Kurbijkurne forums

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi, pirms iesūti!

Lūgums neaizrauties ar jaunu pavedienu veidošanu pa labi un pa kreisi – par visiem sīkumiem, par ko tik vien varētu iedomāties. Ja vēlies aizsākt jaunu tematu, tad runā par jautājumu, kas tevi interesē, par ko tev ir, ko teikt, un kuru tu patiešām vēlies apspriest.

Katra jauna pavediena pirmajam rakstam ir jābūt vismaz 150 vārdu garam (šajā lūgumā kopā ir 76 vārdi). Pretējā gadījumā pavediens tiks dzēsts, neskatoties uz to, kādas atbildes būs iesūtītas.

> Jūsu 3 mīļākās vietas, par ko noripoja asaras vai uznāca smieklu lēkmes
šķirmice
iesūtīt 30.07.2007 19:45
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07



Tātad manas 3 mīļākās vietas:

1. Prinča atmiņas. Kā jau iepriekš minēju, tas bija tieši tas, ko paredzēju un uz ko cerēju. Tā kā Strups ir starp maniem mīļākajiem grāmatas varoņiem (es domāju, Alans Rikmans te arī ir pie vainas smile.gif), es biju gandarīta par to, ka viņš izrādījās labais un ka Harijs publiski reabilitēja viņa piemiņu.

2. Maksūras un Harija satikšanās Kraukļanagu koptelpā. Vispirms jau es smējos par Maksūras šoku, pirmkārt, ieraugot Hariju nepiemērotā vietā, otrkārt par to, ka viņš lieto Nepieļaujamo lāstu (Mokum - aizstāvot Maksūru pret nāvēža necienīgu izlēcienu), treškārt par to, ka viņš vispār ir spējīgs prasmīgi to nodemonstrēt. Un šito svētulību - Maksūra norāj Hariju un tulīt pati nāvēdim uzlaiž vienu treknu Valdum! Labais! smile.gif

3. Narcisas atriebība. Kad Harijs pakrīt pēc Avada Kedavra trieciena, Voldis saka, lai kāds pārbauda, vai šis ir beigts. Un ko Narcisa dara - pieliecas pie Harija, aizklāj priešā matus, un pajautā, kas noticis ar Drako, un, saņemot pozitīvu atbildi, pasaka Voldim, ka Harijs ir beigts! Vienkārši super vieta! Man Drako māte savā ziņā vienmēr ir patikusi, jo viņai vissvarīgāk par visām Nāvēžu padarīšanām, bija ģimene un dēls. Es no tiesas ticēju un cerēju, ka viņa sevi vēl parādīs, un man par to prieks smile.gif

Un kas vislabāk patika jums?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Memoria
iesūtīt 30.07.2007 20:15
Raksts #2


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.02.04
Kur: Tur kur tu vismazāk to gaidi



Lai arī, kā man nepatiktu atkārtoties, bet pirmā vieta jādala ar Tevi laughing.gif

1. Severusa atmiņas. Jā, ne viena vien asariņa noritēja. Galu galā, mans mīļākais grāmatas varonis. Un par cik neesmu fanfiku mīļotāja un nelasu arī pārāk daudz diskusijas, tas, ka viņi ar Liliju bija labākie draugi bija TĀDS surprise! Un, protams, tas moments, kad Dumis prasa par to stirnu: "pēc visiem šiem gadiem?" un Sevijs atbild "Vienmēr". Skaisti.

2. Ministrijas izrēķināšanās ar ermm.. draņķasiņiem, Voldemorts pārņem varu. Man patīk nereāli momenti un k-ko tādu es nebūtu varējusi iedomāties! Forši, ko tur teikt?

3. Malfoju ģimene ar happy end. Aiziet un.. viss laimīgi beidzas! Prieks par viņiem, galu galā, Drako arī ir fantastisks tēls. Un es tiešām necerēju, ka vairāk par vienu cilvēku no šīs ģimenes izdzīvos/paliks ārpus Azkabanas. Lai arī man bija idejas par Narcisu&Seviju, šis nobeigums ir tuvu ideālam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
arturchix
iesūtīt 30.07.2007 20:16
Raksts #3


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.05



Mana viennozīmīgi mīļāka vieta grāmatā - Harijs tikko izlīdis no Paslēpņa, nošokē Voldiju un pārējos un saka: "Neviens neiejaucieties, viņš ir mans, tā tam ir jābūt." Super! grin.gif

Man ļoti patika arī scēna ar Narcisas nodevību un ielaušanās Gringotu namā. Protams, arī Strupa atmiņas...Es tikai piebildīšu, ka vienīgā vieta, kad man vairāk vai mazāk pār muguru noskrēja šerpuļi, bija moments, kad Flēras un Bila kāzās ieradās Kingslija Aizstāvis, paziņojot, ka ministrija ir kritusi, Skrimžūrs ir miris un viņi nāk.

