Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Paranormālības, Mēs viņus dzirdam un redzam... dažreiz
Vai jus ticat paranormalam lietam???
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 176
Viesi nevar balsot. 
Elonors
iesūtīt 29.12.2004 11:38
Raksts #1


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.04
Kur: Cūkmiestiņā dzeru Sviestalu



Visā pasaulē cik nav dzirdēts par visvisādām neizskaidrojamām paradībam, tās var notikt jebkurā brīdī, jebkurā vietā…
Es pagājušnakt ļoti vēlu vakarā gāju gulēt. Jau ielīdu gultā, kad pēkšņi kaut ko sadzirdēju: Griestos skanēja klusa vaimanāšana un ūjināšana? Kas gan tas varēja būt? Vai jūs ticat paranormālām parādībām? Vai ar jums kaut kas tāds ir gadījies? huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  « < 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 79)
Elony
iesūtīt 23.11.2007 12:02
Raksts #61


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Intersants jautājums.
Pieņemu, ka tas nozīmē, via ticu, ka ir parādība, kas ir reālas, bet vel nav izskaidrotas?
Nu tad par tādu eksistenci es zinu.

Jautājums ir vai cilvēki maz spēj tās izskaidrot...

Laikam Paranormāls nozīmē "pagaidām nav izskaidrojams"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Massacre
iesūtīt 23.11.2007 15:45
Raksts #62


Perfect Nobody
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.07
Kur: Vanity Fair



Es ticu, nē, zinu par šīm paranormālībām. Diezgan bieži esmu pieredzējusi to, ko nevar izskaidrot... Turklāt reāli esmu redzējusi kā cilvēks ar savām ie/spējām panāk visādus brīnumus. Bes krāpšānas, bez acu apmāna. Tapēc domāju, ka ja pat cilvēks spēj darīt brīnumus, tad kapēc gan nevarētu pastāvēt spoki, gari utml. būtnes!?
Kā vienā reklāmā - impossible is nothing.smile.gif

Šo rakstu rediģēja Massacre: 23.11.2007 15:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Torquemada
iesūtīt 08.06.2008 12:11
Raksts #63


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.04
Kur: The grim darkness of the far future
Dīvainākais forumietis 2010



Es esmu Kristietis-Anarhists.

That would explain the first part.

Ja paranormālības eksistē, tad tikko es vienu ieraudzīšu es patērēšu visus spēkus tās iznīcināšanai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sakurako
iesūtīt 08.06.2008 12:17
Raksts #64


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.06.08
Kur: Japan



[font="Arial Black"][/font][/size][size="2"][color="#808000"][/color] Man ir tá, ka dzívoju dzívoklí, it ká nekas ípa'si spocígs nav bijis, bet músu vannasistabá no nosédumiem ir izveidojusies táda ká blide - kaut kas lídzígs velna sejai, atceros, ka to agrák nebiju pamaníjusi, bet tagad ikreiz , kas paskatos virs spogu'la man paliek baisi, prasíju mammai vai sí to pa'su neredz, vi'na saka, ka - Né, vispár dívaini... unsure_a.gif
aaa, un vél, kadu rítu kad pamodos, saucu mammu, vairákas rezes un ska'li, bet peksni izdzirdéju kádu sakám - Klusu!, sákumá man likás ka tás ir tikai iedomas, bet kad prasíju vecákie vai vini nav kaut ko dzirdéjusi, vini teica, ka né... arí diezgan baisi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 08.06.2008 12:43
Raksts #65


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Mans variants ir gandrīz nemaz. Praksē ar neko pārdabisku sastapies neesmu (ja neskaita… bet tas tāpat varēja būt kas cits), un nekam tādam arī nevajadzētu pastāvēt. Tomēr, ja nu sanāks pašam ar ko tādu saskarties, ar interesi to papētīšu.

Šo rakstu rediģēja Mattiass: 08.06.2008 12:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
laurita96
iesūtīt 24.06.2008 11:43
Raksts #66


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.07



Es ticu ka tādas paranormālības patiešām pastāv. Ar mani arī šis tas ir noticis. Visādas skaņas mājas bēniņos, klauvējieni. Sākumā man šķita ka kāds ar mani kā vienmēr jokojais, vai reizēm man tikai izliekas, ka kaut kur kautas nokrīt, vai kāds pieklauvē. Taču kādu vakaru pa LTV1 gāja kāds raidījums(ceturtdienās, 22:00), tagad viņu laikam vairs nerāda, varbūt daži viņu ir redzējuši, kur ekstrasensi palīdzēja ģimenēm padzīt spokus no viņu īpašumiem. Man šīs raidījums ļoti iepatikās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Peliiite
iesūtīt 26.06.2008 14:17
Raksts #67


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.08
Kur: Kautkur pasaules malā...



