Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Sākot jaunu spēli, ievēro!

Pavediena apraksta sākumā kvadrātiekavās norādi pieteikšanās nosacījumus:
1) Brīva pieteikšanās, jebkurš var jebkurā laikā pievienoties: [BP];
2) Pieteikšanās ATD pavedienā: [ATD];
3) Pieteikšanās ar privāto ziņu spēles vadītājam: [PZP].

Kā arī norādi, vai spēlei ir…
1) Harija Potera noskaņa, tā notiek ar HP tēlu piedalīšanos: [HP];
2) Gredzenu pavēlnieka noskaņa, tā notiek ar GP tēlu piedalīšanos: [GP];
3) cita lomu spēle, bez HP vai GP varoņu piedalīšanās: kvadrātiekavās neko neliec, taču norādi pilnu eksistējošas spēles pasaules nosaukumu (X-Men, Matrix u.tml.), vai arī žanru (SF, Fantasy…), ja pasaule ir pašizdomāta.

Visiem lomu spēļu rakstiem, tāpat kā visiem foruma rakstiem, jāiekļaujas kategorijā PG-13 (vairāk lasi foruma noteikumos). Izņēmumi pieļaujami ar īpašu atļauju; šādi pavedieni ir īpaši apzīmēti.

> Laimes meklētāji, [ATD][PZP] D&D Pathfinder Vispārējā fantāzijas pasaule
Aiva
iesūtīt 08.08.2022 13:45
Raksts #1


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Bija kārtējais rīts klusajā Skelē.

Gaiļi, kas vēl nebija nonākuši zupā, centās pārkliegt viens otru, kaijas, slinki ķērkdamas, gaidīja uz zvejniekiem ar rīta lomu atgriežamies piestātnē, cerībā ko nokampt. Dzirdēja arī citāda veida dzīvās radības trokšņošanu.
Rosība lēnām sākās arī krodziņā "Sāļais vīrs", saimnieks Rass, pamodies, dzenāja pie darba ģimeni un nolīgtos darbiniekus, gan īpaši nesteidzoties un neskubinot. Īstā rosība sāksies, kad parādīsies tie, kas vēlēsies ko iekost, vai vakarā, kad sanāks vietējie iemalkot pa kādam kausam pašgatavotā alus un patrīt mēles, kas kam ko.
Un protams, tika modināti tie, kas lielo krogus zāli bija izmantojuši par naktsmītnēm. Dažs labs jau otro nedēļu...

Šo rakstu rediģēja Aiva: 08.08.2022 13:48
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
107 Lapas V  « < 41 42 43 44 45 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (840 - 859)
Farliner
iesūtīt 15.01.2023 23:01
Raksts #841


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Talvariels rūpīgi apskata visu, par ka redzēšanos sanāks zvērēt, un noglabā atmiņā. Arī parādzīmes. Kad Hakslijs par tām ierunājās, elfs pavisam vienkārši atbild: Parādi nav mana darīšana, kamēr vien tie nav mani, vai kāds nav parādā man. Bez tam, tā kā parādzīmes ir šeit, tad kapteiņa nāve jau nevienu no parāda neatbrīvo - tikai parāds ir pret Fenna mantiniekiem, ne viņu pašu, attiecīgi,tas nav arī slepkavības iemesls.

Šo rakstu rediģēja Farliner: 15.01.2023 23:02
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 15.01.2023 23:07
Raksts #842


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Hakslijs pamāj uz papīriem. "Te iztrūkst viens ārkārtīgi svarīgs papīrs... Nekur nav nekas par Selīnu... Bez tā, es pat nezinu, kas ir Fenna mantinieks. Iespējams, kāds Viravā zinās... Bet bez papīriem, Selīnai nepieder nekas, izņemot viņas mantas..."

"Ja esam beiguši, tad saģērbsim viņu labākajā tērpā, un sagatavosim palagu un atsvaru. Pēc tam es sasaucu komandu uz klāja."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 15.01.2023 23:15
Raksts #843


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Var jau būt, ka testaments ir atstāts pie kāda uzticama pārstāvja krastā - jūrnieka dzīve nav bez riska.
Atbildejus Talvariels palīdz kapteiņa gatavošanā apbedīšanai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kirsupirags
iesūtīt 16.01.2023 11:47
Raksts #844


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.09.22



Dudo pievērsās kartei. Vai ir kāds iemesls, kapēc būtu jāmet līkums? Vai šajās vietās kaut kas atrodas, vai arī cenšamies izvairīties no kaut kā? halflings jautāja Tomasam. Katrā ziņā, ja tāda bija kapteiņa vēlme, tad noteikti tai jāseko. Lai gan redzēs ko saka Hakslijs par šo. Noteikti, ka bija iemesls līkumam, par to Dudo bija pārliecināts, bet jautājums palika atklāts- kapēc gan ar šo info kapteinis nedalījā līdz pašam pēdējam brīdim. Skaidrs bija viens, kapteinis neuzticējās komandai, vismaz ne pilnībā un ņemot vērā viņa paša nāvi, tad bažas bija pamatotas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 16.01.2023 15:02
Raksts #845


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Tomass pakasīja pakausi.

