Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> sapnji, ..apraxti..
anti blinke
iesūtīt 15.07.2004 22:10
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: CĒSIS



peedeejaa laikaa es esmu saakusi no riitiem skatiities sapnju skaidrojuma graamataa..es laikam tiem ticu,bet juus? wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  « < 4 5 6  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (100 - 112)
grifidor girl
iesūtīt 24.11.2007 19:53
Raksts #101


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.07
Kur: Cūkkārpa...:D...



es arī neticu sapņiem bet citreiz kādā dzīves situācijā liekas ka es jau to esmu piedzīvojusi smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Porcelain
iesūtīt 18.01.2008 16:07
Raksts #102


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.07
Kur: otrā pusē



Neticu sapnju grāmatām, ticu sapnjiem. Cilvēkam savi sapnji buutu ajatulko pasham, analizeejot sev apkaart notiekosho, un savu dziivi, taas siikumus, kas patiesībā nemaz nav tik sīki, kā sākumā šķiet.

Rakstot sapnju tulkojuma grāmatu neviens taču enzin, vai tas, ka sapnjo par sniegu ir taapeec, ka naak nelaime, laime, naave vais azin veel kaut kas, vai taapeec, ka pie tevis vakar uzsniga pirmais sniegs!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 18.01.2008 18:14
Raksts #103


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



mēs vnk guļam līdzās, viņš uz muguras, es uz vēdera un viņa roka uz manas kailās muguras. un nākamā dienā es to sen neredzēto cilvēku satieku
nekas jau tur tāds nav bet zināms connection bij sajūtams happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bhagavana
iesūtīt 03.02.2008 20:47
Raksts #104


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.01.08
Kur: aiz stikla



Nu, es ticu tā pa pusei tām grāmatām ar skaidrojumiem. Jo, pieņemsim , kad sapnī krīt zobi, tas nozīmē, ka notiks kaut kas slikts vai arī kāds tev pazīstams nomirs. ( Esmu veikusi aptauju tongue.gif )

Bet tā domāju, ka cilvēks pats vislabāk zina un saprot, kā tulkot savu sapni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 03.02.2008 21:14
Raksts #105


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Protams, ka, veicot aptauju, visiem uzreiz radīsies kreisa notikumu sasaiste. Es, piemēram, tikko veicu aptauju un konstatēju, ka visiem aptaujātajiem aptuveni pēdējo 24 stundu laikā pirms kāda slikta notikuma ir nācies aizšņorēt kurpes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bhagavana
iesūtīt 03.02.2008 21:21
Raksts #106


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.01.08
Kur: aiz stikla



Arī labi, katrs veic to, kas tam šķiet svarīgs. Tā kurpju siešana ar nav zemē metama, varēji vēl ar piefiksēt ar kuru kāju sāk siet. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Klāra
iesūtīt 02.06.2008 14:13
Raksts #107


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.07
Kur: tavā sirdī



Es ticu, ka ir sapņi, kam ir nozīme, bet tām grāmatām es neticu. Uzskatu, ka tikai pats cilvēks var spriest, ko nozīmē viņa sapnis. Ja, piemēram, redzot to un to notiek tas un tas, tad tāds ir skaidrojums. Nu ja tas notiek vairāk kā vienu reizi. Cerams, uzrakstīju sakarīgi grin.gif
Esmu pārliecināta, ka tas cilvēks, kas raksta sapņu tulkošanas grāmatu, nevar zināt par katru cilvēku, katram ir savādāk. Tas tāpat kā ar horoskopiem.
Vēl arī uzskatu, ka visiem sapņiem nav nozīme, ir arī tādi, kas rādās tāpat vien.
Piekrītu NeedUrk teiktajam wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 03.06.2008 17:52
Raksts #108


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Vispār sapnis rodas tad, kad cilvēkam guļot, viņa smadzenes nodarbojas ar dienas laikā radušos failiņu sakārtošanu pa mapītēm un plauktiņiem. Tāda lieta, kā Maintenance. smile.gif Kaut kas līdzīgs cietņa defragmentēšanai. grin.gif