Ticu! Protams, ka tādas parādības pastāv. Bet tā visa nav tik daudz kā cilvēki iedomājas, tāpēc ka prāts ar tiem mēdz izspēlēt ļaunus jokus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shainy Dark
iesūtīt 08.07.2008 23:11
Raksts #68


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.06.08
Kur: Pamestā rotaļu laukumā.



Nū.. Kā lai pasaka.. Es nesaku, ka neticu un nesaku, ka ticu..
Zinu, ka daudzi ir redzējuši wisādas šādas tādas lietas.. Man šķiet, ka es neesmu neko pārdabisku redzējusi..
Papētot wairāk cilwēka psiholoģiju un wisu pārējo es nospriedu, ka ja cilwēks tiešām tic wisam tam ko mēs ikdienā saucam par spokiem/rēgiem/dēmoniem nu kr4 kā kurš un piemēram tu pirms gulētiešanas noskaties kkādu filmu.. Tawu zemapziņu tā ļoti ietekmē.. Tu wari teikt, ka tew ir wienalga skaties wai nē, bet tikai reti cilwēki spēj noslēgt sawu prātu tā, ka wiņus neietekmē apkārtējie fakti ne tas ko wiņi redz filmās un dažādos raidījumos, ne arī reāli dzīwē.. Nū jā, runājot pa tēmu zemapziņā tu tomēr apzinies, kwai pašam/pašai nenojaušot, ka tas wiss filmā redzētais eksistē, tad nu tu forši pēc tawām domām nekam nederīgas šausmenes noskatīšanās aizej gulēt un pa nakti, kad taws prāts nestrādā zemapziņa tew attēlo sapņos drausmīgas ainas.. Lasīju wienā grāmatā, ka tā tie wisi murgi rodoties..
Tajā grāmatā bija arī rakstīts - es uzskatu, ka tas bija pareizi pateikts.. Ka cilwēks piemēram izdomā saukt tur kkādu melno dāmu, rūķīšus un citas lietas.. Tomēr saucot mazliet uzmetas šermuļi un kkā tik ļoti wairs negribas.. Un koncentrējoties uz to tew tiešām kkas war parādīties tādas kā halucinācijas.. Un arī kko dzirdot tu iedomājies, ka tas warētu būt kkāds pats nelabais un tu ieklausies un warbūt patiešām kko izdzirdi.. Wot tam wisam es ticu, ka ar cilwēka saprātu un zemapziņu - it īpaši, ja tu wisu sawu psiholoģiju kontrolē war panākt ļoti daudz.. War ieraudzīt to, ko tu wiswairāk wēlies wai newēlies, tas war izskaidrot to, ka citi to nedzird, bet tikai tu dzirdi..
Ir daudzi raidījumi par to, kā ekstrasences [ kā tur raksta ] iet palīgā cilwēkiem kam uzbrūk gari un tādas lietas.. Bija wiens raidījums, kur bija ģimene, kas pārcēlās uz wecu māju, nu pilsētascentrā, normāli ciwilizētu wietu ar ērtībām.. Pa nakti pamožoties wiņi atklāj, ka sewi wienkārši žņaudz.. Newiens cits naw.. Brūces uz rokām un citām ķermeņa daļām.. Tā nu netikuši galā ar to problēmu sauca ekstrasences, kopā meklēja iemeslus kāpēc tā, un wai tie tiešām ir ļaunie gari, kas te kādreiz dzīwojuši un negrib, lai te kāds cits dzīwo.. Wiņiem bija maza meita nu kādi 4,5 gadi.. Wiņa stāstīja mammai un tētim, ka wiņa satikusi zēnu ar kuru kopā spēlējas.. Wiņš pie wiņas nāk.. Tad nu wecāki gribējuši iepazīties ar wiņu wecākiem.. Un ekstrasences domāja, ka warbūt warēs uzzināt kko wairāk par tiem cilwēkiem, kas te dzīwoja iepriekš.. Tad nu kādu dienu meitenīte pasauca wisus, ka tas zēns ir atnācis, bet kad wisi wiņu ieraudzīja nemaz tik laimīgi nebija.. Wiņam bija spožas acis un wiņš bija caurspīdīgs - tā wiņi teica, cik noprotu kkāds rēgs.. Ekstrasences lkm ar wiņu sazinājās kkā un atklāja, ka šeit ir bijuši weci indiāņu kapi.. Un kā jau stāsta tādas lietas ir nolādētas..
Tad nu ģimene pārcēlās dzīwot citur, māju nogrāwa uzcēla apkārt žogu un uzlika pieminekli par godu amerikas indiāņiem.. Laikam šoreiz wiss beidzās diezgan laimīgi..
Kā jau teicu, man nekas tāds pārdabisks, kā saka, naw atgadījies.. Wienreiz es tā domāju, bet patiesībā tās bija itkai peles, kas skraidāja pa reģipša iekšpusi..
Man ir dažreiz bijis tā, ka es kko nosapņoju un tas tiešām piepildās.. Tas bija kādus trīs gadus atpakaļ.. Es sapņoju sapni, guļot jau protams wisu saprot, bet pieceļoties lielāko daļu neatceas.. Tad nu pēc kādas nedēļas mamma pateica, ka ir stāwoklī.. Un tad es tik tiešām apzinājos, ka esmu to nosapņojusi.. Es wnk nebiju pārsteigta es to zināju, bet newēlējos newienam pirms tam stāstīt par sawiem sapņiem.. ;D
Es biju mazāka man mamma teica, ka ar gribu war panākt baigi daudz.. Nākamajā dienā skolā bija jāskaita dzejolis.. Un es protams nebiju iemācījusies.. Tad nu sāku nodarbināt sawu prātu ar saslimšanu, ka wēlos saslimt.. Un no rīta piecēlos ar 37.5 temperatūru.. Bet laikam tā bija itkai sagadīšanās..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Century Child
iesūtīt 16.07.2008 18:51
Raksts #69


