2004 11:55
Raksts #59


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: Šur un tur starp interesantām personām



Es gan gribeetu man patiik vampiiri katraa zinjaa vinji ir labaaki par cilveekiem jo vinjiem ir dziives meerkjis un vinji zin ko dara gluzji preteeji cilvekiem..... devil.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 22.12.2004 13:50
Raksts #60


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



Nu jaa...cilveeki ir nepilniiigaakaas un kljuudainaakaas buutnes uz pasaules. Un arii biistamaakaas. Tie pashi sevi izniicina...apzinaati...dahzi var buut arii neapzinaati, tachu iznaakums ir viens..
Jebkuraa gadiijumaa man arii vampiiri shkjiet daudz sapraatiigaaki par cilveekiem (taas jau tikai manas domas)...Saaksim jau ar to, ka savaa garajaa muuzhaa vinji vairaak iemaacaas un saprot...cilveekam shaada iespeeja nav sniegta...Ko tad vispaar var uzzinaat par dziivi pa nieka 70 gadiem? (un arii tik daudz reti kursh nodziivo)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 20:12