Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> SLS4 - kā tās lietas tika darītas, Viss, kas patika un nepatika
Lia'angia
iesūtīt 22.08.2004 18:13
Raksts #1


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Nu es (laikam jau pirmā no visiem, kas brauca šodien) esmu atpakaļ no SLS4.
Kopējais iespaids par spēli - visai nekāds. Pa lielai daļai esmu vainojama es pati - nespēju notēlot savu Gundegu kā jukušu, nespēju vispār "noķert" spēli. Negribējās piespiesties, lai radītu teātri sev pašai. Un bija sajūta, ka citiem tas ne tik nav vajadzīgs. Izņēmumi - abi vakari, kad notika burzīšanās ap krogu un virtuvi, kad notika sarunas, strīdi un dzīru līksmības. smile.gif Pa dienu es, kā jau kārtīga senlatviešu sieviete, ganīju savu bērnu (kurš nemitīgi krita uz nerviem karadraudzei un kalējam :blink: ), šuvu drēbes, palīdzēju virtuvē... Un viss. Gribējās vairāk asuma, vairāk piedzīvojumu, satraukuma, spriedzes...
Pagājušo reizi katalizatora lomu spēlēja piecbrālīši, bet šoreiz lībieši vienkārši dzīvojās savā nodabā un spēles beigās tika "iznesti" vairāk garlaicības, ne nepieciešamības pēc.
Labā puse - mēs vismaz mēģinājām veidot normālas kaimiņu attiecības ar lībiešiem, risinājām normālu mierlaika dzīvi, tātad - dzīvojām tā, kā cerēja dzīvot senās Daugmales iedzīvotāji. Pa laikam patirgojāmies ar tirgotāju, pa laikam kašķējāmies savā starpā...
Priecēja, ka lībiešu nometne bija patiesi mazpazīsatama, un iespaids par cilvēku netraucēja veidot iespaidu par tēlu... Vairākām meitenām un puišiem bija brīnišķīgi tērpi. Daļai gan tādi visai... nosacīti.
Žēl, ka zemnieki bija spiesti aizbraukt ātrāk, arī ar viņiem nepaguvām izspēlēties... sad.gif

Un saldajā ēdienā - joki, ko es pierakstīju šīs spēles laikā.


Par stipriem vārdiem
- Krīvs, iedzēri? Saki stipros vārdus kriviču mēlē!
-Aiz upītes pār kalniņu uz upīti!
Pēc nākamās iedzeršanas reizes vārdi bija stipri īsāki:
- Arrrrgh

Par izskatu
- Laucis? pēc kā viņš izskatījās?
- Nūūū... Pēc Aika!

Par attieksmi
Nāk zemnieks (Urdrunirs). Es skatos, vai viņam ir baltā bantīte ap galvu vai nav. Zemnieks:
- Tu uz mani neskaties, es esmu visai miris!
Kad viņš pēc brīža nāk atpakaļ, mana meita viņu sagaida ar vcārdiem:
- Tu esi miris! Ho-ho-ho! (Salaveča balsī)

Par krīvu vairošanos
Krīvs "piedzēries" iekrīt žagaru čupā.
- Ei, krīvs žagaros tup!
- Olas dēs, vai?

Par vārda spēku
Ū```` iereibis baras uz kādu lībieti:
- Ko tu te izrunājies? Nāc šurp un dzer sausu!
Lībietis izdzer arī. Ū```` ieskatās kausā un pikti konstatē:
- Padomā! izrija tukšu!

Par atrašanās vietu
Gundega iet pie tēva ar nodomu izdiņģēt malku balzama.
- Tēti, tēti, tēti...
- Paņem man starp kājām! Un pēc tam noliec atpakaļ!

Par nešļavām:
- Nešļavu ar roku nedrīkst ņemt!
- bet ar karoti?

Par trauku saturu
- katls ir pilns līdz augšai!
- Kur te ir zalkši?

Par darbības plāniem
- Noķersim, nositīsim, apraksim un tad vēlreiz noķersim!
- Paga, paga, tos, ko aprok, vairs ķert nevajag! Tos vajag izrakt!
- Labāk nevajag arī rakt...

Par attieksmi
kalējs modina pilskungu
- Pilskalnam var uzbrukt!
-Nu un?

Par personības dalīšanos
Virsaitis:
- Tu no manas meitas telts izlīdi kā krīvs vai kā meistars?

Par redamību
- Tēvs, kur tu bez biksām ej?
-Tu tak viņu neredzi!
- Ā, nu tad ej!

Par sarunām ar mirušajiem
karadraudze nāk no sirojuma. Virsaitis:
- Vai visi dzīvi?
mednieks:
- nē, mēs esam beigti!

Par to pašu.
Virsaitis:
-Tēvs, vai tā ir taisnība, ka tu esi saindējies un nomiris?
Ū````:
- Bet protams!

Par sagaidīšanas veidiem
kalēja saderētā sagaida savu līgavaini ar smaidu un metas ap kaklu. Virsaitis grūtsirdīgi:
- Lūk šitā ir jāsagaida vīrs mājās, nevis ar pārgrieztu rīkli!

Par attieksmi vēlreiz
Silma pieiet pie Rasas un uzliek roku uz pleca:
- Tev laikam vectēvs ir miris...
- kā?
- Nu sēž mājā un neatbild...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
bengalaas
iesūtīt 23.08.2004 10:38
Raksts #21


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Mēs jau to āzi arī gribējām noupurēt, lai arī lībiešu upes gadienā otrādi nesāk tecēt. Tāpēc jau mēs ār sīri viņu nozagām, bet mūsu vadonis Jengo atteicās ļaut viņu upūrēt - ja nu tas lops kādam pieder. Negribēja kašķi ar Daugmali. Bet vispār tas lopiņš pats īdēja, lai šo upurējot - gribēja sev personīgo rekordu - upurēts 2x vienā dienā. grin.gif

CITĀTS(Roviela)
Cik nu sapratu, tad ne reizi! Viņš svētdien no rīta bija pazudis, un tad atgriezās ar saderētu līgavu (no lībiešiem)!


