Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai tu tici, ka pastāv neatklātas zemes?
Vai tu tici,ka uz mūsu zemeslodes ir vēl kāda vieta,zeme,kas nav atklāta un tā ir apdzīvota?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 126
Viesi nevar balsot. 
Mya
iesūtīt 22.06.2004 17:31
Raksts #1


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.04.04
Kur: Grāmatu veikals



Man ienāca prātā uzzināt jūsu domas par to vai cilvēki ir izpētījuši visu savu zemīti,vai nav.Nu es ,piemēram ,lasīju vienā žurnālā,ka pētnieki ir uzgājuši vietu Amazones džungļos,kur ir bijusi civilizācija,bet visu laiku zinātnieki ir bijuši pārliecināti,ka Amazones džungļos nav iespējams atrasties jebkādām civilizācijām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
shary
iesūtīt 29.10.2004 19:06
Raksts #41


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.04
Kur: viskaut kur darot blēņas



ā pareizi Antarktīdā tiešam tā varētu būt. mēs jau nemaz nezinām kādi dzīvnieki var dzīvot vietās kuras nepazīstam. jā šķiet ka tā tiešām varētu būt blush.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nixons
iesūtīt 06.11.2004 13:15
Raksts #42


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04



ja runa ir par civilizaacijaam protams ir veel neatklaatas bet zemes plekiisi juura visi ir zinaami vieniigai dazkaar vuulkaanu izvirdumu rezultaataa rodas jaunas salas tikai kaada valsts tas parasti ljoti aatri piesavinaas sev
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Olorin of Nienna
iesūtīt 07.02.2005 23:59
Raksts #43


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.05
Kur: mežā



Es ticu ļoti daudz kam tanī skaitā arī neatklātām civilizācijām! Weird...
Pēc manām domām visnoslēpumainākaie uz zemes ir okeāni, jo 75, cik tur tie procenti tomēr, aizņem ūdens. Cilvēki vēl nav izgudrojuši ko tādu, lai varētu ilglaicīgi atrasties lielā dziļumā un pētīt tur visu ko, manuprāt tur - okeanos ir ļoti daudz viskautkā, par ko colvēki nemaz neiedomājas. whistling.gif Ir takš tik daudz visādas neizpētītas zemūdens ielejas, grotas un dziļvagas. nu, dunno, tikai manas domas. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 19.02.2005 14:14
Raksts #44


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



Mees neesam atkaajushi visu zmeslodi, jo neviens jau nezin kas ir Brmundas Triisstuurii, jo neviens no turienes nav atgriezies:(
Kaa jums liekas kas tur vareetu buut?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
re@liste
iesūtīt 27.02.2005 14:30
Raksts #45


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.05
Kur: rīga



es ticu... jo visu cilveeki nakad nevarees izpeetiit wink.gif un varbuut arii tajaas vietaas kur k-kas pazuud ir cita pasaule..... bet ja runaajam arii par kosmosu cik es zinu mees neesam vieniigaa galaktika taakaa veel daudzkas var gadiities.... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sapņu Teātris
iesūtīt 01.03.2005 19:57
Raksts #46


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



Heh,cilveeks nekad Un nemuuzham nezinaas visu,jop cilveeks,kaa buutne ir shausmiigi aprobezhota..Gan tieshaa gan paarnestaa noziimee,tas nozimee,ka vinji savaa lepnumaa buus iesaknjojushies un nemaz nepamaniis ka liidzaas vinjiem eskistee veel kaadas tautas happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Wunderkind
iesūtīt 14.03.2005 09:19
Raksts #47


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05



Nobalsoju par peedeejo, jo, nezinu kaapeec, bet man shkjiet, ka taadas vietas tieshaam vareetu buut...................... grin.gif getlost.gif huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_peljux_*
iesūtīt 25.07.2005 17:20
Raksts #48





Viesi




Es tam pilnīgi un galīgi ticu!!! smile.gif Cilvēks vienkārši nevar visu izzināt, izpētīt... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
serafa
iesūtīt 25.07.2005 17:24
Raksts #49


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.04.05
Kur: visur kur,tikai ne tur kur vajag...



nu varbuut taadaa vietaa kaa amazones dzhunglji ir kkas neatklaats,bet nekur citur nevar buut,ka kkas ir neatklaats!!!jo no kosmosa tachu var redzeet siikaako vietinju uz zemes un shaubos vai kkaadu salu vai-veel labaak-veel vienu stounhedzhu tie peetnieki buutu palaidushi garaam... silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 25.07.2005 21:50
Raksts #50


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Sasodīts,gribēju šeit ievietot lielu rakstu,bet pa to laiku man nobeidzās i-nets,un es pat nevarēju vieņu nokopēt. getlost.gif

Bet mans viedoklis:
Jūs dumji esat vai,satelīti redz visu Zemi,jaunu salu,kur nu vēl kontinentu,nav,un Punkts! getlost.gif
Vienīgās vēl neizpētītās vietas cilvēkam ir Visums un Okeānu dzīles!VIENĪGĀS,un tropu mežos dzīvo tikai pērtiķi,pat Sniega cilvķeu tur nevar būt!
Tūlīt Mya jau veidzos aptauju 'Vai Zeme ir apaļa?"!