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.01.08



Mans spoks ir mans kāmis, jo naktīs, kad es gribu gulēt, tas kā jucis skraida pa savu ratu, grauž restes, kas rada griezīgu skaņu, kā arī dragā pa abiem būra stāviem, liekot no istabas ik pa brīdim atskanēt pa kādam būkšķim.
Bet tā reāli, it kā ne ar ko neesmu sastapusies.
Es nezinu vai ticu, laikam jau ticu, jo masu reklāma un stāsti par šādām lietām gan TV, gan internetā, gan visur citur cilvēku starpā, ir atstājuši kaut kādu ietekmi uz psihi, kas liek ticēt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinksa ar uguns...
iesūtīt 24.07.2008 11:28
Raksts #70


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.03.08
Kur: Cēsis.



CITĀTS(laurita96 @ 24.06.2008 12:43) *
Es ticu ka tādas paranormālības patiešām pastāv. Ar mani arī šis tas ir noticis. Visādas skaņas mājas bēniņos, klauvējieni. Sākumā man šķita ka kāds ar mani kā vienmēr jokojais, vai reizēm man tikai izliekas, ka kaut kur kautas nokrīt, vai kāds pieklauvē. Taču kādu vakaru pa LTV1 gāja kāds raidījums(ceturtdienās, 22:00), tagad viņu laikam vairs nerāda, varbūt daži viņu ir redzējuši, kur ekstrasensi palīdzēja ģimenēm padzīt spokus no viņu īpašumiem. Man šīs raidījums ļoti iepatikās.



Jā man arī šis raidījums iepatikās un tāpēc visam tam es vnk ticu! Nezinuvai tas ir normāli vai ne, bet manuprāt tas viss pastāv. Un protams ne vienmēr visi tic tam. Tas ir pilnīgi normāli, ja citi netic un atrod pavisam loģiskus izskaidrojumus, ka tas nepastāv!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rolz
iesūtīt 24.07.2008 12:29
Raksts #71


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.08



nu, man vienreiz bija tā, ka es laukos ar savu brāli strādāju fermā. un kāda govs it kā sāk kaut ko murmināt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 24.07.2008 12:50
Raksts #72


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(inta159 @ 24.07.2008 12:28) *
Nezinuvai tas ir normāli vai ne, bet manuprāt tas viss pastāv.
...
Tas ir pilnīgi normāli, ja citi netic un atrod pavisam loģiskus izskaidrojumus, ka tas nepastāv!
Tad tu domā, ka tas ir ok, ka citi izskaidro kaut ko, atrodot tam derīgu risinājumu, taču tu pati tai pat laikā pieņem, ka tas tā nav. Kas tas par bulšitu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 24.07.2008 13:34
Raksts #73


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



CITĀTS(rolz @ 24.07.2008 13:29) *
nu, man vienreiz bija tā, ka es laukos ar savu brāli strādāju fermā. un kāda govs it kā sāk kaut ko murmināt.

Mazāk dzert vajag, mīļais.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_*
iesūtīt 27.07.2008 18:18
Raksts #74





Viesi




CITĀTS(Shadowstalker @ 24.07.2008 12:50) *
Tad tu domā, ka tas ir ok, ka citi izskaidro kaut ko, atrodot tam derīgu risinājumu, taču tu pati tai pat laikā pieņem, ka tas tā nav. Kas tas par bulšitu?


