Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> mistiskais jautaajums! vai amerikāņi ir bijuši uz?, visas pasaules kosmiskais skatiijums
vai amerikāņi ir skraidēlējuši pa mēness virsmu?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 122
Viesi nevar balsot. 
emily
iesūtīt 20.11.2004 20:21
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



nu tad atkal, tas mistiskais jautaajums, par tiem amerikaanjiem. nu tad galu galaa ir vinji tur bijushi vai nee? Citi saka, ka jaa, citi apgalvo, ka meeness virsma ir neskarta....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
joua
iesūtīt 11.12.2005 12:58
Raksts #41


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.11.05
Kur: 20 metrus virs zombiju pūļa, cīnoties par izdzīvošanu



vispaar kaut kur ir dzirdeets,ka esot bildes,kur nofocheets,ka pa time meeness kalniem kaut kas paarvietojas.vinji sapratushi,ka meeness kaadam jau ir un taapeec uzinscineejushi to uzkaapshanu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 07.01.2006 19:40
Raksts #42


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



ĀĀĀĀĀ. Ir apmēram trīs temati par kuriem ar mani nevar runāt, jo viņi mani Ļoti krtinē un tracina.
Šis ir viens no tiem.


NĒ, noteikti nav bijuši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
krizanova
iesūtīt 07.01.2006 22:43
Raksts #43


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.05



kaads atkal prieka pec izdomaajis kaadu sazveeresriibu. pareizi ka us dzeki bijusi uz moon.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cerbera pavēlnie...
iesūtīt 07.01.2006 22:51
Raksts #44


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.05



Nu versijas ir ļoooti daudz. nezinu pati kam piekrist, tāpēc es ikai uzskaitīšu tās un pievienošu savu viedokli.

Pirmā versija...
Nu it kā jau tos pētijumus veica, ziņās viņus raida, raida arī visu atrasto...
Manas domas par šo...
Nu ko tad viņi tur maz gaida atrast? Nekas labs tur nevar būt, ja cenšas ztklāt uz mēness, tad jābūt kaut kam dziļākam.

Ōtrā versija...
Atklāti kaut kādi čakari un veikti dudz pētījumi. Katrreiz filmās, kad iejaukts ldojums uz mēness, tad ir kaut kāda zemes paraudziņa vākšana. Viņi tur ķīmiskas vielas meklē? Vai pārbauda kā tās iedarbojas uz mēness? viņi tur atombumbutaisās uzspridzināt...
nu vēl daudz kādi čakari ar to mēnesi ir, bet īsti eniznu kam lai tic...
Manas domas par šo...
tas jau varētu tiešām būt tuvāk patiesībai - kam viņeim pētījumi? veinmēr tik paraudziņi un visvisādi eksemplāri...


ir vairāk versiju bez šaubām...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Haleja
iesūtīt 08.01.2006 14:21
Raksts #45


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.05



Bija gan!!!!! Tāds notikums!!!! Tie, kuri nepaspēja pirmie, tie arī ''piesējās'' visur, kur vien spēja. Un kur nu vēl pienākums pret pasauli, nedomāju, ka amerikāņu uzdrošinātos samelot pasaulei- sekas būtu ne visai patīkamas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lightness_flame
iesūtīt 07.07.2006 14:00
Raksts #46


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.05.06
Kur: my private imaginary world



nu kādreiz es ticēju, ka amerikāņi tiešām ir bijuši uz Mēness, lai gan par to vispār daudz nedomāju, bet tad, kad skolā noskatījos to filmu, kurā bija parādīti visi pret, viss tas, kas nav iespējams utt... es tiešām esmu sākusi par to šaubīties.... unsure_a.gif
bet īstenībā man ir daudz svarīgākas lietas, par kurām derētu uztraukties, tādēļ vai viņi ir bijuši vai nē - vienalga... jo lai kāda būtu patiesība, vienmēr būs kāds, kurš teiks, ka tā ir patiesība un kāds, kurš teiks, ka tie ir meli......tā kā.... whistling.gif
but who knows... cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kognakschwenker
iesūtīt 07.07.2006 14:05
Raksts #47


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



Man šķiet, ka viņi ir bijuši. Nezinu, kāpēc es tā domāju, bet man tāda intuīcija ir.
Varbūt arī nav. Bet, kas to lai zin. ermm.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hworang666
iesūtīt 02.08.2006 20:50
Raksts #48


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.05.06
Kur: Atprātojot atprātotājus...



