Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Piektdiena, 13. datums, Vai patiešām nelaimi nesoša diena
Songoku
iesūtīt 13.02.2004 21:17
Raksts #1


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.04
Kur: Cuukkaarpas datorklasee sektoraa 1A



Shajaa pavedienaa var izteikt savas domas par neveiksmiigaam dienaam kaa, piemeeram, Piektdiena Triispadsmitais. Sheit var rakstiit neveiksmiigus, bet tajaa pashaa laikaa arii humoristiskus notikumus, kas ir ar kaadu no jums noticis.
Vai juus esat maanjticiigs. Vai ticat, ka Piektdiena Triispadsmitais ir nelaimju diena. sad.gif

šeit iepludināts pavediens "Kas tad īsti ir ar to piektdienu, piektdiena 13. kāpēc neveiksmīga diena"

Šo rakstu rediģēja Reiki: 05.07.2004 20:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
11 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
bengalaas
iesūtīt 17.02.2004 14:42
Raksts #21


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Ja pieņemam, ka dienas laimīgumu vai nelaimīgumu nosaka astroloģiskie procesi, tad tie taču nemainās. Turpretī viens tāds pāvests Gregors ņem un izmaina kalendāru. Vai piektdienas pirms tam bija tās pašas piektdienas arī pēc tam?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 17.02.2004 15:11
Raksts #22


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Laika sadaliijums vispaar ir taada diivaina lieta.

Kursh teicis, ka sveetdienu piemeeram ir jaasauc par sveetdienu un ka tai obligaati jaabuut nedeeljas septiitajai dienai. Vai piektdienai ir kaadas iipashas paziimes ar ko taa atshkjiras no citaam dienaam?

Nedeeljas sadaliijums ir cilveeka radiits, tapat kaa meeneshu un gadu.

Diivaini man liiekas cilveeki, kuri gaida pasaules galu, kad iet peedeejais gadsimta gads. piemeeram 1999. Kaa gan pasaule var zinaat, ka tai jaaizniicinaas tieshi tad, kad aizrit peedeejaa 1999. gada sekunde. Vai jaakriit meteoram. Ja nu cilveeks nebuutu izdomājis tieši šādu laika skaitīšanas sistēmu?

Neticu, ka 13 datumam ir īpaša nozīme vai piektdienai kā tādai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 17.02.2004 16:15
Raksts #23


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu man pagaidaam nav naacies noveerot kaadas iipashas sakritiibas datumu deelj...... varbuuts kad kaads sadomaajas dikti, ka nu tagad ir viss tagad neies, tad neiet ar` !
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 17.02.2004 16:26
Raksts #24


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Es kaadreiz lasiiju vienu interesantu rakstu, tieshi par skaitljiem, piemeeram, par triis seshiniekiem, saakumaa taa pashiem kristieshiem skatiijusies varas ziime, tachu veelak, lai sho varu neizmantotu nelietderiigi, tika pazinjots tas, ko par to zin muusdienaas.
Es uzskatu, ka cilveeki pashi pieskjir shai dienai to noziimi, ok, ir lietas, ko nevar izskaidrot, piemeeram , kaaapeec vienaa vitaa visu laiku nositaas cilveeki, ja tur ir labs celjsh, turklaat 5dienaa 13... Bet, ja cilveeks pats ljoti gaida, ka kaut kas notiks, tad vinjsh pievelk sho negatiivo energjiju.. Tas ir pieraadiits wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yume
iesūtīt 17.02.2004 17:54
Raksts #25


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



CITĀTS
Kad cilveeks gaida kautko sliktu vinja aura izmainaas un kluust caurumaina,vinsh kluust viegli ievainojams (..) taapeec arii notiek tas no kaa visvairaak baidaas

teica Yume's aktiermaakslas skolotaajs..

Šo rakstu rediģēja Yume: 17.02.2004 18:12
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 17.02.2004 17:56
Raksts #26


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



Es domāju tieši tā pat. Cilvēks pats rada ap sevi sliktu auru, kas atbild viņam ar dažādām neveiksmēm. Tā ka nav vērts sevi noskaņot negatīvi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yume
iesūtīt 17.02.2004 18:10
Raksts #27


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



Man shkiet tas bija domaats nedaudz citaa noziimee...
Bet jebkuraa gadiijumaa... es varu domaat ka mani piemeeram nobrauks mashiina ejot gar juurmalas shoseju...bet nevienu reizi tas nav noticis...
Laikam man aura pa biezu... getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 17.02.2004 18:16
Raksts #28