"Nekādu acīmredzamu iemeslu es tam neredzu..." viņš atzina. "Var jau būt, ka kapteinis kaut ko zināja, kad vakar lika sagatavot karti. Es jau tad viņam prasīju, bet viņš teica, ka no rīta paskaidros.... Nu, katrā ziņā, tas jaunā kapteiņa pienākums tagad - izlemt, ko darīt. Pēc šī kursa mums jau būtu vajadzējis ar rītausmu mainīt virzienu, bet mēs joprojām ieturam veco kursu... Es vēl padarbošos, varbūt vēl ko atradīšu..."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kirsupirags
iesūtīt 16.01.2023 16:37
Raksts #846


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.09.22



Dudo sekoja līdzi kā un ko Tomas darbojās ar karti pareizei pametot acis vai kād nav pievērsies viņu nodarbei.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alfirin
iesūtīt 19.01.2023 09:01
Raksts #847


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04
Kur: Nūmenora



Raški mana, ka kapteiņa kajītē notiek seifa atvēršana, un saspicē ausis. Ja rūķis ir nolikts sardzē, tad rūķis stāvēs sardzē, bet daudz labprātāk Raški būtu bijis tur, kur kaut kas interesants notiek. Bet ja Raški kajītē netiek, tad arī neviens cits netiks. Biki ducīgs, rūķis stāv durvīs ar visu savu kaujas cirvi rokās, bet klausās, ko vien var saklausīt (OOC- Perception).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 19.01.2023 09:15
Raksts #848


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



(OOC Raški pilnīgi noteikti dzird to, kas tiek apspriests uz klāja (Vendts, Vecais Pīts un ko), bet ne to kas tiek klusi apspriests kapteiņa kajītē)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 22.01.2023 19:01
Raksts #849


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Hakslijs pārvietoja pusi naudas no kapteiņa lādes uz seifu un aizslēdza, noglabājot atslēgas pie sevis. Viņš tāpat salika atpakaļ drēbes un rotaslietas jūrnieka lādē, un aizslēdza, atslēgu noliekot uz Derta notīrītā rakstāmgalda.

"Tā kā labākas vietas nav, es domāju atļaut Selīnai palikt dzīvot šeit," Hakslijs paziņoja. "Viravā tad jau izlemsim galīgi, kas notiks tālāk."

Saģērbuši kapteini labākajās drēbēs, visi četri apstājās. "Dert, sagatavo palagu un adatas, iešūt kapteina ķermeni audumā. Tom, dosies pie Tomasa, sameklēsiet atsvaru, ko iešūt kājgalī, un atnesīsiet. Talvariel. Paaicini Selīnu un Daejonu atpakaļ. Es tikmēr apdomāšu, ko pateikt komandai..."



Tomass cītīgi rēķināja jauno kursu. Dudo skatījās pār plecu ( OOC bardic knowledge geography 13) , pēc redzētā sanāca, ka kapteiņa kurss paildzinātu ceļošanu, metot nevajadžigiu līkumu. No otras puses, šobrīd viņi te stāvēja miglā un bezvējā, tā ka...



"Protams, ka indētājs ir uz brīvām kājām," Selīna sadrūma. "Un kāpēc mani... Tu taču esi bvijis uz klāja, runājeis ar matrožeim... Visa tā māņticība, kaut viņus nelabais..." sieviete aprāvās. "Vai arī kāds tomēr būs uzpircis kādu no 'Albēra' komandas izrēķināties ar mums ar Fennu..."

"Vincents... Domāju, ka ja viņam bija maģiskie tīstokļi un komponentes, tur arī visa nauda bija ieguldīta, tādi burvju rīki maksā lielas summas, desmitiem, simtiem, pat tūkstošiem zelta monētu. Neizslēdzu protams, ka kaut ko bija atstājis monētās, bet vairumu burvis mēdz savā buršanā ieguldīt..."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 22.01.2023 21:05
Raksts #850


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



- Jā, - Daejons īsi rezumēja.
- Kādam kaut kas ļoti nepatika. Vai arī joprojām nepatīk, - viņš paskatījās, kas notiek zemklajā. Vai kāds netuvojas, vai arī nesāk noklausīties?

