Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Paldies Vestdeilas balles autoriem un dalibniekiem
Kormaka brigade
iesūtīt 17.12.2006 06:48
Raksts #1


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



Paldies visiem GM : Guntai, Artim, Aivaram un Aigaram!
Paldies visiem dalibniekiem!

Balle bija interesanta, bija pietiekoshi daudz intrigu! Izdevas noorganizet milzigu armiju, diemzel dazas ielejas paguva atrast aizsargus sad.gif Naksies iztikt ar 3-4 ielejaam sad.gif Respect Moskim un vinja masai smile.gif Paguva aizsargaties sad.gif

p.s. Sorry Zanetei, vinjas precibas bija pretruna ar mana personaza planiem. Nacas izplatit baumas par "lastu"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Milēdija
iesūtīt 17.12.2006 13:00
Raksts #2


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.05
Kur: Kartona kastītē zem tilta



Paldies par spēli, ļoti patika!
Bija jaurti smile.gif
Man kā iesācējai arī, izādās, bija ko darīt grin.gif grin.gif

Liels paldies GM par jauko pasākumu wink.gif

Redzi kaut gan neatguvu unsure_a.gif bija jauki smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 17.12.2006 13:44
Raksts #3


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Paldies, paldies meistariem par šo pasākumu. Lai arī mans veselības stāvoklis sākumā neļāva izbaudīt visus balles jaukumus, tomēr pēc efektīvas brāļa Teodīsija ārstnieciskās kūres ar TheraFlu lēdija Anabella atkal bija spējīga nostāties uz savām divām kājām un pat iemūžināt dažus kadrus iz jaukā pasākuma. Atvainojos visiem par gaismas zibšņiem (kas patiesībā bija sava veida Liesmas izpausmes tongue.gif )!

Šajā adresē (parole: balle) varat apskatīt to, kas nu sanāca. Bildes ir 25% no oriģinālā izmēra (ja ir vēlēšanās dabūt lielās, griezties personīgi pie autora (t.i., Etasi)), lai ielādētu visas uzreiz - izvēlieties iespēju "Saglabāt (ZIP-fails)".

Labprāt redzētu arī citu bildes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 17.12.2006 15:36
Raksts #4


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



nesatraucies šaki - man ar bija gana jautri stāstot visiem tiem, kas ko dzirdējuši par lāstu, ka tu tik reti izej sabiedrībā, ka ierodoties kādā pasākumā momentā piedzeries un sāc izgudrot visādas muļķības smile.gif

Es tik tiešām izklaidējos, par ko jāsaka milzīgs paldies daudzajām lēdijām ar ko izdevās tik patīkami patērgāt par svarīgām un mazāk svarīgām lietām.

Diemžēl ragan tā aŗi neizdevās atrisināt mūsu "mazo" lāsta problēmu, bet tika apspriesti diezgan izdvīgi un patīkami tirdzniecības plāni ar audumiem un iespējams sudrabu.

ha -tagad es vismaz zinu, par ko tu runāji ar falkonjēriem, savā'dak man vienā brīdī toč bail palika, ka necenties no manis atbrīvoties.

visnotaļ bija patīkami - secinājums: tāls kura vienīgā darbības joma ir labi izskatīties, ieturēt stāju. jutos gana rīcīb nespējīga un ierobežota. bet jebkurā gadījumā bija interesanti.

paldies GM un pārējiem spēlētājiem, kas radīja ptīkamo atmosfēru.

laikam vēl jātvainojas par savas spēlēs iztrūkumu un tēla pēkšņo patvaļību uz beigām pirms manas aizbraukšanas. tas nav īsti attaisnojams.