Manu čabulīti neaiztieciet! Dzīvs viņš ir un vēl brīdi paliks! wink.gif Un īstenībā - tikai ar artwizarda ierašanos man sākās jautrība. Līdz tam tas bija tikai putras katli, trauku mazgāšana, nometnes sargāšana no slinkajiem Daugmaliešiem, kam atnākt līdz lībiešiem bija tik grūti un tamlīdzīgas lietas, kas piederas pie "kreatīva piknika ar draugiem". Spēle tā nebija, vismaz ne man, vismaz ne līdz tam brīdim, kad ar Artūru varējām savu sižetu aizbīdīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 23.08.2004 10:45
Raksts #22


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Ui, virtuves darbiniekiem spēles gandrīz nekad nav... tas jau sen zināms...
Man prieks, ka jums sanāca kaut cik paspēlēt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 23.08.2004 11:08
Raksts #23


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Da ko tur daudz liekuljot vai pieklaajiigam meegjinaat buut - speele nepatika, un nevis vienkaarshi, bet ljoti.
Vainiiga bija kopeejaa atmosfeera, kuraa tu konstanti juuties neomuliigi un iedvesma biidiit kaut kaadas lietas, kaut kaadu action'u ir ljoti minimaala. Pat taas paaris reizes, kad kaut ko izdomaaju vai meegjinaaju sataisiit (piemekleeju Augstkalnu Jaanim liigavu un sakasiijos ar liibieshu gjimeni, kura mani bija pieshnjaakusi (kaa bijaam par to pirms tam vienojushies)), to realizeejot nekaadu gandariijumu nejutu - kaut kaa nebija taa garsha un viss.

Taapeec arii , lai man piedod Zzanete, aizgaajis pie liibieshiem peec mantinjaam, lai pamestu "sho bleezhu midzeni" un paarceltos pie daugmalieshiem ar meerkji nokoljiit Rasu, taa vietaa paluudzu, lai mani nodur. Negodiigs metageimings, bet man vienalga, jo zinaaju, ka neveeleeshos iet atpakalj uz Daugmali un veel tur kaut kaadaas kaazaas buut par kopeejo apskates objektu. Taapeec, ka bija neomuliiga atmosfeera un viss.

Bija veel peedeejais action'a projekts, ar kuru glaabt pasaakumu un uzsist adrenaliinu tiem liibieshiem, kuri to bija gaidiijushi visu nedeelju (taa es vismaz to sapratu). Projekts bija liels, haotisks un iespeejams neefektiivs no kaujas viedoklja, bet no skata gan rituaals uzbrukums iztiiriit Daugmali kaa visa neshkjiistaa pereekli. Tachu arii shis projekts atsitaas pret relatiivo indiferenci no citu puses, un arii man uz to momentu galva bija pilna citaam domaam, lai piespiestu sevi, meegjinaat piespiest citus. Kaut kaa visi neticeeja, ka kaut kas buutu sanaacis no uzbrukumu 5 no riita, lai gan, kad apspriedos ar Inxu un veel paaris cilvjiem, vinji teica, ka vajadzeeja un ljoti vajadzeeja. Bet nekaa. Taa vietaa notika pabeediigi nepaarlieku interesantais uzbrukums liibieshiem, kuraa taa kaa Kalakaks un Soirvakts ljoti gribeeja uzciiniitis, vismaz kaut kaada kauja notika, kas gan arii buutu vareejusi iet secen.

Kaa mees spriedaam ar Edgaru aka Morgotu aka Regi, ja speelee negribas metageimingot, sarunaas kaut vai vien, tad taa noteikti ir izdevusies, bet sheit to gribeejaas ljoti, jo nebija vienkaarshi ko teikt in-game, un cilveekiem bija garlaiciigi.

Mans secinaajums ir taads, ka probleema ir lielaakoties faktaa, ka paaraak dazhaadi ir meerkji ar kaadiem cilveeki ir ieradushies uz sho speeli. Sho teoriju es jau diezgan daudziem esmu klaastiijis, nu arii uzrakstiishu te. LARP peec shiis teorijas ir triis aspekti: ATPUUTAS, REAALISMA vai AUTENTISMA un ROLEPLAY aspekts.

Dalja cilveeku atbrauc uz shaadu pasaakumu, izraujoties no ikdienas rutiinas un darba un ir prieciigi par vispaar padziivoshanos pie dabas kruuts. Vinjiem patiesiibaa neko paarlieku daudz citu arii nevajag, vinji relakseejas un izbauda neko nedariishanu. Vinjiem ir nepiecieshams galvenokaart tikai ATPUUTAS aspekts.

Dalja cilveeku ierodas rekonstrueet kaut ko, panaakt maksimaalu atmosfeeru tieshi ar materiaaliem liidzekljiem: smalkiem un pareiziem teerpiem, virtuvi, kuraa tiek gatavoti relatiivi mezhoniigos apstaakljos eedieni, guljbuuveem, seetaam, kaleeju laktaam. Vinji liek galveno uzsvaru uz to visu un arii izbauda (taads iespaids vismaz man radaas) njemoties ap visaam shiim lietaam. Taapeec arii vinjiem ir aktuaalaakais REAALISMA aspekts.