- Vincentu nav ko apspriest. Sēž būrī, pie te notikušā pirkstu nav pielicis, un kabatas šim ir tukšas. Tā kā šim vajag vismaz tīstokļus, lai ko darītu, kā tu saki, tad viņš ir nekaitīgs. Vairāk neko nezinu, - elfu jauneklis no skropstu apakšas tā vērīgāk uzlūkoja Selīnu. Kas viņai par interesi par Vincentu? Kuru viņa sakās nepazīstam, bet, redz, tādus esot dzīvē daudz redzējusi? Kādus - tādus īpaši? Un nez kā to var redzēt par svešu cilvēku ar vienu acu uzmetienu? Viņš tā neprata. Parunāt, to jā, un tādējādi uzzināt gribēto.

- Uz klāja daudz ko runā. Daži par sievietēm uz klāja, citi - par to, ka kaut kad pēc Saules aptumsuma esot iestājies tāds bezvējš, ka pārtikas aptrūcies, un jungu esot apēduši. Starp citu - mēs tieši stāvam bezvējā pēc Saules aptumsuma, - zaļacis nedaudz nejauki paskatījās uz Selīnu, - skaties, ka šoreiz nesāk ar tevi, ja ilgi stāvēsim, bet, ja nopietni, tad man nav saprotams, kāds labums slepkavot, lai tiktu vaļā no sievietes uz klāja. Kapteini - to vēl. Tur var būt visādi seni iemesli. Nu, redzēsim, kas būs tālāk. Visādā ziņā mūsu jaunais koks pie šitā nav vainojams. Galu galā visa komanda vakar ēda to pašu, un nevienam nekas neatgadījās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 22.01.2023 21:25
Raksts #851


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Daejons nemanīja, ka kāds te būtu zemklājā bez viņiem ar Selīnu, Vincenta krātiņā, un vēl Dudo ar Tomasu bija aizgājuši uz noliktavu...

Selīna tikai pasmīkņāja par Daejona argumentiem. "Piebērt indi... Prasmīgām rokām neko daudz nevajag, pietiek pārlaist ar roku nejauši virs šķīvja, ko junga nestu man uz kajīti... tas puika pat nepamanītu, tikai skatītos, acis sajūsmā ieplētis, kā viņam stāsta kārtējās jūrnieku pasakas... Vai kārtis jaukt, vai ar nažiem žonglēt, vai arī zālītes bārstīt, pirkstu veiklība visur noderīga."

"Un jā, vienīgi par Vincentu es varu būt droša, ka viņš nu Fennu nav noslepkavojis..."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alfirin
iesūtīt 22.01.2023 21:39
Raksts #852


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04
Kur: Nūmenora



"Ja kādam ir nopietni argumenti pret sievietēm uz borta, tad mans cirvis tos ir gatavs uzklausīt," Raški skarbi apsauca kurnētājus uz klāja. "Lai Varenais Truds ir mans liecinieks," Raški pacēla ieroci ar labo roku, kamēr kreisā uzvilka gaisā rūnu, kas viegli uzmirgoja, pirms izgaist (OOC- Guidance), "Lai visi dzird un zina," rūķis pacēla balsi, "ka Raški goda lieta ir sargāt lēdiju Selīnu, lai viņai ne mats nenokrīt no galvas!" Raški tagad satvēra cirvi ar abām rokām un novēzēja to savu nodomu nopietnības uzskatāmai ilustrācijai - kā arī cerībā, ka arī kuslākajos atmiņu stūrīšos atausīs aina, kā Raški ar vienu sitienu bija nolicis gar zemi... tas ir - klāju... elfu karotāju, un ka neviens nevēlēsies patrāpīties viņam pa sitienam. (OOC- Intimidate ar Guidance).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 22.01.2023 21:53
Raksts #853


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



- Tas gan, - Daejons piekrita. - Junga mums tāds aizrautīgs un centīgs, mierīgi var neko nepamanīt. Jautājums tikai - vai te visi ar indi kabatā apkārt staigā? Tas tā parasti, vai kā? Inde - tas nav ikdienas priekšmets nu nekādi. Kāds būs gatavojies, tikai tas brīdis gan tāds nejēdzīgs, es teiktu. Fenns taču gatavojās pēc šī reisa kuģošanu beigt, ne? Tad kāpēc nevar pagaidīt, līdz šis tiek krastā un ir prom, tā teikt, no acīm? Vai arī šis negatavojās vis?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 22.01.2023 22:19
Raksts #854


