Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Atbrīvotāji, lūdziet par viņiem...
Idril
iesūtīt 29.10.2004 11:24
Raksts #1


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



2000. gads Ņujorka.. Cilvēki gatavojas Milleniuma sagaidīšanai. Līdz 12. naktī ir palikušas vairs tikai 12 sekundes..
2000. gads Arizona... Pāris ar okultismu apsēsti cilvēki gatavojas rituāla izpildīšanai, lai atbrīvotu seno ļaunumu. Ir 12 sekundes pirms pusnakts.
Ņujorkā cilvēki paceļ glāzes un sveiz viens otru ar Milleniuma sagaidīšanu.
Arizonā izmantojot senus kaujas ieročus un relikvijas tiek no nebūtības atbrīvoti daudzi nešķīsteņi, kuri nepakļaujas pat atbrīvotājiem. Tie nogalina savus atbrīvotājus un izklīst pa pasauli... Bet līdz ar tiem no nekurienes izkļūst 4 maģiskas labā vienotas īpašības... Un viens maģiskā spēka akmens. Šajā naktī pasaulē nāk 5 bērni... Visiem vecāki iet bojā neilgi pēc to piedzimšanas... Visi nonāk bērnunamā... Visiem nu jau ir 18 gadi un drīz viņiem jāsatiekas un jādodas iznīcināt senie nešķīsteņi, kuri apsēduši nomaļas pilsētiņas un jau 18 gadus perina plānus, kā iegūt lielās pilsētas.

Izkļuvušie nešķīsteņi:
Drakula ar trim līgavām.. Atrodas Transilvānijā.. (1 cilvēkam)
Doktors Haidns un savu "labo"personību dēvē par Doktoru Džekilu...(ļaunais milzīgais monstrs).. Atrodas Arizonā Ankoridžā...
Goliāts... Amazones džungļi
Medūza (Sieviete, kuras skatiens pārvērš akmenī un kurai matu vietā ir čūskas).. Drupas Amazones džungļos.. Goliāts ir viņas kalps
5 Tiranozauri.. lielāki nekā savulaik bijuši un plēsīgāki... Tibetas kalni

5 bērni:
Viņi nav cilvēki un nav nešķīsteņi.. Viņi ir maģiskas būtnes.... Vēlāk viņus dēvēs par Atbrīvotājiem...
Viņu spējas:
Bērnam ar amuletu... Vadonis/e ..pareģošana... īpašas prasmes ar dažādiem ieročiem..
Pārējiem bērniem, katram pa vienai no šīm...
* zināšanas svētajos rakstos.. precīza šaušanas prasme...
*sevišķa izveicība...
*ļoti ātra skriešanas prasme...
* ļoti asa redze...

Bērniem, kuriem pie spējām ir * Tātād pārējiem 4, tie var izvēlēties + pašu izvēlētu spēju!

Pieteikšanās anketa:

Vārds:
Kas tu būsi:
Spēja ( ļaunajiem nav!):
Vecums (bērniem 18) :
Izskats (vēlama bilde) :
Bio ("bērni" var nerakstīt!) :

Ceru, ka kādam patiks! Es būšu GM un varbūt pieteikšos uz kāda tēla vietu! Tātad notikumos pārāk uz priekšu neiet bez manas atļaujas!

Pieteikšanās ATD sadaļā pavedienā Atbrīvotāji!

Šo rakstu rediģēja bruīna: 29.10.2004 11:25
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
maksligais_intel...
iesūtīt 05.11.2004 20:42
Raksts #21


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



hmmm......nu nekā ...... kas tu tāds ? grin.gif viņa izmejoši jautāja,bet viņas balsī bija jaušams lajpnums un ieinteresēdība....... oooho...... un ,kas tās par Dūdiņam ? viņa izmejoši iesaucas un ar šķību un izsmejoši aci viņas nopētīja......
njaaaa.........dīvajni gan,ka mēs te kautkā visi kopā dēļ........... aj..... viņa sawas domas nepabejdza līdz galam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 06.11.2004 10:00
Raksts #22


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Es esmu Van Helsings un izskatās, ka jums jābūt tām meitenēm, kuras Vatikāns man uzlika pieskatīšanai. Lai viss būtu skaidrs no jums dāmas es neko neprasu tikai, lai jūs nkur neejat ārā kamēr nepienāks tālākais ceļojuma posms. VArat pļāpāt savā starpā, bet ne soli ārā no viesnīcas. negrasos meklēt mazas noklīdušas vai briesmoņu nolaupītas meitenes!
Gabriels pārliecināti noteica

