Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Datori un Internets

Lūdzu, par video-/datorspēlēm raksti sadaļā Datorspēles.

> Viss par datoriem, Jautājumi par tiem un to apspriešana
orxs
iesūtīt 26.08.2004 22:21
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 15.04.04



Esmu pārskatījis vairākus pavedienus un secināju... rolleyes_a.gif

Tiek veidot vienādi pavedinieni par kādu tēmu, jo ir pārāk liels čakaras tos meklēt...

Tāpēc esmu izveidojis pavedienu un iesaku to turpināt, kurā turpmāk vārēsiet uzdot savus jautājumus par datoriem, apspriest jaunākās programmas u.t.t
Viss par datoriem... wink.gif

Šo rakstu rediģēja orxs: 26.08.2004 22:22
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
38 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
W-Shadow
iesūtīt 04.01.2005 13:35
Raksts #41


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.09.04
Kur: tumsā



Cieto disku derētu noskenēt. Ja ir problēmas ar failiem, vaina var būt arī diskā pašā. Attiecīgi - jāpārbauda, vai nav radušās kādas problēmas, varbūt pat bad sector'i....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_BijušaisPareģis
iesūtīt 04.01.2005 15:46
Raksts #42


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.10.03
Kur: Rīga, Jēkabpils



Varu teikt tikai vienu - sp uz pareizo pc ir traapiijusi... grin.gif
Nee bet kas taa pa firmu kur tu pirki? Karoch, kas to pc komplekteejis? Gribeetos vnk uzzinat, kuraa firmaa ir tik labs "garantijas serviss"... rolleyes_a.gif Pat orx, kas pirka kkaadaa jeecenes firmaa MBizness, pa visu to gadantijas laiku (laikam bij 3 gadi) vinsh bija nesis kaadas paardesmit reizes (puse no iemesliem - vnkaarsha chakareeshana "aiz neko dariit" laughing.gif ), un vienmeer vinjam sataissiija... Ja nebuutu garantijas, man liekas ka visi tie vinja remoti krieti paarsniegtu to cenu, pa cik vinsh savu pc nopirka.... wacko_a.gif Nu, karoch - kas taa pa firmu? whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 04.01.2005 15:48
Raksts #43


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(erty @ 04.01.2005 15:46)
Varu teikt tikai vienu - sp uz pareizo pc ir traapiijusi... grin.gif
Nee bet kas taa pa firmu kur tu pirki? Karoch, kas to pc komplekteejis? Gribeetos vnk uzzinat, kuraa firmaa ir tik labs "garantijas serviss"... rolleyes_a.gif  Pat orx, kas pirka kkaadaa jeecenes firmaa MBizness, pa visu to gadantijas laiku (laikam bij 3 gadi) vinsh bija nesis kaadas paardesmit reizes (puse no iemesliem - vnkaarsha chakareeshana "aiz neko dariit" laughing.gif ), un vienmeer vinjam sataissiija... Ja nebuutu garantijas, man liekas ka visi tie vinja remoti krieti paarsniegtu to cenu, pa cik vinsh savu pc nopirka.... wacko_a.gif Nu, karoch - kas taa pa firmu? whistling.gif
Ka tik ne "Kaimiņbomzis Ivanuška SIA". A orxam gan labs garantijas serviss, parasti, ja pats kaut ko čakarē, tad tas vairs nav par brīvu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 04.01.2005 16:06
Raksts #44


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



Taa....viss, man ZB jau rakties pa literatuuru nesaprotamaa tehniskaa valodaa, kuru es nihuja nesajeedzu!!!!

GARUMZIIMES, tauta, es gribu garumziimes!!!!!Tildes birojs juus sakaat? Ir jau ir, bet nerubiii!!!!Vai nav vecs? Naz, man i 2002...It kaa jau i vecs, bet neko jaunaaku neesmu redzeejusi.
Default valoda i latviesu. Tad nu kaads vareetu man pastaastiit, KAAPEEC, pie visaam velna vecmaaminaam, vins nerubii?! Un kur tad iisti ir jaalien, lai taas garumziimes uzliktu....