Šo rakstu rediģēja arturchix: 30.07.2007 20:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laupītājmeitēns ...
iesūtīt 30.07.2007 21:08
Raksts #4


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Šausmīgi daudzas vietas bija vienkārši ģeniālas, izcilas utt.. Tā pat kā daudzas bija tādas, kuru laikā gribētos triekt grāmatu pret sienu [ un vienā reizē tas arī tika izdarīts, sienas vietā gan traumējot tikai gultu].

1] Aina mežā, kur Harijs dodas pie Voldemorta un viņam līdzās ir Remuss, Lilija, Džeims un Siriuss, jeb drīzāk to "ēnas".. Skaisti, skumji un sāpīgi..
2] Strupa pēdējie mirkļi un viņa atmiņas.. Un mīlot palasīt diskusijas, nez kāpēc nemaz nelikās pārsteigums.. Noderīgi, vajadzīgi.. Un tik labi apzināties, ka viņš tomēr bija Dumidora pusē.. Lai arī riebīgs, bet tomēr varonis..
2.5] Remusa ierašanās ar ziņu, ka viņam ir dēls.. Tedijs!!! happy.gif Nu kāpēc tam tā vajadzēja beigties.. [un manis pēc Džo varēja atstāt mirušu to, ko bija plānojusi sākumā.. grrrr]
3] Godrika gravā-kapsētā un pie mājas drupām.. Mollijas vārdu pārmaiņa ar Bellatrisi.. un vēl daudzas citas vietas, kas tagad uz sitienu nenāk prātā..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
***Dancing_Queen...
iesūtīt 30.07.2007 21:52
Raksts #5


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.06.04
Kur: ŪBERĪGO ciemā. :D



Man tiešām bija ļooooti daudz vietas, kas man tiešām patika, bet ja nu jāizvēlās, tad:

1. Noteikti jābūt Strupa atmiņām. Gandrīz apraudājos. Izcila vieta.
2. Nu šo vietu nevaru neielikt => kā Vīzlija kundze uzkliedza Bellatrisei. Vnk visu laiku labākais teikums grāmatā, kādu esmu lasījusi. grin.gif
3. Šajā vietā ar gandrīz apraudājos. Šo fragmentu arī tulkoju, kur Harijs stāv pie savu vecāku kapa un vēlas būt kopā ar viņiem zem zemes. Nezinu, kāpēc, bet viss tas teksts tajā vietā, ļoti aizkustinošs. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
terapsina
iesūtīt 30.07.2007 22:34
Raksts #6


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.07
Kur: Cīnās par maģisko radību līdzvērtības tiesībām...



Nu redzu, ka visi rakstītāji šeit ir jau gandrīz seniori, bet ceru mani netiesāsit par to, ka esmu jauniņā rolleyes_a.gif silent.gif
Nu tad ķeramies pie lietas.

1) Negribu jau rakstīt to kas jau stāstīts, bet arī man vislabākā (jeb visskumjākā) likās vieta ar Strupa atmiņām, it īpaši tā vieta kur viņš raud Siriusa istabā lasot Lilijas vēstuli (vienkārši skumji).

2) Tad man jāatzīst man drausmīgi patika tas, kā Narcisa noliecās pār Hariju un uzzinot atbildi uz jautājumu meloja, ka viņš ir miris! Tam ideāls noslēgums vienkārši bija kad Lūcijs ar Narcisu Cūkkārpā meklē Malfoju nemaz nemēģinot cīnīties.

3) Mana trešā mīļākā vieta, gan ir savādāka. Patika tas kā tika aprakstīts Mokšķa stāsts par to kā Reguluss apmainīja medaljonus. Manuprāt otra skumjākā vieta pēc Strupa atmiņām. Regulusam acīmredzot Mokšķis tiešām nozīmēja daudz.