Šo rakstu rediģēja Dinaer: 17.12.2006 15:40
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 17.12.2006 17:34
Raksts #5


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Paldies visiem spēlētājiem! Atvainojos par savu ne pārlieku laipno izturēšanos pret dažiem spēlētājiem spēles sākumā un pirms tās - nervozums un neizgulēšanās dara savu.
Tērpi gandr''iz visiem bija vienkārši lieliski! Un maskas! Un atspēle arīdzan (lielākajā daļā gadījumu, lai gan ibja izņēmumi - no raganām neviens neraustījās, no vilkačiem arī...)
Novācot mantas pē spēles, secināju, ka ir atstātas šādas mantas:
1) maiss ar pelēkmelnu, milzīgu apmetni un kurpēm. Varētu būt, ka tas ir Aivvv tērps.
2) brūnas vīriešu kurpes
3) mūzikas disks
4) mape (šķiet, mošķa) ar papīriem
5) balta maska (šķiet, Aivas).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 17.12.2006 17:46
Raksts #6


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Brūnās kurpes varētu būt manējās. Samainīšu pret plašāku atskatu uz spēli forumā, kad man uznāks iedvesma sadrukāt. Pašlaik esmu pārāk saguris, lai drukātu, bet jebkurā gadījumā paldies par spēli, man patika. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 17.12.2006 18:02
Raksts #7


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



tas ko tu piedeevee man pienaakas akselam smile.gif

un es no raganaam baidiijos mani tirdzniciibas aggenti no vinnaam baidaas lol

nu kabineta larps kaa jau kabineta larps taccu nebuut nenozzeeloju pasaakumu un veelreiz atvainojos par savu teerpu

viens ieteikums naakamgad vienkaarssi taisam balli smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 17.12.2006 18:42
Raksts #8


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Aivvv, jau šogad neviens nedejoja vairāk kā tikai to vienu obligāto polonēzi, tāpēc - kāda jēga no balles?

Paldies meistariem par noorganizēto pasākumu! Manuprāt, šī bija labākā kabineta lomu spēle, kur man līdz šim gadījies piedalīties. Bija gan pietiekami daudz intrigu un problēmu, gan arī iespēju atpūsties, ar lēdijām klaču pasist, ar kaimiņiem iepazīties un biznesu sabīdīt. Vislielāko prieku man sagādāja krasās emociju paŗmaiņas - vienubrīd mans brālis Eddards atgūst runasspējas, bet jau nākamajā mans "otrs brālis" Domeniks tiek līdz nāvei sadurts duelī par manas skolas laiku draudzenes lēdijas Klarikas godu.
O, jā, bija interesanti.
Katrā ziņā, pēc šīs vēsturiskās balles lēdija Brenna plāno kopā ar brāli atgriezties Hokerdeilā un nopietni ķerties pie ekonomiskās situācijas uzlabošanas. Mums būs te-le-grāfs un tvai-ka kat-li un vilnas tirdzniecība un universitāte! happy.gif

Un vai gadienā tur kaut kur nebija arī vīnsarkans garais lietussargs ar pelēkām puķītēm?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 17.12.2006 21:04
Raksts #9


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



re, re, pamazām ļaudis mostās un attopās pēc šīs brīnumainās nakts, kurā tika sabīdītas tādas lietas, tādas lietas...
No savas puses gribēju pateikt paldies:

1. Meistariem, sevišķi Guntai, kas iestāstīja, ka raganas lomā spēle būs interesanta, interesanta... Jūs tiešām bijāt pastrādājuši un es tiešām izbaudīju šo spēli
2. Raganām - Klukste un Kaķe, mēs, vismaz manuprāt, bijām lieliska komanda, un teorija par tinkš, tankš, čiks un bums vēl kādu laiku būs iemesls zināmai jautrībai, tāpat kā DC, kur sēdējām, gaidījām ierašanās brīdi un šo teoriju radījām...
3. Šakālim - par neizmērojamo devu C vitamīna, kuru man un gan jau aŗi pārējām raganām sagādāja dialogi ar viņu par jebkurām tēmām, ar kurām viņš bija izdomājis mūs patraucēt.
4. Dvēselītei - par to, ka tik labi maskējies un slēpies, ka mums līdz pat pašām spēles beigām bija ko darīt.
5. Ne mazāks paldies, protams, visiem tiem, ar kuriem vēl saspēlējāmies un no kuriem vilkām ārā visu iespējamo informāciju. Un visām dāmām, kuras ļāvās pret sērgu pārbaudīties, t.i. ļāva mums čekot, cik liela maģija jums piemīt.

