Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Atsauksmes par kabineta spēli "Trīskāršais Kronis"
Romija
iesūtīt 15.01.2006 00:00
Raksts #1


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Atļaušos šeit pateikt tādu ātru PALDIES GM par spēli. Garākas atskaites varbūt citu dienu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Kormaka brigade
iesūtīt 15.01.2006 18:48
Raksts #21


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



""....atteicās no pirmā cirtiena ""

laughing.gif laughing.gif laughing.gif Atteikties var no pirma shaviena, nevis no pirma cirtiena. Pirmais cirtiens var izradities pedejais. Hercogs piedavaja de Kirni (Merdokam)uzbrukt neapbrunjotam cilvekam.......
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Merdok
iesūtīt 15.01.2006 18:52
Raksts #22


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.06
Kur: Land of Forgotten Dreams



Paldies Meistariem par spēli. Man tiešām patika, pat pats brīnos. Man pēdējā laikā vispār nekas nepatīk. Noteikti būšu vasaras spēlē... Gaidiet grin.gif grin.gif .
Bija nedaudz par vieglu, bet tas nekas. Es brīnišķīgi pavadīju laiku. Lielspaldies visiem tiem, ar ko esmu paguvis paspēlēt... Nu, laikam tas arībūtu viss... Gaidiet autokrātiju Ibsarā sorcerer.gif grin.gif grin.gif

Šo rakstu rediģēja Merdok: 15.01.2006 18:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 15.01.2006 18:53
Raksts #23


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Nu, no otras puses Hercogs jau varēja mēģināt izvirzīt kādu, kas viņu pārstāvēs duelī, jo pats ir augstākas kārtas nekā de Kirnī.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 15.01.2006 18:55
Raksts #24


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Grāfa Aivela de Linda meita kontese Etasiona de Linda ielūdz jūs paskatīties uz sevi no malas! grin.gif

Šeit

Ļoti gaidu arī citu bildes!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kormaka brigade
iesūtīt 15.01.2006 18:57
Raksts #25


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



CITĀTS(Farliner @ 15.01.2006 18:53) *
Nu, no otras puses Hercogs jau varēja mēģināt izvirzīt kādu, kas viņu pārstāvēs duelī, jo pats ir augstākas kārtas nekā de Kirnī.


tieshi ta......
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Merdok
iesūtīt 15.01.2006 19:00
Raksts #26


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.06
Kur: Land of Forgotten Dreams



CITĀTS(Farliner @ 15.01.2006 18:53) *
Nu, no otras puses Hercogs jau varēja mēģināt izvirzīt kādu, kas viņu pārstāvēs duelī, jo pats ir augstākas kārtas nekā de Kirnī.


Varēja gan, bet tas nedarītu viņam godu rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 15.01.2006 19:05
Raksts #27


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Ne gluži - bija tradīcija, ka cilvēks, kas nav pazīstams kā izcils paukotājs drīkst izmantot kāda lbaāk apaukotāja pakalpojumus gadījumā ja pretinieks ir spēcīgāks cīnītājs un tas nenozīmē negodu. Galu galā no tā savulaik radās bretteri - profesionāli duelanti smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 15.01.2006 19:07
Raksts #28


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



Mjā, spēle izvērtās labāka nekā es biju cerējis. Bija jauki paskraidīt apkārt pa zāli un parunāties ar visādiem cilvēkiem. Paldies, GM!

Vēl lielāks paldies visiem nabaga gariņiem, kas tēloja apkalpojošo personālu. Cilvēki, kas bija gatavi uzņemties smago darbu iznēsāt ēdienus un dzērienus un paciest to, ka daži cilvēki viņus ignorē un pat dzen projām, ir pelnījuši cieņu.

Nepatika divas lietas. Pirmkārt manai pacietīgā plānotāja dabai daži uzdevumi likās pārāk svarīgi, lai tos pildītu tikai vienas balles laikā. Jutos nepareizi, kad lūdzu vampīrienei Terēzei mans ātri sagādāt 10 tūkstošu Veihes algotņu vai kad Ruzannas sūtnis man piesolīja divu dienu laikā piegādāt karavānu ar pusmiljonu naudiņām zeltā. Ir lietas, kuras var izdarīt ātri un lietas, kur svarīgākais no sarunu partneriem velk sarunu tik ilgi, cik viņam tas liekas izdevīgi.