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Yume.. Nu tas jau nav taa domaats, ka tu ej pa ielu, un taa domaa.. Tas ir domaats taa, ka tu baidies, ka ar tevi notiks kaut kas slikts.. Rezultaataa, nervozee sevi, un citi to sajuut.. Un ir cilveeki, kas to maak izmantot..
Nezinu, vai aktiermaakslas skolotaaju ir veerts citeet.. Piemeeram, paarsvaraa viss, ko vinjsh saka, jau ir dzirdeets.. Es nekaadas baigi origjinaalaas atzinjas no vinja nedzirdu.. Vareetu jau teikt, ka ne no 1 taadas nenaak, bet tomeer.. Cita lieta, ja vinjsh tev kaa cilveeks patiik tongue.gif wink.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 17.02.2004 19:27
Raksts #29


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Mana dzimšanas diena ir 13. septembrī un gadā kad es piedzimu, tā bija piektdiena. Domāju, ka vairāk komentāru tas neprasa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 19.02.2004 18:32
Raksts #30


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



Uzmanās Earnella ir dzimusi piektdienā 13. Lādzīga meitene thumbsup.gif , bet jāuzmanās... Nedrīkst viņu sadusmot citādāk uzsūtīs neveiksmes. devil.gif (Skaisti grin.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ashly
iesūtīt 19.02.2004 18:41
Raksts #31


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.03
Kur: savā nodabā



bazz...ja gadījumā netic, tad arī neiedarbojas, bet ja tic tad arī baidās un tieši tad arī ir tās nelaimes...kaut kur las;iju vai dzirdēju, ka tieši 13. februārī ir notikušas visvairāk avarijas, kurās gājuši bojā bērni..... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aijux
iesūtīt 19.02.2004 18:43
Raksts #32


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.10.03



Es kaut kā neticu, ka tā būtu nelaimīga diena... tāda pati kā visas pārējās... ja sadomājies, ka tā diena ir slikta, nelaimīga utt., tad jau nekas labs arī nebūs, jo saskatīsi visur kaut ko sliktu... es viņu uztveru tāpat kā visas pārējās dienas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 19.02.2004 18:59
Raksts #33


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



Tu izrāvi vārdus man no mutes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Siri
iesūtīt 25.02.2004 12:21
Raksts #34


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



Es sastrīdējos ar savu draudzeni un viņa aizgāja pie manas solasbiedrenes ciemos,nokavēju vilcienu,autobusu,nogāzos uz ledus-a tā nekas laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
'Natsy
iesūtīt 01.03.2004 13:24
Raksts #35


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Šur un tur....



Es vienkārši dievini piektdienas un ja vēl iekrīt 13. datumā tad vispār ir SUPER!!!!! Man šajās dienās nekas īpašs nenotiek, es vienkārši labi jūtos. Tik tikko iedomājos ka man dzimšanas datuma (mēnesis un datums (6 un 27)) abi skaitļi dalās ar 3!!! Varbūt tāpēc man patīk piektdienas 13. datumi?! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Indy
iesūtīt 07.03.2004 09:46
Raksts #36


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.03
Kur: ŠobrĪd sēžu pie datora,tāpat kā vienmēr,kad esmu šeit,dators atrodas istabas stūrī pie loga,manā istabā.Dzīvoklis atrodas Ģimnastikas ielā. nu jā, un vispār es atrodos Rīgā, Latvijā, uz Zemes, visumā.



Nu nezinu gan, man 5diena 13tais nemaz nav neveiksmiiga, mana dziemne ir 13tajaa un ja taa buutu 5diena, vai tad tas nzoiimee ka mana dzimene man buutu suudiiga? Njeaa, neticu taadiem bullshitiem, taapat kaa melniem kakjiem, kreisajaam kaajaam utt
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hula
iesūtīt 07.03.2004 09:51
Raksts #37


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.03
Kur: Ziemeļrajonā



nezinu, īsti tā kā neticu ermm.gif man nelaimīgāka ir drīzāk piektdiena, kas iekrīt 14. datumā ermm.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_BijušaisPareģis
iesūtīt 07.03.2004 10:36
Raksts #38


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.10.03
Kur: Rīga, Jēkabpils



Man, piemēram, neks īpašs 5dienā 13 nav notics... :blink: cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lija
iesūtīt 08.03.2004 11:20
Raksts #39


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.04



Piektdiena, 13 - tais, kas var būt labāks par šo dienu devil.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..:Kerija:..
iesūtīt 08.03.2004 21:01
Raksts #40


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: ..zvaigžņu spieta izpūstajā košļājamās gumijas burbulītī lidinoties!!



Dievinu 13datuma piektdienas...
Man tās īpaši patīk...
Es pat ar savu vislabāko draudzeni noslēdzām zvērestu, ka šajā dienā teiksim tikai un vienīgi patiesību, tā tas viss kļūst par tādu kā tradīciju, ieražu, bet tas viss ir superīgi un pie tam pašam arī ir jautri... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

11 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.04.2024 14:18