Dalja cilveeku grib panaakt atmosfeeru un adrenaliinu un interesantumu ar tieshi riiciibu un runaam un sizhetu un kaut kaadiem sociaaliem meerkjiem, nevis seetu buuveeshanu. Vinjiem gribaas tieshi ROLEPLAYoshanas procesu, un, lai arii daudzie fiziskie elementi ljoti paliidz un mobilizee iejusties teelaa, dalja no vinjiem vareetu to visu paveikt arii teerpushies parastaas 21. gs. dreebees, ja vien vinjiem buutu interesanti un gana labs stimuls un meerkjis. Shie cilveeki grib action un vinjiem svariigaakais ir ROLEPLAY aspekts.

Shie termini varbuut nav visveiksmiigaak izveeleeti un kalpo tikai lai apziimeetu manas idejas. Taapat es arii negribu teikt, ka cilveeki tiek daliiti konkreetaas grupaas uzreiz. Nekas nav melns vai balts, bet visos ir noteiktos daudzumos veelmes peec visiem shiem aspektiem. Tikai attieciibas ir dazhaadas. Taapeec laikam vislabaakaa metode buutu savaakt speelei maksimaali daudz cilveeku, kurus vieno uzsvars uz vienu un to pashu apskektu. Tad tie labi sapratiisies un domaajams varees izbaudiit speeli daudz sekmiigaak.

Un beigaas pateikshu arii paldies GM, jo zinu, ka to visu gatavot, ir liela kjeepa un stress. Kaa gan savaadaak.


P.S.

Man ir neliels projektinjsh, ka, ja piedaliishos naakamajos SL, tad tikai ar totaalu savu cilveeku atlasiitu nometni (vareetu buut ap 10 - 14 cilv.), kuri, neshaubos spees, izbaudiit speeli un iekljauties tajaa. Ja vien SL5 buus un man nebuus slinkums njemties. Bet taa kaa gads veel priekshaa, tad jau redzees.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Morgoth
iesūtīt 23.08.2004 12:11
Raksts #24


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.09.03



Ugu, Andza, ir tieši tā, kā Tu raksti, tikai aizmirsi piestiķēt vēl vienu kategoriju: to, kura atnākusi bija uz KLOPI. (un karogs viņiem rokā- piemēram, Trakā Cara rezultāts- pret tādu pārspēku divus nodurt pamanījās).
Ir grūti bīdīt ROLEPLAY, ja Tu pieredzes trūkuma jeb dažu personisko īpašību dēļ to neproti un praktiski neiespējami, ja tas ir jādara starp komandas biedriem, kuriem tas ir mazsvarīgi. (Es ļoti sirdī alku pēc Rpg, bet konstatēju, ka laikam esmu bremzēts- tikai uz spēles beigām es bez aizķeršanās varēju uzrunāt komandas biedrus lībiešu vārdos. Nu kāds tur vēl RPG... arī zināšanu bija par mazu par to vēstures periodu)
Secinājums- jātrenejās ne tikai rezultatīvi vicināt "bdlsvēsturiskāspaukošanaskaujassimulācijasrekvizītus", bet arī mēli. (Andza un Jengo ierullēja)
Arī BC: gribēju tā, varēju tikai šitā utt. Nu kas Tev liedza to RPG dzīt uz priekšu ar jebkuru citu pirms Artwizarda ierašanās?

Par putrām un bļodām runājot- ja strikti sadalītu pienākumus (kaut vai uz maiņām jeb vienalga kā) un aši viņus pildītu, tad nebūtu nekādu grāpju ar aizkaltušām putras atliekām, uz kurām visi skatās, bet neviens neceļas lai vismaz iemērktu. Ja Ineta nepārtraukti kaut ko nenovāktu (kaut arī viņai tas NEBIJA jādara), mēs tur būtu vienkārši mēslos ieauguši.


Īsāk sakot tā: ja kaut kas nebija kā vajag, tad paši esam vainīgi, jo GMi (kaut arī man nav ar ko salīdzināt - kā nekā pirmais Larps) manuprāt, bija izdarījuši visu iespējamo, lai būtu kruta.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 23.08.2004 12:18
Raksts #25


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Vispār jau Senlatviešos klope kā tāda vispār nav nedz vēlama, nedz paredzēta. piemēram pirmajā daļā mēs neviens nesēdējām un neaudzējām domas, kā izgriezt kaimiņus. Bija politiskās intrigas. Bija Gm sūtīti mosķi. Un bija labi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 23.08.2004 12:23
Raksts #26


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Nee, klope nedriikst buut pashmeerkjis.
Bet vienmeer var izdomaat labus logjiskos iemeslus taas attaisnojumam un tad izmantot klopi, kaa adrenaliina un izjuutu kjershanu, ja nav nekaa cita vispaar ko dariit.

P.S.

Paldies, Inetai. Lai arii nepiedaliijos kopkatla daliishanaa, taapat man bija briizham gruuti skatiities, kaa shis cilveeks raujas kameer paareejie kliist apkaart. No otras puses, ceram, ka vinja vismaz izbaudiija to, kaa nelielu izbraucienu pie dabas, respektiivi LARP atpuutas aspektu.

Šo rakstu rediģēja Andza Arrdh: 23.08.2004 12:28
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aikis
iesūtīt 23.08.2004 12:37
Raksts #27


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 22.03.04



CITĀTS
ja kaut kas nebija kā vajag, tad paši esam vainīgi, jo GMi (kaut arī man nav ar ko salīdzināt - kā nekā pirmais Larps) manuprāt, bija izdarījuši visu iespējamo, lai būtu kruta.