Hmm...es droši vien izklausīšos stulbi, bet kas ir bulšits? grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinksa ar uguns...
iesūtīt 27.07.2008 18:19
Raksts #75


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.03.08
Kur: Cēsis.



NJā, kas ir bulšits????


Tā biju es( viesis), dators nočakarējās!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Klusums.
iesūtīt 27.07.2008 19:09
Raksts #76


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.07



CITĀTS(inta159 @ 24.07.2008 12:28) *
Jā man arī šis raidījums iepatikās un tāpēc visam tam es vnk ticu!

Galu galā, kā gan var neticēt tam, ko parāda TV?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinksa ar uguns...
iesūtīt 03.08.2008 18:04
Raksts #77


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.03.08
Kur: Cēsis.



CITĀTS(Klusums. @ 27.07.2008 20:09) *
Galu galā, kā gan var neticēt tam, ko parāda TV?


Zini? Daudz reiz televīzija čakarē. Manuprāt, to zin ik viens. Televīzijā strādājošie taisa naudu. Viņiem nav svarīgi vai kāds tam tic vai nē. Galvenais ir nauda. Viņi uztaisa šovu, noalgo cilvēkus kas uztaisa teātrīti. Par to pašu " Vecpuisis" un vēl visādus šitādus murdziņus. Tās c=visas klapatas taču taisa šovu. Cita vienu otru apsaukā un tt. tAS VECIS TAČU ARĪ IZVĒLĒJĀS KAZU, KAS VINĀ ACU PRIEkšā nodīrāja tur vienu, bet vin''s viņu paņēma. Kāpēc? Lai būtu ŠOVS!


Cilvēki bieži tic tam kam ir izdevīgi ticēt, kam grib ticēt, vai arī kāda cita stulba iemesla dēl.
Bet es neuzskatu, ka tajā raidījumā bija kaut kur melots. man patika tas šovs un es tik tiešām ticu maģijai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Soulberry
iesūtīt 22.06.2009 13:12
Raksts #78


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06



Nu tas ir atkarībā kādām - ja piemēram spokiem, tad visdrīzāk jā.
Bet ja mēs ņemam, piem. fejas vai vardes, kas pārvēšās par prinčiem [ grin.gif ] , tad jau nu laikam nē... grin.gif
Es ticu tādām lietām, kurām ir pierādījumi.... kuras var apstiprināt cilvēki vai pierādījumi... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 01.07.2009 10:41
Raksts #79


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



CITĀTS(inta159 @ 03.08.2008 19:04) *
Zini? Daudz reiz televīzija čakarē. Manuprāt, to zin ik viens.

Kā, tu tiešām sevis citētaja rakstā nesalasīji sarkasmu? huh.gif Varbūt es kļūdos, bet vismaz es tā to uztvēru.

CITĀTS(anninja @ 22.06.2009 14:12) *
Es ticu tādām lietām, kurām ir pierādījumi.... kuras var apstiprināt cilvēki vai pierādījumi... smile.gif

Un kārtējo reizi mans garastāvoklis šādu izteicienu autorus vilkt uz zoba tiek pabarots.

Apgalvojums absilūti fantastiski ierullē attiecībā uz pierādījumiem, kurus apstiprina pierādījumu (kurus gan jau apstiprina kārtējie pierādījumi un tā so on…). Diemžēl zinātniekiem dažkārt nākas darboties ar netiešajiem pierādījumiem, nevis tik pamatīgu bāzi kā Heopsa piramīda. Savukārt, ja tev kaut ko neiespējamu stāstīs par konkrēto atgadījumu viens cilvēks — netici. Vienam var būt halucinācijas vai tieksme kādu izjokot. Arī divi ir aizdomīgi (tas feju atgadījums). Pāris liecinieki un pierādīti neviltots video / foto materiāls ar skaidri izšķiramu attēlu — tas jau izklausās pārliecinošāk. Bet, lūdzu, tikai ne divas meitenītes ar fejiņām! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
septembra šausmī...
iesūtīt 11.08.2009 20:10
Raksts #80


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.12.08
Kur: mazā mazā skapītī.



kādas pāris nedēlas atpakaļ sanāca iet ar draugiem uz jūru, kad pāri kokiem paralēli jūrai uz rīgas pusi lidoja neliels spīdīgs objekts. Lidmašīna tā nebija, balons arī nē. Spīdēja sarkani oranžs, lidoja bez skaņas. Dīvaini.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  « < 2 3 4 5 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.04.2024 16:41