Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> vampīru grāmatas, Anna Raisa un citi rakstnieki
BellaDiva
iesūtīt 26.06.2005 00:11
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.05.05
Kur: Tur.....dzili domaas..nevienam nesaprotamaas



grin.gif Sveiki!! Nu sheit taatad diskusijas par vamppiru graamtaam un to rakstniekiem! Nu es saakshu: Taatad Anna Raisa( Anne Rice) perfektas graamtaas..iesaku..man ir krievu valodaa kaadas 6..ja gribat varu aizuutiit! smile.gif Pashlaik lasu par vampiiru Lestatu..jateic man patiik..pat loti! Esmu taada tipa graamatu piekriteeja..nepatiik milstiibu bulshitu graamatas unsure_a.gif! Nu, bet gribeetos dabuut taas Annas graamtas latvieshu valoda, ta vieglaak un atraak lasaas! Vai kaads zin kur tas varettu iegadaaties?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
spāre
iesūtīt 26.06.2005 01:21
Raksts #2


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: kaut kur tepat



es laikam neesmu lasījusi... silent.gif
bet, kā tās grāmatas ir uzrakstītas, tas ir, par ko tieši tur ir? vampīri tur ir aprakstīti kā reālas būtnes?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dagalur
iesūtīt 26.06.2005 06:48
Raksts #3


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.09.04
Kur: Rīga



Vispār diemžēl man liekas, ka latvieshu valodā tās grāmatas nav pieejamas, bet ko gan es varu zināt.......

Pasham datorās stāv dahas no vinjas graamtaaam angļu valodā.. tik neesmu veel saacis lasīt..... pa prieskhu jaapabeidz lasīt dazhas citas lietas.....

domāju, ka lai apmēram rastos prieskhats, kaut cik, par vinjas darbiem vari nsokatiiteis filmas "Intervija ar vampīru" un "Queen of the damned" abas filmas ir Annas Reisas darbu ekranizeejumi.... tb tasiītas pēc vinjas darbu motīviem.....
ja kk nepaeizi saku, tad droshi labojiet.....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BellaDiva
iesūtīt 26.06.2005 10:53
Raksts #4


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.05.05
Kur: Tur.....dzili domaas..nevienam nesaprotamaas



Paldies Dagalur! Esmu redzeejusi!!:)

Spare... nu ja tur rakstiits par vampiiriem ka par realam just spejigaam buutneem. Nu tiktig forsh... tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 27.06.2005 21:51
Raksts #5


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Nupatās kā izlasīju Raisas "Blood Canticle". Viegli miegaina un garlaicīga grāmatele, taču zināma intriga vijās tai cauri un manu interesi prata noturēt līdz pat beigām. Un tā valoda! Arrgh! Tik labā, perfektā, garšīgā angļu valodā es lasītu jebko!
Un tomēr man liekas, ka viņas agrākie darbi, tipa tā pati "Intervija ar vampīru", "Vampire Armand", "Queen of the Damned" bija foršāki tai ziņā, ka noslēpumaināki, vilinošāki. Vēlāk jau Vampire Chronicle lasītāji visi zina, kas ir vampīri, ko viņi spēj, kas ir Mariuss, kas ir Lestats, kas ir Luiss un Klaudija un tā tālāk, un aiziet vienkārši piedzīvojumu sižets. Tas vairs nav tik forši.
Bet - tā valoda!!! blushing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 27.06.2005 22:02
Raksts #6


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Par raisas grāmatām bija jau pavedienā par vampīru literatūru, pamatsadaļā... Bet cik atceros, ja runājam tikai par Raisu, tad ieteica laikam jaunu pavedienu veidot.

Tātad... Latviski ir Velns Memnohs. - V hroniku grāmata. Un tikai un vienīgi. Piekritīšu browncat - valoda ir perfekta. Ļoooti iesaku palasīt, ja nav aizspriedumu pret šāda tipa literatūru. Nav nācies lasīt daudz darbus, kam būtu tik krāšņa valoda, tiešām.



Bet gribētu tiem, kas lasījuši uzdot vienu jautājumu: Vai arī jums rodas iespaids, ka autre ir iemīlējusies savā tēlā? (jā jā, zinām, ka Lestata prototips ir viņas vīrs. un tomēr).

Kontrasts starp Intervijā krāsoto Lestatu un to, kas parādās vēlāk ir visai krass.

