Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pīķa dāma
betty
iesūtīt 25.01.2006 17:53
Raksts #1


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.04
Kur: stūris, tāds smuks un glīts. un vispār, neaiztiekams.
Gaismas fotogrāfs



Runāsim par viņu haha.
Kas jums saistībā ar jamo tantiņu ir atgadijies? biggrin.gif

personīgi man nekas.. un es pat neticu, ka viņa ir kaut gan neesmu mēģinājusi winju sasaukt. pff. kāds ir mēģinājis?
un ja ir palicis dzīvs varētu dot padomu kā izsaukšanas gadijumā no viņas atkratīties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Hermija
iesūtīt 14.02.2006 21:35
Raksts #21


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.04
Kur: Kaut kur starp trijām pasaulēm...



Es nezinu, es esmu vairākkārt mēģinājusi, bet nekas nav sanācis...

Protams, ka draudzenes ir stāstījušas par to, kā viņām tas esot izdevies un kā viņām Pīķa dāma iecirtusi asiņainu pļauku, bet nekas nav pierādījies...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
foks
iesūtīt 14.02.2006 21:57
Raksts #22


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.06.05
Kur: Nezinu. Zinu tikai to ka man ir amnēzija



Mes ar draudzeni esam saukussas pat ar sveceem kaartiim nekaa pat nekaa divaina.
Un es vel smejos jo taa man izdevaass nobiedeet draudzeni un arii vinna sauca es biju klat un nobiedeeju vinnu (vakar)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rain
iesūtīt 17.02.2006 10:05
Raksts #23


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.02.06



Es arī esmu tiešām daudz par viņu dzirdējusi un domāju, ka daudzi no tiem stāstiņiem ir izdomāti, lai tikai butu kaut kas bailīgs ko pastāstīt ( piemērs: "Divas meitenītes slimnīcā runāja par Pīķa dāmu un no rīta viņas tika atrastas, sagrieztas sīkos gabaliņos!". Tas piedevām ir man pašai kā dzīvai stāstīts) .
Daudzos citos gadījumos cilvēks, viņu izsaucot, noteikti iespaidojis sevi, ka kaut kas notiks, tas būs kaut kas šausmīgs un tad viņam arī uztraukumā un bailēs licies, ka kaut ko redz.
Es nekādā ziņā nenoliedzu to, ka pīķene patiešām pastāv. Daudzi gadījumi, kad viņa parādījusies noteikti ir patiesi.
Kā īsti radies mīts par Viņu? Nu, vecās pilīs jau spokojas melnās dāmas. Domāju, ka tādu izsaucot, viņa arī atnāk, un tā tad arī ir mūsu Pīķa dāma. Citu ideju pagaidām par to nav.
Jā, starp citu, gribētu viņu izsaukt, tikai vienai bail, un arī kompāniju, kas būtu uz mieru to darīt, savākt noteikti nevarētu. Turklāt, papriekšu noteikti būtu arī jānoskaidro, kā atkal tikt no viņas vaļā.
Domāju, ka cilvēkam, kuram radusies problēma ar pīķeni, vajadzētu iet vai nu pie kāda dziednieka, vai uz baznīcu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anhela
iesūtīt 17.02.2006 10:08
Raksts #24


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.02.06
Kur: En la casa de Lorena Rojas...



Esmu vairākas reizes un viskautkādos veidos mēģinājuši izsaukt viņu,bet tā arī nekas nav sanācis. ermm.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
negative
iesūtīt 17.02.2006 17:12
Raksts #25


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.02.06
Kur: merkurs



Es pati neesmu saukusi,bet ap muusu skolu tinaas kipa ''legenda'',ka cik tur gadus atpakal viena meicha skolas pagrabaa gribeejusi izsaukt piikja daamu.Izsauca un...vina kipa atnaaca,gribeeja noznaugt to meiteni,bet taa meitene kaut kaa izluudzaas un vina tika sveikaa ar lielu piikji uz muguras...Piikja daama esot piekodinaajusi,lai pagrabaa neviens vairs neejot,ja kaads ienaaks,tad skola nozudiis kopaa ar visiem skoleeniem un uchukiem.Un taa arii sho pagrabu aizsleedza ciet,meitenei peec katras stundas pie sola meetaajaas piikja kaarts.Pagrabs joprojaam ir ciet un netiek taisiits valjaa.Bet kas zina... whistling.gif Sito mums staastiija ucene.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
irbīte.
iesūtīt 17.02.2006 23:40
Raksts #26


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.06
Kur: alone.