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Selīna sāji iesmējās. "Esi bijis kaut kur ārpus saviem mežiem, elfu zēn? Cilvēku pilsētās tādas lietas mēdz mierā neatstāt. Pietiek kaut uz to krātiņā sēdošo paskatīties - kur gan pēc viņa likuma roka neaizstiepās? Nē, tas, kas to izdarīja, baidījās, ka pēc tam Viravā, vai arī galvaspilsētā, viņš vairs Fennam vai man klāt netiks, tapēc arī pasteidzās... Tiesa, šobrīd ar mums te maz kandidātu, bet toties nav ne priestera, ne maģistrāta..."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 22.01.2023 22:31
Raksts #855


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



- Ir gadījies, bet laikam ne tik sliktā kompānijā, kā man vēl nesen šķita, - Daejons atteica. - Izklausās jautri, es teiktu. Priekš kam priesteri, ja ir kapteinis? Uz kuģa kapteinis ir viss šis vienā personā. Kā nospriedīs, tā būs, un neviens maģistrāts pēc tam to neapstrīdēs. Bet tā - iemeslu neredzu. Tikai es jau nekuģoju ar "Albēru" gadiem, lai ko zinātu. Neko nezinu, un ja kāds te kādam varžacis ir nominis, tad tā nav mana darīšana.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 22.01.2023 22:32
Raksts #856


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Pēc Raški īsās bet iespaidīgās runas (OOC Intimidate 16) vairumu jūrnieku gluži kā vējš būtu aizpūtis labi tālu prom no rūķa.

"Vait es ko pet Selīnu..." Vecais Pīts vēl novaidējās, steigšus svempjoties augšā uz vārnuligzdu. "Es jau neko, es tik par veciem paradumiem ieminējos... Tāpeč jau nevaig uzreiz ar ciri..."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alfirin
iesūtīt 22.01.2023 22:36
Raksts #857


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04
Kur: Nūmenora



"Tad pietiks par to ieminēties," Raški vel drošības pēc Pītam uzrūca un pārlaida skatienu pārējiem klātesošajiem, kā izaicinādams atkārtot Pīta vārdus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 22.01.2023 22:36
Raksts #858


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



"Tik īsti kapteiņa jau mums šobrīd nav..." Selīna piešķieba galvu. "Bet Hakslijs nespēs manam dārgajam Fennam pajautāt, kas viņu nogalināja, lai kā klaigātu. Nedz arī saprast, kurš te melo, un kurš runā patiesību, kā prasmīgs maģistrāts..."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
skatitajs_no_mal...
iesūtīt 22.01.2023 22:45
Raksts #859


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.09.04
Kur: Tepat uz vietas un nekur... Kamēr neesmu aizgājis mājup.



Džimijs notiekošo novēro no kāda tālāka gabala. Raški paziņojums arī viņam liek saviebties un gan jau laikam jāpatinas tālāk. Vins apmetas uz iecienita virvju ritula un pakasa aiz auss., Izskatas, ka vinam pat pie kapteina bedibam nebus japiedalas....

Šo rakstu rediģēja skatitajs_no_malas: 22.01.2023 22:56
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 22.01.2023 22:59
Raksts #860


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



- Un? - Daejons piešķieba galvu pretī Selīnai. - Arī, ja Hakslijs nokļūdīsies kādu uzraujot pie rājas, tad tas jau būs padarīts, pirms mēs nokļūsim krastā. Tam, kurš tur karāsies, tas jau būs vienalga. Var arī vairākus. Un var arī kaķi izmantot, ar ko es dzirdēju Fennu draudam. Varbūt kāds jau nobijās, un nolēma drošības pēc, tā teikt, no kapteiņa tikt vaļā? Tikai nez vai. Tādam pēkšņam bailulim gan inde nebūtu pa rokai. Bez tam nav teikts, ka, ja arī Hakslijs neprot, tad neprot neviens cits. Tu, teiksim, pašlaik izskaties tāda kā viltīga, tāda dikti pārliecināta, ka man rodas aizdomas, ka tu vismaz kaut ko no tā visa proti. Tā ir?
Tikai Brīze Selīnai neko tādu neuzticētu nevienā acī. Viņa te ir ieinteresētā persona vismaz, ja ne vispār vainīgā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

107 Lapas V  « < 41 42 43 44 45 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 17.04.2024 02:01