Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> SPAMs HP sadaļās.
mazā peciņa
iesūtīt 10.02.2005 09:30
Raksts #1


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



CITĀTS(storm`rasta @ 01.08.2004 12:02)
Slidinis or Grifidors hmmmm gruti izveeleties
Bet lai iet Sliidenis!
*


CITĀTS(storm`rasta @ 28.01.2005 17:44)
grifidors.nez vnk laikam ka tur notiek galvenā darbība unsure.gif
*



Atļaušos pieminēt tikai to, lai šī būtu pēdējā reize. Visiem - lai nebūtu tā, ka aptaujās atbild vairākas reizes, nenorādot to, ka ir domas mainījušās, bet jānorādā iepriekšējais raksts (links vismaz). Ja vēl tā būs - uzreiz procenti (kaut vai būs nedēļu vecs tas posts, bet sākot no šī datuma), jo tas momentāli pateiks tikai to, ka jūs krājat rakstu skaitu, nemaz nepaskatoties uz to, vai esat jau iesūtījuši vai neesat.
Un lūgums arī neaizmirst par komentāriem (kas skaitas SPAMs HP sadaļās), ja komentē tā: "Jā, es arī piekrītu" , "neticu" vai kā tā. Saprotiet taČu - tas viss ir tikai tāpēc, lai Jums būtu atvieglotāka lasīšana.

Teiksim tā - te būs SPAMa paraugi - lai Jums būtu vieglāk saprast, kas skaitas SPAMs.



skow

Šo rakstu rediģēja skowij-snowij: 10.02.2005 09:33
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 1)
mazā peciņa
iesūtīt 12.03.2005 17:05
Raksts #2


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Es cerēju, ka šo pavedienu nevajadzēs atjaunot ermm.gif
Aptaujas (atkal). Šoreiz gan tikai 3dienu starpība.

CITĀTS(angelgirl @ 08.03.2005 17:39)
Man tā Ambrāža baigi nepatika,vienīgais pārsmējos tajā vietā kur viņa skraidīja pa klasēm aizvācot raķetes,atceraties?? rolleyes_a.gif
*


Okey, noprotam, par ko esi balsojusi, kaut vai tāds riktīgais pamatojums arī nebija.

CITĀTS(angelgirl @ 11.03.2005 16:01)
Fadž man likās tīri normāls līdz brīdim,kad viņš sastrīdējās ar Maksūru un noliedza faktu,ka Voldijs ir atgriezies... Kopš tā brīža man viņš pa īstam nepatīk... sick.gif
Persijs jau ar bija tīri normāls,līdz brīdim,kad parādīja savu īsto seju... sick.gif
*


Un pēc dažām dienām jau šāds. Ne iepriekšējā raksta citāts (būtu vismaz raksts nocitēts tavs un ko piebildusi). Galu galā par ko ir bijis balsojums? Zīlnieci laikam jāizsauc silent.gif .

Un pluss vēl paši brīnaties par ko atnāk brīdinājuma PZ, ar lūgumu vēlreiz izlasīt SPAMa skaidrojumu.


edit. rakstus sapludināju

skow

Šo rakstu rediģēja skowij-snowij: 12.03.2005 17:06
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.04.2024 16:36