Otrkārt, daži no pārsteigumiem pirms spēles izsniegtajā leģendā man atņēma pēdējo cerību uz jelkādiem sabiedrotajiem spēlē. It kā varenajam hercogam nebija neviena agresīvi stratēģiska galminieka, uz ko paļauties, gandrīz nekādas informācijas par citu vājībām un spēkiem, toties bija vesels bars noslēpumu, par kuriem nebija ne jausmas. Nācās spirināties vienam pašam un izspiest kādu labumu no visu pārējo interesēm. Jutos šausmīgi noslogots, visu laiku cīnoties pret nepārvaramu pārspēku.

Ja Jēkabs un Co mani vēl kādreiz aicinās uz savu spēli,- ar prieku piekritīšu, bet lūgšu sev vismaz dažus sabiedrotos. Viens arī balles zālē nav karotājs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Merdok
iesūtīt 15.01.2006 19:12
Raksts #29


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.06
Kur: Land of Forgotten Dreams



CITĀTS(Farliner @ 15.01.2006 19:05) *
Ne gluži - bija tradīcija, ka cilvēks, kas nav pazīstams kā izcils paukotājs drīkst izmantot kāda lbaāk apaukotāja pakalpojumus gadījumā ja pretinieks ir spēcīgāks cīnītājs un tas nenozīmē negodu. Galu galā no tā savulaik radās bretteri - profesionāli duelanti smile.gif


Bretteri ne tikai piedalījās dueļos, bet gan no sākuma provacēja uz šo dueli. Viņi bija sava veida algotņi. Bet, nu ja pat hercogs izliktu kādu citu savā vietā, es viņu šā vai tā būtu nogalinājis. Vienkārši apēdis kādu vakaru... tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Šo rakstu rediģēja Merdok: 15.01.2006 19:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 15.01.2006 19:16
Raksts #30


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Tu kaut kāds ēdelīgs esi kļuvis smile.gif

Iespējams arī ka apēstu, bet spēle būtu savādāk risinājusies tālāk vai ne? Lai nu kā, tā jau atkal ir spriedelēšana par to "kā būtu ja būtu"...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Merdok
iesūtīt 15.01.2006 19:18
Raksts #31


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.06
Kur: Land of Forgotten Dreams



grin.gif
CITĀTS(Farliner @ 15.01.2006 19:16) *
Tu kaut kāds ēdelīgs esi kļuvis smile.gif

Iespējams arī ka apēstu, bet spēle būtu savādāk risinājusies tālāk vai ne? Lai nu kā, tā jau atkal ir spriedelēšana par to "kā būtu ja būtu"...


Protams, ka ēdelīgs... Man tagad alkoholu dzert nedrīkst... Kaut kā tak tas ir jāiazstāj grin.gif grin.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kormaka brigade
iesūtīt 15.01.2006 19:20
Raksts #32


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



""It kā varenajam hercogam nebija neviena agresīvi stratēģiska galminieka.....""

RRRRRRRR ka nebija? two_handed.gif

Meistari droshi vien ljoti baidijas no slavena intrigana Dona Felipe ....... Tapec bija tik specigi un vareni ienaidnieki smile.gif Jaatzist, bija milzigs parspeks..... un visi trumpi atri nonaca musu rokaas....

""bet lūgšu sev vismaz dažus sabiedrotos. Viens arī balles zālē nav karotājs.""

piesakos smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Merdok
iesūtīt 15.01.2006 19:34
Raksts #33


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.06
Kur: Land of Forgotten Dreams



Uldi, es ar prieku uzspēlēšu pret tevi, bet nākamreiz būtu labi, ja mums būtu vienlīdzīgi apstākļi wink.gif grin.gif

Šo rakstu rediģēja Merdok: 15.01.2006 19:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kormaka brigade
iesūtīt 15.01.2006 19:35
Raksts #34


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



bildes ( by Ljuba)

http://fotki.lv/?x=OS5RKFxDRy06RDxIU1M5LlM...FM5LlIoXEZURldE
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 15.01.2006 19:37
Raksts #35


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Ne jau jums es to iestāstīju, bet Ruzannas pārstāvim tongue.gif Kurš, kā raksta hercogs, pēc divām dienām būtu klāt ar pusmiljonu naudas, strādniekiem un karavīriem. Un kurš, protams, nemaz nebija ieinteresēts zaudēt nupat noslēgto līgumu uz 50 gadiem un kurš bija konfliktā ar karalieni. Un elfi arī, starp citu. Un vampīri, kuri nemaz nezināja, ka līgumu hercogu pāris negrasās ar šiem slēgt un uzaicināja hercogieni paviesoties pie šiem, pasakot, kur viņi dzīvo. Interesants piedāvājums, ne? whistling.gif Tas, protams, netraucētu viņiem pārdot daļu hercogienes rūdas, pie izdevīga piedāvājuma, protams. Pēc tā, kas paliktu pāri no tā, ko samainītu pret elfu darinājumiem. Tikai rūķiem, vismaz tieši no hercogienes, netiktu nekas, jo viņi nemaz nenāca par to runāt. Es nesaprotu, kāpēc! Tas ir dīvaini. Varbūt kāds zina?

