Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Iesaku filmu...

Uzrādi oriģinālo nosaukumu un iznākšanas gadu, kad iesaki kādu filmu!

 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
> [!] Par spoileriem un īsajām atbildēm [!]
aFēra
iesūtīt 25.12.2006 14:12
Raksts #1


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Fāze 1 - SPOILERI
-~-~-



Tā, nu jau daudziem forumiešiem ir sasāpējis - cilvēki neprot likt spoiler tagus. Nebojāsim citiem prieku skatīties filmas vai seriālus nezinot, kas notiks turpmāk!

Kad izmantot?
Brīžiem ir vēlēšanās pārrunāt to, kas noticis attiecīgajā filmā/seriālā.

Teiksim -- OMG, DŽENIFERA ANISTONE FILMAS 31. MINŪTĒ NOMIRST!

Wrong.

Nu, lūk. Un ja nu kāds tikai taisās skatīties šo filmu? Nebojāsim citiem prieku to pašiem izzināt.


Kā to izdarīt?
Vienkārši! Izmantojot tagus:
[*spoiler] Tavs teksts [*/spoiler]
Izņemot zvaigznītes vajadzētu rasties šādam tekstam:
[spoiler] Tavs teksts [/spoiler]

Nu i priekš kam to darīt?
Cilvēks, kurš nav redzējis filmu/seriālu, spoileru ieraudzīs tikai pārvelkot ar peles kursoru pāri baltajai vietai. Un ja ieraudzīs, nu i pats vainīgs.



Fāze 2 - ĪSĀS ATBILDES
-~-~-



Bieži vien atbildes teksti dažādos pavedienos par filmām ir Jē, es esmu redzējusi/-is vai Jā, man šī filma patika.

Wrong.

Foruma noteikumos šādas atbildes tiek definētas kā SPAMs. Atcerēsimies, ka foruma noteikumi ir spēkā visā forumā! Tāpēc atbildēsim ar saturīgiem, kritizējošiem komentāriem, kurā jūs izsakat vērtējumu... nu, skolā esam mācījušies kā recenzijas jāraksta. Ja neesam, tad droši var palūgt mammai, tētim, māsai, brālim kā tas jādara. Ja tiešām neviens neprot paskaidrot, tad droši varat uzdot šādu jautājumu kādam no moderatoriem!



Fāze 3 - KOPSAVILKUMS
-~-~-



Šie abi punkti IR jāievēro, tiem, kas atkārtoti būs pieļāvuši kļūdas, var bez brīdinājuma tikt ielikti procenti.
Un, nē, šie noteikumi nav izgudroti, lai moderātoriņi varētu papriecāties liekot procentiņus! Vienkārši centīsimies padarīt uzturēšanos šeit patīkamu kopīgi.

VienVārdSakot - veiksmi!

aFēra & Kurbijkurnes vadība
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 13:35