Un Atšķirība starp Lestatu hroniku sākuma grāmatās un, piemēram, Blood Canticle (kas tā kā būtu pēdējā) ir vēl baisākas... Vampīrs kaut kur paspēja pazust. Supervaronis protams palika... kā tad bez tā...

Šo rakstu rediģēja Nimue: 27.06.2005 22:08
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BellaDiva
iesūtīt 27.06.2005 22:05
Raksts #7


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.05.05
Kur: Tur.....dzili domaas..nevienam nesaprotamaas



Njaa atskiriiba manaama tacu tas tikai paraada to vampiiru attieciibas..un kaa Luijs uztveera Lestatu..inciigi!:)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 27.06.2005 22:09
Raksts #8


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Bet kurš lestats tev patīk labāk?

Nelietis no Intervijas, pielaizītais "es jau neko" no Vampīrs Lestats un Nolādēto Karaliene, vai visu varošais neko sliktu nevienam nedarošais supervaronis no Blood Canticle?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BellaDiva
iesūtīt 28.06.2005 12:11
Raksts #9


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.05.05
Kur: Tur.....dzili domaas..nevienam nesaprotamaas



Zinaama burviiba piemiit katram Lestata teelam.... wink.gif
Nu, bet pie sirds man labaak iet tad, kad greekus nozeelo, tacu veel joprojaam ir saglaabaajusies taa vampiira dzriksts...Laikam jau Nolādēto karlienē..Hmmm..man pat gruuti izkirties, jo vins tapat ka mes cilveeki ir mainigs un tas apbur, ne stulbi maniigs, bet spriestspēju neapgrūtinošas maiņas... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
saulove
iesūtīt 28.06.2005 19:09
Raksts #10


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: pašlaik šeit :)



Par Lestatu esmu lasījusi, bet citas vampīru grāmatas - nē. Man jau vampīru tēma ir diezgan tuva, vismaz filmas patīk, tikai grāmatas gan nesanāk lasīt par šo tēmu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 01.07.2005 02:14
Raksts #11


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Kaut kā nav sanācis lasīt grāmatas par Vampīru tēmu, kaut gan pati tēma man ir ļoti tuva. Tomēr nē pašlaik es mānos, man ir izdevies izlasīt vienu grāmatu. Tikai šī grāmata bija viss īstākā klasika..."Drakula"
Anna Raisa...kaut kā nav izdevies palasīt, kaut gan jau ilgāku laiku ir doma sameklēt viņas grāmatas...un beidzot pieķerties pie viņu studēšanas laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gone away
iesūtīt 05.07.2005 10:57
Raksts #12


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.06.05
Kur: away



Tā kā mani nekad vampīri īpaši nav sasitījuši, arī grāmatas par tiem man nevisai patīk... silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arwen
iesūtīt 06.07.2005 15:53
Raksts #13


Game Master
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03
Kur: Sansāra



Jūs mani tiešām ieintriģējāt ar visām tām sarunām, par valodu kādā grāmatas sarakstītas u.tml. Es taču vienkārši nevarēju nenopirkt kādu no viņas darbiem. rolleyes_a.gif
Pirmdien rozes grāmatnīcā izraku "Blood Canticle". Jau no pirmajām lapaspusēm sapratu, ka man tā gramata patiks, lai arī kādas muļķības tur būtu sarakstītas (protams, īpašu muļķību tur nav). Tik laba valoda, tik viegli lasās, pagaidām vēl to visu, kas ir manā galvā nevaru kārtīgi noformulēt. Bet notiekti izlasīšu vēl kādu viņas darbu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Axa Night
iesūtīt 14.07.2005 12:42
Raksts #14


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.05
Kur: Riga or Mainhardt



Man no Vampīru hronikas ir viena grāmata angliski "Merick"...tā bija riktīgi laba...man kaut kā, varbūt tāpēc ka neesmu lasījusi visas grāmatas, pagaidām labāk iepatikās Luis, kaut gan viņš var būt brīžiem pārāk mīksts, bet kaut kas viņa tēlā mani sakustināja (nu pēc izskata man labāk arī patīk tumšmatainie)

Tagad esmu nopirkusi 3 Raisas grāmatas par raganām - "The Mayfair Witches".
Pagaidām izlasīju tikai pirmo...bet stāsts jau arī labais...tāds incests tur iet vaļā, sākumā pat mute atkārās, bet beigās jau pieradu...tagad nagi kasās lasīt tālāk, jo beidzās grāmata pirmā vienkārši šokējoši.

