Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Par ciltskoku pētīšanu
Sol Invictus
iesūtīt 18.09.2005 01:10
Raksts #1


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Kādam nav bijusi kāda pieredze ar ciltskoku pētīšanu ? Es jau labu laiku gribu izpētīt savu, bet vienīgais cilvēks kas varētu kaut ko izstāstīt ir mana vecmāmiņa ar kuru ir tā, ka citējot manu māti Ja paklausās viņa mums visa Latvija ir rados (un ne jau nu Latvija vien unsure.gif ) vienīgais citādais veids ko es esmu dzirdējusi esot saņemt izziņu no valsts arhīva, kas esot mežonīgi dārgi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  « < 2 3 4  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 69)
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 25.11.2007 21:50
Raksts #61


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Šogad sagadījās strādāt ar manu dzimtas ciltskoku.
mana vecvecvecmamma bija ebreju ģimenē, un viņa palika stāvoklī no desmit gadus vecāka vīrieša, sekojoši, viņa tika padzīta no savas ģimenes, viņai lika atteikties no ticības un pat mainīt vārdu. Beigās, viņa apprecējās ar šo vīrieti un es esmu viņas mazmazmazmeita, laikam. Uzzināju par radiniekiem līdz astoņpadsmitā gadsimta beigām.
Domājām braukt uz Rūjienu, atrast baznīcas grāmatās ko noderīgu, bet tad atklājās, ka tā baznīca nodega līdz ar pamatiem - diez kā tagad ko uzzināsim par dzimtas saknēm vēl.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 25.11.2007 21:54
Raksts #62


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



tu skaidri zini ka ar to baznīcu reizē nodega arī grāmatas?
resp nav jau zvanīts ka viņas atradās tieši pašā baznīcā grin.gif

Šo rakstu rediģēja kaiva: 25.11.2007 21:55
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kauliņš
iesūtīt 17.12.2007 23:04
Raksts #63


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.07



nesen kaut kur dzirdēju, ka arī latvieši uzsākuši šo baznīcas gr'matu apkopošanu un ievietošanu internetā. tas jau daudz ko atvieglo.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 17.12.2007 23:06
Raksts #64


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Nu es nez, vai tur tik drīz būs visas tās grāmatas, kurās var smelties kaut cik precīzus datus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kauliņš
iesūtīt 17.12.2007 23:13
Raksts #65


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.07



piekrītu. 100% jau neko nevar saglabāt. bet pat, lai kaut ko atrastu jāzin precīzas draudzes. turklāt dati ir daudzās valodās, tomēr sniedzas līdz 17. gadsimtas baznīcas grāmatām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķe
iesūtīt 19.12.2007 11:04
Raksts #66


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.06



man ar ciltskoka pētīšanu vispār ir liela katastrofa. es tikai varu aizrakties līdz vecvecvecākiem no tēva puses. Savukārt pa mātes līniju ir vienkārši tukšums. Viņa nāk no Lietuvas un tur jau ir tā problēma, ka es neko nevaru atrast tālāk par saviem mātes radiem..

žēl.. gribētu jau pamatīgāk papētīt savus senčus... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
coffee
iesūtīt 14.01.2008 16:53
Raksts #67


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.07.07



sori,a kur neta var izveidot savu ciltskoku,ne jaw meklet cilvekus,bet vnk to tabulinu,kur ierakstit vardus,,plz unsure_a.gif unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 14.01.2008 18:37
Raksts #68


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



vienreiz mēgīnāju izveidot ģimenes ciltskoku, izprašņājot vecmāmiņas (radi ir sanākuši no visām debespusēm...) bet entuziasms ātri noplaka... ak, es slinķe.

arī man gribētos uzzināt, vai ir kāds saits, kur tiešām ir sarakstīti ģimenes rakti, jo zinu meklēt tikai mutisko informāciju....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 13.03.2009 17:54
Raksts #69


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Es vakar meklēju mammai programmu ar ko plānot dārzu (diemžēl neatradu sad.gif ) un netīšām uzdūros šitādai programmai, diezgan sakarīga, turklāt latviski, vienīgais ir nelielas problēmas ar nezināmām personām (proti, ja zināms, ka x ir y brālēns, bet nav zināms no kuras puses, īsti nav skaidrs ko darīt un, ja kādam ir brālis vai māsa jāpievieno vispirms vajag pielikt tēvu vai māti, lai gan par tiem nekas nav zināms) un programma piekasās, lai tu pērc premium kontu (tā vārdā ir nocirpta iespēja apskatīt visu ciltskoku pilnībā, kas padara pasākumu nedaudz nepārskatāmāku, bet visādi citādi pārējās trīs iespējas, ko viņi piedāvā nopirkt nav sevišķi būtiskas un bez tā var iztikt), turklāt jāuzmanās, lai viss automātiski netiek nopublicēts internetā.

Bez tam ātri pārskatot pavedienu nemanīju, ka te būtu pieminēta lapa http://www.lvva-raduraksti.lv/ kurā valsts arhīvs tagad salicis baznīcu grāmatas un tamlīdzīgus dokumentus

Šo rakstu rediģēja Sol Invictus: 13.03.2009 17:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
HippieGirl
iesūtīt 29.10.2009 14:16
Raksts #70


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.09
Kur: Kaut kur starp sapņiem un realitāti.



jau kādu laiku plānoju ķerties pie ciltskoka pētīšanas, taču nav apņēmības! visi vecvecāki miruši un valsts arhī patiešām ir mežonīgi dārgi... sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  « < 2 3 4
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 18:55