Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai tu tici, ka pastāv neatklātas zemes?
Vai tu tici,ka uz mūsu zemeslodes ir vēl kāda vieta,zeme,kas nav atklāta un tā ir apdzīvota?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 126
Viesi nevar balsot. 
Mya
iesūtīt 22.06.2004 17:31
Raksts #1


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.04.04
Kur: Grāmatu veikals



Man ienāca prātā uzzināt jūsu domas par to vai cilvēki ir izpētījuši visu savu zemīti,vai nav.Nu es ,piemēram ,lasīju vienā žurnālā,ka pētnieki ir uzgājuši vietu Amazones džungļos,kur ir bijusi civilizācija,bet visu laiku zinātnieki ir bijuši pārliecināti,ka Amazones džungļos nav iespējams atrasties jebkādām civilizācijām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Dekaels
iesūtīt 30.06.2004 09:27
Raksts #21


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.04.04
Kur: Tornis



Visas šīs runas par atklāšanu man atgādina 1492. gadu un Kolumbu, kad viņš "atklāja" Ameriku, kā rezultātā pārsimt gadu laikā tika iznīcināti daži desmiti miljonu tās pamatiedzīvotāju, t.i., īsteno atklājēju. Jā, un Austrāliju arīdzan.

Nedo dies tik vēl kaut ko atklāt, kaut vai Amazones mūžamežos vai Āfrikas džungļos!.. :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miya
iesūtīt 30.06.2004 11:14
Raksts #22


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.04.04
Kur: njuz Siguldina...



Es nobalsoju varbut ka ir jo viss ir iespejams tongue.gif
Bet es ari neesmu aizdomajusies par to smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 30.06.2004 11:24
Raksts #23


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



CITĀTS(Dekaels @ 30.06.2004 09:27)
Visas šīs runas par atklāšanu man atgādina 1492. gadu un Kolumbu, kad viņš "atklāja" Ameriku, kā rezultātā pārsimt gadu laikā tika iznīcināti daži desmiti miljonu tās pamatiedzīvotāju, t.i., īsteno atklājēju. Jā, un Austrāliju arīdzan.

Nedo dies tik vēl kaut ko atklāt, kaut vai Amazones mūžamežos vai Āfrikas džungļos!.. :blink:

Iznīcināja jau ne tikai pamatiedzīvotājus, bet arī lielāko daļu kultūras pieminekļu, var minēt tos pašus maijus, actekus un inkus un viņu kultūru. Vispār tādu iekarojumu rezulāti bija diezgan bēdīgi. Nepietiek, ka toreizēji eiropieši bija ārkārtīgi mantkārīgi, tam vēl pievienojās tas, ka viņi uzkatīja kristīgo kultūru pārāku par visām, un tās aizstšavēšanai varēja izmantot jebkādus paņēmienus. Saskarē ar'eiropiešiem aizgāja bojā Amerikas senās civilizācijas & lielākā daļa Āfrikas un Āzijas pamatiedzīvotāju.
Par to, ka tepat uz zemes virsas ir kāda neatklāta zeme- stipri šaubos, ņemot vērā mūsdienu iespējas un entuziastus, kas ir apceļojuši puspasauli.

Šo rakstu rediģēja Reiki: 30.06.2004 11:25
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aragorns
iesūtīt 05.07.2004 20:19
Raksts #24


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04



Man liekas ka gan jau kaut kur ir kāda mums cilvēkiem neatklāta planēta kur dzīvo citplanētieši. Esmu lasījis daudzas grāmatas par tādām lietām. Skatījos kautko līdzīgu pa Discowery.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
riisinjsh
iesūtīt 06.07.2004 11:03
Raksts #25


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Bubulju buudaa



Uz pasaule veel nau 100% izmekleetas juuras un tur noteikti veel ir daudz neapdziivotas salas jo okeaani ir lieli........
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Drakles
iesūtīt 06.07.2004 14:30
Raksts #26


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.04
Kur: brīvsolī



Bet, protams, ka tādas zemes pastāv! Ja tā nebūtu, kāpēc gan lai cilvēki vēljoprojām censtos visu izpētīt?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alfirin
iesūtīt 06.07.2004 20:12
Raksts #27


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04
Kur: Nūmenora



Viens fakts pārdomām: kā lielākie nelieši tiek uzskatīti spāņu konkistadori. Bet Latīņamerikas teritorijās 80% iedzīvotāju ir indiāņu pēcteči, lielākā daļa bez mazākā spāņu vau portugālu asiņu piejaukuma. ASV, savukārt, indiāņu ir tik, cik rezervātos atlicis... Un tie paši tiek uzskatīti par zemāko rasi, pat tagad, kad nēģeri iet rasisma uzvaras gājienā.
Esat kaut vienu redzējuši normālā lomā vai amatā?
Mjā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Crash
iesūtīt 17.07.2004 00:30
Raksts #28