4) Un tad vēl divi īsie mirkļi, kas lika gandrīz smieties, bija tas kur Rons pēc tam kad Harijs nolādē nāvēdi, kas gandrīz nogalināja Drako ejot garām zem apmetņa iegāž Malfojam pa degunu.
Un otra īsā smieklīgā vieta bija, kur nespēdams savaldīties pēc Hermiones aizrādījuma Rons Rozei pasaka "Tikai nekļūsti pārāk draudzīga ar viņu Rozīt, vectēvs Vīzlijs nekad nepiedotu, ja tu apprecētu Tīrasini."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Daniels_Redclifs
iesūtīt 30.07.2007 22:43
Raksts #7


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.05
Kur: Viduszeme



nu saaksim ar kko bik savaadaaku

1) pavisam noteikti tas briidis, kad harijs izlien no paslēņa un izdara mokum laastu uz to losi un pasaka:"Taa tev nevajadzeeja dariit!" wink.gif
2)tas briidis, kad noplanee lejaa sķirmice, itkaa vinja saddzina, bet paraadaas Grifidora zobens un nevils nošnāpj Nagīnī galvu wink.gif (gribeetu redzeet seju tam goblinam, kas aiztinaas ar to zobenu laughing.gif )
3) pavisam noteikti briidis, kad Harijs paraadaas uz skatuve sun psaka vinsh ir mans, neviens vinju neaiztiekat un skaidrojot Voldijam kas un kaa, vinsh vinju nosauc par idiotu or stulbeni grin.gif n' of course Albusa teikums:"..protams, ka shis viss notiek tavaa galvaa Harij, tikai kaapeec, lai taa nebuutu iisteniiba?"
nu vnk w00t.gif

Šo rakstu rediģēja Daniels_Redclifs: 30.07.2007 23:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Siri
iesūtīt 31.07.2007 00:59
Raksts #8


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



1. Prinča atmiņas... mana mīļākā nodaļa visā grāmatā. happy.gif

2. The Forest Again/King's Cross. Harija ceļš pie Voldemorta sev tuvu cilvēku pavadībā... apraudājos. Un King's Cross - tāpēc, ka es biju 100% pārliecināta, ka Harijs mirs, un te es pamazām uzzinu ka tā nav. Nevarēju pārstāt smaidīt. grin.gif Kā arī Harija un Dumidora saruna... classic.

3. "NOT MY DAUGHTER, YOU B!" Tik atbilstoši. Mollija rullē. Piekrītu arī Daniela_Redclifa minētajam "kad harijs izlien no paslēņa un izdara mokum laastu uz to losi un pasaka:"Taa tev nevajadzeeja dariit!". Jutu tik lielu gandarījumu, pat pārāk lielu... Dark Magic is serious bussiness. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
voldy
iesūtīt 31.07.2007 13:07
Raksts #9


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.05
Kur: Riga



3 smieklīgākie momenti
1)Kad Kreachers atved Mahorku un saak vinjam sist ar panu un saka -Maybe just one more , for luck Master?°
2)Atkal Kreachers grāmatas beigās kad viņš skrien iekšā lielajā zālē un saka savu tekstu.
3)Rona joks par Voldemortu beigās

3 bēdīgākie momenti
1)Noteikti Dobija nāve. Tā aizkustināja viss vairāk! Viss kā tas notika un bēres.
2)Kad Harijs iet mežā pie Voldemorta. Es visu laiku domāju wth! tas nevar notikt! Izlasiju pēdējo rindiņu nodaļā un bija tāda stulba sajūta.
3)Freds. omg. Pirms grāmatas domāju ka noteikti visi Vīzliji neizdzīvos, jo tas būtu pārāk laimīgi, ka visa gimene kas tā cīnas pret Voldemortu izdzīvotu. Bet tāpat bija zināms šoks, kad tas notika.

3 OMG momenti.
1)Kingslija aiztāvis paziņojot par Ministrijas krišanu. Pilnībā nācās pārlasīt to rindiņu vairākas reizes lai apjaustu kas notiek.
2)Kad Lunas tēvs pateica pirmo reizi par Deathly Hollows. Bija taads "TAS tač ir grāmatas nosaukums. Nu tik būs!!
3)Ginijas skūpsts Harijam viņa dzimšanas dienā. Kaut arī bija mazāk nekā pirms grāmatas biju domājis (domaju noteikti būs sex rolleyes_a.gif ) bet tomēr skūpsts bija labi aprakstīts.