* Jūs varat iebilst! un tagad atnāk viesnīcnieks ar katrai jums adresētu vēstuli un katrai vēstulē ir rakstīts, ka Jums šeit jāsatiek Gabriels (Van Helsings) un, ka Jūs esat tas un tas (spēles leģenda, kuru cerams visi izlasījāt ATD pavedienā!) un to, ka maršrutu jums pateiks Gabriels utt. Ak jā un to meiteni, kura no Jums ir tā vadone viņa vnk jūs pratīs savākt kopā utt! Nu viņas vēstulē ir rakstīts, ka viņai ir tādas organizatoriskas spējas attiecībā uz jums!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 06.11.2004 14:48
Raksts #23


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



OOC: ew, vadone, atsaucaas! laughing.gif

IC:
-Ko tik veel ne,-teica Stey pieleekdama kaajaas,-ja es kaut kur gribeeshu iet - es ieshu! Neesmu aizbeegusi no savas pagaatnes, lai seedeetu chetraas sienaas kaut kaada vecha uzmaniita!
Stey pagrieza mugura Gabrielam un pieveersaas Kiipey.
-Ja tev nekas nav pretii, es tevi pavadiishu uz istabu,-vinja teica maitenei un nesagaidiijusi atbildi raava to sev liidzi augshup pa kaapneem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 06.11.2004 15:07
Raksts #24


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Izlasījusi vēstuli Izabella paskatījās uz personu, kas vēstulē bija nodēvēts par Gabrielu van Helsingu Un kāpēc, lai mēs te mierīgi tupētu ? viņa jautāja ar tādu spītību kas raksturīga ikvienam tikko par pilngadīgu kļuvušam indivīdam, turklāt viņai glaimoja jaunatklātais fakts par to ka viņa ir citu meiteņu vadone kas tu vispār tāds esi, lai mums pavēlētu ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 06.11.2004 17:20
Raksts #25


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Kiipey tikai noklausījās. Viņa reti runāja tāpat, ne no šā, ne no tā. Un vai tas nozīmē, ka tu mūs neinformēsi par šo briesmu un monstru precīzākām detaļām? Meitene beidzot visai ironiski apvaicājās. Mjā... Tiešām jauki. Visapkārt ir "briesmas", bet šitais te, njā, leģendārais varonis skaitās, tikai pasaka palikt netīrā un smirdīgā viesnīciņā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 06.11.2004 18:26
Raksts #26


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Es esmu Vatikāna spiegs. Un jā būtu vēlams, ja jūs paliktu istabās, jo es negribu pieskatīt nepieredzējušas meitenes. MAn aukles loma piemēram kaitina!
Gabriels noteica.

*ārā kliedza sieviete. Bija tumša nakts.n neviens parasti šādā laikā ārā nestaigāja, bet šī sieviete kliedza.

Palieciet tepat!
Gabriels noteica un mēteļa malai noplīvojot ātrā solī izgāja no telpas uzlicis savu platmali galvā. ārā spīdēja zvaigznes. Van Helsings piestedzās pie nu jau mirušās sievietes. Viņš pamanīja milzīgu apsiekalotu cigāru un vēl kādu lielu ēnu noūdam kalnos.
Šoreiz tu man neizmuksi!
Viņš noteica un devās pa pēdām.

* Jūs 100% varat būt nepaklausīgas un doties viņam pakaļ! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 06.11.2004 18:31
Raksts #27


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



OOC: 100% nozīmē, ka tas ir obligāti? smile.gif

Kiipey pielēca kājās. Nu paldies! Es to tā neatstāšu! Kura nāks ar mani? Viņš vispirms pasaka, ka te ir visādi monstri, tad man dīvains tips no viesnīcas iedod ķirmju sagrauztu atslēgu piekriņu ar sarūsējušu atslēgu, tad kāds siekalains radījums piebeidz sievieti, bet man te jāsēž un mierīgi jāgaida Van Helsings, kurš patiesībā nemaz... nepastāv, jo ir leģendās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 06.11.2004 18:43
Raksts #28


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



OOC:: tas nozīmē, ka būtu ieteicams, bet neobligāti! Pagaidām haidns ir neobligāts, jo Sindas vēl nav forumā! getlost.gif ...