EDIT: Nu bet taks NAV NEVINA karoga!!!Ne tur apaksaa ne citur!!! pinch.gif

Šo rakstu rediģēja Gudrā_Kaza: 04.01.2005 16:28
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_BijušaisPareģis
iesūtīt 04.01.2005 16:14
Raksts #45


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.10.03
Kur: Rīga, Jēkabpils



Shadowstalker - domaa vinsh teica "ziniet, es tur nospiedu to un to un tad man negaja WINs...". Nu es nez, ko vinsh tur muldeeja, bet ar vairumu probleemu vinsh tika galaa bezmaxas... laughing.gif

KAZA, tev vispaa iz uzmesta lv.. ai, nu... nu, karochi, tev lejaa, joslaa, var redzet tadu zilu kubiku kur raxtiic "EN" vai "RU" vai "LV" vai veelkaukas? ja nee, tad tev veel jauzstaada taas valodas, to rakstiishanu es atstaashu kada cita zinjaa, bet ja tev ir redzami tie burti, tad prosta uzslied kursoru uz rakstiishanai paredzeetaas vietas, un uzspied "LV"... visam vajag iet... aa, un tev veel vajaga zinaat, kura poga uz uzlikta (ja IR uzlikta) miikst. vai garumziimeem... aida, chau... rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 04.01.2005 16:14
Raksts #46


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Apakšā stūrītī pie sarkanā karodziņa jāizvēlas klaviatūras izkārtojums. Varbūt Tev vienkārši garumzīmes ir uzliktas uz citu taustiņu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 04.01.2005 16:24
Raksts #47


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Ekrāna labajā, apakšējā stūrī, starp visādiem citiem sūdiem, vajadzētu būt tādam kā karodziņam. Ja tas nav Latvijas tad tepat arī ir problēma. Ja tas ir Latvijas tad uzbrauc virsū ar peli. Pēc brīža parādīsies uzrakstiņš "Latvian (*)", kur zvaigznītes vietā simbols, kas jāspiež lai iegūtu garumzīmes.

Ja karoģelis ir ASV, Krievijas vai Paragvajas, tad nospied uz tā labo pogu un atkarībā no tā, kas tev tur parādās vai nu nospied uz "Latvian (')", vai arī uz "properties" un tad logā, kas atvērsies, izvēlies "Latvian (')".

Tas pats jādara gadījumā, ja uzbraucot virsū ar peli parādās "Latvian (~)", jo ir nāvīgi stulbi izmantot garumzīmēm tildes taustiņu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 04.01.2005 19:01
Raksts #48


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Ja nav karoga, tad pianistam nav likts laadeeties defaultaa. Nu ````aa, ejam start->programs->Tildes birojs->tastatuuras pianists. Tagad karogam vajadzeetu paraadiities.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 04.01.2005 19:43
Raksts #49


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



CITĀTS(Shadowstalker @ 04.01.2005 15:48)
CITĀTS(erty @ 04.01.2005 15:46)
Varu teikt tikai vienu - sp uz pareizo pc ir traapiijusi... grin.gif
Nee bet kas taa pa firmu kur tu pirki? Karoch, kas to pc komplekteejis? Gribeetos vnk uzzinat, kuraa firmaa ir tik labs "garantijas serviss"... rolleyes_a.gif  Pat orx, kas pirka kkaadaa jeecenes firmaa MBizness, pa visu to gadantijas laiku (laikam bij 3 gadi) vinsh bija nesis kaadas paardesmit reizes (puse no iemesliem - vnkaarsha chakareeshana "aiz neko dariit" laughing.gif ), un vienmeer vinjam sataissiija... Ja nebuutu garantijas, man liekas ka visi tie vinja remoti krieti paarsniegtu to cenu, pa cik vinsh savu pc nopirka.... wacko_a.gif Nu, karoch - kas taa pa firmu? whistling.gif
Ka tik ne "Kaimiņbomzis Ivanuška SIA".
*



SIA ''Dators Tev'' kuģu ielā 11 Rīgā (t.i. Pārdaugavā pie vanšu tilta) mana mamma, kā par nelaimi, lūdza palīdzēt datora pirkšanā manam tehniskā-it-kā-kaut-ko-sajēdzošajam brālēnam, kuram laikam gan tobrīd bija nedaudz atmiekšķējušās smadzenes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 04.01.2005 20:09
Raksts #50


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



CITĀTS(saule pazare @ 04.01.2005 19:43)
mana mamma, kā par nelaimi, lūdza palīdzēt datora pirkšanā manam tehniskā-it-kā-kaut-ko-sajēdzošajam brālēnam, kuram laikam gan tobrīd bija nedaudz atmiekšķējušās smadzenes.