Nepiekrītu. Krutumu neviens netaisiija un GMu vispaar nebija. Kedriks noshljucis lielaakoties seedeeja malaa, jo vinja idejas nepienjeema vai saaka trakuliigas muljkjiibas dariit (nogalinaat GL). Artim ideju vispaar nebija. Ja nu viniigi - "Es esmu labietis. Es esmu GM. Es izdomaaju noteikumus. Es par visiem stipraaks! Neviens mani nenogalinaas! Jo es tak esmu labietis, GM, un izdomaaju noteikumus" Dagnija kaut kaa neticami klusa palikusi. Pat Laimas maati neteeloja. Aivars, kaa parasti. Kaut kur malinjaa, nevienam neredzot... Ak jaa, ja nu vieniigi tad, kad speele norisinaajaas interesanti notikumi ieksh speeles, saaka piekasiities ar aarpusspeeles pieziimeem.

Tomeer nevaram teikt, ka vinji neko nedariija. Tas buutu paarspiileejums un nepatiesiiba. Liels palides par to darbu, ko juus ieguuldijat pirms speeles! par reklaamu jaunu cilveeku iesaistiishanu speelee (pat njemot veeraa sliktaas atsauksmes), kas iespeejams citos apstaakljos radiitu patieshaam satriecoshus rezultaatus.

Iespeejams, truuka gmu un triis cilveeki nevar uztaisiit "haju" triisdesmit, tomeer atkal atljaushos paarmest to apstaakli, ka neviens taa iisti to arii nemeegjinaaja dariit.

Vislielaakais paldies GoldLeaderim par lielisko Gamemasteroshanu kaa NPC. Vinja aazis bija lielisks un bija vismaz kaada darbiiba speelee.

Taatad:

Paldies GMiem par ieguuldiito darbu pirms speeles.
Fui GMiem par paaraak maz ieguldiito darbu speelee.
Paldies kaiminjiem un kaiminjieneem - zemniekiem - par labo laiku un eedienu.
Paldies Virsaitim, ka naktii paraadija uz kuru pusi mana seeta.
Paldies zemes iipashniecei par speeles vietu.
Paldies GLam par aazi.

Kopeejais veerteejums: -3.4- "neiztur kritiku"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pet
iesūtīt 23.08.2004 12:48
Raksts #28


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.04
Kur: Rīga



Jaapiekriit, ka 2. un 3. SLS kautkā bija vairāk izdevušās - šoreiz kautkā vienkārši pietrūka action. Jebkāda action - neiet runa par klopes meklēšanu, tas būtu bijis viens no veidiem kā kautkā izklaidēties, bet ir alternatīvas.

Lielais attālums līdz lībiešiem - jā, tas ir reālistiskāk, bet manuprāt traucē spēlei. Ja viņi būtu bijuši tuvāk, tad būtu daudz normālāka saskarsme, un vairāk notikumu - kautvai to pašu līgavu zagšanu būtu sarīkojuši. Pusstundu brist nevienu nesatiekot nekāds fun tomēr nebūtu.

Ja atskatās uz nesenajiem 3. SLS, tad lielu daļu dzīvīgumu ikdienai iedvesa virsaiša sieva ar saviem izsaucieniem, kura diemžēl neieradās, un Goldlīdera arābs - kuru diemžēl nogalēja. Var un vajag piesieties šaitanu pieminēšanai, bet tīri out-of-game sadzīve krietni nonīka, kad viņš aizgāja.

VAJAG, lai vislaik tomēr nometnē spēles laikā kautkas notiktu. Šoreiz tā neizvērtās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 23.08.2004 12:52
Raksts #29


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonis



Piekrītu iepriekšējiem rakstītājiem, bet Daugmales komandas aizstāvībai gan kādu vārdu gribu teikt. Tīri nejauši bija sagadījušās visādas reālas ligas iesnu, kakla, galvas, zobu un visādu citādu sāpju veidā. Cilvēki darīja, ko spēja, bet tēlā iejusties, ja nakti aiz sāpēm neesi gulējis, ir, maigi runājot, grūti.

Par savējo tēlu. Nu jā, - trīs darbus reizē darīt neprotu. Bet iznāca, ka vajag. Daugmaliešiem ēst vārīt (reāli), krogu vadīt (gan reāli, gan spēlē), un vēl dzīrēs pankūkas cept. Cieta, protams, spēle.

Liels, liels paldies visiem, kas palīdzēja virtuvē!
Kas malku nesa, kas kurināja, kas palīdzēja gaļu un dārzeņus griezt!

Pa spēlei - Silma, tu biji laba krogus palīdze, man tik žēl bija, ka ātri ar kalēju saderēji. Kur gan vēl tik strādīgu sameklēšu? sad.gif Laimīgais kalējs! smile.gif

Pa dzīvei - ar loku šaut mācīdamās, tāāāādu zilumu esmu uz rokas uzdauzījusi, ka pāris nedēļas džemperīšus ar īsām piedurknēm nevarēšu valkāt. Patiesību sakot - visa roka zili lillā. :blink: Sīkums, pāries. grin.gif

Tagad - kaudze PALDIESU GM, Etasi un Jānim!

Un viens jociņš:

Pa Abavu brauc divi gumijas plosti ar tūristiem. Ierauga bariņu senlatviešu pie smēdes un apmulst. Drosmīgākais prasa: "Ko jūs te darāt?" Atbilde: "Dzīvojam!" Šie apmulst vēl vairāk. Šajā brīdī es iznāku uz krasta ar loku un bultām rokā. Tūristi sāk brēkt: "Mēs esam labi, mēs esam draudzīgi!!!"