Var jau būt, ka ir ar bijuši, tikai ne tik ātri. 1.-majās bildēs no mēness ar skatu uz mūsu zemīti pietrūkst 1 maza sastāvdaļa. Madagaskara. Un bilde no mēness - mēness aizmugurējā fonā nav nevienas zvaigznes...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flora
iesūtīt 02.08.2006 21:32
Raksts #49


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.06
Kur: vārtos tikko uzsnigušā sniedziņā...



vispar man liekas ir bijushi...bet varbut es esmu tikai viena no daudzajiem kas ar shito ir apmanitaa...
musdienas mes tik daudz uzsticamies zinatnei, ka mums varetu iestastit sazin ko...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 02.08.2006 22:26
Raksts #50


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Tie, kas vēl neko no šitā nav lasījuši, palasiet, teiksim, šo postu.

Jūlija Terrā bija raksts par šito, kur parādīts, kas un kā ar tiem "pierādījumiem" par to, ka tā ir krāpšana, šeku daži būs.

Par to karogu teikts, ka viņi speciāli atstāja karogu tā, lai būtu saburzīts ( tur ir bijis tāds izvelkams miets, ja neizvelk pilnā garumā, karoga drēbe nav taisna ), jo viņiem tas likās stilīgi, bet par to, ka kāds par to piesiesies, nepadomāja.

Tad vēl par to, ka uz Mēness bildēm nav redzamas zvaigznes, kurām tur būtu jābūt daudz labāk redzamām, jo nav atmosfēras. Joks tur ir tāds, ka uz Mēness viņiem spožākas ir ne tikai zvaigznes, bet arī Saule ir spožāka un labāk visu apgaismo, tāpēc fotografējot vajag taisīt īsāku ekspozīciju, kura ir pietiekama virsmai, cilvēkiem un tām lietām, ko nu tur bildēja, bet zvaigznēm nepietiek. Un atkal - uztaisīt kādu pārgaismotu bildi, kurā cilvēki, kuģis un pārējais būtu pārgaismots un knapi redzams aiz spožuma, toties būtu redzamas zvaigznes, neviens neidomājās.

Bet viens no labākajiem bija par kosmonautu lēkāšanu - skatoties video, var redzēt, ka viņi lido pa kārtīgi izliektu trajektoriju - tādu, kāda ir tad, ja nav atmosfēras, jo atmosfērā leciena laikā atmosfēra tevi nobremzē un tu neizlec pa smuku loku, bet nokrīti ātrāk, nekā vajadzētu.

CITĀTS(Flora)
musdienas mes tik daudz uzsticamies zinatnei, ka mums varetu iestastit sazin ko...
Jā, labāk uzticamies zinātnei, kura ir spējīga parādīt, kas notiek un kāpēc notiek, nevis, piemēram, kaut kādai mistikai, kura neizskaidrojamo cenšas izskaidrot ar kaut ko vēl neizskaidrojamāku. Un te uzticība zinātnei ņipričom - arī pierādīt to, ka uz Mēness neviens nebija, cenšas ar kaut kādām zinātniskām metodēm, tikai švakā izpildījumā, tāpēc arī liekas, ka tur visādas kļūdas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 02.08.2006 22:58
Raksts #51


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



Vispār, ja to lēkšanu bišķin palēnina, viņi vnk skrien.

