Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> 666, kristieshi sorry ;)
antikriste
iesūtīt 15.06.2006 20:02
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.06.06
Kur: Riga



shis visrealakais skaitlis satanistiem unj metalistiem- 666. shaja skaitli zinatnieki nesen atrada lielu kludu. satana skaitlis naw 666 tas ir 616! blink_a.gif nesen anglija atzina, ka satanisti ir gatavi uz jebkuru skaitli, lai vienigi iebiedetu kristieshus. ka jus domajat kapec anglija cilveki ir tik ljoti ticigi? tur varbut ir saglabajis vel kads slepens satanistu kults? interesanti... bet ko gan lai zin ? manuprat satans ir vienigais realais tels,bet dievs tikai materija... zhel... bet kristieshi- jus esat stulbi ja jau gribat ticet kadam s****... katrs elpas vilciens var but versts uz satanu... ka raksta dazhos rakstos satans un dievs agrak bijushi draugi. tad vinji sastridejushies unj Satans izdomajis parversties par chusku un kardinat ievu uz nedarbiem. kristieshiem tagad ir jadzivo saskanja ar bibeli, bet isteniba bibele ir tikai necila gramatinja kura jau gadsimtiem ilgi mums visiem melo. Ljaudis! KERATIES PIE PRATA JA NEVELATIES IZMIRT! silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 7)
Romija
iesūtīt 15.06.2006 20:11
Raksts #2


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Par ko Tu šeit gribēji parunāt? Par 666 nozīmi? Par atklājumu (616), vai vienkārši noniecināt cilvēkus, kas ir izvēlējušies no tevis atšķirīgu pārliecību? Jebkurā gadījumā Tavs posts diskusiju neraisa. Uzskatu, ka ir pret foruma noteikumiem "nolikt" citas pārliecības cilvēkus tik klajā tekstā. Ja Tev ir pamatojums un argumenti, tad ir cita lieta, bet šādu negatīvu monologu nav vērts izvērst.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
antikriste
iesūtīt 15.06.2006 20:14
Raksts #3


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.06.06
Kur: Riga



par zimi 666 un par pashu nelabo... varbut tew pasham ir kadi uzskati... principa es pati esmu kristiete bet es cilvekiem velos pateikt to ka dieva naw unj vinji tic var teikt nekam... posta dzivi!!! gan sev gan apkartejiem... blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 15.06.2006 20:22
Raksts #4


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Tu esi kristiete un centies visus pārliecināt par pretējo? Tad zini, ka Taviem pūliņiem diez vai būs lieli panākumi, ja nepratīsi pat savu domu noformulēt tā, lai citi saprastu, kas ar to gribēts pateikt.

Es uzskatu, ka tā ir katra paša personīga lieta, kam viņš tic. Un nevienam citam nav tiesību pateikt, ka tāpēc viņš ir muļķis vai nepieskaitāms. Tu vari uzskatīt, ka Bībele ir nekam nederīgs papīra lapu apkopojums bez jēgas, bet tik pat labi cits var pateikt, ka tava pārliecība ir nepareiza.

Starp citu, es neesmu ne kristiete, ne sātaniste. Bet es cenšos cienīt citu viedokli, ja to prot normāli pasniegt un tas netiek uzspiests man.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
antikriste
iesūtīt 15.06.2006 20:24
Raksts #5


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.06.06
Kur: Riga



da ludzu! nepatik nelasi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 15.06.2006 20:25
Raksts #6


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Kā tad tie zinātnieki to noskaidroja? Noķēra t3h S44tanu un paprasīja?

Pilna pakaļa visur kur ar visādām slepenām un ne tik slepenām visādu mūdžu, tostarp, kristīgo, organizācijām.

CITĀTS(antikriste @ 15.06.2006 21:02) [snapback]655864[/snapback]
manuprat satans ir vienigais realais tels,bet dievs tikai materija...
Šito pilnīgi atsevišķi bija jānocitē. Matērija ir pavisam reāla padarīšana, tādējādi nesanāk, ka t3h S44tans būtu vienīgais reālais.


Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
antikriste
iesūtīt 15.06.2006 22:55
Raksts #7


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.06.06
Kur: Riga



xmm... zinatnieki principa satana skaitli izskaidro no kautkadiem karavadonjiem. 666 ir barga karavadonja dzimshanas datuma skaitlji jeb kautkas tamlidzigs.... xmm.... nu varbut es kludos... vel es zinu to ka citas vietas rakstits ka 666 ir zvera skaitlis... unj es ta jutu ka no jums es vairak njeko jautru neizspiedishu ne par satanismu ne par 666 wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 15.06.2006 23:01
Raksts #8


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Tavs raksts ir apvainojošs. Bez zinātniska pamata. Vienu versiju jau izdzēsu, bet Tu laikam nesaprati. Pavedieni jāveido saskaņā ar foruma noteikumiem.

Bez tam Tavi apgalvojumi

CITĀTS

ka raksta dazhos rakstos satans un dievs agrak bijushi draugi. tad vinji sastridejushies unj Satans izdomajis parversties par chusku un kardinat ievu uz nedarbiem.


nav pareizi. Ja vēlies pasaulei "atvērt acis" tad no sākuma vajag pašai pilnīgāk painteresēties par šo tēmu.

Pavediens slēgts, lai neizraisītu kārtējo naida kurināšanu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 13:06