Daugmales krogus saimniece Ģēde.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gvarvins
iesūtīt 23.08.2004 13:00
Raksts #30


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.02.04
Kur: Starp kreeslu un klavieri!



nja... probleemas tieshaam bija ar speeleetaaju dziiviigumu. citkaart tik dziiviigais uupis saiideejies par zobu saapeem. milziigo gaisa gabalu liidz liibieshiem iet slinkums (it iipashi man), pilskunga meita Rasa arii visu laiku punjkjojas, kas nenaak par labu, pilskungs vispaar galiigi izsists no sliedeem un vienaldziigs pret visu pasauli un nekaadi nevar uz ilgaak kaa paaris minuuteem savaa aadaa ieliist, paarsvaraa visi saiideejushies un apaatiski un nenotiek nekas taads, kas to visu iekustinaatu. visi gaida kad meistari kaut ko izdariis, un varbuut arii pamatoti gaida, bet neko arii nesagaida.

atliek tikai njemt veeraa visu un censties naakoshreiz atrast risinaajumus pret vispaareejo saiideeshanos.

bet cuuku beeres pie zemniekiem tieshaam bija augstaa liimenii! paldies protams vinjiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hareki
iesūtīt 23.08.2004 13:32
Raksts #31


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



Nu jaa- man ar taa kaa skiet, ka laaaga ko dariit nebija. Manu vieniigo piedziivojumu virsaitis paguva izniicinaat pashaa saknee. Lidz ko Rangai uzradaas pieluudzeejs, shis pazinjoja, ka es tak varu iet, ja gribu. Nu es peec tam izlikos, ka neesmu to dzirdeejusi, un tik un taa aizlaidos no Daugmales.
Otrs atsvaidzinaajums bija mans un virsaisha meitas pashizdomaatais uzdevums aarsteet kriivu no alkoholisma. Rezultaats - pievemta Daugmale, bet domaajams, tas ienesa zinamu jautriibu tajaa vakaraa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 23.08.2004 13:38
Raksts #32


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



1. paldies visem jums, kas arii man laava kaut pa skirbinju ieluukoties SLS4 norisee. un tad nu man tiiri zeel palikaas, ka jums tur iisti nav paticies (taa var saprast.) eh, ja juus zinaatu, cik loti man gribeejaas buut tur, pat ja es buutu zinaajusi, ka tur nekaa laba man neatrast..

2.
CITĀTS
Ja atskatās uz nesenajiem 3. SLS, tad lielu daļu dzīvīgumu ikdienai iedvesa virsaiša sieva ar saviem izsaucieniem, kura diemžēl neieradās, un Goldlīdera arābs - kuru diemžēl nogalēja. Var un vajag piesieties šaitanu pieminēšanai, bet tīri out-of-game sadzīve krietni nonīka, kad viņš aizgāja

nu tas ir kas nedzirdeets - kaadam vinja tomeer iedvesusi kaut nedaudz pozitiivu emociju..

3. iisteniibaa zeel, ka es nebiju, man padomaa bija fantastisks teels, kas, ar Rangas paliidziibu Daugmalee milziigu bardaku (taatad ari kaut nedaudz darbiibas) buutu sataisiijis. bet skiet, tam jaapaliek uz SLS5, ja taadi buus (iisteniibaa vienkaarsi jaabuut)

4. eh, laikam buus 4dien liidz savannai jaaaiziet. juus tacu tur buusiet, vai ne?

5. eh un jaa taac jautaajiens - vai virsaitis bija pietiekami darbiigs un sev sievinju atrada? vai arii bija taads saseerojies slinkis, ka ne pirksta nepakustinaaja? un vinja meita - bija vai nebija maates meita?

6. vai uupis to savu mantu atrada???

Šo rakstu rediģēja Eredia: 23.08.2004 13:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 23.08.2004 13:42
Raksts #33


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Pēc lielajiem novākšanās darbiem kaut kā vakar mājās tiku (atkal 2 reizes ar pilnu mašīnu nācās braukt), iegāju pirtī, un uzmācās tāāāāāds nogurums, ka knapi līdz gultai tiku, kur nu vēl ielikt bildes internetā. Tad nu piedodiet, dārgie senlatvieši, par kavēšanus, reku šeku būs bildes.

Gatavošanās spēlei sākās jau no pirmdienas, kad tika aktīvi celta krīva māja:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/005.jpg

Virsaiša meita Rasa ar mazo Sauli sēž uz soliņa:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/007.jpg

Divi no karadraudzes (Udzis un Miķis, ja nejaucu vārdus) nodarbojas ar nelielu kāju ievingrināšanu:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/008.jpg

Mazā Saule bija tik smaidīga un tik bildēties griboša, ka nevarēja nebildēt. Šeit - šūpojoties:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/009.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/010.jpg

Udzis kāpj no koka lejā:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/011.jpg

Pirmsspēles sarunas:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/012.jpg

Kad vēl nav viss uzvilkts:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/013.jpg

Pirmās vakariņas:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/014.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/015.jpg

Un tīģeris, kas ļoti labprāt izlaizīga bļodiņas:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/016.jpg

"Nu, atnāc, paskaties, vai mans paklājiņš ir tik pat mīksts kā tavs!"
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/017.jpg

Spēles atklāšana:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/019.jpg

Brīvos brīžos Daugmali pieskandēja kokles skaņas:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/020.jpg

Sestdienas rīts sākās ar dārgumu meklēšanu pie liela koka zem balta mākonīša:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/021.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/022.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/023.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/024.jpg

Krīvs ar savām bundziņām:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/025.jpg

Runa pirma arāba upurēšanas:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/026.jpg