un bildes tādā trajektorijā ne-akrobātam nemaz nebija iespējams uzņemt, jo kameras bija piestiprinātas uz vēdera.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķurēgs
iesūtīt 14.08.2006 15:58
Raksts #52


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.05



Es nesaprotu, kas tur ir par mistēriju. Protams, varbūt ir kaut kādi pierādījumi, kas liecina par pretējo, bet tad jau mēs tikpat labi varam apšaubīt, ka Gagārins lidojis kosmosā.
Par to karoga plivināšanos. Varbūt viņi vienkārši to kratīja, lai izskatītos efektīvāk.
Turklāt kāda jēga vairs par to strīdēties? Pēc viņiem taču noteikti bija vēl cilvēki, kas uz Mēness nosēdās. Es ceru...

Šo rakstu rediģēja Kaķurēgs: 14.08.2006 15:59
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_kakjis_*_*
iesūtīt 23.11.2006 21:06
Raksts #53





Viesi




Mulķības , protams , ka viņi nosēdās uz mēnes..
Tas ka tā filma tieshaam nav uznjemta uz meenes ir pilnīgi iespējams...
uz mēness noteikti cilvēkam nav pareizā vide kur uzturēties , otkaart kapeec vinji tie lidotaaji sajuka praataa par to jau ir runaats , ka uz citām planētām var uzturēties dzīvības kas nav telpiskas nav cilvēka acij redzemas..
Visticamāk vinji ieraudzīja ko tādu ka tomēr nācās filmu uznjemt amerikā !
Par to nemaz nav jāstrīdās ka vinji tur ir bijushi labāk būtu pastrīdējushies ko shie lidotāji redzeeja tādu ka nepilnas dazas minuutes tikai vinji tur uzturējās un dazi tāpat jau bija traumēti!!! laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.kreizī.
iesūtīt 23.11.2006 21:45
Raksts #54


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



Viņi tu r ir bijuši. vnk tajā vietā, kur ir mēness, tur nekādi nospiedumi nevarpalikt! ermm.gif
kāpēc šis jautājums ir mistisks? huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
stindzis
iesūtīt 01.01.2007 00:34
Raksts #55


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.06
Kur: Rīga,Latvija



protams ka amerikāņi tur ir bijuši ,tu skaties tv .ziņās par to runa silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beppo
iesūtīt 01.01.2007 01:02
Raksts #56


Sātana advokāts
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.06
Ziedoņa māceklis



Cik daudz spama...
Viens maziņš sīkumiņš (uz kura autortiesībām nepretendēju, tās, ja nemaldos, pieder Kirilam): tas, ka video nav filmēts uz Mēness, nepierāda, ka amerikāņi nav bijuši uz Mēness.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_W_
iesūtīt 01.01.2007 02:00
Raksts #57


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.09.05



Da kur tikai viņi nav bijuši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 14.01.2007 01:53
Raksts #58


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Hmm...teikšu tikai to,ka neviena bauma nerodas bez pamata.Te tik daudz cilvēku saka-es lasīju,es skatījos pa tv,es dzirdēju,un tik maz faktu,kas arī ir apšaubāmi.Negribas nostāties neviena pusē,bet paldies Shadowstalker par info.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Getafix
iesūtīt 21.01.2007 22:40
Raksts #59


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.01.07
Kur: Latvija



Amerikaanji ir bijushi uz meeness virsmas. vinjiem jau sen ir pietiekami labi attiistiitas tehnologjijas lai to izdariitu. Kaapeec gan tas buutu kaadam jaapshauba?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
karmucis
iesūtīt 18.03.2007 13:32
Raksts #60


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.08.05
Kur: Nav iespējams precīzi noteikt.



Manuprāt, jā. Visu amerikāņi dara pirmie un esmu pārliecināta, ka arī pa Mēness virsmu viņi jau ir skraidījuši. Un ja atmiņa mani neviļ, tad jau diezgan sen bija ziņas par to, ka amerikāņi ir izkāpuši uz Mēness. Tā ka lieta atrisināta! happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 00:29