Nav,nav,un vēlreiz,NAV! silent.gif


CITĀTS
Es kautkur lasīju, ka Ķīnā iespējams dzīvojot kautkādas neatklātas tautas. Pirms pārdesmit gadiem tur atrastas tādas kā piramīdas, kas pierāda, ka tādā zemē kā Ķīna ne viss ir atklats. It kā tur esot manīti cilvēki, tādi maza auguma, lielām galvām. Tie itkā varētu būt cilvēku - citplanētiešu pēcnācēji.

Tu laikam viņu lasīji TVnet'ā,jo vēl muļķīgāku,NEiespējamāku un stulbāku iespējamību neesmu dzirdējusi. silent.gif
CITĀTS
cilvēki, tādi maza auguma, lielām galvām.

Tādus cilvēkus sauc par LILIPUTIEM un vienkārši MAZIEM CILVĒKIEM.Turklāt lieola galva ir visiem cilvēkiem,kurus esmu redzējusi,un redzējusi cilvēkus es esmu. silent.gif
Citplanētiešu pēcnācēji - ha!Tikai nesaki man,ka TĀ ir patiesība!TAS saucās stulbums! getlost.gif

Šo rakstu rediģēja Aurelia: 25.07.2005 21:56
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kristy
iesūtīt 26.07.2005 08:47
Raksts #51


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.06.05
Kur: ... visur un nekur...



es ticu viskaut kam, taapeec man liekas, ka ir kaada neatklaata vieta/zeme!! taa vareetu buut, jo galu galaa neviens jaw newar buut pilniigi paarliecinaats.... whistling.gif jaa - man arii liekas, ka tie vareetu buut amazones dzhunglji!!!! rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Livillas
iesūtīt 26.07.2005 10:35
Raksts #52


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.07.05



Es neticu ka kaut kur visumā varētu būt kādas dzīvības formas jo mums tā jau paveicās ka mēs te atrodamies. Bet par Zemi tiešām varētu būt neatklāta vieta.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leldux
iesūtīt 15.08.2005 18:31
Raksts #53


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.04.05



Varbūt, ka ne gluži nezināma zeme, bet līdz šim neizpētīta vieta...nu , par to vai tā vieta varētu būt apdzīvota...grūti pateikt, grūti pateikt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Maxwels
iesūtīt 15.08.2005 19:11
Raksts #54


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



Nē, neticu, ka ir kāda neatklāta vieta, kur ir civilizācija. Pati vieta varbūt, bet bez civilizācijas, lai gan par pašu vietu es arī neticu, jo tad, manuprāt, Kosmosā uzstādītie satelīti to būtu atklājuši. Nemeklējam jau mēs vairs zemes, braukājot apkārt ar kuģiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Edgy
iesūtīt 15.08.2005 20:09
Raksts #55


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.04



Uz zemes šādas nezināmas vietas vienkārši nevar būt. Tā kā zemeslode visapkārt ir ar dažādiem satalītiem 'n other stuff, tad viss ir under control.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leldux
iesūtīt 15.08.2005 20:19
Raksts #56


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.04.05



CITĀTS(Edgy @ 15.08.2005 20:09)
Uz zemes šādas nezināmas vietas vienkārši nevar būt. Tā kā zemeslode visapkārt ir ar dažādiem satalītiem 'n other stuff, tad viss ir under control.
*


nuu...sateliits jau neizpeetiis vietu taa kaa cilveeks. Bet nu par to,ka vareetu buut kaada neatklaata zeme, nu ....taas tieshaam nevar ta buut, mazaak vai nemaz nepeetiita- tas gan
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
scell_x
iesūtīt 21.08.2005 10:42
Raksts #57


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.08.05
Kur: Cūkkārpas gaitenjos meklee Piivzu, lai "pateiktos" par "laipno" sagaidiishanu



Noteikti ir kādas salas, par kurām neviens nekā nezin, bet kā ar Sahāras neizpētīto daļu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
arbeth
iesūtīt 21.08.2005 11:26
Raksts #58


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.05
Kur: Rīga



Jā, es domāju, ka mūsu Zemīte nav tā vienīgā... grin.gif Varbūt kkur visumā ir vēlviena tāda Zeme, kur arī dzīvo tādi paši cilvēki kā mēs? laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 21.08.2005 12:34
Raksts #59


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Varbūt, ka ir... Antarktīdā. Tas ir vismazāk pētīts kontinents. Un kaut kādas dīvainas baumas bija paklīdušas, ka kaut kāda ASV lidmašīna kaut ko dīvainu pamanīja, bet tam visam nez kāpēc uzreiz uzlika slepenību, un oficiālā versija to noraidīja (lieki teikt, ka oficiālā versija nekam neder - tas kas redzams visa loga platībā, nevar būt sauleszaķītis).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 21.08.2005 23:49
Raksts #60


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(arbaleta @ 21.08.2005 12:26)
Jā, es domāju, ka mūsu Zemīte nav tā vienīgā... grin.gif Varbūt kkur visumā ir vēlviena tāda Zeme, kur arī dzīvo tādi paši cilvēki kā mēs?  laughing.gif
CITĀTS
Vai tu tici,ka uz mūsu zemeslodes ir vēl kāda vieta,zeme,kas nav atklāta un tā ir apdzīvota?


Diez vai kas neatklāts varētu būt vietā, kuras pārredzēšanu neapgrūtina nekādi šķēršļi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 20:09