Pičus:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/027.jpg

Ziedojumi:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/028.jpg

Saule laivā (iedomāties koka laivu:P):
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/029.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/030.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/031.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/032.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/034.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/035.jpg

Arāba velis (nez, vai arābiem arī ir veļi?):
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/033.jpg

Ziedotās arāba mantas:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/036.jpg

Lelles šūšana:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/038.jpg

Meistari atpūtā:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/039.jpg

Kalējs taisa pagrabu:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/040.jpg

Es ar savu māti trenējamies loka šaušanā:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/041.jpg

Rasa šūpojas:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/042.jpg

Udzis un Miķis taisa sētu ap Daugmali - MILZIIGS paldies par to:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/043.jpg

Sarunas ar zemnieka sievu:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/044.jpg

Visi skatās arāba upurēšanu:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/045.jpg

"Tu dzīva? Parādi ausis, parādi zobus!":
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/046.jpg

Gundega ar Sauli un lelles matiem:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/047.jpg

Steļu uzstādīšana:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/048.jpg

Krīva saviebiens brīdī, kad viņš uzzināja, ka upe tek otrā virzienā:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/049.jpg

Saitītes pīšana:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/050.jpg

Pankūku plīts virsas kurināšana (Sniedze un Silma):
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/051.jpg

Mednieki atgriežas no trakā āža medībām. Diemžēl... tukšā:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/052.jpg

Maklas skaldīšana un nešana:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/053.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/054.jpg

Pat krīvam roka jāpieliek,
Lai lielais darbs uz priekšu iet:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/055.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/058.jpg

Un atkal Saule pozē:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/056.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/057.jpg

Saule rāda zemniekiem savu lelli:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/059.jpg

Kārtīgs virsaitis guļ ar zobenu pagalvī un vairogu pie sāniem:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/060.jpg

Trakais āzis:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/061.jpg

Ceļā satiktie lībieši:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/062.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/063.jpg

Došanās uz lībiešu nometni:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/064.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/065.jpg

Lībietis, kurš mīl iedzert:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/066.jpg

Atgriešanās Daugmalē:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/067.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/068.jpg

Saule var pierunāt jebkuru, lai viņu pašūpo. Šoreiz tas ir Pičus:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/071.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/072.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/073.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/074.jpg

Kalēja māceklis:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/075.jpg

Smēdē:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/076.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/077.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/078.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/079.jpg

"Audekls":
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/080.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/081.jpg

Saule pie trepēm (Gundega, Gundega, sargi savu bērnu!):
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/085.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/087.jpg

Aukle trenējas šaut ar loku:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/088.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/089.jpg

Nogalinātais zemnieks:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/090.jpg

Apspriede (pievērst uzmanību GL fonā):
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/092.jpg

Tā notiek, kad krīvs mušu uz galvas mēģina nosist ar līdz-trīssimt-skaitāmo rundziņu:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/093.jpg

Un tādu reakciju ras izsauc apkārtējos:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/094.jpg

Kalējs:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/095.jpg

Slēpnī:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/096.jpg

Udzis šūpina Sauli:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/097.jpg

Tirgotāja ierašanās:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/098.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/099.jpg

Dārta smaržo svecītes:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/100.jpg

Tas ir tas, kas beigās sanāca no mūsu "auduma":
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/101.jpg

Tā kā tas tika speciāli austs virsaiša mājai kā aizsardzība pret dažādiem mošķiem, tad viņš to nekurnot nopērk par veseliem 10 dirhemiem:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/102.jpg

Dāņu tirgotāja organizētā kauliņu spēle ar Piču un kalēju:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/103.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/104.jpg

Vecais Ū```` trāpījis krīvam ar zirni! ohmy.gif :
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/108.jpg

No rīta Pičus briesmīgi nosalis un sarāvies pavisam maziņš:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/113.jpg

No comment (jau miris dāņu tirgotājs zemgaļu sieviešu villainē runā ar kurinātāju Sniedzi :blink: ):
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/114.jpg

Kalēja līgaviņa silda lelli smēdē:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/115.jpg

Krīvs pusdieno:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/116.jpg

Labrīt, Saule:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/118.jpg

Kalēja kaltais pakavs virsaiša mājai. Nez, kāpēc krīvs to nepareizi pielicis? Tagad viss labums krīt no viņa ārā... Otrādi, krīvs, otrādi jāliek:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/119.jpg

Došanās "iznest" kaimiņus lībiešus:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/120.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/121.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/122.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/123.jpg

Kalēju mājās ar sajūsmas kliedzieniem sagaida viņa saderētā:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/124.jpg

Vecā Ūpja velis ar sāpošu zobu:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/125.jpg

"Atbruņošanās":
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/126.jpg

Chick-fight:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/128.jpg

Gala runa:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/129.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/130.jpg

Krīvs pie savas mājiņas:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/132.jpg

Visi kopā:
http://img.photobucket.com/albums/v164/dac...LS%20IV/131.jpg


Tas arī šoreiz viss! Ir arī filma, bet to nāksies pagaidīt! Ja kādam ir vēlme, var bildes dabūt uz matricas (cena 0,50 Ls vai tukša matrica vietā).

Liels paldies visiem, kas ieradās! Paldies kaimiņiem lībiešiem. Varbūt šoreiz tik labi neizdevās (kā nekā daudziem pirmais LARPs), bet nākamreiz noteikti būs labāk (kam nu būs otrā reize).

Paldies Ģedei par virtuves organizēšanu, un visiem, kas viņai palīdzēja kurināt, malku gādāt, gatavot un krogū stāvēt.