Atvainojos mūsu visu vārdā Evijai, kurai alarms pie tām durvīm nojauca mīlas priekus labākas nākotnes vārdā...

Bet nu - man goda vārds patika un es ar visu sirdi un dvēseli izbaudīju to.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mausns
iesūtīt 18.12.2006 09:16
Raksts #10


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: vispaar Riigaa, reizeem arri kur citur



Man gan nācās kā Pelnrušķitei pamest balli un meitas ap pusnakti (paldies dievam, kurpi gan nepazaudēju) un neizbaudīt pasākumu līdz galam - tomēr lielumlielais paldies visiem par balli.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 18.12.2006 09:31
Raksts #11


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Īpaši lielais paldies Guntai un paldies pārējiem senajiem!
Kā jau teicu pēc spēles, Gunta ir vienkārši varone.
Aptuveni zinu cik daudz pūles jāpieliek kaut ko šādu dabūtu gatavu.

Manuprāt telpas bija par mazu tik lielam cilvēku daudzumam un doma par īstu kabiņetku īstā pilī vēl joprojām paliek sapnis uz kuru tiekties, jo īstās pils sajūta vismaz man tomēr nebija. Lai gan šis bija manāns solis uz to pusi.

Stikla glāzes tomēr bija lieka greznība. Katrs paņem tīru glāzi izdzer un noliek. Un glāze netīra. Nestaigāšu tač visu vakaru ar savu glāzi rokā. Lai arī plastmasas glāzes neizskatītos tik skaisti, tad tomēr tas ir praktiskāk un vieglāk. Larpos tik daudz kas jāiedomājas, mēs taču varam iztēloties arī, ka plastmasas glāzes ir skaisti kristāla trauki.

Par dejošanu. Man labprāt patiktu dejošana, taču biju uzvilkusi augstpapēžu kurpes un pēc pāris stundām jau knapi vispār kājās stāvēju, tad kādas tur domas vairs par dejošanu. Vienkārši laikam tā māžošanās ar augstpapēdenēm kabiņetkās reiz jābeidz un tad būs arī luste dejot.

Paldies Dacei par bildēm. Dachux gan pamanījies savu fotostroķi vareni apgreidot kopš to pēdējo reizi redzēju w00t.gif

Mazliet lika vilties DJ, kurš nekādi nebija pielaužams vismaz mēģināt noņemt Goldija lāstu. Man bija plāns to lāstu noņemt viņa rituāla laikā un tad kāda slava un gods tiktu Liesmai. Bet šis tik ni un ni. vairāk ticības Liesmai un saviem spēkiem! tongue.gif

Dārgās Raganas! Jūsu alarms neko neiztraucēja. Mīlas priekus ar Seno iztraucēja namatēva brālis, kurš bija norīkots sargāt pagrabu un pēc tam, kad tomēr bija pārliecināts, ka vajag iet darīt to uz altāriem, nekādi nespēdams durvis atvērt.

Šo rakstu rediģēja Sindra: 18.12.2006 09:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 18.12.2006 09:42
Raksts #12


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Neko viņš nesargāja! grin.gif Viņš vienkārši gribēja jūs aizdabūt projām, lai pats izdarītu TO un dabūtu spēku!
Vispār tās pagraba durrvis, manuprāt, biaj visbiežāk apmeklētā vieta visā spēles laikā - kas tikai tur negrasījās darīt TO! tongue.gif grin.gif tongue.gif Bet, tāk ā visis viens otram trauēja, TAS atā arī netika izdarīts un nabaga Galkurs nevarēja nevienā iemiesoties... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 18.12.2006 09:59
Raksts #13


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Bet rituāla veikšanai bija nepieciešamas trīs dāmas!!!
Viņam tur tikai viena Dvēselīte ganījās blakus!