Nu jā... pati neesmu saukusi, bet nav tā ka neticētu vai ticētu.. Vienkārši negribu ar tādām lietiņām riskēt. Ja nu tomēr ir..? Tad gan...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
invisible_conch
iesūtīt 22.04.2006 16:04
Raksts #27


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.04.06
Kur: starp pirmo un tresho akmeni



saukusi neesmu...laikam pārāk bailīga,bet tomer negribu riskēt....ja nu tāda dāmīte tiešām pastāv?šaubos vai viņa atnāks un sacienās ar cepumiem....īstenībā bija tāda reize,un kompānija sīču,kas gribēja šamo kundzīti izsaukt....katrā gadijumā,no gribēšanas ar viņiem nekas nenotika....
Bet vispār negribās ar visiem gariem,bezjēgā pīties....Nekas labs,jau tik un tā nenotiks,ja šamo pasauks...
Es neapšaubu viņas eksistenci,un pat,ja viņas nav,es negribu pārbaudīt,vai tiešām šāda Pīķa Dāma pastāv,ko viņa darā u.t.t.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shocked mouse
iesūtīt 22.04.2006 16:57
Raksts #28


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



brrr...neesmu saukusi un i netaisos! silent.gif mani visi tei staatsinji tomeer kautka abissk biedee...Un neveelos sev sabendeet visu dziivi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flare
iesūtīt 22.04.2006 20:14
Raksts #29


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.11.05
Kur: LV ♥



Atceros ka otrajā un pirmajā klasē visi par viņu stāstīja šausmu stāstus grin.gif Bet tagad man vēl viena meitene joprojām mēģina ieskaidrot ka viņa patiešām tāda ir. Pati izsaukusi neesmu, un godīgi sakot arī nemaz negribētu. Īsti nevaru pateikt, vai ticu vai nē.. Nu ne šis ne tas..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 10.05.2006 14:14
Raksts #30


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Nē, saukusi neesmu. Un netaisos. Neesmu jau traka. pinch.gif Jo domāju, ka Pīķa dāma pastāv un netaisos iekulties nepatikšanās, ja tiešām izdotos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
xbloodyangelx
iesūtīt 10.05.2006 18:58
Raksts #31


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.05
Kur: he he tew aiz muguras! :)



esmu saukusi un nekas nenotika smile.gif) hi hi man liekas, tas ir tikai izdomaajums tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nenuil
iesūtīt 11.05.2006 16:03
Raksts #32


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.01.06
Kur: šodien zeme iztiks bez mums
Novembra mākslinieks 2009



neesu saukusi - nav bijusi izdevība. un pat ja būtu, diez vai to darītu. esmu pārāk bailīga un ticu, ka kkādi gari jau ir. negribu izsaukt naidīgi noskaņotu. bet diez vai man izdotos visp kko izsaukt, kur nu vēl Pīķa dāmu. un ja izsauktu, nedabūtu vēl prom. ar šitādām lietām jābūt uzmanīgam, jāsagatavojas visam, jābūt gatavam un jāzina kā Pīķa dāmu var atkal dabūt prom.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemriona
iesūtīt 11.06.2006 21:13
Raksts #33


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.05
Kur: Vecajās šūpolēs.



Nu, anhel, es tavā vietā negribētu zināt. unsure_a.gif

Bet par to pīķa dāmu... Saukusi neesmu un arī netaisos. Pārāk daudz stāstus esmu atklausījusies un pārāk daudz mani līdzcilvēki ir pieredzējuši, lai es kaut ko tādu mēģinātu.
Kā piemēru varu minēt savu klasesbiedreni. Tolaik bijām sastrīdējušas un sagdījās, ka mani viņa neielūdza uz savu dzimšanas dienu. Un labi ka tā...
Tovakar viņas visas sagribēja izsaukt kādu mošķi. Viss beidzās ar to, ka viņām parādījās zaļais rūķītis vai kas tamlīdzīgs. Bija dīvainas ēnas aizdurvē. Skanēja dīvaini trokšņi. Bija dzirdami soļi, kad neviena cita nebija mājās.
Vienvārdsakot ēnas gan pazuda, taču pārējais palika. Piedevām tiem spokiem, kas jau no aizlaikiem bijuši manas draudzenes mājās klāt nākuši arī šie ķēmi.
Atzīstos, šim stāstam sakars ir vien ar visiem mošķiem kopumā, taču šā vai tā palika neomulīgi klausoties, kā viņas visas stāsta man par saviem murgiem.