Tikai man kaut kā vienmēr viņas grāmatas ir grūti uzskāt. Šķiet ka sākumā viss velkās tik lēni un tiek dotas tik daudz informācijas par pagātni...taču kad jau ir garām apmēram pusei, nevar vairs nolikt nost!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vilku meita
iesūtīt 24.07.2005 22:28
Raksts #15


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.05
Kur: Pasaules malā virs lietus mākoņiem ar dvēseļu tikliņu ķeru tās kā tauriņus



CITĀTS(Nimue @ 27.06.2005 22:09)
Nelietis no Intervijas,  pielaizītais "es jau neko" no Vampīrs Lestats un Nolādēto Karaliene,  vai visu varošais neko sliktu nevienam nedarošais supervaronis no Blood Canticle?
*

labs raksturojums Lestatam sanacis.

pec butibas lieta ir tada, ka starpiba pirmaja un otraja manama tadel,ka stasts tiek stastitsno diviem dazadiem satu punktiem. maiga un pareizaLuisa acis brivdomigais Lestats ir nezvers, nezeligs slepkava. no otras puses Lestats ir nesaprasts un vientuls, izsalcis pec cilveciskas (vampira izpratne) milestibas. velak iegustot slavu vina pasparlicinatiba sasniedz neidomajamus apmerus. un tad nak Memnohs, kurs sagrauj Lestata tagadejo pasauli, parversot visu vina dzivi.

varbut izklausas pec psihologa spriedelejumiem, bet tads nu ir mans vidoklis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laushi de Lychan
iesūtīt 10.09.2005 14:54
Raksts #16


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: Manchester, UK.



Anne Rice gan man patik.
Loti patika Interview With The Vampire, The Vampire Lestat, The Vampire Armand.
Nepatika Servant Of The Bones un Queen Of The Damned. Nepatik ari ipasi The New Tales Of The Vampires, variacija par temu.

Kads ir lasijis Sookie Stackhouse vampiru gramatas? wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veela
iesūtīt 28.08.2006 16:43
Raksts #17


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.08.06
Kur: šeit



Aiz garlaicības izlasīju "Velns Memnohs", tagad mēģinu atrast citas fantastiskās Vampīru hroniku grāmatas... ja ziniet, kur kādu var atrast angļu vai krievu valodā, uzrakstiet man! tnx smile.gif

Attēls
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_taNIta_*
iesūtīt 06.01.2007 22:25
Raksts #18





Viesi




[font=Arial]Sweiki!!!
pavisam nesen ieintereseejos par raisas graamataam peec tam kad nostiijos filmu ''intervija ar vampiiru'', tagad mekleeju graamatas...taapeec ljoti jums luudzu varbuut kaads no jums zin kaadu ineta adresi kur es vareetu dabuut graamatu "Velns Memnohs" latvieshu valodaa smile.gif dikti gribeetos izlasiit, jo nedaudz baidos ka anglju valoda nespees notureet mani pie lasiishanas grin.gif taapeec ja kaads zin kaadu adesiiti luuudzu man atbildiet te vai atsuutiet uz epastu plivuraste@inbox.lv ja nav ljoti gruuti smile.gif buushu ljoti pateiciiga smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 14.01.2007 11:49
Raksts #19


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



esmu lasījusi pāris viņas grāmatas, nu ļoti patika. kaut arī vietām viņas stils man šķiet nu traki sviestains, visas tās vampīra filozofiskās pārdomas etc., man vienalga ļoti patika. šķiet, esmu lasījusi arī ''velns memnohs'', aizņēmos skolas bibliotēkā (mazpilsētas skola, nesacerieties). interesanti, bet sviestaini.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 25.06.2007 10:38
Raksts #20


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



No Annas Raisas darbie esmu ticis tikai pie "Velna Memnoha", bet zinu arī "Interviju" no filmas.
Vispār Velns Memnohs nav vampīru grāmata, cik tad tur ir tā vampīrisma, drīzāk tas ir filozofisks pārspriedums par pasaules izcelšanos, labo un ļauno. Diezgan nomācoša grāmata.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 09:59