Ai tā tiem Senajiem vajag! Vajag nodrošināt vieglu pieeju ja grib atdzimt! Tā kā tas Senais, kurš iemiesojās Goldberry tēlā. Lūk! Viņš zināja ko grib un to ar dabūja tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 18.12.2006 10:27
Raksts #14


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Nu tur bija 2 Senie - Galkurs, kura altāra priekšā vajadzēja izdarīt TO, un tad tā dāma, kas sākās ar L (es arī nevaru atcerēties), kurai uz kapa vajadzēja amuletu ziedot. Tu gribēji to amuletu, a lords brālis gribēja darīt TO.. Un sūdzējās, ka par daudz tautas apkārt - neērti kaut kā grin.gif
A aar Goldberry ir vispār jauki - tas gan bija tāds mazāks Senais, toties vienīgais, kurš tika pei iemiesošanās... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 18.12.2006 11:09
Raksts #15


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



Paldies visiem (GM īpaši),

Mūzikas disks ("Latviešu danči" vai kas tamlīdzīgs -- Ausminta)
Mape ar papīriem -- mana.
Ja esat centrā -- nosakiet vietu un laiku, ja ne:
Būtu jauki ja tos varētu atnest uz Preses bāru (ceturtdien)


CITĀTS(Lia'angia @ 17.12.2006 17:34) [snapback]1076105[/snapback]

Paldies visiem spēlētājiem! Atvainojos par savu ne pārlieku laipno izturēšanos pret dažiem spēlētājiem spēles sākumā un pirms tās - nervozums un neizgulēšanās dara savu.
Tērpi gandr''iz visiem bija vienkārši lieliski! Un maskas! Un atspēle arīdzan (lielākajā daļā gadījumu, lai gan ibja izņēmumi - no raganām neviens neraustījās, no vilkačiem arī...)
Novācot mantas pē spēles, secināju, ka ir atstātas šādas mantas:
1) maiss ar pelēkmelnu, milzīgu apmetni un kurpēm. Varētu būt, ka tas ir Aivvv tērps.
2) brūnas vīriešu kurpes
3) mūzikas disks
4) mape (šķiet, mošķa) ar papīriem
5) balta maska (šķiet, Aivas).

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 18.12.2006 11:50
Raksts #16


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



CITĀTS(Sindra @ 18.12.2006 09:31) [snapback]1076428[/snapback]

Paldies Dacei par bildēm.
Lūdzu, nebija jau grūti!

Bet domāju, ka paldies ir jāpasaka arī pārējiem pelēkajiem rūķīšiem, kas palīdzēja ballei notikt! Meistari ir redzamā daļa, kam arī, protams, liels paldies!

Paldies Sindrai par datoru mūzikai!
Paldies Kraistam par tumbām!
Paldies DarkJedi par transportu!
Paldies Kazai par nenogurstošo apkalpošanu!
Paldies tiem, kas palīdzēja sagatavot galdu!
Paldies arī visiem pārējiem, kas izlīdzēja ar tērpiem u.c.!

Piedodiet, ja kādu aizmirsu! Tas nav no ļauna prāta! Man jāatvainojas ka slimības dēļ nespēju palīdzēt tik, cik sākumā biju gribējusi un solījusi! sad.gif Šāda pasākuma organizēšana ir komandas darbs, kas šoreiz vismaz man šķita labi paveikts! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 18.12.2006 13:36
Raksts #17


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Tiešām dziļi japaklanās Kazai par viņa pašaizliedzīgo darbu (Korvins jau speles laikā to prata novērtet tongue.gif ) un meitenēm, kuras grieza, dūra un citādi izdarījās ar ēdamlietām, lai tās tiktu pieejamas skaistā veidā pārejiem. Un DarkJedi par vešanu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mausns
iesūtīt 18.12.2006 13:51
Raksts #18


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: vispaar Riigaa, reizeem arri kur citur



P.S. Bildētāju ballē bij Dačuks + vēl daži citi. Vai "+vēl daži citi" arī nevarētu savas bildes ielikt vispārējai apskatei?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 18.12.2006 13:59
Raksts #19


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Pieņemiet visdziļāko paklanīšanos visiem kas pielika savu roku pasākuma veidošanā un sagatavošanā, gan meistariem, gan meitenēm un puišiem pie sagatavošanās darbiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 18.12.2006 14:27
Raksts #20


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Te vēl vajadzētu būt kādām ~45 bildēm.

Vienīgais ziņojiet, vai links strādā:

Vestdeilas foto
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.04.2024 20:47