Un, jā, vislielākā pateicība apkalpojošajam personālam. Es gan nevarētu teikt, ka reizēm man - kad nebija nekā tāda prātīga, ko darīt, bet tādi brīži gadījās, - nebūtu gribējies viņiem iet talkā! Tomēr būtu ko darīt. smile.gif

Es nesapratu vienu - kāpēc hercogs nemēģināja tikt vaļā no hercogienes, lai pēc tam apprecētu viņas meitu? Tāpēc, ka tā bija leģendā? Jeb tiešām nebūtu sakarīgi, ka hercogs gaidīja veselus 15 gadus, lai to izdarītu tieši tajā ballē?

Hercogienes leģendā nebija nekā tāda, kas liegtu viņai būr pat hercoga sabiedroto. Tie paši 15 gadi. Ja jau viņa tik ilgi izturēja hercoga klātbūtni, tad laikam jau nemaz slikti nejutās laughing.gif
Bet es piekrītu Kormaka brigādei par Donu Felipi. Manuprāt, bija tieši tā silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 15.01.2006 20:04
Raksts #36


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



CITĀTS(Kormaka brigade @ 15.01.2006 19:35) *


Vai es vienkārši esmu stulba, vai arī tās bildes no turienes praktiski nav iespējams pieseivot? M?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 15.01.2006 20:10
Raksts #37


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Taa ir taada pati leimaa, kaa ````ajos draugos politika. Es pagaidaam laapos ar printscreeniem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 15.01.2006 20:17
Raksts #38


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



CITĀTS(Andza Arrdh @ 15.01.2006 20:10) *
Taa ir taada pati leimaa, kaa ````ajos draugos politika. Es pagaidaam laapos ar printscreeniem.


Ak, neraža! Nu, nekas, nāksies kaut kā iztikt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 15.01.2006 21:14
Raksts #39


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonis



CITĀTS(Etasi @ 15.01.2006 20:17) *
Ak, neraža! Nu, nekas, nāksies kaut kā iztikt.


Izmantojiet Temporary Internet Files direktoriju! Tieši un vienkārši - viss, kas redzams uz ekrāna, nonāk tur. Atliek tikai pārkopēt, kur vēlas. Nupat visu tā savācu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elernass
iesūtīt 15.01.2006 23:11
Raksts #40


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.02.04



Pateiciibu GM'iem jau izteicu klaatienee. Man tieshaam bija visnotalj interesanta speele. Dazhaado intrigu un sizeta paveersienu deelj peec speeles beigaam jutos emocionaali un arii fiziski noguris. Jutos it kaa buutu paarnaacis maajaas no vairaaku dienu briivdabas LARP'a, nevis no kabineta speeles.

Interesanti bija arii kontakteeties ar Drakona speeleetaajiem. Noveerot, kaa dazhaadas intrigas tiek radiitas ne tikai no 2 - 3 speeleetaajiem, bet gan no vesela leeruma dazhaadu cilveeku. Pie tam tas, ka shie cilveeki agraak nebija redzeeti un nebija zinaams, ko nu kura var gaidiit. Tas pieskjiira visam saspeeles procesam iipashu atmosfeeru.

Varu padaliities ar karaljpaara apsveerumiem speeles nobeigumaa. Hercogs (un arii vinja dzimta) tika apcietinaats par daliibu sazveerestiibaa pret kroni, pamatojoties uz vairaaku dizciltiigo lieciibaam. Sajaa gadiijumaa skjita praatiigi izveeleeties sho risinaajumu. Iespeejams citos apstaakljos tiktu dota prieksroka citam varas nostiprinaashanas veidam. Piemeeram, kopaa ar hercogu kaadu laiku tika plaanots nodibinaat klosteri, uz kuru nosuutiit vairaakas hercogam un karalim trauceejoshas un dazhas paarlieku siikumainas sievieshu dzimtes personas, tacu lietas iegroziijaas taa, ka no shii plaana naacaas atteikties.

Pateiciiba pienaakas cilveekiem, kas piekrita teelot un noteeloja kambarsulainju lomas. Iipashi atminjaa paliks heralda iepaziistinaashana ar balles viesiem smile.gif

Šo rakstu rediģēja Elernass: 15.01.2006 23:16
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 14:12