Ūja, nevajag jau uzreiz tā gānīties! mad.gif Mēs, datoriķi, esam tādi paši cilvēki kā Tu, katrs var kļūdīties. Lai tas, kurš nekad nekļūdās, met pirmo akmeni! wacko_a.gif

Es arī pērku datordetaļas veikalā, kuram ir vienkārši lieliska apkalpošana, bet servisam ir ļoti slikta slava. Dažreiz vienkārši nenoveicas un sanāk nopirkt brāķi. Nevienam to negribās, tāpēc arī servisā cenšās izdarīt visu, lai tomēr dators iet arī ar brāķēto detaļu. Dažreiz izdodas, dažreiz ne, bet arī tur strādā tikai cilvēki.

mad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 04.01.2005 20:16
Raksts #51


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



CITĀTS(Etasi @ 04.01.2005 20:09)
CITĀTS(saule pazare @ 04.01.2005 19:43)
mana mamma, kā par nelaimi, lūdza palīdzēt datora pirkšanā manam tehniskā-it-kā-kaut-ko-sajēdzošajam brālēnam, kuram laikam gan tobrīd bija nedaudz atmiekšķējušās smadzenes.


Ūja, nevajag jau uzreiz tā gānīties! mad.gif Mēs, datoriķi, esam tādi paši cilvēki kā Tu, katrs var kļūdīties. Lai tas, kurš nekad nekļūdās, met pirmo akmeni! wacko_a.gif

Es arī pērku datordetaļas veikalā, kuram ir vienkārši lieliska apkalpošana, bet servisam ir ļoti slikta slava. Dažreiz vienkārši nenoveicas un sanāk nopirkt brāķi. Nevienam to negribās, tāpēc arī servisā cenšās izdarīt visu, lai tomēr dators iet arī ar brāķēto detaļu. Dažreiz izdodas, dažreiz ne, bet arī tur strādā tikai cilvēki.

mad.gif
*



Netrako, ja tu runā par manu brālēnu viņš nav datoriķis - viņš taisa tv raidījumu par tehniku, neesmu to redzējusi un nezinu vai tur tiešām ir arī par datoriem, bet mana mamma laikam domāja, ka viņš datoru ir pircis un it kā palīdzējis arī citiem pirkt un laikam arī ka viņam ir kaut kāda pazīšanās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 04.01.2005 20:23
Raksts #52


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



CITĀTS(saule pazare @ 04.01.2005 20:16)
Netrako, ja tu runā par manu brālēnu viņš nav datoriķis - viņš taisa tv raidījumu par tehniku, neesmu to redzējusi un nezinu vai tur tiešām ir arī par datoriem, bet mana mamma laikam domāja, ka viņš datoru ir pircis un it kā palīdzējis arī citiem pirkt un laikam arī ka viņam ir kaut kāda pazīšanās.


Ja iet runa par šāda tipa cilvēkiem kā Tavs brālēns, tad pieļauju, ka viņš apmēram zina, kāda konfigurācija derētu un tādu arī pasūta. Visticamāk, ka Tavs dators likts kopā servisā, kur tomēr strādā datoriķi. Arī viņi var kļūdīties, tici man! Tas ir nepatīkami abām pusēm, bet reizēm tā tomēr gadās. Pati nesen izcīnīju lielu cīņu ar servisu. Tas ir iespējams, vajag tikai pietiekami daudz pacietības, neatlaidības un nekaunības!

Vēlu veiksmi,
Etasi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 04.01.2005 21:33
Raksts #53


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Paldies, Etasi - pagaidām gan dators darbojas puslīdz normāli (un cerams tā būs vēl ilgi), tas savukārt nozīmē, ka garantijas serviss pagaidām netiks traucēts.
___________

W-Shadow, es noskanēju disku kā tu teici, viņš uzrakstīja lūk ko:
CITĀTS
The type of file system is NTFS.

Warning! F parametr not specified.
Running CHKDSK in read-only mode.

CHKDSK is verifying files.
File verityfication completed.
CHKDSK is verifying indexes.
Index verityfication completed.
CHKDSK is recovering lost files.
CHKDSK is verifying security descriptors.
Security descriptor verityfication completed.
CHKDSK is verifying Usn Journal
Repairing Usn Journal record segment
Usn Journal verityfication completed.
Correcting errors in master file tablet`s <MTF> BITMAP attribute.
Correcting errors in Volume Bitmap.
Windows found problems with the file system
Run CHKDSK with the /F  <fix> option to correct these

80027765 KB total disk space
70046884 KB in 287812 in files
102828 KB in 14236 indexes
0 KB in bad sectors
405697 KB in use by the system
65536 KB occupied by the log file
9472356 KB available on disk