Nu lūk, tas ir pilnīgi normāli, ka tajā laikā (ja vien mēs neesam pa dienu galīgi nomocījišies un enerģija nav uz nulles) mūsu uztverē no tā, kas ir zemapziņā, dienas iespaidiem un citām informācijas kripatām izveidojas sapņi. Protams, ja ticēt teorijām, ka mūsu prāts atbrīvotā stāvoklī spēj uztvert kaut ko no ārpuses nākošu, tad varētu rasties viedie sapņi. (Un pat tādā gadījumā es sliecos domāt, ka sapņu tulkojamās grāmatas ir pilnīgas muļķības.) Tomēr, ja nu sapņotājs atklāj, ka ne nu tie ir viedi, nekā, tad iesaku vienkārši neiespringt, pa nakti relaksēties un izbaudīt bezmaksas ķinīti.

smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinksa ar uguns...
iesūtīt 27.07.2008 19:04
Raksts #109


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.03.08
Kur: Cēsis.



Manuprāt, sapņiem ir sava nozīme un tie ir svarīgi katram sapņotājam( vismaz man) , bet es nu nekādi neticu šitādām grāmatām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
davis.jazz
iesūtīt 13.09.2008 23:53
Raksts #110


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.08



Sapņiem svarīguma nozīmi piešķiram mēs paši. Vadīties pēc sapņu tulkiem gan ir pilnīgi nevajadzīgs process... Paredzēt nākotni vai redzēt pagātni? Hmn, par pagātni nav šaubu, jo mūsu zemapziņā ir zona, kurā ir saglabājušies notikumo un cita informācija par to, kas noticis ar mums šajā un iepriekšējās dzīvēs, tāpēc var gadīties, ka mēs sapņos redzam nepazīstamus cilvēkus un dažādus notikumus, kuriem tā arī loģiku nevaram paši atrast un nemaz nav vajadzības meklēt kaut kādu loģiku. Gadās arī, ka mūsu dvēsele pamet ķermeni, kamēr esam miegā. Ir cilvēki, kuriem dvēsele bieži pamet ķermeni, bet viņi to pat neapzinās. Ir cilvēki, kas apzināti prot atstāt savu ķermeni.
Man pašam ir gadījies ļoti interesants gadījums, kura dēļ vispār sāku interesēties par šādām lietām. Detaļās nestāstīšu, bet bija tā, ka redzēju lielu notikumu virkni, kas sekoja vienam notikumam aiz otra. Kā algoritms... ja notiek kaut kas, tad var noitikt kaut kas cits. Es stāvēju malā un vēroju šos notikumus un apbrīnoju kā tik loģiski var viss tā notikt. Nākamajā dienā vairs šos notikumus neatceros, bet naktī, kad pamodos, tad pilnīgi pierakstīt gribēju (vajadzēja...). Labi, tas vēl tā, bet atceros pēdējo notikumu, kad kaut kas sadega un iekrita upē (ne cilvēks, nedzīva lieta). Un tad es domāju "hmn, ja jau te viss ir izdarīts, tad jādodas citur"... un pilnīgi nedomājot es paskatos uz augšu un uzšaujos kosmosā. Un tad, kad es uzšāvos kosmosā, es apzinājos, ka esmu sapnī. Es lūkojos apkārt, viss bija tik skaidrs, tik skaists! Es skatījos uz zemeslodi, viņa bija maza un apkārt bija tik brīnišķīgs skats... visur zvaigznes...mmm. Bet tad pilnīgi automātiski mani pilnīgi taka kāds neliktu mierā man lika doties tālāk un es sev teicu - "Hmn, ja jau biju uz zemeslodes, tad jādodas kaut kur citur..." Es lūkojos apkārt, lai saredzētu spožāko zvaigni un devos uz to itkā mani kāds tur sauktu, es ļoti ātri tuvojos šai zvaigznei un jo tuvāk es biju, jo skaistāk viņa izskatījās, bet tad viņa sāka tākā griezties un vilka mani iekšā... Viņa vilka mani iekšā tik ātri , ka es sabijos un skatījos uz zemeslodi un gribēju tikt atpakaļ uz zemes! Tad es mežonīgā ātrumā kritu atpakaļ uz zemeslodi, bet tad sekoja pats interesantākais! Es pamodos gultā ar acīm ciet un sastindzis un nevarēju atvērt acis, es pat pakustēties nevarēju... pagāja apmēram 5 sekundes un tad es sajutu taka atvieglojuma sajūtu un varēju atvērt acis, kājas bija nosvīdušas. Likās, ka mans ķermenis jau ir atmodies, bet "es" pats nē. Ļoti biju sabijies, kādu pusstundu nevarēju iemigt. Šī pārdzīvojuma iespaidā es iegādājos grāmatu "Dvēseļu ceļojums" (M. Ņūtons), kā arī sāku lasīt dažādu literatūru internetā un secināju, ka mans piedzīvojums patiešām varēja būt reāls ceļojums kādā no astrālajiem plāniem, kurš sākumā bija neapzināts, tomēr vēlāk apzināts. Kāpēc es nevarēju atvērt acis? Jo, iespējams, dvēsele vēl nebija gatava tik ātri doties atpakaļ zemes astrālajā plānā, kamēr mans fiziskais ķermenis pēc šāda baiļu plūduma jau bija miega iztraucēts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 14.09.2008 12:12
Raksts #111