Paldies GM par organizēšanu! Īpašs paldies Kedrikam par sabiedrību pirms spēles (un nekurnēšanu ēdot mūsu gatavotos "brīvdabas" ēdienus)! laughing.gif

Paldies Peta draudzenei par izlīdzēšanu ar mašīnu!

Liels un īpašs paldies Udzim un Miķim par aizcirtumu vienā pusē un sētu otrā pusē Daugmalei, par kokles spēli un par jautrošanos dzīrēs! Ceru, ka šis nav jūsu pēdējais LARP! smile.gif

Būs atrasto mantu birojs. Tikai jāsabildē visas lietas! tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hareki
iesūtīt 23.08.2004 13:43
Raksts #34


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



CITĀTS(Eredia @ 23.08.2004 13:38)
5. eh un jaa taac jautaajiens - vai virsaitis bija pietiekami darbiigs un sev sievinju atrada? vai arii bija taads saseerojies slinkis, ka ne pirksta nepakustinaaja? un vinja meita - bija vai nebija maates meita?

otrais variants. Nu meita ar zaaliiteem (gan ar Rangas paliidziibu) bik padarbojaas - "kriivu aarsteejot"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 23.08.2004 13:45
Raksts #35


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



NU ko, pāris komentāri no GM puses:

1) Paldies tiem, kuri speleja (pasi zinās, kuri tie bija),
2) paldies tiem, kas izteica KONSTRUKTĪVU kritiku, (arī paši zinās, kuri tie bija),
3) paldies tiem, kur jau izteikuši savas idejas turpmakam spelēm,
3) NE paldies tiem, kuri, labi zinot noteikumus, uz spēli ieradās neadekvatos tērpos (cerams, arī paši zina, uz ko tas attiecas. Tiesām, nebiju to gaidījis.)
4) NE paldies tiem, kuri nekorekti izturējās pret atsevišķiem meistaru komandas locekļiem (Aiki, turpmāk diezin vai tiksi aicināts uz spēlēm... ja jau nespēji saprast tās Aivara "piekasīšanās" iemeslus.)

Dažādu iemeslu dēļ spēlē bija vairākas nopietnas kļūdas no GM puses, viena no tam - pārak esam pieraduši paļauties uz atsevišķu spelētaju personisko rīcību, kura šoreiz dažādu (primāri - medicīnisku) iemeslu dēļ izpalika, otra - ir pilnīgi skaidrs, ka nedrīkst veidot atsevišķas komandas no spelētajiem, kuri spēlē tikai pirmo reizi, tie ir "jāiepludina" komandās, kuras sastāv no pieredzējušiem spēlētajiem, trešā - lai izveidotu saturīgu spēlēs sižetu, japieprasa leģendas no spelētajiem krietnu laiku pirms spēles, lai var izveidot kopīgas sakarības, jeb ģenerālo sižetu ar dažādām sižeta līnijām, kas ietvertu iespējami lielāku skaitu spēlētāju... šoreiz tas neika izdarīts, un šāda sižeta iztrūka, ceturta - nepieciešams vairak cilvēku, kas palīdzētu GM attēlot tos pašus "lāčus", "jodus", "sireniekus" utt, kuru trūkums šajā spelē bija jūtams.

GM grupas vārdāatvainojos tiem spēlētajiem, kuri neguva no speles cerēto mūsu kļudu dēļ.

Gvarvin - par to "panīkuma problēmu" ir diskutēts daudz un dazādos laikos, diemžēl, ja kaut kas tads notiek, tad GM nekad nav izdevies to pārtraukt ar saviem līdzekļiem sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 23.08.2004 13:53
Raksts #36


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



biju punkaina - tagad arii esmu bet vel piedeva ar saaposhu kaklu... tuvaakaas paaris dienas seedeshu maajaas sad.gif

speele - shis tas pietruuka (pamatiigi petruuka!)... varbuu paaris cilveku kas tomeer vada lietas uz priekshu - varbuut kas, bet to reaalo noskanjojumu jau visi atceras: bezdarbiiga niikshana, slinka kusteeshanaas unkautkaa dariishana. liidz ar to attieksme pret visu arii bija ne shaada ne ta da ... kautvai taas pashas guntinjas vai veelkautkas ... bij jau kriivs kas miileeja iedzert - vinsh laikam arii vieniigais prieksh manis sagaadaaja kaadu jautriibu tai pashaa vakaraa kad aukle pastaastiija par kumelp[eedaam kas tika arii veiksmiigi liktas lietaa ... pie ajhokola pievienojaam kumlpeedu uzleejumu (pa speelei) un devaam kriivaam dzert ... dzeera ar - peec tam veema, deva dzert citeim - shie arii veema... rezuultaataa daugamale bija pievemta ... bet izskatiijaas labu turklaat profesionaali atteelots - paldies smile.gif

protams ka man pashai arii gribeejaas aadu jautriibu -vienu ari dabuuju, bet taa visu dienu niiku vai guleeju ... dariit ko sievaam patieshaam bija maz, bet liekas ka liibietes ar to tiiri labi tika galaa wink.gif