Šo rakstu rediģēja voldy: 31.07.2007 13:08
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 31.07.2007 17:09
Raksts #10


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Labākais hroniskajā secībā, lūdzu:
  • Potterwatch pārraide - vecie, labie jokdari atkal tikuši pie šprices. Var bezmaz vai kā Harijs teikt - o jā, atkal var pasmieties.
  • Strupa atmiņu beigu daļa ( kaut arī sākums interesants ) - par to, kā viņš saņem visus norādījumus no Dumidora, kurš vēsajā nemaz nestreso par gaidāmo miršanu.
  • Mirušo atsaukšana. Šķita visemocionālākā vieta grāmatā, kad Harijs, apradis ar domu par savu nāvi, atsauc savus tuvākos cilvēkus, lai tie būtu viņam blakus šajā brīdī. Tas, kā apraksta pēc kārtas pa vienam katru atsaukto... un saruna - "Tas sāp? Nāā, nieki vien."

Protams, bija jau daudz citu foršu vietu vai vienkārši uuber teikumu, bet tie tik ļoti nesaistīja. Vienalga arī par Dobiju, jo tas tēls man ne vella nepatika. Ā, bet bēres viņam arī bija diezgan stilīgas sataisītas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Oriole
iesūtīt 31.07.2007 21:49
Raksts #11


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.04
Kur: Rīga



Pirmkārt, jāatzīst, ka šī ir pirmā grāmata no HP sērijas, kad es tik sirsnīgi noraudājos... Sākot ar aizkustinošo Harija gājienu pa mežu pie Voldemorta kopā ar Siriusu un vecākiem. Tad, kad nodaļa beidzās ar Harija 'nāvi' - nevarēju saņemties un lasīt tālāk. Būtībā viss grāmatas nobeigums vienās asarās pagāja.

Ar smiekliem tā pašvakāk, vairāk gan bija tādi pārsteiguma momenti, kad elpa aizrāvās. Piemēram, kad Mrs.Weasley beidzot pateica Belatrixai to, ko mēs visi domājām smile.gif Bet man būtībā nav tik svarīgi smieklīgie brīži - galvenais, lai kopējais stāsta plūdums ir aizraujošs.

Tātad, trīs spilgtākās vietas iekš Deathly Hallows:
1) Harija gājiens pretī nāvei kopā ar vecākiem un Sīriusu;
2) Harija/Voldemorta pēdējā cīņa;
3) Albus Severus aina no epiloga, kur tiek atklāts, ka viņš ir "named for two headmasters of Hogwarts", no kuriem viens ir visdrosmīgākais cilvēks, kādu Harijs ir pazinis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Putnubiedēklis
iesūtīt 01.08.2007 09:15
Raksts #12


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03



nenoteiktā secībā

* izšķirošā cīņa. Kā Harijs ņirgājās par Voldi, vislabāk patika, kā viņš viņu visu laiku sauca uzvārdā w00t.gif un sauca par idiotu. Tāda pārliecība par sevi bija Harijam, ka Voldis bija vienkārši uz mutes.

* Nevils - kā viņš bija pārvērties. Pieredzējis, bezbailīgs, līderis. Un ļoti aizkustinoši bija, kā viņš vāca līķus. Un protams, arī aina ar vecmāmiņu grin.gif

* Strupa atmiņas. Bez komentāriem, liekas pārējie jau visu pateica.

* ak jā, un protams arī Persija un Mollijas izteicieni kaujas laikā grin.gif

Šo rakstu rediģēja Putnubiedēklis: 01.08.2007 09:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 01.08.2007 16:00
Raksts #13