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



OMG, kas par palagu.

Nu tad tā, biedri. Tas, ko tu redzēji, bija pilnīgi normāls sapnis, iespējams, ka tu pat augi tajā laikā, ja tev likās, ka tu kaut kur krīti, celies, vai skaties uz kaut ko no liela augstuma. Un tas, ka tu kādu laiku nevarēji pakustēties, varēja būt šis. Senākos laikos to, piemēram, vispār par lietuvēnu uzskatīja.

Pirms meklē pārdabiskus ārpuszemes skaidrojumus, paskaties tepat blakām. wink.gif

Vispār tā ir interesanta doma. Jau biju piemirsis, ka māņticību izraisīja zināšanu trūkums, un visu, ko nesaprata, tulkoja pa savam. huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
davis.jazz
iesūtīt 14.09.2008 12:17
Raksts #112


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.08



CITĀTS(Mattiass @ 14.09.2008 12:12) *
OMG, kas par palagu.

Nu tad tā, biedri. Tas, ko tu redzēji, bija pilnīgi normāls sapnis, iespējams, ka tu pat augi tajā laikā, ja tev likās, ka tu kaut kur krīti, celies, vai skaties uz kaut ko no liela augstuma. Un tas, ka tu kādu laiku nevarēji pakustēties, varēja būt šis. Senākos laikos to, piemēram, vispār par lietuvēnu uzskatīja.

Pirms meklē pārdabiskus ārpuszemes skaidrojumus, paskaties tepat blakām. wink.gif

Vispār tā ir interesanta doma. Jau biju piemirsis, ka māņticību izraisīja zināšanu trūkums, un visu, ko nesaprata, tulkoja pa savam. huh.gif

Jā, esmu pats pamanījis, ka man ir tendece meklēt izskaidrojumu lietās, kuras pašas vēl nav izskaidrotas. Tavuprāt, es esmu stulbs? unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Liva Bulmeistare
iesūtīt 30.03.2009 20:41
Raksts #113


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.03.09



Kaads var man pateikt ko nozimeja sapnii biezi redz jaukus milus engelisus un pectam kaut ka nesaprotami tiem engelisi partop par welniniem ar engelu sparniniem???? ja es ticu tiem skaidrojumiem smile.gif

es tam visam, ko saka davis.jazz absuuuti ticu

Šo rakstu rediģēja Roviela: 30.03.2009 21:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  « < 4 5 6
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 00:45