Vēl cits atgadījums bijis ar manu māsīcu laukos. Savākušies vesels bariņš un saukuši to veceni. Durvis aizcirtušās, logi arī. Sveces, kuras viņi bija iedeguši, nodzisušas un vienā istabas stūrī parādījusies melna ēna. Visu klieguši un pārbijušo skrējuši ārā pa durvīm. Sākumā nevarējuši attaisīt un beigu beigās tomēr kaut kā izkūlušies ārā. Neko daudz par šo atgadījumu nezinu... Māsīcai nepatika par to runāt.

Ir jau bijuši vēl ļoti daudzi atgadījumi, taču mans spriedums peč tiem visiem ir bijis viens - nu netaisos es neko tādu saukt. Man ir labi arī tāpat. Ticu es viņai un ticu tiem citiem mošķiem, taču negribas man sagandēt savu dzīvi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anhela
iesūtīt 11.06.2006 21:22
Raksts #34


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.02.06
Kur: En la casa de Lorena Rojas...



es esmu viskautkādos veidos mēģinājusi izsaukt, bet nekad nekas nesanāk! bet tik un tā, satraukums jau bija! vienreiz mēs laukos, pagrabā gribējām ar draugiem izsaukt balto rūķīti! pēc tam skatamies - kaut kas balts nāk uz mūsu pusi! mēs bļaudami izskrienam laukā no pagraba un ieraugam, ka tas ir tikai baltais suns Čapis... laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Spītniece
iesūtīt 24.06.2006 20:15
Raksts #35


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.06.06



Pastāv un kā vēl pastāv, to tās dāmas ir jāuzmanās, viņa var uzsūtīt šausmīgas slimības vai pat nāvi.Fuj.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_dzonsy_*
iesūtīt 27.06.2006 17:36
Raksts #36





Viesi




nju esmu saukusi...un ir aerii izdevies...ar lielaam sekaam...toreiz manai draudzenei vinja saskraapeeja visu kaklu un gandriiz nozmaudza mani...un tas tikai tapeec ka vinjai uzdotais jautaajums nelikaas paaraak svariigs...tapeec neiesaku saukt piika daamu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Blaaksh
iesūtīt 27.06.2006 18:01
Raksts #37


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.06.06



Man bailīgi palikās, fuj vairs nestāstiet...grin.gif PRETĪGI. Es saku kā ir - tikko aizkars sāka šūpoties, tad kad lasīju...grin.gif GODĪGI un ārā apgāzās tāda kā nojumīte, bet no vēja... Un es lasīju šo.. brrr.... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
wipiii*
iesūtīt 28.06.2006 21:10
Raksts #38


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.06



nē,saukusi neesmu.un arī netaisos.negribu izaicināt likteni.kāda jēga bojāt savu dzīvi,auru,karmu vai vēl kaut ko?

jā,un es ticu viņiem.nopietni.

un es neiesaku citiem šos garus izsaukt.vienkārši muļķīgi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 11.07.2006 08:50
Raksts #39


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Viss,ko mēs saucam par ''pārdabiskajām būtnēm'',pastāv!
Jo nav jau teikts,ka ne...
Tas,ka cilvēks netic,nav nekāds arguments tam,lai kkas nepastāvētu!
Un Pīķa dāma ir pat ļoti reāla!

Šo rakstu rediģēja Liliya: 11.07.2006 08:51
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
versache
iesūtīt 11.07.2006 10:44
Raksts #40


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.05
Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā......



Nja pīķa dama pastāv, jo pats ar dažiem sev zināmiem cilvēkiem esam to reiz izsaukuši.Un kad to izdara tas nau nekas patīkams.Un jārēķinās ir arī ar to kas var notikt pēc viņas izsaukšanas.Tas ir vai nu kā ju minēja nāve, slimības.Vai nu arī traumas, bet traumas diezgan pasmagas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 21:06