Gabriels devās pa taisno uz kalniem. Viņš izvilka vienu no saviem lielajiem šaujamajiem un tēmēja uz kalnos kāpjošo Haidnu. Van Helsings izšāva gana precīzi, bet Haidns turpināja kāpienu. (Te Sinda viņš dabūja to caurumu rokā. NU Haidns!)
Nenobendējams ````is..
Gabriels noteica un kāpa lejā no klintsradzes uz kuras bija uzrāpies. Šovakar vairs neko nevarēja darīt. Viņš gribēja izvairīties no civiliedzīvotājiem, kuri noteikti domās, ka viņš nogalināja sievieti viņš devās atpakaļ pa klinšainu ceļu ar līkumu apkārt ciematam, jo viesnīcele bija pilsētas nomalē.

Šo rakstu rediģēja bruīna: 06.11.2004 18:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 06.11.2004 18:54
Raksts #29


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



tas džeks mūs uzskata par zīdaiņiem, lai gan pats nav nez cik daudz vecāks par mums teica Izabella Varbūt sekosim viņam ? tādi tipi, kas negrib būt aukles uzskata, ka paši tiks ar visu galā un beigās paši arī iekuļas nepatikšanās. Turklāt noteikti ir kāds iemesls kāpēc mums lika satikties tieši ar viņu nevis kādu sakarīgu cilvēku.

Šo rakstu rediģēja saule pazare: 06.11.2004 18:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 06.11.2004 22:49
Raksts #30


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



haa...... kautkāds patizls iedomīgs vecis mūs te vēl komandēs .... ? :blink: °un mēs esam pietiekami lielas un,,kur nu vēl tu mums aukle ohmy.gif laughing.gif viņa izsmejoši uzz viņu noškielēja un sāxa smieties.
OOC: pēc tā,kad viņš aizgāja glābt to sieviešķi -
Visas gribēja sekot,bet Dženeta to netajsījas,jo viņaj jau uz šodienu pietika un šī padarīšana viņaai it nemaz neinteresēja viņa mierīgi apsēdās krēslā ,kur iepriekš sēdēja iedomīgajs Gabriels un sāxa aplūkot sawus nagus un kautko dungot
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 07.11.2004 14:35
Raksts #31


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



paēdis, Haidns aplaizīja milzīgās lūpas. [ laughing.gif ] pēkšņi Haidns sajuta labajā rokā diezgan lielu dzelzs svešķermeni, taču turpināja rāpties augšā. ierēcies pār visiem kalniem, viņš iesmējās, un smiekli kā pērkona dārdi aizskanēja pār pilsētu. viņš bija varens un ļauns pat ar ievainotu roku, Gabriels to zināja. un arī Haidns to zināja, tas viņu padarīja varenāku par visiem.
"tu kļūdies, Helsing, ja cerēsi mani noķert...." viņš nikni rūca pietupies aiz klintsradzes. pārlūkojis pilsēteli, viņš pazuda labi apslēptā alā. pēc brīža no tās iznāca gandrīz kails vīrietis, apstulbis un apjucis. [wow... laughing.gif ] steigšus apģērbies, dr.Džekils kāpa pa vien viņam zināmo ceļu lejā no kalniem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 07.11.2004 19:07
Raksts #32


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Kiipey nedomaaja gari, bet pakjeera somu un devaas aaraa pa durviim. Nu, juus naakat? Ejot meitene praatoja, kaapeec gan visas shiis meitenes, sanjeemushas kaadu nebuut aizdomiigu veestuli... vinja pati kopumaa bija ljoti impulsiiva, bet kaadi dziives paveersieni paareejaas atvedushi uz sho nostuuri?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 07.11.2004 19:20
Raksts #33


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



es jau nu noteikti[] atbildēja Izabella un sekoja svešajai meitenei [b]Kā tevi vispār sauc ? viņa pajautājha uzreiz attapdamās, ka patlaban nav daudz laika iepazīties un sāka skriet uz to pusi uz kuru viņasprāt bija devies van Helsings. uzskrējusi kalnā viņa bija spiesta piebremzēt vietā kur tas kļuva stāvāgs. Uzmanīgi līzdama gar krauju viņa pēkšņi zaudēja līdzsvaru, jo bija ar roku atspiedusies tukšumā - klintī bija ala kuru apslēpa pār to pārkārušies vīteņaugi. Viņa piecēlās un notīrīja ar lapām aplipušo sānu, pēkšņi viņa ieraudzīja kādu stāvu ātri(cik nu ātri tas bija iespējams) virzāmies lejā no kalna. Iekšējā bals viņai teica, ka tas nav van Helsings...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 07.11.2004 21:44
Raksts #34