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.04
Kur: Riga, Latvia



Jaa, kaapeec gan nevareetu buut kaada cita paraleelaa dimensija, vismaz pashlaik naf pieraadiits preteejais, taapee taadu varbuutiibu var pieljaut rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 19.09.2004 06:41
Raksts #29


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



CITĀTS
Iznīcināja jau ne tikai pamatiedzīvotājus, bet arī lielāko daļu kultūras pieminekļu, var minēt tos pašus maijus, actekus un inkus un viņu kultūru. Vispār tādu iekarojumu rezulāti bija diezgan bēdīgi. Nepietiek, ka toreizēji eiropieši bija ārkārtīgi mantkārīgi, tam vēl pievienojās tas, ka viņi uzkatīja kristīgo kultūru pārāku par visām, un tās aizstšavēšanai varēja izmantot jebkādus paņēmienus. Saskarē ar'eiropiešiem aizgāja bojā Amerikas senās civilizācijas & lielākā daļa Āfrikas un Āzijas pamatiedzīvotāju.

Tas ir briesmīgi, un runājot par neatklātām zemēm un varbūt pat neatklātām civilizācijām, varbūt tām tādām arī palikt. sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
raira
iesūtīt 04.10.2004 17:05
Raksts #30


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.09.04
Kur: tur kur..........kautkur



ticu jo neesam tik talu attistijusies lai teiktu ka vairak planetu nav
varbut tomer kada vel ir
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
raira
iesūtīt 04.10.2004 17:16
Raksts #31


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.09.04
Kur: tur kur..........kautkur



varbut ka nav atklajusi visas zemes jo nepazistu nevienu cilveku kas butu bijis visas zemes
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 06.10.2004 22:59
Raksts #32


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



protams ka ticu!!!! nevar tacu but ka mēs visumā esam vieni! jabut planetam ar daydziem radijumiem. iespejams ka uz zemes ir daudz un dazadas neatklatas vietas. !!!! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džea
iesūtīt 07.10.2004 15:48
Raksts #33


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Tāpat neatradīsi



ES ticu varetu jau tadas but
: wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..:Kerija:..
iesūtīt 09.10.2004 13:10
Raksts #34


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: ..zvaigžņu spieta izpūstajā košļājamās gumijas burbulītī lidinoties!!



Patiesībā ticu gan, jo nedomāju, ka visi okeāni ir krustām šķērsām izbraukāti, lai spētu pierādīt, ka nekur vairs nav kāds zemes pleķītis... ja arī tur nav iedzīvotāju, tad kādas dzīvas radības gan...
Tāpēc gan jau ir kāds cilvēks, kurš pievērsīsies, šādu zemes gabaliņu meklējumos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 09.10.2004 14:08
Raksts #35


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Es domāju, ka Zeme ir tik daudzas reizes krustu šķērsu izbraukāta, ka jaunu kontinentu jau nu noteikti nav. Varbūt ir vēl kādas neatklātas saliņas apmēram Latvijas lielumā, bet arī tas ir mazticams.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tupenis
iesūtīt 09.10.2004 16:28
Raksts #36


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.09.04
Kur: zupas šķīvī



tas kas ir no kosmasa redzams tas ir atklāts vienīgais neatklātais var but zem virsas-okeāna, zemes džungļu sad.gif sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Immortal
iesūtīt 10.10.2004 10:42
Raksts #37


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: šūpuļtīklā zem bumbieres...



Es domāju, kam ir vēl pietiekami daudz neatklātu un apdzīvotu un neapdzīvotu vietu!
Kautvai tas pats Bermudu Trīsstūris. Tā tak ir gaīgi neloģiska vieta, ko neviens nevar izpētīt... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nata
iesūtīt 27.10.2004 13:05
Raksts #38


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Neapstiprinātie
Pievienojās: 10.03.04



neesmu paarliecinaata ka taadaas ir jo muusdienu tehnologija, visi tie sateliiti! bet viss ir iespeejams!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pelmeniC
iesūtīt 29.10.2004 18:14
Raksts #39


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.10.04
Kur: mana pasaule..vienalga, cik skaista, vai neglīta tā, tā ir mana vienīgā..



Es laikam arī drīzāk ticu nekā neticu. Ne jau tikai Amazones džungļi ir maz pētīti. Ir jau vēl arī Antarktīda. It kā jau tur pētnieki dzīvo un strādā, bet ko var zināt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shary
iesūtīt 29.10.2004 19:04
Raksts #40


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.04
Kur: viskaut kur darot blēņas



nu man pašai šķiet, ka varbūt arī ir tāda neatklāta vieta un kas zin, kas tu mājo. taču ja padomā cik ļoti ir atīstīts līmenis mūsdienās, tad jau laikam tomēr viss iespējamais ir atklāts, taču vienmēr jau ir kāda iespēja . . . . . . . cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 19:03