nu shii speele pati par sevi nebija izdevusies betnu paldies:
teevam (gvarvinam) par patieshaam labu teeva speeleeshanu, lielo kausu teejas un shaadiem taadiem siikumiem smile.gif
guntas meitai (sauliitei) - par patiikamu krishanu uz nerviem kas vismaz sagaadaaja kaadu darbiibu laiku pa laikam un par to ka atlaaja mums patiesiibu, kur pazuud meiu vainagi - tos aciimredzo nonem jaunaakaas meitas (vinsi mans vainags loti patikaas). smile.gif
auklei (getai, rangholdei) - chakla biji, par ai ruupeejies - un beigaas veel aizbeegi ... bet pal dies par labo speli - bez tevis nekaadi (...) arii kriivu nebuutu paarmaacijushas grin.gif
sievaam (visaam kas neemaas ap paiku) - bija garshiigi, patieshaam paldies par eedzmo un pankuukaam ar medu.
kriivam - nu tur jau laikam vis ir skaidrs, par par to pashu nelielo jautriibu ko sagaadaaja tevis atdziishana no alus kausa grin.gif
Silmai - labi straadaaji, chakla biji, viiru arii atri dabuuji laughing.gif, paldies - bija jautri.
GL - nu ir cilveeki kas speelee ir vajadziigi, un vinsh ir viens no tiem , kas speej radiit kautkaadu jautriibu,jeb biida to speeli drusku uz priekshu izvedot laukaa no rutiinas- par specifiskiem teeliem un atteelojumu - paldies...

protams bija veel kaudze cilveeku, bt nu shi man taa vairaak atminjaa palikushi smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 23.08.2004 14:06
Raksts #37


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Un tagad...

.~*ATRASTO MANTU BIROJS III*~.


Lietusmētelītis. Tā kā pagājušo reizi Aivars apprasījās, vai tāds nav pazudis, tad šoriez pieļauju, ka kāds varbūt to vēlēsies atpakaļ. Nesaplīsis.


Koši zilzaļš džemperis.


Maks ar 2 pīpēm. ar 99,9% pārliecību pieļauju, ka pieder Gvarvinam.


Sāls maisiņš. Par sāli štrunts, bet maisiņš vēl visai labs. Aukliņai piekārtas caurspīdīgas, mazas stikla pērlītes.


Tējkarote. Roviel, paskaties, tā nav tava?


Mazs nazītis. Tika atrasts iesprausts sāls maisiņā.


Ne pārāk stipras tonētās, optiskās brilles.


Melns, vienkāršs lietussargs.

Īpašnieki var pieteikties te pat forumā vai pa pz. Ceturtdien Savannā varēšu atdot!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hareki
iesūtīt 23.08.2004 14:32
Raksts #38


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



Piipes tieshaam pieder Gvarvinam. Vinjsh palugs 4dien kaadam taas savannaa savaakt.

P.S. Man nudien nebuutu iebildumu palidzeet kaadu moskji pateelot un GM izliidzeet

Šo rakstu rediģēja Geta: 23.08.2004 14:41
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 23.08.2004 14:38
Raksts #39


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



CITĀTS
ceturta - nepieciešams vairak cilvēku, kas palīdzētu GM attēlot tos pašus "lāčus", "jodus", "sireniekus" utt, kuru trūkums šajā spelē bija jūtams


Es labprāt varētu pieteikties spēlēt kādu monstru vai purva spīganu, jo ciema sievu gan vairs spēlēt negribas...
Nu ko, mācīsimies no savām kļūdām un nākamreiz darīsim labāk! Mums ir vesela ziema priekšā, lai sagatavotu gan tērpus, gan leģendas, gan visu pārējo.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elernass
iesūtīt 23.08.2004 14:39
Raksts #40


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.02.04



CITĀTS(Farliner @ 23.08.2004 13:45)
4) NE paldies tiem, kuri nekorekti izturējās pret atsevišķiem meistaru komandas locekļiem (Aiki, turpmāk diezin vai tiksi aicināts uz spēlēm... ja jau nespēji saprast tās Aivara "piekasīšanās" iemeslus.)

Visumaa piekritot tam, ko sheit ir rakstiijushi gan speeleetaaji, gan arii GM, par Farlinera 4. punktu man gan ir iebildumi.

Meistari visnotalj ir autoritaate un vinju leemumiem ir liels svars, tacu shinii gadiijumaa tas bija mismanagement GM'u liimeni. Meistaru komanda (Kedriks, Artis) bija informeeta par teerpu ar kaadu gan Aikis, gan es ieradiishos sajaa speelee. Shis teerps bija saskanjots, turklaat maneejais veel vismaz 3 iepriekseejaas speelees redzeets (redzeeja gan Dagnija, gan Aivars). Liidz shim viss bija ok.
Liidz ar to, es neredzu ne mazaako pamatojumu tam, ka 1 GM, kuram izraadaas ir bijushas pretenzijas pret manu teerpu (par ko man pirms speeles netika dots ne mazaakais maajiens), rupji izmanto savas pilnvaras, lai iejauktos manaa lomas atspeeles viduu (starpcitu diezgan svariigaa un delikaataa briidi - es tajaa briidii vedu paarrunas par savas naakamaas sievas izpirkshanu no kalpiibas visa liibieshu ciema klaatbuutnee. Juus tacu piekritiisiet, ka tas ir diezgan nopietns pasaakums?), paartraucot visu sho jauko padariishanu ar jauktiem in - game/ out of game teikumiem par to cik interesantas man ir bikses un peec tam aicinot mani malinjaa aprunaaties. REZULTAATS - padsmit speeleetaaju staav aplii un gaida kameer 1 speeleetaajs aprunaasies ar GM par bikseem.
Sorry - pamatiigi izsit no lomas.

Es nekaadaa gadiijumaa neattaisnoju kaadas iespeejamaas rupjiibas un vienmeer censhos buut pieklaajiigs un taktisks, tacu saprotu arii to, ka ne vienmeer var nokontroleet savas emocijas, ja atkaartoti piesienas par saskanjotaam lietaam un publiski, citu klaatbuutnee paraada savu GM varu ar draudiem izsviest speeleetaaju no poligona.

Elernass
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.04.2024 13:45