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



Tikai trīs? crying.gif
  • Remusa Vilksona ziņa par dēlu. Man vienmēr ir patikušas gan filmās, gan grāmatās, utt. vietas, kur paziņo par grūtniecību. Un ja runa iet par kādu no laupītājiem (iemesls kāpēc man bieži vien ļoooti patika Lilijas un Džeimsa fanfiki), kas paziņo, ka viņeim būs mazulis...tas ir vnk neizsākāmi jauki! smile.gif Te vēl var pieskaitīt vietu kur Remuss ar Hariju sakasās par to, ka viņš pamet mazuli. Un to vietu, kur Harijs uzzina, ka tā tomēr nav. Skaisti. Žēl ka ne līdz galam.. crying.gif
  • Ainas kaujas laukā, kur visi saprot un beidzot redz, kāds Harijs Poters ir varonis. Tur, kur viņš slepus guļot kā līķis, pazūd, un visi to pamana, un kad viņš nomet paslēpni...vnk perfekti! Un pēc tam tas "viņš ir mans". Runāja kā īsts smartwizard, ritīgs Dumidora pēctecis. Nu tāds superhero ir izaudzis mūsu mazais Harijs Poters smartass.gif
  • Godrika gravas kapi. Mani aizkustināja šo kapu meklēšana. Tieši to patiesībā, ja tā paskatos atpakaļ, gaidīju visvairāk no 7 grāmatas. Vismaz tā bija viena no lietām ko ļooti gaidīju. Varbūt tāpēc, ka vēl kaut kas no Lilijas un Džeimsa tas būtu, nezinu. Nevarēju sagaidīt, kad viņi līdz turienei beigās nokļūs. Nedomāju, ka tik vēlu. Un izrādās...ir Ziemassvētki, tas ir pie mazas baznīciņas, kapsētā, kur ir tik daudz burvju. Un kad beidzot, beidzot Hermione atrada īstās kapa kopiņas un pateica "te tās ir", un Harijs saprata, ka beidzot iet runa par to... Sirdiplosoši. mellow.gif


Šo rakstu rediģēja Fijusska: 01.08.2007 16:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 02.08.2007 20:52
Raksts #14


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



Varu tikai un vienīgi piekrist Fijusskai, ka par maz iespēju izteikties, jo grāmatā bija vairāk kā 3 labas un interesantas vietas.

1.Smieklīgākās:
- Mošķa un Flečera saruna ar pannas palīdzību.
- Harija saruna ar Maksūru par nepieļaujamajiem lāstiem.
- Poterwatch
2. Aizkustinošākās:
- Dobija nāve un tas kā rīkojas Harijs
- Gājiens pa mežu tuvinieku pavadībā
- Dūdija atzinums, ka Harijs nav "waste of space"
3. visādi citādi interesantākās:
- Pēdējā kauja
- Nevils (izaudzis un nobriedis) ceļā uz vajadzību istabu.
- Strupa atmiņas

4. visķrobīgākā sajāuta:
- strupa tizlā nāve - es jau domāju, ka viņš tiks pieķerts nodevībā.
-strupa tizlā nāve - es jau domāju, ka viņš tiks pieķerts nodevībā.
-strupa tizlā nāve - es jau domāju, ka viņš tiks pieķerts nodevībā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gremlins
iesūtīt 04.08.2007 18:31
Raksts #15


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.08.06
Kur: Valmiera



1. Hedvigas nāve- bija tā, ka nācās pāris reizes pārlasīt pirms noticēju. Sākotnēji Hedvigas nāve likās pilnīgi bezjēdzīga, bet nu laikam, tiešām tā bija nepieciešama, lai parādītu, ka Harijam nu jāatvadās no bērnības. Lai nu kā, šī vieta patiešām aizkustināja līdz asarām.


2. Persija ierašanās uz kauju Cūkkārpā. Persija izvelšanās pa eju bija izcili smieklīga un jauka aina.

3. Rona un Hermiones skūpsts un Harija teiktais "Is this the moment?" un "OI. There's war going on here!" Manuprāt viena no smieklīgākajām vietām grāmatā.

Šo rakstu rediģēja gremlins: 04.08.2007 18:33
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nenuil
iesūtīt 05.08.2007 18:50
Raksts #16


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.01.06
Kur: šodien zeme iztiks bez mums
Novembra mākslinieks 2009



vislabāk man patika aizkustinošās vietās.

1. strupa atmiņas, jo tās daudz ko paskaidroja un pastāstīja par liliju.

2. freda nāve, jo tur es gandrīz sāku raudāt (neraudāju, lai mani ģimene liktu mierā. ;D)

3. tā vieta, kad visi saradās uz kauju cūkkārpā. kā notika gatavošanās kaujai un cūkkārpas aizsardzībai. visi (nu, gandrīz ;D) tā pašaizliedzīgi bija gatavi cīnīties, neiedomājoties, ka varētu vnk poteru izmest ārā un atdot voldijam. persija un citu jau skolu pabeigušo ierašanās arī bija baigi feina.

vispār jau patika daudz vietu, tagad jau arī grūti atcerēties katru un vēl sadalīt, kuras patika, piemēram, kad remuss paziņoja par dēlu, pati kauja un mollijas lamāšanās, freda un džordža (un lī) ākstīšanās, harija došanās pretī nāvei, mokšķa stāsts un viņa pārmaiņas, utt.