4096 bytes in each alloccation unit
20006941 total allocation units on disk
2368089 allocation units available on disk


Un ko tas nozīmē ? grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 04.01.2005 21:38
Raksts #54


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Tev no tā jāsaprot, ka viss ir noskenēts, viena štelle ir izlabota, tev diskā nav bad sketoru un viss ir normāli.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 04.01.2005 21:40
Raksts #55


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Bet CHKDSK palīdz tikai tad, ja kaut kas nav kārtībā ar cieto disku. Un arī ne vienmēr. Viņiem arī dažreiz gadās fiziski gļuki (plaisas), ko ne vienmēr CHKDSK uzrāda.

EDIT: var laist vēlreiz. Sliktāk jau nepaliks. Bet nav arī nekādas garantijas, ka paliks labāk, jo ar sarežģītākām problēmām pats windows bieži vien galā netiek.

Šo rakstu rediģēja Etasi: 04.01.2005 22:03
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 04.01.2005 21:54
Raksts #56


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Nu vispār jau tur teikts
CITĀTS
Windows found problems with the file system
Run CHKDSK with the /F  <fix> option to correct these


Kas izklausās pēc "Windows atrada kļūdu, palaidiet chekdisk ar /f opciju, lai to izlabotu!"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 04.01.2005 23:00
Raksts #57


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



es jau gribēju, bet viņš paziņoja, ka 'tagad nevarot un izdarīs to pie nākamā restart - no tā nekas nevar sačakarēties ?
P.S. etasi šī arī bija otra reize - pirmajā man neienāca prātā norakstīt, kas tur bija.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 04.01.2005 23:06
Raksts #58


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Ja kaut kas var sačakarēties no restart, tad tas agrāk vai vēlāk vienalga sačakarēsies - mūžīgi taču neturēsi kompi ieslēgtu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 04.01.2005 23:39
Raksts #59


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



CITĀTS
'tagad nevarot un izdarīs to pie nākamā restart


Jā, jā, pazīstam Windows solījumus! tongue.gif Nu, sliktāk palikt nevajadzētu, bet par kaut kā uzlabošanos negarantēju.

Mans Windows arī ik pa laikam bļaustās, ka viņam kaut kādi gļuki esot, ka kaut kas ne tā iet, reizēm cieto neatrod, nestartējas. Es viņu palamāju, pārspraužu vadus un cītīgi ignorēju tādus paziņojumus, kas vienmēr ir, bet , lai ko arī darītu, labāk nepaliek. Un pēc kāda laika viņam apnīk. Mans mājas kompis ar visu gļukaino mātesplati karās periodiski - uznāk viņam depresīva sezona, i karās reizi piecās minūtēs.

Vispār ir grūti pateikt. Tas, ja CHKDSK kaut ko atrod un pats nevar salabot, var arī neko pārāk nopietnu nenozīmēt. Slikti ir tad, ja nopietna nokāršanās gadās bieži. Tad vislabāk palīdz, ja draugos/paziņās ir kāds cilvēks, kas to lietu labi saprot, jo tad ir droši, ka viņš palīdzēs no tīras sirdsapziņas, necentīsies kaut ko nohaltūrēt.

Lai arī cik dīvaini tas neizklausītos, labi palīdz datora izsūkšana ar putekļu sūcēju. Te gan jāatcerās, ka daudziem komplektā pirktajiem kompjiem ir aizplombēts korpuss. Tad nevajadzētu vērt vaļā. Bet vispār atvēršana un izsūkšana palīdz. Gan neiesaku ar mitru lupatiņu pārmazgāt tongue.gif Tas gan var diezgan slikti beigties wacko_a.gif

CITĀTS
mūžīgi taču neturēsi kompi ieslēgtu
Var, bet pēc kāda mēneša viņš pats izdomās, ka grib pārstartēties. I atļauju nepaprasīs! tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 05.01.2005 16:21
Raksts #60


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



Taa...Tilde ir galiigi tupa (or varbuut es), bet spied, kuru Latvian gribi, nekas nemainaas. Karodzins tagad apaksaa ir, viss, kur zinaaju ir nomainiits uz latviesu valodu.


TAD KAADA H``` PEEC NEKAS NENOTIEK?!

P.S. atavainojos par rupjiibaam..izlaboju.. grin.gif

Šo rakstu rediģēja Gudrā_Kaza: 05.01.2005 16:34
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

38 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 22:06