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Gabriels jau bija nokā```` no klinšainā apvidus un grasījās doties uz viesnīcu, bet izdzirdēja kādu augšā. Viņš palūkojās...
Neciešu neklausīgus mazu bērnus...
Viņš nočukstēja un uzkāpa atpakaļ pie Izabellas
Man liekas, es teicu palikt iekšā!
Viņš noteica stāvēdams kā rēgs tumsā Izabellai aiz muguras
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 08.11.2004 11:21
Raksts #35


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Izabella salkani viņam uzsmaidīja Vai kāda meitene vispār kādreiz ir klausījusi tik iedomīgu tipu kā tu ? tad viņa norādīja uz kustīgo stāvu kalna nogāzē man nez kāpēc liekas, ka ne jau mani tu šeit meklēji... Runādama viņa spēlējās ar kaklā pakārto amuletu, kuru viņa līdz šim nebija nēsājusi, lai citi bērnunama bērni viņai to neatņemtu, pēkšņi viņai sareiba galva... pēc mirkļa atapusies viņa pavērsa savu nobālušo seju pret van Helsingu Zini, viņam laikam netālu no viesnīcas stāv mašīna
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 08.11.2004 18:02
Raksts #36


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Jā, bet Džekilam nav jēgas dzīties pakaļ. Viņš enko nezinās un Haidns nerādīsies laukā kamēr es būšu pārāk tuvu.
Gabriels noteica
Un būtu vēlams, ja tu mani klausītu. Tagad ej atpakaļ uz viesnīcu.
Viņš noteica
Tā ja jau Džekils nokāpa lejā tad Haidna mitekli var atrast kalnā...
Gabriels domāja vērojot meiteni
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 08.11.2004 18:24
Raksts #37


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Kiipey staaveeja netaalu no Izabellas, tomeer laikam netika pamaniita. Un shitais skaitaas muusu pieskatiitaajs? Meitene peec laba laika ar smiinu sejaa iznaaca no eenaam. Klausies, varbuut labaak ejam pie paareejaam? Cik nu man saprotams, mees nedriikstam paaraak pashkjirties...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 08.11.2004 18:33
Raksts #38


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



jā ja jau viņš tik ļoti grib tikt piekauts, lai viņš dara ko grib Izabella piekrita un sekoja Kiipey atpakaļ uz viesnīcu patiesībā viņa nejutās īsti labi, jo nesaprata, kas pirmīt bija ar viņu noticis...
Kad viņas nonāca viesnīcā viņa ātri atrada iemeslu doties uz savu nummuru tur viņa apgūlās un pārlasīja abas vēstules pareģošanas spējas ? Vai tas nozīmē, ka man tagad visu laiku zaļš gar acīm griezīsies ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 08.11.2004 18:33
Raksts #39


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Vismaz viena pareizi domājoša meitene.
Gabriels noteica un nopētīja klinti pa kuru Haidns bija uzkā```` augšā.
Es uzskatīšu, ka neesat tik mazi bērni, kā domāju sākumā, ja abas rātni aiziesiet uz vienīcu.
Gabriels noteica uzsākdams kāpt klintī
Un es nesmu jūsu aukle un netaisos būt man tik jūs relatīvi jāņem līdzi..
Viņš noteica kāpjot augšā.
Šitā nav nekāda atpūtas diena parkā..
Viņš ironiski nodomāja
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 08.11.2004 20:41
Raksts #40


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Dženeta redzēdama,kā Izabella ieskrien diezgan sanerwozējiusies numurā nosmīnēja un saprata,ka nekas īpaši labs naw notejcis.
Laika kavēklim viņa atkal ''uzbura''/pasauca'' sawu leopardu un sāxa viņu mīļi un eksotiski glāstīt,kad izksatījās pēc loti skaistas Amazones karalienes.
Un,tad pēkšņi viņas leopards kautkur aizskrēja ......... viņ anewarēja viņu panākt un viņs izskrēja uz ielas un pazuda..... viņa sauca un sauca viņa vārdu gandrīz raudādama.Mēģināja viņu atburt atpakaļ,bet neka sad.gif wacko_a.gif
Tad viņa pa tumšajām ielām skrēja meklēt sawu mīluli..........
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 00:47