Šo rakstu rediģēja Nenuil: 05.08.2007 18:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Timmy
iesūtīt 06.08.2007 10:26
Raksts #17


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.07



1. Harija un Dumidora saruna "Kingskrosā".
2. Dobija nāve - bet ne tādēļ, ka skumji. Necietu Dobiju kopš paša sākuma.
3. Stāsts par Regulusu un medaljonu.

4. Freda un Džordža "ear-related humour".
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķurēgs
iesūtīt 06.08.2007 13:22
Raksts #18


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.05



1. Kā jau vairumam - man patika Strupa atmiņas. Tagad vairs nevaru nevienu fanfiku lasīt - pat tie, kas man kādreiz ir arī patikuši. Trūks kaut kas. Turklāt tas daudz ko izskaidroja - it sevišķi nepatiku pret Hariju. Interesanti tagad pārlasīt pirmās grāmatas - tik daudz kas zināms!

2.Voldemorta vārdi pirms Harija nonāvēšanas. Tā neticīgi un mierīgi - "The boy, who lived". Un Dumidora un Harija tikšanās Kingskrosas stacijā.

3. Nevila drosme, nocērtot galvu Nagini un Vīzlija kundzes nepārspējamā lamāšanās (NOT MY DAUGHTER YOU ````!) un duelēšanās prasme.

Gribētos pieminēt vēl ļoti daudz, piemēram, Mošķis, kas iebelž Mahorkam ar pannu un jautā - "Another time master? For luck?", Hermiones dusmas uz Ronu, Siriusa istabas iekārtojums, Dumidora pagātne un Voldemorta zižļa meklējumi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
SilverDove
iesūtīt 06.08.2007 17:46
Raksts #19


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.10.04
Kur: In my little corner of the world



Manuprāt, visa grāmata bija pārpildīta ar labām vietām, taču ja jāizvēlas 3, tad nu:

1. Tā kā Strups jau kopš pirmās grāmatas ir mans mīļākais varonis man dikti patīk ainas ar viņu. Īpaši nodaļa Prince Tale un tas, ko beigās Harijs teica savam dēlam Albusam Severusam, ka Strups esot bijis drosmīgākais cilvēks kādu viņš pazinis. happy.gif

2. Pēdējā kaujas aina Harijs pret Voldemortu. Patika tas, ka viņš to sāka saukt par Ridlu, nevis vairs par Voldemortu. Drosminieks. grin.gif

3. Mirušo atdzīvināšana. Tajā nodaļā, kad no jauna parādījās Siriuss, Džeimss, Lilija un Vilksons, es nobirdināju pāris asaras. crying.gif

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Blackberry.
iesūtīt 07.08.2007 18:40
Raksts #20


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.07.07
Kur: Nav Atrodama.



Jāatzīst, ka grāmatā bija daudz vairāk nekā trīs mīļas, skumjas, jautras, dīvainas vai vienkārši labas vietas. Bet ja ir jāizvēlas tikai trīs, tad tās droši vien ir šīs:

* Vīzlija Kundzes teikums Bellatriksai: " Ne jau manu meitu, Tu k***!!!'' grin.gif vienkāši fenomenāli on oriģināli. Pārlasīju vairākas reizes to rindkopu, lai pārliecinātos, ka to tik tiešām pateica. Apbrīnojama meitas aizstāvēšana. happy.gif

* Freda Nāve. Mans mīļākais varonis un miris. Pat nobirdināju asaru. crying.gif Bet vēl skumjāk bija lasīt un pat iedomāties to vietu, kur bija aprakstīts, kā visi vīzliji sēdēja ap Freda līķi. Pat mazliet mokoši. sad.gif

* Nevils. Man jau no paša hāpē sākuma likās, ka viņu J.K.R. tādu neatstās. Tā arī bija. Izaudzis par īstu līderi, ne miņas no tā mazā, kautrīgā, nožēlojamā puišeļa. Tik tiešām liels prieks. (Varu derēt, mazo meitenīšu jaunais elks.) happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 05:48