Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Klusie mūsu miega krāsotāji, jeb Sapņi...
Hikari
iesūtīt 02.01.2005 14:53
Raksts #1


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Jūs visi zināt, kas ir sapņi. Katrs tos ir redzējis. Tie var būt melnbalti vai krāsaini, īsi un gari. Nakts laika cilvēks nosapņo vismaz 10-13 sapņus, taču atceras labi ja vienu no tiem. Vai jūs esat dzirdējuši par kontrolējamiem sapņiem? Tie ir tādi, kuru notikumus jūs varat kontrolet ka paši gribat. To laikā jūs, pēc vēlēšanās varat aizceļot uz vietām, kurās jūs neesat bijis, via piedzīvot notikumus, kurus neesat piedzīvojuši, bet visnotaļ to vēlētos. Cilvēks guļ 1/3 daļu no visas savas dzīves, vai nebūrtuy patīkami nakti izmantot pasaules apceļošanai ,lai gan tas būtu tikai sapnis?
Visi zin, ka sapņos var arī lidot. Kāda gan sajūta pārņem, kad Tu lido!!! grin.gif To, izrādās, arī varot panākt! Pirms miega vajagot izstaipīt muguru un iedomāties, ka izplet iedomu spārnus. Noder ari sēdēšana lotos pozā ar taisnu muguru.
Sapņus var arī ieprogrammērt- kad Tu pats izvēlies ko un kad sapņot.
Vai esat par to dzirdējuši un vai esat ko tādu mēģinajuši?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  « < 2 3 4  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 65)
positiv denken
iesūtīt 10.09.2007 20:41
Raksts #61


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.08.07
Kur: starp daudziem, kas nav pūces



Man laikam ir paveicies, jo visi mani sapņi ir KRĀSAINI, un tie mēdz būt arī sērijās. Kā jau dzīvē - kaut kad redzu kādu turpinājumu, atkārtojumu retāk. Bet visdīvainākais ir - katrs jaunais sapnis, kas ir kāda sena sapņa turpinājums - bāzējas uz šī senā sapņa pieredzi, notikumiem un sajūtām.

Cita dīvaina lieta - sapnī es mēdzu redzēt konkrēta izskata personu, kas darbojas kā cita, t.i. - redz, tas ir , piem., Juris, bet es zinu, ka manā sapnī viņš skaitās Andris, lai arī izskatās kā Juris - nu kaut kā tā.

Vēl - mēdz būt tādi sapņi, kas tuvi realitātei...nu tik tuvi, ka tos nevar atšķirt, nošķirt no dzīves - tu ej, dari, un pus dienu esi kā apdullis, jo ir sajūta, ka tas un tas notika...kaut gan notika, un daudz kas par to liecina - notika tikai sapnī.

Paretam mēdz būt sapņi, kuros var sajust un gūt tīri fizisku baudu - un tā ir patīkamāka, ekspresīvāka nekā reālajā fiziskajā dzīvē to nācies just.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bralis2
iesūtīt 10.09.2007 20:58
Raksts #62


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.07.07



Es bieži sapņoju ka krītu no augstām vietām un mani pārņem tās stūlbās sajūtas... brr ... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
svekris
iesūtīt 27.09.2007 14:33
Raksts #63


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.06



Apzinata sapņošana (lucid dreaming ) , pie tibetiešiem saukta arī par Miega Jogu. Pati vienkāršāk un visātrāk iemācāmā tehnika , bez seviška pielietojuma (es vismaz nesmu dzirdejis) , bieži vien pat rietumu pasaules cilvēks savā vidē var piedzīvot apzināto sapņošanu.

Tehnika
Galvenā ideja ir tā ,ka jāpanāk lai organismam istrādātos refleks "paŗbaudīt" vai tas nesapņo. To var darīt piemēram iekniebjot sev īkšķi un uzdodot sev ajutājumu - Vai es esmu sapnī? tā organismam izstrādājs refleks un miegā tas nostrādā un tu pamodies.
padomi - 1)Lai gūtu labākus reultātu sapni pēc pamošanās var pierakstīt
2)Pirmie panākumi apzinātie sapņi kur var darīt ko grib parādās pēc aptueni 2- 3 treniņa dienām. protams tas ir inidviuāli ,bet ilgāk par nedēlu nevajadzētu būt.
3)ja sapņošana nepatīk vai gribas paŗtrauktu tad vienkārši jābeidz nomodā atgādināt sev par to ka tu neguli un pamazām sapņi pazūd.

Pilnais info Angļu val


Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 05.10.2007 09:41
Raksts #64


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



sapņi - mūsu zmapziņas pasaule, kas izpaužas mums guļot...

katram cilvēkam sapņi atšķiras - skaņas, krāsas, tumsa, gaisma. tik daudzi ir mēģinājuši sapņus interpretēt, bet sapņu variāciju ir tik daudz, ka pat plašākajās sapņu rokasgrāmatās nevar atrast ko tavs sapnis nozīmē, ka cilvēki sāk pievērst mazāk uzmanības tam ko sapņo.

par vienu un to pašu nosapņoto lietu var atrast lielu daudzumu un vēl pie tam arī ļoti dažāru un pretējus viedokļu. tā kā nevar zināt, kam ticēt. labāk uzticēties sev un zemapziņas domas sasaistīt ar savu ikdienu vai pagātni, jo tā arī uzpeld sapņos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 05.10.2007 14:59
Raksts #65


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



man nu par sapņiem ir ko stāstīt. murgi man nav rādijušies jau kādu pusotru gadu un kopš tā laika mani sapņi ir kļuvuši interesantāki, garāki un cik atceros visi bija krāsaini... pašai pat interesanti paliek...
kaut kā parasti es spēju arī ietekmēt sapņu gaitu, bet es to daru ļoti reti, jo parasti es aizmirstu, ka to varētu (esmu aizņemta ar pašu sapni...)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nadīna
iesūtīt 05.10.2007 15:36
Raksts #66


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.07



Mani reizēm mazliet biedē sapņi ko redzu, jo ir bijusi situācija, kad sapnis ir tik dzīvs, ka pārsteidzoši reāli jūt piem., kad otrs cilvēks iedod roku, sajūt siltumu un cilvēka ādas pieskārienu-visu kā dzīvē. ( tam izskaidrojums nevar būt tāds, ka mamma būtu atnākusi naktī uz manu istabu un saņēmusi manu roku, jo tā nu vienkārši nav grin.gif) sasodīti reāli. Un tad vēl sapņi, kas ir vienādi sapņos iesaistītajām personām. dīvaini, dīvaini. silent.gif
CITĀTS
Vēl - mēdz būt tādi sapņi, kas tuvi realitātei...nu tik tuvi, ka tos nevar atšķirt, nošķirt no dzīves - tu ej, dari, un pus dienu esi kā apdullis, jo ir sajūta, ka tas un tas notika...kaut gan notika, un daudz kas par to liecina - notika tikai sapnī.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  « < 2 3 4
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 01:08